|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi?
4.2.2013 9:16:00   
Amyla
hvala ti mila, nasla sam njen post na nekoj drugoj temi, dr. Sadrudina L. je njena doktorica i kaze da je ona super, pa cu otici sutra aBd user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Ginekolozi?
4.2.2013 9:35:48   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Amyla

hvala ti mila, nasla sam njen post na nekoj drugoj temi, dr. Sadrudina L. je njena doktorica i kaze da je ona super, pa cu otici sutra aBd user posted image

user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Ginekolozi?
18.2.2013 0:11:13   
Columbiana
Pozdrav svima!
Nova sam na forumu, za mjesec dana trebala bih na laparoskopsko odstranivanje ciste na jajniku na UKC Tuzla, pa me zanima kakva su vaša iskustva s doktorima gore, koga bi mi preporučli, a koga da izbjegavam!? S obzirom da nisam rađala, veoma mi je bitno da to neko odradi kako treba i da ne dođem u ruke baš svakome. user posted image
Unaprijed zahvalna...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Ginekolozi?
24.2.2013 22:03:06   
Loretta
Pozdrav svima, igrom slučaja sam naletila na polikliniku Sanasa (ako se dobro sjecam naziva) pa me zanima ginekolog sto radi tamo, ima li itko iskustva s njim?

_____________________________

If your heart turns blue, I want you to remember...
This song is for you, and you are full of wonder...

(odgovor članu Columbiana)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Ginekolozi?
26.2.2013 8:44:36   
babyline
Trebala bi mi preporuka nekog ginekologa, vise nisam pametna kome otici,pa bi svaka preporuka dobro dosla. Samo bih da odem na pregled i uradim papa test.

(odgovor članu Loretta)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Ginekolozi?
26.2.2013 9:32:35   
san4
Babyline,ako si iz Sarajeva i zelis privatno otici na pregled,onda,svakako,dr.Divanovic.
Zbog svog zdravstvenog problema promijenila sam mnogo ginekologa,najvise privatnih,jer mi je to odgovaralo da sto manje izlazim sa posla,ali on j e najbolji.

(odgovor članu babyline)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Ginekolozi?
26.2.2013 14:30:46   
babyline
Uh cula sam i ruznih iskustava za Divanovica, pa se ne bih bas usudila. Jel neko bio u Sanasi kod dr. Dr. Yaser Obeid?Ja sam cula od par osoba da ga hvale, pa sam mislila mozda kod njih otici. Vidjeh sad na FB neku akciju pa cu Vam kopirat pa ako nekom jos treba da zna.

(reklama)

< Poruku je uredio Skvo RR -- 26.2.2013 16:18:37 >

(odgovor članu san4)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Ginekolozi?
26.2.2013 16:14:51   
indy 89
ja idem kod begica na otoku meni je on dosad najbolji

_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu babyline)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Ginekolozi?
26.2.2013 18:29:51   
Loretta
Dr. Yaser Obeid i mene zanima, itko ikakvu informaciju?

_____________________________

If your heart turns blue, I want you to remember...
This song is for you, and you are full of wonder...

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Ginekolozi?
14.3.2013 23:54:48   
kokouli
Bila sam ja radila briseve ,ok je lik ,drugo nista ne bih mogla reci ,pricljiv i ljubazan .

(odgovor članu Loretta)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Ginekolozi?
26.3.2013 14:03:09   
mykica
Da li zna neka od vas gdje se mogu zaliti, podnijet prijavu protiv jednog ginekologa sa GAK - a?

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Ginekolozi?
26.3.2013 14:09:11   
indy 89
pa valjda se trebas zaliti u ministarstvu za zdravstvo a mogla si otici u zdravstvo na socijalno al ne gdje se ovjerava knjizica nego ona zgrada pored nje velika

_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Ginekolozi?
2.4.2013 22:47:30   
Angie84

IZVORNA PORUKA: babyline

Uh cula sam i ruznih iskustava za Divanovica, pa se ne bih bas usudila. Jel neko bio u Sanasi kod dr. Dr. Yaser Obeid?Ja sam cula od par osoba da ga hvale, pa sam mislila mozda kod njih otici. Vidjeh sad na FB neku akciju pa cu Vam kopirat pa ako nekom jos treba da zna.

(reklama)


Babyline, ako nisi jos otisla, preporucujem ti dr. Spahovica. On je stari ginekolog od kojeg je čitava Vojna bolnica ucila. A plus je najbolji citolog u BiH koji sam pregledava papa nalaz. Da sad ja ne naprdjujem bezze, googlaj ga i vidjeces komentare žena. Ja sam danas bila i uradio mi klasicni pregled palpatorno, papa, UZ i kolposkopiju. I uopste nije skup, 100 KM sve. A osjecaj se divno na pregledu, objasnjava sve sta radi i blag je i dobar sagovornik. Eto tako ;)

_____________________________

Mali cvjetak - 05.10.2012.

(odgovor članu babyline)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Ginekolozi?
2.4.2013 22:51:44   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: mykica

Da li zna neka od vas gdje se mogu zaliti, podnijet prijavu protiv jednog ginekologa sa GAK - a?



sta se desilo

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Ginekolozi?
2.4.2013 22:58:35   
animagical
Član 41.
Pacijent kome je uskraćeno pravo na zdravstvenu zaštitu, odnosno pacijent koji nije zadovoljan pruženom zdravstvenom uslugom, odnosno postupkom zdravstvenog ili drugog radnika zdravstvene ustanove, može podnijeti prigovor direktoru zdravstvene ustanove odnosno nosiocu odobrenja za privatnu praksu.
Prigovor se podnosi neposredno ili pisanim putem.
O podnijetom prigovoru pacijenta direktor bez odlaganja pribavlja izjašnjenje komisije za prigovore pacijenta zdravstvene ustanove iz člana 62. ovog zakona, koja utvrĎuje sve bitne okolnosti i činjenice iznijete u prigovoru, i to najkasnije u roku od tri dana od dana podnijetog prigovora.
Izjašnjenje iz stava 3. ovog člana dostavlja se bez odlaganja direktoru zdravstvene ustanove.
Direktor zdravstvene ustanove, odnosno nosilac odobrenja za privatnu praksu, najkasnije u roku sedam dana od dana podnošenja prigovora, donosi odluku.

iz Zakona o pravima, obavezama i odgovornostima pacijenata, „Službene novine Federacije BiH“, broj 40/10)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Ginekolozi?
10.4.2013 8:54:37   
mykica
Desilo se to, da sam morala na folikulimetriju a da moj doktor (Godinjak) taj dan nije radio, pa su me dodijelili drugom doktoru da mi uradi folikulimetriju jer sam bila pod stimulacijom. Došla sam do doktor Muminbašić, on je pogledao moj karton i počeo da "pljuje" po dr. Godinjaku s kojim radi vrata do vrata. Da on nema pojma, da šalje žene na laporoskpiju bez potrebe i tome slično. Odmah mi je predložio propuhivanje jajnika kod njega, naravno privatno. Odbio je da mi uradi folikuilimetriju iako je znao da sam pod stimulacijom. Na kraju mi je još rekao da se prijavim na forum ringeraja i napišem svoje divno iskustvo sa njim, da žene znaju da ne idu džaba kod Godinjaka, jer eto on je tako loš doktor. Da ne pričam da je dotični doktor već bio na forumu kada sam ušla kod njega u kabinet i pokazivao mi neke postove o njemu. Vjerovatno i sam ima profil na ovom forumu. Žalosno. Pa eto dragi doktore, uradila sam kako ste rekli, napisala sam iskustvo koje sam imala sa vama. Bez obzira na sve, šta god Vi mislili, dr. Godinjak je br. 1 na onoj klinici, a to dokazuje i prepuna čekaona žena koje čekaju njega i satima, jer one NE ŽELE kod drugog doktora, a to vjerovatno ima svoj razlog.
Prijavu sam napisala, jer mi je više dosta ovakvih ljudi. Izmijenjala sam doktora, tokom moje borbe za mrvicu, nadavala se novca i novca za ništa, za ljude koji su bili sposobni samo uzet novac, a ne uraditi mi ni osnovne nalaze, dok nisam sama počela da istražujem šta znači neplodnost i shvatila da sam dugo vremena bilasam zavaravana i da su me "muzli" kako su htjeli, a ja plaćala koliko je ko tražio jer je samo bilo bito da zatrudnim. Sad je više dosta, pisat ću prijave, na svakom koraku ako bude trebalo. Znam da neću imati neke koristi, ali možda ću nekom nekad i dojaditi i možda će nekad neko i ozbiljno razmotriti moje žalbe.

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Ginekolozi?
10.4.2013 9:10:57   
sreca 27
mykica ja se izvinjavamsto je od tebe,ali sto nam ne navratis u cekaonicu ja dok sad samo citala ti si bila tamo cesto ,a sada te nigdje...pozz

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Ginekolozi?
10.4.2013 9:22:20   
mykica
sreca 27 Slabo navratim skroz na forum, al morat cu se malo više angažovat :)
Pozz

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Ginekolozi?
10.4.2013 9:22:37   
anja anjica
Pozdrav drage moje, ukljucujem se na temu obzirom. Na licne spoznaje. Dr. Yasera iz sanase poznajem duzi niz godina,izuzetno profesinalan doktor. Covjek zna da radi. S timu vezi isticem i dr drljevica iz opce bolnice,jako jako prijatan doktor i potkovan je znanjem

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Ginekolozi?
10.4.2013 18:43:12   
ljiljo
drage moje, ima li neko iskustva s dr. Lačević sad radi u Starom gradu pa me interesuje je li dobra tj. strucna htjela bih se pozabaviti stimulacijama i ciljanim odnosima,

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Ginekolozi?
10.4.2013 22:21:45   
sar@
Muminbašić je stručnjak samo u jednom u ispijanju konjaka.Imala sam i ja "divno" iskustvo s dotičnim "stručnjakom" isto tako je Godinjak bio na operaciji i sama ne znajući s kim imam posla odem kod njega na folikulometriju, i ako me pet žena molilo da ne idem da sačekam Godinjaka, da bi mi dotični na skoro pa hiperstimulisane jajnike, jer sam tako reagovala na klomifen, dodatno još propisao merional.Sreća moja pa nisam htjela da ga poslušam nego sam ostala da čekam Godinjaka koji se na njegov nalaz samo nasmijao i čak mi nije smio kasnije dati pregnil zbog opasnosti od hiperstimulacije.
Ljubomora je čudo,svi oni doktori trebaju ustati kad se spomene Godinjak.
A to što je dotični rekao da Godinjak previše šalje žene na laparoskopiju ja samo mogu reći hvala Bogu da je tako jer da nije ja sada nebi u pupi nosila svoju bebicu:)
Zato se nadam da će Bog poživjeti dr.Godinjaka da može pomoći svim ženama kojima je to potrebno.
Myikice potpuno te podržavam što se tiče te prijave, sretno.

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Ginekolozi?
10.4.2013 22:25:39   
mayra

IZVORNA PORUKA: ljiljo

drage moje, ima li neko iskustva s dr. Lačević sad radi u Starom gradu pa me interesuje je li dobra tj. strucna htjela bih se pozabaviti stimulacijama i ciljanim odnosima,

Meni je vodila trudnocu i mogu ti reci s te strane da je jako temeljna, strucna, pamti pacijente sto je jako bitno da te prati. Gore bas nema neke instrumente za rad, ali mogu reci da je jako dobar ljekar, strucna, oprezna i nije brzopleta. Od mene sve pohvale za nju.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Ginekolozi?
10.4.2013 22:35:06   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: animagical

Član 41.
Pacijent kome je uskraćeno pravo na zdravstvenu zaštitu, odnosno pacijent koji nije zadovoljan pruženom zdravstvenom uslugom, odnosno postupkom zdravstvenog ili drugog radnika zdravstvene ustanove, može podnijeti prigovor direktoru zdravstvene ustanove odnosno nosiocu odobrenja za privatnu praksu.
Prigovor se podnosi neposredno ili pisanim putem.
O podnijetom prigovoru pacijenta direktor bez odlaganja pribavlja izjašnjenje komisije za prigovore pacijenta zdravstvene ustanove iz člana 62. ovog zakona, koja utvrĎuje sve bitne okolnosti i činjenice iznijete u prigovoru, i to najkasnije u roku od tri dana od dana podnijetog prigovora.
Izjašnjenje iz stava 3. ovog člana dostavlja se bez odlaganja direktoru zdravstvene ustanove.
Direktor zdravstvene ustanove, odnosno nosilac odobrenja za privatnu praksu, najkasnije u roku sedam dana od dana podnošenja prigovora, donosi odluku.

iz Zakona o pravima, obavezama i odgovornostima pacijenata, „Službene novine Federacije BiH“, broj 40/10)



hvala ti za ovo, ovo mi je bilo prijeko potrebno ,

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Ginekolozi?
11.4.2013 11:24:35   
ljiljo
mayra hvala ti puno

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Ginekolozi?
11.4.2013 16:18:43   
mykica

IZVORNA PORUKA: sar@

Muminbašić je stručnjak samo u jednom u ispijanju konjaka.Imala sam i ja "divno" iskustvo s dotičnim "stručnjakom" isto tako je Godinjak bio na operaciji i sama ne znajući s kim imam posla odem kod njega na folikulometriju, i ako me pet žena molilo da ne idem da sačekam Godinjaka, da bi mi dotični na skoro pa hiperstimulisane jajnike, jer sam tako reagovala na klomifen, dodatno još propisao merional.Sreća moja pa nisam htjela da ga poslušam nego sam ostala da čekam Godinjaka koji se na njegov nalaz samo nasmijao i čak mi nije smio kasnije dati pregnil zbog opasnosti od hiperstimulacije.
Ljubomora je čudo,svi oni doktori trebaju ustati kad se spomene Godinjak.
A to što je dotični rekao da Godinjak previše šalje žene na laparoskopiju ja samo mogu reći hvala Bogu da je tako jer da nije ja sada nebi u pupi nosila svoju bebicu:)
Zato se nadam da će Bog poživjeti dr.Godinjaka da može pomoći svim ženama kojima je to potrebno.
Myikice potpuno te podržavam što se tiče te prijave, sretno.


Slažem se sa tobom, da nam Godinjaka Bog još dugo poživi. Nadam se da će ženice više pisati o svojim iskustvima kod doktora, jer samo na takav način možemo uštediti i vrijeme i novac. Za tebe veliki pozdrav, i uživaj u trudnoći, mazi mrvicu svoju u pupi :)

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu sar@)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *