|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 13:09:47   
Anoniman
Mila moja bas mi je zao user posted image user posted image

Da ti Allah Dz.s da puno sabura i tebi i tm.. divim ti se na hrabrosti i strpljenju..

Strpljen, spasen user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 13:13:32   
melly__
Jako mi je zao draga user posted image user posted image user posted image
Divim se tvojoj hrabrosti i zelim ti sve najbolje u zivotu od user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 13:15:30   
ena249
svaka ti cast na hrabrosti i snazi da to sve mozes prepricati uopste, ja bih sigurno zavrsila na psihijatriji, kad sam se ja poradjala i doktor mi kaze "ako sad beba ne izadje izgubicemo je", ja sam se tad bila oduzela i mogu samo misliti kako je to tesko sto sad prozivljavas. i sigurno da nisi sama, moja rodica je dozivjela nesto slicno i sad ima zdravog djecaka od god. dana, a izmedju trudnoca je cekala neka 4 mjeseca samo. aBd i ti ces imati tu srecu da dobijes zdravu bebicu! Svaka ti cast! 

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 13:16:34   
aazra
Saosjecam sa tobom u tvom gubitku i naravno sa tvojim muzem i cijelom porodicomuser posted image
Iskreno se nadam da ce Vam dragi Allah dati jedno malo stvorenje koje ce vas obradovati iako svoju prvu bebu necete nikada zaboraviti - neka utjeha bude ta sto je sada na ljepsem mjestuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________








(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 13:19:41   
mamin sin
Žao mi je! Budi hrabra! user posted image  Želim ti da ubuduće sve bude onako kako ti želiš, i da nemaš više iskušenja kao do sada, pogotovo što sam upratila i tvoju borbu na temi šta poslije spontanog pobačaja.

(odgovor članu ena249)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 13:23:21   
M kao Mama
Svaka riječ je suvišna, molim Svevišnjeg da Vas što prije obraduje. 

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 13:29:13   
ena0002
Zao mi je user posted image user posted image user posted image ....beskrajno mi je zao....nadam sae da ces se uspijeti izboriti sa svim tim  i aBd ubrzo docekati zivu i zdravu user posted image .....tesko je kad dodjemo u takve situacija kada vidimo koliko i sta sve mozemo podnijeti....a zasto bas takva iskusenja to samo ON zna. Ja ti od srca zelim da se sto prije oporavis i opet krenes u borbu za user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 13:34:09   
emy24
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Svaka riječ je suvišna, molim Svevišnjeg da Vas što prije obraduje. 

amin.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 13:37:05   
Latinka
Nema se šta reći user posted image
Žao mi je user posted image
Neka vam dragi Bog podari snage da nastavite dalje

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 14:37:15   
enna
Kao i vecina forumasica nisam mogla a da ne zaplacem user posted image  uprkos svojoj jacini i odupiranju tuzi jer u tvom postu sam procitala da si jako hrabra zena i majka tog malog andela koji je na nekom boljem svijetu.Zelim tebi i tm puno ljubavi i snage da potisnete ovaj dogadaj negdje u sebi i nastavite dalje i da nas obradujes sviju sa lijepom vijescu aBd.
Saljem ti veliki user posted image podrske i ostani tako hrabra uz tebe smo!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 14:46:40   
medi87
Jako tuzno mila moja, hvala dragom Allahu da ti je dao pribranost i sabur u tako teskim trenucima, od srca ti zelim da te aBd uskoro obraduje malo bice

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 14:54:17   
Lalana
Aquarius, jako mi je zao, prica me maksimalno potresla ali i iznenadila, pogotovo tvoja hrabrost i prisebnost, zeno, svaka cast.user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 15:44:49   
Adana
Svaka ti cast na hrabrosti i pribranosti! user posted image  Zelim vam da vas Bog sto prije obraduje jedom malenom bebicom s kojom cete uzivati i koju cete voljeti. user posted image  Sve najbolje vam zelim!

I kao sto si i sama lijepo napisala:

"Besmisleno je:
Mrziti sve ruže jer si se ogrebao na jedan trn.
Odustati od svojih snova jer se jedan nije ostvario.
Odustati od svojih napora jer je jedan bio uzaludan.
Okriviti sve prijatelje jer te jedan iznevjerio.
Ne vjerovati u ljubav jer ti je neko bio nevjeran ili ti nije uzvratio ljubav.
Odbaciti svaku mogućnost da budeš srećan jer nisi uspio u prvom pokušaju.
Na svom životnom putu ne trebaš se prepuštati malodušnosti.
Zapamti da se uvijek:
Može pojaviti druga prilika.
Novi prijatelj.
Nova ljubav.
Obnoviti snaga.
Budi uporan.
Traži sreću u svakom danu.
Siguran put ka neuspjehu je – odustati!
Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja – nastavi se truditi!"

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 15:47:34   
Lina85
Draga moja najiskrenije mi je jako jako zaouser posted image user posted image user posted image sto ti se to dogodilo neda dragi Bog nikome.Da ti dragi Allah da sabura i strepljena i da te sto pre nagradi zivom i zdravom bebicom insalah.

_____________________________

^^^^^Zivot mamin i tatin stigao 10.09.2011.^^^^^

----------Volimo te najvise na svjetu----------

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 15:52:51   
Schecherlemica
Neizmjerno mi je zao user posted image  user posted image  user posted image
Svaka ti cast na pribranosti,zelim vam sto prije da ugledate plusic i od srca sve najbolje u zivotu...



_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu Lina85)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 15:58:04   
samedi
ne znam sta da kazem,znam Aquarius da si rekla da ne budemo tuzne,ali ne mogu se oteti tom osjecaju...zelim ti sve naj naj naaaajbolje,da uskoro drzis svoju bebicu u rukama i da zapamtis samo lijepe,sretne i vesele trenutke pune ljubavi sa njom! Sigurna sam da sad sve zenice s naseg foruma misle na tebe i mole se za tebe,pa tako i ja!!!

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 16:02:47   
Romali
Mila Aquarius, vec sam znala za tvoju tuznu pricu, ali si mi opet natjerala suze na oci.
Ti si zena za primjer svima, toliku snagu i pribranost jos nisam vidjela. Svaka ti cast, draga moja!
Tebi i tm zelim da vas dragi Allah nagradi sto prije, da te druga beba usreci cim budes spremna.
Ljubim te i ostani uvijek ovako jaka i posebna user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 16:06:51   
Apotekarka
Mila Aquarius, vec sam znala za tvoju tuznu pricu, ali si mi opet natjerala suze na oci.
Ti si zena za primjer svima, toliku snagu i pribranost jos nisam vidjela. Svaka ti cast, draga moja!
Tebi i tm zelim da vas dragi Allah nagradi sto prije, da te druga beba usreci cim budes spremna.
Ljubim te i ostani uvijek ovako jaka i posebna user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 16:17:04   
rose
ja prosto ne mogu da vjerujem da se to desilo...user posted image  kako neko rece upratila sam te i na temi sta poslije spontanog pobacaja jer si se javljala u vrijeme kada sam i ja prolazila isto...meni je sada 14 dana do termina, u nevjerovatnom sam strahu, od svakog UZ-a, CTG-a, poroda, zbog mog visokog pritiska, zbog toga sto mi kazu da je beba sitna...molim Allaha da mi pomogne i da rodim zivu i zdravu bebu a tebi da da jos snage i da te brzo obraduje novom trudnocom i zivom i zdravom bebom koju tako silno iscekujes...user posted image

< Poruku je uredio rose -- 25.10.2010 16:18:23 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 17:31:33   
isabella
jako mi je zao placem evo nemogu da se smirim,,,nikako.Zelim ti sve najbolje i da uskoro dobijes zivu i zdravu bebicu,,

_____________________________

Naida 25.04.2010.g dusa moja


Priroda nije fer! Psima nije dala mogucnost da govore, dok neki ljudi odlicno laju.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 18:36:52   
Tidzi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nemam rijeci...

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu isabella)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 20:18:54   
klemzi
Aquarius draga, znam kako ti je i vjeruj mi da svim srcem suosjećam s tobom.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Ne daj se mila moja, Allah dž. š. je tako odredio, a On zna, a mi ne znamo. Ja sam svoju bebu izgubila 10. aprila ove godine, i doktori su mi rekli da čekam 6 mjeseci, da se psihički oporavim. Nije bilo posebnog razloga za čekanje osim ove psihičke spremnosti. Moj sin je imao down syndrom i tešku srčanu manu. Živio je mjesec i 24 dana, iako su dr pretpostavljali da će živjeti samo dva dana. Moj ginekolog mi je čak rekao da mogu zatrudniti i nakon tri mjeseca, ali meni je to prerano i u idealnim okolnostima. Ti se draga sad odmaraj, čuvajte se i pazite i ti i muž, znam koliko njegova podrška tebi znači. Vrijeme brzo prolazi i akobogda, i mi ćemo dočekati svoje zdrave bebice u naručju. Ljubim te mila!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 20:20:39   
aida.

IZVORNA PORUKA: klemzi

Aquarius draga, znam kako ti je i vjeruj mi da svim srcem suosjećam s tobom.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Ne daj se mila moja, Allah dž. š. je tako odredio, a On zna, a mi ne znamo. Ja sam svoju bebu izgubila 10. aprila ove godine, i doktori su mi rekli da čekam 6 mjeseci, da se psihički oporavim. Nije bilo posebnog razloga za čekanje osim ove psihičke spremnosti. Moj sin je imao down syndrom i tešku srčanu manu. Živio je mjesec i 24 dana, iako su dr pretpostavljali da će živjeti samo dva dana. Moj ginekolog mi je čak rekao da mogu zatrudniti i nakon tri mjeseca, ali meni je to prerano i u idealnim okolnostima. Ti se draga sad odmaraj, čuvajte se i pazite i ti i muž, znam koliko njegova podrška tebi znači. Vrijeme brzo prolazi i akobogda, i mi ćemo dočekati svoje zdrave bebice u naručju. Ljubim te mila!user posted image user posted image user posted image

nemam rijeci user posted image user posted image user posted image user posted image da vam Bog podari sabura i sve najbolje i hocete ako Bog da, docekat cete opet svoje... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 20:41:01   
Aquarius
Hvala vam na riječima podrške. Svaka riječ mi pada kao melem na dušu.
Ali nemojte plakati, molim vas. Znam da su na ovu temu najosjetljivije novopečene mamice i  trudnice, pa mi je žao što sam vas uznemirila ovom pričom.
Bog nas stavlja pred bolna iskušenja, ali nam i daje snagu da ih prebrodimo. E sad, na nama je kako ćemo se postaviti prema tome ( šta god da je u pitanju ).
Dok sam bila djevojka, godinama mi je iznad kreveta visio citat, koji sam napisala na velikom hamer papiru, a pisalo je ovo:
˝Dugo sam hodao svijetom  bos i bez novca, nesretan što nemam cipela.
  Onda sam sreo čovjeka bez nogu i shvatio koliko sam bogat. ˝

I ta me rečenica pratila i kasnije kroz čitav život. Čovjek nekad ne zahvaljuje Bogu na onome što ima, nego se žali ako nešto nema. A svi imamo itekako puno razloga za zadovoljstvo i zahvalnost.
Ja sam se najviše pribrala dok smo još bili u bolnici, a poslije poroda sam zadržana samo 24 sata jer je sa mnom hvala Bogu sve bilo OK.  Muž je povremeno izlazio van da ispuši cigaru, i SVAKI PUT se vratio sa nekom novom pričom. Dok je stajao vani, našao bi još nekog ko puši, i priča bi krenula sama od sebe. Ljudi se lakše otvore nekome ko preživi teške momente jer smatraju da ih bolje razumije. Uglavnom, naslušao se tako teških sudbina: žena koje su umrle na porodu, ljudi sa bolesnom djecom, žena koje porađaju u 6. mjesecu trudnoće zbog visokog tlaka, bore im se za život... Na kraju smo oboje rekli isto - Ne daj bože gore sudbine, jer uvijek ima gore.
Ja sam hvala dragom Bogu ostala živa i zdrava, i još mogu maštati o tome da jednog dana uzmem u naručje svoju bebicu. Imam punu podršku muža ( vjerovali ili ne ima muževa koji u ovakvoj situaciji okrive ženu i okrenu joj leđa). I da ne nabrajam dalje...
Bolno jeste, ali mora se dalje. MORA SE.
Zato drage moje, glavu gore.  Žene nisu ni svjesne koju snagu u sebi nose u sebi. U mnogim situacijama, u kojima većina muškaraca  potone, žena smogne snage i gura dalje.
Ja sad imam svog malog meleka, koji me čeka u DŽennetu, na boljem mjestu od ovog prolaznog svijeta. Naravno da bih ga ja htjela za sebe, ali bi to bilo sebično.user posted image

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 20:48:06   
Anoniman
aquarius,ti si jedna velika i jaka zena ......veliki si borac i hrabricauser posted image .......
Zelim ti od srca puno djece abd.zive i zdrave .......divim ti seuser posted image user posted image user posted image user posted image
al,sto kazes zivot ide dalje,tako je Bog htejo da bude nemozemo protiv njegove volje i sudbine samo ON  zna sto!!!!!


(odgovor članu Aquarius)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *