|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 0:55:26   
veeseelaa
ma noa, nešto si ljutkasta? kakva svadja, gluho bilo
al definitivno ovaj dio o nerealnoj podjeli imovine može  svrstati pod ovu temu u smislu favorizacije odnosno omiljenosti jednog djeteta naspram drugog


< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.10.2010 0:56:42 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 0:59:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma noa, nešto si ljutkasta? kakva svadja, gluho bilo
al definitivno ovaj dio o nerealnoj podjeli imovine može  svrstati pod ovu temu u smislu favorizacije odnosno omiljenosti jednog djeteta naspram drugog




nisam bona bas sam raspolozenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image stoji ovo o cemu ti pricas  al zenu koja je postavila brine majcina ljubav i paznja koja je usmjerana samo na jedno djeteuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 0:59:27   
veeseelaa
nadam se da će se javiti neka od forumašica koja je osjetila navedenu nepravdu na svojoj koži, mada upitno je da li to neko smatra nepravdom jer u pojedinim porodicama od davnina žensko dijete ne dobiva ništa od imovine, pa je ko to normalno user posted image
Zanima me gledanje ženica na ovaj problem u društvu?
za mene je ovo strašno da strašnije ne može biti, ne pale mi nikakva obrazloženje
Imamo masu primejra oko sebe gdje sinovi dobiju kuće, stanove i sl a kćerke nakon udaje sa mužem u podstanarima  plaćaju kiriju, užas user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.10.2010 1:02:11 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:00:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma noa, nešto si ljutkasta? kakva svadja, gluho bilo
al definitivno ovaj dio o nerealnoj podjeli imovine može  svrstati pod ovu temu u smislu favorizacije odnosno omiljenosti jednog djeteta naspram drugog




nisam bona bas sam raspolozenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image stoji ovo o cemu ti pricas  al zenu koja je postavila brine majcina ljubav i paznja koja je usmjerana samo na jedno djeteuser posted image



a mene brine podjela imovine user posted image user posted image user posted image user posted image gdje ja da pišem o tome neg ovdjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.10.2010 1:01:11 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:03:25   
Anoniman
e mene ta podjela ne brine ja cu sve dat svom bratuuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:06:56   
veeseelaa
a što? jako darežljivo od tebe, ja npr nikad ne bi dala porodičnu kuću (izuzev da je to želja mojih roditelja) , tu sam odrasla, ne želim da se u njoj nikad osjećam kao gost nego kao domaćin, ne želim da pitam mogu li ovo ili ono itd
Napominjem da ja i brat, kao i mm i moja snaha imamo fenomenalne odnose al nezna se  šta nosi dan il noć, ne želim da se sutra moje dijete ne može igrati u bašti jer je npr neko digao nos il da nešto polomi a ja da se ružno osjećam jer to nije moje
Prosvjetilite me ako griješimuser posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.10.2010 1:09:01 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:09:37   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nadam se da će se javiti neka od forumašica koja je osjetila navedenu nepravdu na svojoj koži, mada upitno je da li to neko smatra nepravdom jer u pojedinim porodicama od davnina žensko dijete ne dobiva ništa od imovine, pa je ko to normalno user posted image
Zanima me gledanje ženica na ovaj problem u društvu?
za mene je ovo strašno da strašnije ne može biti, ne pale mi nikakva obrazloženje
Imamo masu primejra oko sebe gdje sinovi dobiju kuće, stanove i sl a kćerke nakon udaje sa mužem u podstanarima  plaćaju kiriju, užas user posted image

a zašto bi to bio užas ako su se sestre sam odrekle imovineuser posted image
moj suprug je sin a ima dvije sestre one su se odrekle kuće u negovudkorist ali zemlje nisu niti bi on htio...a on održava i kući i zemlju, a ni to nije lagan niti jefitn posao...
odrekle su se kuće jer u istu je trebalo nakon rata uložiti...bila je na prvoj liniji...pa i sada u njoj ima obaveza i spola koje one nisu htjele...user posted image
moja mlađa zaova je podrstanar jer ona to želi...njoj je sedrenik na kome je odrsala selo, nama dolazi kao u vikendicu a živi u ventru grada pa joj je sve blizu...to je njena želja i želja supruga njenoga koji se također svoje imovine odrekao u starom dijelu grada jer i tu je trebalo renovirati a on nije to želio.user posted image

I za ovaj vid podjele u slučaju moga supruga roditelji nemaju ništa sa istim...nisu dovoljno živjeli da bi na bilo koji način kćerakam ovakav vid favoriziranja u glavu utuviliuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:12:14   
veeseelaa
ok njima nije bilo bitno, one kažu da im je to selo user posted image
al meni je bitno, svaki me kamen podjeća na mog rahmetli oca, želim da se tu osjećam kao nekad u djetinjstvu, domaćinski i bez ustezanja
Jer nema šanse da se osjećaš 100% opušteno kad ne polažeš pravo na nešto
Osim toga mene zanimaju mišljenja onih koji su se "odrekli" imovine, kako one na to gledaju, tradicija ili šta li već????


< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.10.2010 1:14:31 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:12:48   
Anoniman
ne znam sto al to sam odlucila davno..jedino bi mi bilo zao da nekad proda ''nasu'' kucu al ako on tako odluci nek uradi..ja imam svoju kucu a sestra svoju da uzimam jos od njega dio nekako bih se lose osjecalauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:16:05   
veeseelaa
i iako se niko ne ženi da bi se razvodio ne dao Bog da dodje do toga gdje će kćerke se vratiti ako su se već nečeg odrekle user posted image user posted image  


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:16:55   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ok njima nije bilo bitno, one kažu da im je to selo user posted image
al meni je bitno, svaki me kamen podjeća na mog rahmetli oca, želim da se tu osjećam kao nekad u djetinjstvu, domaćinski i bez ustezanja
Jer nema šanse da se osjećaš 100% opušteno kad ne polažeš pravo na nešto



smješno...
zar je papir bitan da se osjećaš u porodičnoj kući da si porodica.user posted image

pa kako se osjeća ona žena koja se udala u tu kuću...ispade cjeli život će se ustezati ako nema na papiru da je njeno...a nema...koja to žena koja se udala u kuću, stan iili već postojeći sprat svoga supruga ima na papiru 2/1 imovinuuser posted image ja bih po tom mišljenju trebala da se ustežem od nemila do nedraga a to ne radim...ja ovdje nemam ništa na papiruuser posted image

kod nas nema ustezanja...
nema ni potrebe za tim...
papir je postojao prije nego sam ja došla...a moja zaova mlađa ima ključ kuće jer je to normalno...ako joj treba nešto ili ako je poršetala dok nas nema.

gdje su normalni ljurdki odnosi papir važan nije....user posted image
a gdje se nenormalno tvri da je muško važnije od ženskog djeteta tu ni papir puno pomoći neće nažalostuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:18:18   
veeseelaa
imam jednu rodicu koja je testamnetom dobila dio kuće na moru, kućica i nije neka, ma bezveze, u ruševnom stanju
Kad sam je pitala: ma šta će ti to? trebala si ostaviti bratu
rekla mi je: ne, ja ne želim pitati brata i snahu da mi dadnu ključeve da odem na par dana s porodicom na more, sprat mu, sprat mi

Kasnije, kad sam napunila malo godina shvatih da je žena u pravu, 100%


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:18:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i iako se niko ne ženi da bi se razvodio ne dao Bog da dodje do toga gdje će kćerke se vratiti ako su se već nečeg odrekle user posted image user posted image  





pa valjda imam pravo na pola imovine mm ili na bracnu stecevinuuser posted image user posted image user posted image user posted image ima da mi kupi stan i opremi gauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:19:39   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i iako se niko ne ženi da bi se razvodio ne dao Bog da dodje do toga gdje će kćerke se vratiti ako su se već nečeg odrekle user posted image user posted image  


kod nas se i ovo zna...dobile su snahi čovjeka sreća njihova...pa je milion puta rečeno i potvređno da imaju gdje jer je to njihovo i imaju kod kogauser posted image

Pogrešan pristup međuljudkim odnosima, nepovjerenju i smanjenje ljubavi prema rođenom barzu ili setri jer si se udao ili oženio jedino može dovesti do problema. a to nije niti ljudski stav niti normalna komunikacija a u najmanju ruku rekla bih ''bolestan'' način života.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:20:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nadam se da će se javiti neka od forumašica koja je osjetila navedenu nepravdu na svojoj koži, mada upitno je da li to neko smatra nepravdom jer u pojedinim porodicama od davnina žensko dijete ne dobiva ništa od imovine, pa je ko to normalno user posted image
Zanima me gledanje ženica na ovaj problem u društvu?
za mene je ovo strašno da strašnije ne može biti, ne pale mi nikakva obrazloženje
Imamo masu primejra oko sebe gdje sinovi dobiju kuće, stanove i sl a kćerke nakon udaje sa mužem u podstanarima  plaćaju kiriju, užas user posted image


Meni je baka i pored svojih sinova i kcerke, muskih unucica ostavila svu imovinu(rijec je o velikom posjedu)Stari takoje mada sam se ja te hercegovacke imovine odrekla jer nikad dole nisam zivjela niti imam namjeru.... 
Ne znam bas za takve slucajeve...Mozda zato sto je uvijek bilo da se kceri udaju u muzevu kucu i tamo zive a sinovi ostaju ...To ja mislim nije favoritiziranje djece vec imovine....

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:20:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

imam jednu rodicu koja je testamnetom dobila dio kuće na moru, kućica i nije neka, ma bezveze, u ruševnom stanju
Kad sam je pitala: ma šta će ti to? trebala si ostaviti bratu
rekla mi je: ne, ja ne želim pitati brata i snahu da mi dadnu ključeve da odem na par dana s porodicom na more, sprat mu, sprat mi

Kasnije, kad sam napunila malo godina shvatih da je žena u pravu, 100%





drugo je kuca na moru to bi fino podjeliliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:22:09   
veeseelaa
zar je papir bitan da se osjećaš u porodičnoj kući da si porodica.user posted image

pa kako se osjeća ona žena koja se udala u tu kuću...i


ne papir, al imaš dio svoje bašte, dio kuće i tu radiš šta ti je volja
A kako se osjeća žena koja se uda u kuću vjerovatno ustegnuto, ja npr nikad ne bi izašla i u baštu nešto posaditi od cvijeća bez da PITAM
a dok u svom spratu radim šta mi je volja, e sad da moj suprug ima već podjeljen dio bašte vjerovatno bi tu deverala šta hoću user posted image
prosto ne vjerujem da bi ti dozvolila da ti npr zaova iščupa neki tvoj omiljeni cvijet i posadi nešto po volji svojoj, e to je ono o čemu govorim


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:22:45   
Anoniman
OT Marina znala sam da imas veze s hercegovinomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:24:21   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i iako se niko ne ženi da bi se razvodio ne dao Bog da dodje do toga gdje će kćerke se vratiti ako su se već nečeg odrekle user posted image user posted image  


kod nas se i ovo zna...dobile su snahi čovjeka sreća njihova...pa je milion puta rečeno i potvređno da imaju gdje jer je to njihovo i imaju kod kogauser posted image

Pogrešan pristup međuljudkim odnosima, nepovjerenju i smanjenje ljubavi prema rođenom barzu ili setri jer si se udao ili oženio jedino može dovesti do problema. a to nije niti ljudski stav niti normalna komunikacija a u najmanju ruku rekla bih ''bolestan'' način života.user posted image




hanady tako misliš ti, a ko zna šta misli tvoja zaova user posted image da uzmemo da tako misli zar ne bi bilo bolje da ima svoj sprat i dio svoje bašte a ne da se useli kod vas u zajednicu user posted image user posted image ili da morate isprazniti dio kuće da ona useli user posted image
ja to ne kontam, čist račun duga ljubav user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:25:49   
veeseelaa
osim toga tvoje su se zaove odrekle pa je bezveze o tome govoriti ali ima onih koje nisu ni pitane za mišljenje, jednostavno postojalo je omiljenije dijete na Balkanu uglavnom sin

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:26:29   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zar je papir bitan da se osjećaš u porodičnoj kući da si porodica.user posted image

pa kako se osjeća ona žena koja se udala u tu kuću...i


ne papir, al imaš dio svoje bašte, dio kuće i tu radiš šta ti je volja
A kako se osjeća žena koja se uda u kuću vjerovatno ustegnuto, ja npr nikad ne bi izašla i u baštu nešto posaditi od cvijeća bez da PITAM
a dok u svom spratu radim šta mi je volja, e sad da moj suprug ima već podjeljen dio bašte vjerovatno bi tu deverala šta hoću user posted image
prosto ne vjerujem da bi ti dozvolila da ti npr zaova iščupa neki tvoj omiljeni cvijet i posadi nešto po volji svojoj, e to je ono o čemu govorim


pa kad su normalni odnosi to se ovako radi...sjedu dvije , snaha i zaova i zaova kaže joj kod tete mense divan božur al crveni...šta misliš da ga stavimo između ruža a ova dva roza premjestimo dole gdje je šaht..pa kasnije rasadimo crvene...
snaha kaže neka rozih ovjde...a crvene ćemo rasaditi kod onih ruža dole jer su sve 4 crvene...
o zaova zovne buraza da nam sve to pokopa i premjseti...ona zalije a snaha kafu pristavi...

koja normalna osoba bi iščupala cvijet bez da mu nađe novo prikladnije mjesto i posadila neđšto što ona neće svaki dan gledati....

Razgovor i zdrava komunikacija su zaista potrebni.
ja sam vrlo slobodna u svemu...čak i na djelu njihove zemlje...sadim, zaljeva, plijevim i na sve to pokosim da nam nebi zmije djecu izujedale.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:30:08   
veeseelaa
koja normalna osoba bi iščupala cvijet bez da mu nađe novo prikladnije mjesto i posadila neđšto što ona neće svaki dan gledati....


svega ima, zaista
A neko pretjera s cvijećem pa bi ga neko razrijedio user posted image user posted image user posted image user posted image masa je razloga
Samo smatram da nije ok tradicija il kako se to zove već da se sve ostavlja sinu, ok ako se neko odrekne
Imal slučajeva da se brat odrekao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sve se nešto sestre odriču user posted image user posted image user posted image il možda ako brat živi u Americi il Australiji pa mu mrsko dolaziti pa ko veli evo ti 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:31:30   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

osim toga tvoje su se zaove odrekle pa je bezveze o tome govoriti ali ima onih koje nisu ni pitane za mišljenje, jednostavno postojalo je omiljenije dijete na Balkanu uglavnom sin

ma istina ima toga zbog neke tradicije...al opet koma je kad čovjek samo žesnku djecu ima a na balkanu živiuser posted image i ta se imovina djeli...dokaz je da i žene nasljeđuju
ali opet ti kažem...smatram da ako su brat i sestra ljudi skloni konunikaciji zdravoj...papir im neće nanijeti štetu.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:32:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

OT Marina znala sam da imas veze s hercegovinomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Ja nemam veze jedino sa Slo i Mk...Ostale 4 republike su u mojoj krviuser posted image user posted image
Sorry OT

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Može li roditelj imati omiljeno dijete?!
17.10.2010 1:32:15   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i iako se niko ne ženi da bi se razvodio ne dao Bog da dodje do toga gdje će kćerke se vratiti ako su se već nečeg odrekle user posted image user posted image  


kod nas se i ovo zna...dobile su snahi čovjeka sreća njihova...pa je milion puta rečeno i potvređno da imaju gdje jer je to njihovo i imaju kod kogauser posted image

Pogrešan pristup međuljudkim odnosima, nepovjerenju i smanjenje ljubavi prema rođenom barzu ili setri jer si se udao ili oženio jedino može dovesti do problema. a to nije niti ljudski stav niti normalna komunikacija a u najmanju ruku rekla bih ''bolestan'' način života.user posted image




hanady tako misliš ti, a ko zna šta misli tvoja zaova user posted image da uzmemo da tako misli zar ne bi bilo bolje da ima svoj sprat i dio svoje bašte a ne da se useli kod vas u zajednicu user posted image user posted image ili da morate isprazniti dio kuće da ona useli user posted image
ja to ne kontam, čist račun duga ljubav user posted image



naša kuća ima samo 1 spratuser posted image
200 kvadrata a ispod je garaža, ćumurana i sve ostalo u istoj toj kvadraturi.
ja znam da obe moje zaove ovako misle jer da ne misle tako i da moj suprug nije tako od početka sa njima stav zauzeo moj muž sigirno nebi bio...jer koliko god on je moj muž one su žene koje imaju djecu i smješno bi bilo da neki bolesnik ostavi sestru na ulici jer neki papir nešto pokazuje.

A zajednica, što da ne...
Moja zaova se od mene udala...ja sam plakal kad se udavala bilo mi žao što mi odeuser posted image
živjele smo zajedno i nakon toga i u toku zajendice imale divne odnose....

ja nemam porblem sa zajednicom ako u njoj žive normalni i razumni ljudi.user posted image A moje zaove su takveuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *