|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ginekolozi?
4.3.2008 20:44:18   
bucca_sa
cao ja sam danas isla kod dr. Majde šlakovic u skerlicevoj.. ja sam zaista ostala bez teksta.. ta zena je jako ljubazna prijatna ma nema rijeci da to opisem.. sam broj zena koje cekajhu kod nje sve govori.... toplo je preporucujem 

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: ginekolozi?
4.3.2008 21:21:56   
aldi
Adana nisam isla kod dr. Ašceric i vjeruj nisam cula nikakve komentare ni + ni -. Ono što je možda dobro je da navodno dr. Jadrank aDizdarevic otvara privatnu ordinaciju za nju stvarno kažu da je strucnjak.

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: ginekolozi?
5.3.2008 11:52:51   
shirly
Moju trudnoću vodi izuzetna doktorica Nermana Boloban, koja radi u Zavodu za zene i materinstvo to je bivša Skerlićeva.
Dr Nermana je jako strpljiva zena i svima je od srca preporucujem :)

(odgovor članu Dida)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: ginekolozi?
6.3.2008 14:22:20   
sarah
I moja kolegica ide kod dr Nermane Boloban i zadovoljna je s njom.
A mene interesuje je li ide neko kod dr Jasne Gutic i sta mi mozete reci o njoj?
Cula sam da radi i privatno. Zna li neko mozda gdje radi?

(odgovor članu shirly)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: ginekolozi?
20.3.2008 8:47:01   
Antigona
Evo da i ja ovdje nešto kažem, išla sam na pregled kod Dr. Spahovića, stari doktor iz vojne bolnice, jaaako sam zadovoljna vrlo je temeljit i odgovorio je na milion mojih pitanja bez problema, radi sve nalaze, jako je strpljiv recimo moj pregled je trajao 1 sat (bez pitanja i podpitanja).
To je moje iskustvo, dajem preporuku i pozitivne ocjene za Dr. Spahovića!!

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: ginekolozi?
21.5.2008 10:54:44   
ja_25
Zanima me da li je neko cuo za dr. Aidu Đulepa-Đurđević iz opće (vojne) bolnice i da li znate kakva je doktorica?
Ima li svrhe kod nje ici za problem zatrudnjivanja?

(odgovor članu Antigona)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: ginekolozi?
21.5.2008 12:30:39   
M kao Mama
Majdo dr. Gutić ona radi u Općoj bolnici, čefica je odjela, super dr. ali do nje je jako teško doći, ali ona ti nije za taj tvoj problem, to rade Mašić i Puzić, a za aidu, ne znam šta da kažem, znam samo da sam je udarila nakon poroda kada me je pregledala, stvarno o njon ništa ni lijepo ni ružno čula nisam  

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: ginekolozi?
22.5.2008 10:18:05   
kicho
slažem se sa tobom u vezi dr Nejre Pašić, ne samo da ti sestra daje savjete nego i čita nalaze, kod dr nema šanse za šta god da upitaš sestra ide po odgovor kod nje. ne daj bože da te direktno primi a suho zlato joj plačeš. da još i naglasim da me je života umalo koštala. i to ne samo mene ima par tužbi za nemar nad vartom, da sam barem prije to znala. s toga cure kod nje ni za živu glavuuser posted image

(odgovor članu Sarajka)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: ginekolozi?
22.5.2008 10:39:53   
aldi
Moj je doktor do sada bio i mislim da ga neću mijenjati, Taib Delić. Ja zaista imam super iskustvo s njim, čak ga i na mob možeš nazvati i pitati što god hoćeš.

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu kicho)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: ginekolozi?
22.5.2008 18:19:56   
Mella11
Dr. Boloban je super i kao doktorica i kao čovjek.
 
Ja sam na početku bila kod dr. Tabori i nije mi se svidjela.
 
Aida Đurdević-Đulepe je supre doktorica mlada i jako stručna.

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: ginekolozi?
22.5.2008 18:31:19   
iva1974
IZVORNA PORUKA: Dida

Nisam rekla da sam kad sam prvi put otišla kod Mehmedbašića, imala jako ružno iskustvo, rekao mi je da nikad neću moći zatrudniti, i tad sam otišla i nikad više, nakon izvjesnog vremena sam zatrudnila, ali tad me
isprepadao kao nitko u zivotu!


na ovo mogu samo reći grrrrrrrrrrrr kreten
ja sam kod dr Lučingera na Vuk Vrhovec po pitanju neplodnosti a u svom mjestu kod ginekologa u amblanti ali samo iz razloga jer me sluša ...nepametuje puno po pitanju MPO i da uputnice koje mi trebaju.kad jednog dana budem trudna dfinitivno će me voditi dr.Kežević iz KB Mostar koji mi je radio LPSC i histero i super odradio.I tada mi je dao da učestvujem u odlučivanju.volim kad dr dozvoli da i ja kazem svoje mišljenje

(odgovor članu Dida)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: ginekolozi?
22.5.2008 18:48:35   
ja_25
Mella11, jesi li ti isla kod dr. Aide i da li se kod nje mogu raditi pretrage vezane za poteskoce u zatrudnjivanju?

(odgovor članu Mella11)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: ginekolozi?
22.5.2008 20:38:37   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: aldi

Moj je doktor do sada bio i mislim da ga neću mijenjati, Taib Delić. Ja zaista imam super iskustvo s njim, čak ga i na mob možeš nazvati i pitati što god hoćeš.


I moj je BIO.
 
Sve u svemu, jedino za šta je meni lično dobar, jeste za otvoriti bolovanje.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: ginekolozi?
23.5.2008 7:02:50   
aldi
Jesi li imala neko ružno iskustvo maryam amina, kao da ima malko ironije u tvojoj poruci ili mi se samo čini?

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: ginekolozi?
23.5.2008 8:25:03   
Blue rose RR
Ma ne, ne, ne aldi..nema ovdje mjesta ironiji, prema TEbi, nego gnjev prema tom insanu.

To moje lično iskustvo sa tim čovjekom/doktorom...koje je onako uzgred budi rečeno, prilično traumatično bilo.
Nakon što mi je ustanovio policistične jajnike, rekao mi je nonšalatno: "Gospođo vi imate policijstične jajnike! I prilično je vjerovatno da nećete moći ostati u drugom stanju!" :(

Ja problijedila i poplavila..i možeš samo zamisliti kako mi je bilo...suvišno je i komentarisati.
A da napomenem da mi je taj isti doktor sve to govorio ne gledajući me u oči, odnosno uopšte ne obračajući pažnju, kako će mi tako nešto saopštiti..ipak je to ozbiljna konstatacija.

Sve u svemu, sreća pa sam staložena, te sam isti dan zakazala pregled kod dr. Čengić, koja je (prema mom ličnom iskustvu,mada neke druge žene imaju loše iskustvo sa njom), sušta suprotnost dr. Deliću. I ista mi je nakon dvije terapije, pošto je prošlo 4 mjeseca saopštila da sam u drugom stanju.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: ginekolozi?
23.5.2008 10:25:17   
aldi
A baš me čudi da je takav. Baš mi je žao, a vjeruj mi neki dan sam cula od jedne kolegice da je bila na koševu i da joj je neka dr. Fatima isto tako grubo rekla i još napisala dijagnozu policistični jajnici -neplodnost. Katasrofa su. A eto ja vec 4 god idem kod njega i sad za sad je oki.

Važno je da si ti ostala trudna i rodila bebicu a sve ostalo je manje važno. Pozdrav

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: ginekolozi?
23.5.2008 12:29:49   
Blue rose RR
Never mind, nismo svi isti.
Kao što kažeš najbitnije je da je moja mala kikica došla na ovaj svijet...a svakom svačije.

A ti kod njega ideš u polikliniku ili mup-ovu ambulantu?

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: ginekolozi?
23.5.2008 13:08:58   
aldi
MUP ovu ambulantu, jer moja firma ima ugovor s tom ambulantom, mislim samo za ginekologa. Tako da idem tamo. Nisam ni znala da on radi privatno. Na kojoj to poliklinici?

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: ginekolozi?
23.5.2008 13:41:39   
Liamchica
Zna li iko ista o Lejli Izetbegovic tkz. Seka? Ja bih uskoro trebala kod nje na pregled, jer imam dijagnozu PCOS, a zelim ostati trudna. Molim vas za savjete i misljenja o doticnoj! 

_____________________________

Ono što je najljepše na iskrenoj i dubokoj ljubavi na kojoj je sve lijepo, to je da u odnosu prema onome koga volimo nijedna naša mana ne dolazi do izraza.

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: ginekolozi?
23.5.2008 14:15:53   
Mella11
Draga Ja_25,
 
Ja sam se obratila dotičnoj dr.kad sam pokušavala nekih 6 mjeseci da ostanem trudna i rekla mi je da tek nakon 2 god. od pokušavanja moram da počnem sa pretragama.
 
Govorila mi je kako sam mlada i da ne žurim.
 
Kod nje sam uradila UZ i Papa test te nekoliko puta rutinske prglede i to je bilo to.
 
Kasnije sam se obratila dr.Boloban koja mi je odmah uradila bis vagine i cervixa i poslala na DIP po podlogu za mikoplazmu,hlamidiju i ureoplazmu.
 
Pošto je dr.Boloban taj dan bila druga smjena, a uzorak se mora odnijeti na DIP do 11 , pregledala me je i uzela briseve dr.Jasmina Murtagić- Kućanović koja mi je dala još hrpu uputnica za polne hormone,štitnjaču,folikulometriju,pretragu krvii urina i uputnicu za spermogram koji na GAK-u košta 18 KM.Ali se moraš dobro namučiti sa Radmilom dok dobiješ termin a još pri tome pojedeš puno jezikauser posted image .
 
Naravno oni odmah prepručuju da se javim na na GAK dr .Godinjaku što sam učinila već prije i imam termin za decembar.

(odgovor članu Liamchica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: ginekolozi?
23.5.2008 14:16:14   
Snjeguljica
draga aylin, lično ja nikada nisam čula za tu dr, ali je dr Divanović, čini mi se, za PCOS, po meni, najbolji. Išla sam kod njega, pa sam po njegovoj preporuci otišla kod dr Godinjaka na Koševo koji je, pak, za te stvari pravi stručnjak. Veliki pozdrav i puno sreće ti želim.user posted image

(odgovor članu Liamchica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: ginekolozi?
23.5.2008 15:05:28   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: aldi

...Nisam ni znala da on radi privatno. Na kojoj to poliklinici?...



http://www.eurofarmcentar.ba/sajt/poliklinika_ginekologija.html

Ne znam niti jednog drugog koji se tako zove.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: ginekolozi?
24.5.2008 11:55:03   
ivancica
Ja sam iz Tuzle, a moja doktorica već 7 godina je dr. Amela Adzajlic. Kod nas je obicaj da se kaze sljedece: pola Tuzle(misli se na zene) ide kod dr.Adzajlic, a druga polovina zena ide kod ostalih 10-15 ginekologa. Pusa za moju Amelu.user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: ginekolozi?
24.5.2008 12:18:19   
zvončica
Znate li kakvi su ginekolozi u Domu Zdravlja"Kumrovec" i imate li mi koga preporučiti? Pozdravuser posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: ginekolozi?
24.6.2008 9:07:22   
medolino
Da li jee neka od vas bila kod dr Nasera Redžepi-ja kakav je i da li je nekome pomogao

_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *