|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:57:30   
Hanady RR
Višnja molim te reci mi da je ovo perika...
ja od ove frizure ništa više ne vidimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:59:02   
veeseelaa
noa meni si ista i prije i poslije, nekako su slike prozirne user posted image user posted image user posted image user posted image
il ti je blic prejak, neznam vidi do čega jeuser posted image user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:59:17   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

eh ta tvoja je opasna
Tako je i mm pocrnio jedne godine hahahahha ko da ga je neko brenerom spržio


ja sad kad se sjetim te žene kako zaskače komšinku na plaži...meni dođe da se umijem koliko mi suza od dmjeha teče...
ja ne mogu pocrnit...nisam taj tip...ja sam rijetka kraljevna...al vala da se cvraim rad mahale nema šanse...user posted image user posted image user posted image user posted image



Ovako i jauser posted image Plave smo krviuser posted image user posted image user posted image user posted image Ja sam isto prije bila doslovno luda za tamnim tenom, przila bi se satima i satima dok mi jednom nije prisjelouser posted image Sad fino u more i u hlad, dosta je bilo przenjauser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 0:00:11   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Višnja molim te reci mi da je ovo perika...
ja od ove frizure ništa više ne vidimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa rekoh samo u pijanom stanju... perika... MM bi me ubio da stavim fotku na kojoj on ima ovu periku ahahaha... i jos dest ljudi na derneku....

ovo je sve u vezi teme i kako se nekad zivjelo/dernecilouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 0:01:20   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

eh ta tvoja je opasna
Tako je i mm pocrnio jedne godine hahahahha ko da ga je neko brenerom spržio


ja sad kad se sjetim te žene kako zaskače komšinku na plaži...meni dođe da se umijem koliko mi suza od dmjeha teče...
ja ne mogu pocrnit...nisam taj tip...ja sam rijetka kraljevna...al vala da se cvraim rad mahale nema šanse...user posted image user posted image user posted image user posted image



Ovako i jauser posted image Plave smo krviuser posted image user posted image user posted image user posted image Ja sam isto prije bila doslovno luda za tamnim tenom, przila bi se satima i satima dok mi jednom nije prisjelouser posted image Sad fino u more i u hlad, dosta je bilo przenjauser posted image user posted image


ja se nikada nisma pržila...
fakat ja u hladu uživam...knjiga i ljepota...
a jedne godine mi čelo izgorilo....gluho bolo...nisma lijepo sjela u hladuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 0:02:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Višnja molim te reci mi da je ovo perika...
ja od ove frizure ništa više ne vidimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa rekoh samo u pijanom stanju... perika... MM bi me ubio da stavim fotku na kojoj on ima ovu periku ahahaha... i jos dest ljudi na derneku....

ovo je sve u vezi teme i kako se nekad zivjelo/dernecilouser posted image user posted image user posted image

hoću periku da mužu stavimuser posted image user posted image user posted image user posted image
joj zamisli moga ćelvaka sa ovom perikom....
kako bih ga tom slikom uvjenjivala do kraja života...sve bi mi daouser posted image user posted image user posted image user posted image

Alika je mrak mrakova...
a da al se nekada dobro jelo bašuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja samo o jeluuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 0:05:52   
Ilhana RR
Hej frizura se lahko mjenja al ono dupe je za 10 =)

Ja sam trenutno blijeda... al ako Bog da nadam se da cu pocrniti kad budem u Turskoj sad =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 0:07:52   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a jel ti Višnja imaš taman ten, il sam ja pobrkala neštouser posted image user posted image

a ha Višnja crna ko halle  barry samo se u plavo farba
user posted image



gdje si mi iskopla ovu fotku...nije mi tu tjelo u top formi ...


Ja mislila ovo Skvo majke mi na prvi pogled....

squaw och jag ar sammauser posted image user posted image




 


I ja pomislila..ali nemam ovakvu majicu....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 0:08:20   
Anoniman
user posted image


hanady zivilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 0:08:59   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image


hanady zivilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 1:16:41   
Ella_H
Auuu nista nisam skontala osjecam se kao plavusa danas hehe
Bilo kako bilo kako se nekada i sada zivjelo ja ipak mislim da je sve
do doticne sredine ili tih nekakvih obicaja ali najvaznije je da ljudi
jedni druge vole i postujuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 8:52:47   
maja78 RR
Evo slika mojih predaka

user posted image

ovo je moja PRA PRA BAKA
 
user posted image

ovo je dokaz gdje je slika napravljena

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 8:55:04   
maja78 RR
evo jos

user posted image

ovo sto stoji je moj pradeda (sin zene sa gornje slike) sa macehom i ocem (pra pra deda)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 8:59:02   
maja78 RR
i na kraju:

user posted image

ovo je moja prabaka supruga pradede sa gornje slike

user posted image

ovo je slikano u Pragu jer u ono doba se islo tamo skolovati
 


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 9:02:40   
M kao Mama
user posted image
user posted image


Majo, ovaj pogled = pogled tvog Andreja, nevjerovatno,

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 9:04:45   
maja78 RR
ovim sam htjela pokazati da nisu svi zivjeli kao na onom filmicu, samo malo nize od bjelasnice,  u Sarajevu se zivjelo i drugacije, zene su bile ravnopravnije, skolovale se podjenako kao i muskarci (bar je u mojoj porodici tako bilo)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 9:05:54   
veeseelaa
jao majo divne slike, prva dama sa slike ima divnu haljinu i super liniju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 9:09:00   
maja78 RR
nisam na nju sa linijom :))))))))))))
a licimo svi bas na nju (moj deda, mama, ja)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 9:09:08   
M kao Mama
Ma, naravno draga moja, pa to je kod nas postao trend da se o nama uvijek "izvlači" i objavljuje najgore, mislim tako je bilo od rata, a što je najgore i danas neki pokušavaju tako da nas prikažu.

Odoh malo OT, ali nikada neću zaboraviti scenu kada su u Njemačkoj mojoj rodici objašnjavali kako se koristi wc šolja, a fute futave ne znaju da smo prije njih na stitine godina imali kupatila i svu prateću opremu.

Ali, zato mi svojim znanjem, umjećem, kulturom, obrazovanjem, pameću, ljepotom, trebamo pokazati da nismo neandertalci, nego narod vrijedan pomena.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 9:14:08   
veeseelaa
činjenica je da su žene iz grada živjele drugačije nego žena iz prigradskih mjesta i sa sela
Ja sam iznenadjena spoznajom da jako veliki broj žena sa sela iznad 50-55 godina su samo završile osnovnu školu, neke čak ni touser posted image user posted image  žalosno i tužno
Ovo se posebno odnosi na žene sa sela iz I.Bosne, neznam zašto al rodtelji iste nisu školovale
kao bila je sramota zensko dijete poslati u grad na kolovanje user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.9.2010 9:18:44 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 9:23:13   
maja78 RR
mislim vesela da je to stvar tradicije u porodici, a i porijekla
na selu su ljudi navikli samo da rade (govorim o proslom vremenu), njima obrazovanje nije nista znacilo, zena je bila podredjena i nije imala prava i bila je samo za odrzavanje domacinstva, radjanja djece, i ugadjanja muzu

kako vidim sad se stvari mijenjaju, dosta svijeta dolazi u gradove da se skoluju i naravno kopaju i rukama i nogama kad zavrse studij da tu i ostanu jer nece da se vrate na selo i na tezak rad,
jer budimo iskreni ipak je seljacima (ovo nije nista negativno, vec mislim na ljude koji zaista zive na selu) jako tezak zivot i svi bi da su u takvoj situaciji pokusali pobjeci od toga
i samo da napomenem da se zaista seljacima divim, oni su jako vrijedni i nije im ni malo lak zivot a opet su nasmijani

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 10:37:01   
veeseelaa
ma da naravno, ali neki su slali muškarce na školovanje a žene ne,
nepojmljivo mi je da žene koje su rodjene pedesetih godina nemaju čak ni osnovno obrazovanje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 10:39:21   
maja78 RR
nepojmljivo je tebi, ali vjeruj da i sad ima takvih sredina da bi najradje zenu vezali u kucu, samo sad skola obavezna

< Poruku je uredio maja78 RR -- 29.9.2010 10:42:16 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 10:50:42   
veeseelaa
ma znam a to je za Bogu plakatuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kako se nekada zivjelo
29.9.2010 10:51:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma da naravno, ali neki su slali muškarce na školovanje a žene ne,
nepojmljivo mi je da žene koje su rodjene pedesetih godina nemaju čak ni osnovno obrazovanje


Joj veeseelaa,ne neki nego skoro svi su tako radili,mislim na selima.Moja mama rahmetli je bila 64 godište i imala je samo 4 razreda osnovne,dok je njen brat i srednju završio user posted image ali tako je to bilo na selima,sjećam se da mi je pričala da je iz njenog cijelog razreda samo jedna djevojka išla dalje (do 8) i naravno proglašena svakakvom,možeš zamisliti user posted image Još mamini nisu imali puno posla,pa da bi se reklo da su je zato ostavili kod kuće,ali tako su svi radili pa i oni,tad je vrijedila ona šta će špobogu žensku škola ionako nikad neće raditi,samo bezveze trošak stvarati,a muški su ipak morali prehranjivati porodicu pa im treba - žalosno!user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

hemoterapija


da li znate ( mozda) iz iskustva ili neko profesionalno misljenje da li se potpuno osoba izleci nakon ove terapije ili pa ne

da , potpuno (71%)

ne , ne moze se potpuno izleciti (29%)


Broj svih glasova: 91

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *