|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svjetlost za Sanitu
18.10.2010 13:15:53   
koka i po
Djevojcica je i danas bila u Sa.
Visnja sve je proslo ok.user posted image

Ja ne znam sta da kazem na sve ovo.Moja dusa je puna.
Danas mi dolazi moja drugarica i govori da je Sana sinoc dosetala do nje user posted image .
Toliko nade i snage u jednom malom bicu.
Mnogi su bili skeptici u vezi svega ovoga a ja i moja dobra drugarica smo znale da ce se nesto divno desiti..zato smo sve i pokrenule..i hvala joj.
Ja cu da se povucem kad budem osjetila da sam dala sve od sebe da barem malo olaksam i njoj i njezinim roditeljima.
Bog mi je svjedok da cu uraditi sve sto je u mojoj moci uz pomoc mojih ISKRENIH prijatelja.
Detaljne informacije o danasnjem Sanitinom boravku u Sa jos nemam, ali cete biti obavjesteni .

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Svjetlost za Sanitu
18.10.2010 13:24:31   
Visnja RR
samo da malenoj bude bolje user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Svjetlost za Sanitu
19.10.2010 20:01:13   
koka i po
Jos uvijek se borimo......
i borit cemo se dok ne pobjedimo....aBd....

Sana hoda ..uveliko....
majka i otac su sretni....a i ja s njima zajedno.

Ukljucite se i budite sretni zajedno sa nama.
Malo nije malo....to je dovoljno..ako je od srca.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Svjetlost za Sanitu
19.10.2010 23:36:19   
Anoniman
draga koko, mogu misliti samo radosti i veselja njenih roditelja... da im dragi Bog pomogne i vrati svjetlost u malene okice, a hoce kad je tako jak borac... dusa draga... molim te cmokni je jednom za mene kad je budes vidjela...
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Svjetlost za Sanitu
20.10.2010 18:43:30   
koka i po
Na srecu pa jos uvijek ima dobrih ljudi..
Sanita u srijedu odlazi u Sa.na magnetnu rezonancu koju finansira nas veliki humanista Almir Cehajic Batko....
Rekoh ja....malo nije malo....to je dovoljno ako je od srca....
Po zadnjim informacijama djevojcica bi trebala operisati i drugo oko.
Uz operaciju bi joj trebali ugraditi lece koje se mijenjaju svakih 6mj.
Zahvat sa lecama kosta 16.000 KM.




_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Svjetlost za Sanitu
20.10.2010 21:51:04   
M kao Mama
Ajjj, Koko , kako si me obradovala, iskreno vjerujem da će Sanita uskoro gledati svojim lijepi okicama

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Svjetlost za Sanitu
20.10.2010 21:53:45   
malena27 RR
Koko, gdje se preporucuje operacija? Ako zelis, mogu provjeriti sa jednom organizacijom moze li se to odraditi u Italiji. Trebala bi mi i tacna dijagnoza...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Svjetlost za Sanitu
21.10.2010 14:00:32   
koka i po
Hvala ZE-DO kantonu....hvala malena 27user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Svjetlost za Sanitu
23.10.2010 19:46:51   
koka i po
Osjecam potrebu i duznost da vas obavjestim da ce mala Sana u srijedu definitivno ici na magnetnu rezonancu koju finansira Batko.
Konacno ce se saznati prava dijagnoza (osim sljepila) jer su mnogi skeptici i sumnjaju da je djevojcica zapustena od strane doktora.
Molim Boga i za nju,za Marka,Amilu i sve kojima je zdravlje najveca zelja u zivotu....da zive i prezive....

< Poruku je uredio koka i po -- 23.10.2010 19:47:31 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Svjetlost za Sanitu
23.10.2010 22:05:22   
Anoniman
hajd ako Bog da imsallah da bude sto bolje i da sto prije ozdravi i veseli se sa ostalom djecom kako i treba... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Svjetlost za Sanitu
23.10.2010 22:31:00   
M kao Mama
Duša draga, želim joj svu sreću ovog svijeta, ovo za doktore, nažalost ništa novo, i sve se nadam da nije istina i da postoji svejtlost za našu Sanitu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Svjetlost za Sanitu
26.10.2010 21:20:21   
koka i po
Dobro vece.....
Saniti je otkazana magnetna rezonanca zbog prehlade i ista ce se obaviti za sedam dana.
S obzirom da se nalaz mora uraditi pod totalnom anestezijom izvedivost istog za sada je nemoguce.

Citiram poruku koju sam malocas dobila od Sanitine majke i koja po mom nahodjenju nesto znaci:


"Zeno...turabi mi se danas licno obratio preko prevodioca i rekao da dijete dovodim svaki dan".


Do sada dolasci u Sa nisu bili upitni radi velike financijske podrske od strane Bambi,Visnje i njezinih prijateljica,Acudese i mame alme.
Majci treba za odlazak i povratak iz Sa.50 KM

Ja sam vec napomenula da malo nije malo....ako je od srca.
Meni licno ne smeta da vam se obracam za pomoc ovoj maloj djevojcici svaki dan......jer znam da se dobro uvijek dobrim vraca.

Pokazite koliko srce imate......i znajte......da se zaista dobro dobrim vraca....

Hvala u Indirino ime.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Svjetlost za Sanitu
26.10.2010 22:48:55   
M kao Mama
Drage žene, znane i neznane, drage majke, trdunice, trudilice, na ovom mjestu voljela bih da nas poveže jedna nit zvana Sanita.

Drage žene, pokažite svoju humanost još jednom,

Drage žene kupujete cigarete, molim Vas da se sutra odreknete cigareta ti dvije ili tri marke uplatite za Sanitu.

One koje su mislile ići na kafu, neka je popiju kući, a tu marku ili dvije uplatite za Sanitu.

One koje su sutra mislile u mesaru, na pijacu, čopnite malo od tog cekera, uplatite za ovo milo djete.

Drage mame, vaše dijete ne mora danas popiti sokić, pojesti smoki ili bananu, podjelite to sa jednom djevojčicom koja čeka našu pomoć.

Drage žene, u ovom momentu ima nas peko 50 aktivnih, hajmo svaka uplatiti po 2 KM, i Sanita će dobiti priliku da dođe još dva puta u Sarajevo.

Drage žene, molim Vas da budete solidarne i pokažete još jednom veliko srce RR zajednice.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Svjetlost za Sanitu
26.10.2010 23:02:39   
anitaMO
imam prijedlog,nadam ste da ste za.kad budemo dolazile u Sa na druženje rr forumašica,da damo za Sanitu koliko ko može.da bude i humanitarno druženje.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Svjetlost za Sanitu
27.10.2010 11:28:55   
Anoniman
slazem se anita s tobom... koliko god da nas bude, sakupice se dosta.... 

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Svjetlost za Sanitu
27.10.2010 14:34:45   
koka i po
Jednom mi je jedna mudra zena rekla da ne pisem puno o sebi...ali ovo moram..
meni je data rijec svetinja,a obecanje obaveza.
cure drzim vas za rijec.


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Svjetlost za Sanitu
27.10.2010 22:30:00   
anitaMO
koka ipo ako ćeš ti biti u Sa najbolje da tebi damo pare.ti znaš kome ćeš ih predati.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Svjetlost za Sanitu
28.10.2010 9:23:59   
anitaMO
žao mi je što je ova tema jako malo posjećena.nama nije puno ,a za Sanitu može biti veliki korak da ozdravi.hajde žene da se organizujemo .

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Svjetlost za Sanitu
28.10.2010 9:34:06   
ziki
IZVORNA PORUKA: anitaMO

imam prijedlog,nadam ste da ste za.kad budemo dolazile u Sa na druženje rr forumašica,da damo za Sanitu koliko ko može.da bude i humanitarno druženje.

ja sam za kutiju zatvorenu i ubacit koliko hoćemo\možemouser posted image spisakforumašica koje su se javile je prilično dug


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Svjetlost za Sanitu
28.10.2010 11:05:55   
anitaMO
Ziki može i ja bih tako.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Svjetlost za Sanitu
28.10.2010 12:02:27   
Anoniman
uopste nije bitno na koji nacin cemo dati prilog, bitno je da se sakupi, bitno je da se odgovori na ovu temu, na ovaj poziv u pomoc... koliko ce ko dati, to zna samo osoba koja daje, onoliko koliko moze i onoliko koliko je sa halalom... ali kad bi svaka forumasica odgovorila sa 2 KM, zamislite samo, koliko nas ima... neka se odazove 5000 forumasica, to je 10000 KM... a 2 KM potrosimo na bezveze stvari sad pa sad...


(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Svjetlost za Sanitu
28.10.2010 12:17:20   
namkic
slažem se sa vama,za nas je to malo za aza našu sanitu mnogo,možemo animirati i svoje kolegice .prijateljice da nas bude više.Sani ozdravi nam što prije ,tvoja raja te čekaju!!!!

_____________________________

mamin dunjaluk rodio se 01.08.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Svjetlost za Sanitu
28.10.2010 13:37:32   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: anitaMO

imam prijedlog,nadam ste da ste za.kad budemo dolazile u Sa na druženje rr forumašica,da damo za Sanitu koliko ko može.da bude i humanitarno druženje.

ja sam za kutiju zatvorenu i ubacit koliko hoćemo\možemouser posted image spisakforumašica koje su se javile je prilično dug



super ideja ... 14.11. i akcija za Sanitu...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Svjetlost za Sanitu
28.10.2010 13:39:47   
koka i po
Hvala vam drage moje ....u Sanino ime.....
Ja nikad nisam sumnjala u vasu plemenitost i dobrotu ...zato sam jos uvijek sa vama.....


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Svjetlost za Sanitu
28.10.2010 13:40:40   
M kao Mama
I ja sam za ovu opciju, akobogda i ovaj put ćemo uspjeti, znam da mi to možemo. 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *