|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spavanje
13.3.2011 0:22:29   
reallove
zenice da vam javim,sad sam evo pustila Emin,upalila tv,popio mlijeko,i jos uvijek lezi mislim da ce zaspati samuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Spavanje
13.3.2011 0:36:30   
reallove
zaspaouser posted image user posted image user posted image eto prva noc uspjela,jest da je zaspao u 1 ali i to cemo sreditiuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Spavanje
13.3.2011 0:36:51   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: reallove

zaspaouser posted image user posted image user posted image eto prva noc uspjela,jest da je zaspao u 1 ali i to cemo sreditiuser posted image

user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Spavanje
13.3.2011 0:47:25   
veeseelaa
Hocu reci, ona kada bude potpuno zrela da skloni tu naviku, sama ce to pokazati,


a kad će moja kći sama odbaciti pelenu?? user posted image user posted image user posted image ja je uopće ne forsiram, tuta joj nije strana, nekad piški i kaki u nju, sama je traži al iso radi i u peleni
Ima 2 godine i 2 mjeseca


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Spavanje
13.3.2011 9:20:54   
la bomba
IZVORNA PORUKA: reallove

zaspaouser posted image user posted image user posted image eto prva noc uspjela,jest da je zaspao u 1 ali i to cemo sreditiuser posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Spavanje
13.3.2011 13:16:09   
leona81
mi pokusavamo uvesti red, budimo se u 9, doruckujemo, igramo se, izadjemo vani, gledamo jim jam pola sata ili slusamo pjesmice, uzina voce i oko 13 h idemo spavati uz dojenje prvi san...zna zaspati odmah a zna i trajati sat vremena...probudi se za sat ili sat i po, ako sam sretna dva...i drzimo je budnom do navecer do 9 i tad sve stisamo, mrak, pidzama, pranje zuba i isto nekad zna zaspati odmah nekad ne...nekad se budi 6 puta nekad 2 kao sinoc? svaki dan radimo isto dakle navecer jede uvijek istu kolicinu i ne budi se ni zbog gladi a ni zato sto je zedna, meni stvarno nije jasno zasto se budi i dalje? dojenje pokusavamo svesti na minimum po danu ali to nadoknadi po noci sto mene slomi...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Spavanje
13.3.2011 23:03:22   
leona81
zaspala u 10...zasad uspjevamo sa planomuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Spavanje
14.3.2011 23:52:56   
reallove
hej zene evo mene sa novim izvjestajemuser posted image user posted image user posted image Emin je opet zaspao sam,uz flasicu,crtic i njegov jorgan bibiuser posted image ali sam otkrila da kada mu je tajo tu nece da spava sam nema sanse,sinoc mm bio kuci i ja da se pohvalim kako dijete spava samo,kad on popio mlijeko i ustao i zove babauser posted image veceras je mm u nocnoj znaci mi smo sami i evo ga popio mlijeko i spavaa

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Spavanje
15.3.2011 17:43:27   
leona81
mi smo 2 dana zaredom zaspali po planu, sinoc se samo jednom budili i to nakon skoro 7 sati spavanja:) napokon...nadam se da cemo i dalje tako pozz svima

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Spavanje
15.3.2011 18:21:01   
tekja
leona81, V. je pocetkom februara prestao da doji nocu, ali trebao mu je citav mjesec dana da se prestane buditi u vrijeme kad se budio da doji...znaci promeskolji se, ja ga prebacim kod sebe, ne trazi siku, ali budi se cisto iz navike...mi vec sedam dana spavamo citavu noc i optimisticno mislim da je to touser posted image ...nadam se da ce i kod tebe biti takouser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Spavanje
16.3.2011 8:45:49   
teacher75
lana juce zaspala u 6 nakon duge setnje s mamom i spavala sve do pola 7 jutros. e vala i ovo dijete moze spavatiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Spavanje
16.3.2011 8:46:47   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

lana juce zaspala u 6 nakon duge setnje s mamom i spavala sve do pola 7 jutros. e vala i ovo dijete moze spavatiuser posted image


šuti bona i kucni dva-tri puta user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Spavanje
16.3.2011 8:50:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

lana juce zaspala u 6 nakon duge setnje s mamom i spavala sve do pola 7 jutros. e vala i ovo dijete moze spavatiuser posted image


šuti bona i kucni dva-tri puta user posted image


nekoliko puta se do sada desilo da tako zaspi oko 6-7 i prespava citavu noc, bas mi to cudno da moze spavati po 13 satiuser posted image e jos kad bih i ja ranije legla bilo bi super, ali ja zaspim oko 12-1 a ona me nadigne u pola 7, pa ustanem ko vampiruser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Spavanje
16.3.2011 10:31:33   
škorpija
hej da li vaša djeca spavaju danju i koliko sati,

ajdin spava od dva do pet, kontam nešto mi to puno, a i u zadnje vrijeme se budi u 4 ujutro i vrti se sat dva i onda opet zaspe, to me izluđuje,kontam da mu smanjim dnevno spavanje

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Spavanje
16.3.2011 10:36:31   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

hej da li vaša djeca spavaju danju i koliko sati,

ajdin spava od dva do pet, kontam nešto mi to puno, a i u zadnje vrijeme se budi u 4 ujutro i vrti se sat dva i onda opet zaspe, to me izluđuje,kontam da mu smanjim dnevno spavanje

nema nikakvog reda. posto se budi u zadnje vrijeme oko pola 7user posted image vec zaspi izmedju 10 i 11. a sto se tice popodnevnog spavanja, to sve zavisi, nekada spava oko 4-5 sa nekada ne. juce nije nikako pa je zaspala umorna u 6 i spavala sve do jutros. inace zaspi oko 8 navecer

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Spavanje
16.3.2011 10:38:50   
Blue rose RR
A možda da ga ujutro budiš ranije, pa da ga staviš spavati oko 12,30 ili 13,00 sati. Kikica obično ide na dnevni počinak/ležanje maksimalno do 13,30 sati. ukoliko mi je zaspala poslije nema šanse da na večer zaspi.
Mada ona s obzirom da radnim danima ustaje u 06,15 sati, definitivno joj je previše da ne spava u 13,00 sati, do 15,15 kada je budim, upravo iz razloga što bi ona mogla da odvali spavanje do 16,30 , i onda imam problem navečer.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Spavanje
16.3.2011 10:45:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

A možda da ga ujutro budiš ranije, pa da ga staviš spavati oko 12,30 ili 13,00 sati. Kikica obično ide na dnevni počinak/ležanje maksimalno do 13,30 sati. ukoliko mi je zaspala poslije nema šanse da na večer zaspi.
Mada ona s obzirom da radnim danima ustaje u 06,15 sati, definitivno joj je previše da ne spava u 13,00 sati, do 15,15 kada je budim, upravo iz razloga što bi ona mogla da odvali spavanje do 16,30 , i onda imam problem navečer.


moja se isto budi tako rano ali ako ne zaspi do 11 vec pocinje frka...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Spavanje
16.3.2011 10:48:20   
Blue rose RR
Ma dobro je to, moja je sa dvije godine imala dva spavanja. Ujutro u 09,00 sati, i popodne u 13,00 sati, lijeganje u 20,00 sati, ustajanje u 06,15 sati.

Ali sada ona ima 5,5 godina i dovoljno je jedno spavanje. A ako slučajno profuli dnevno spavanje, što se u posljednje vrijeme često događa vikendom, jer je vodimo n apoudnevni boravak u igraonicu, onda u 18,00 sati molim Boga da  sat otkuca 20,00 sati, da legne spavati.
Ujeda hem nas, hem sebe :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Spavanje
16.3.2011 11:01:35   
škorpija
ma kontam kud ću ga ranije buditi i onako ustaje u osam, pola 9, ali ne znam ako potraje moraću nešto mijenjati

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Spavanje
16.3.2011 11:04:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

ma kontam kud ću ga ranije buditi i onako ustaje u osam, pola 9, ali ne znam ako potraje moraću nešto mijenjati

ako zaspi u 2 probaj ga probuditi oko 4, ako mislis da je puno sto spava do 5. a kad ti navecer zaspi?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Spavanje
16.3.2011 11:08:48   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

hej da li vaša djeca spavaju danju i koliko sati,

ajdin spava od dva do pet, kontam nešto mi to puno, a i u zadnje vrijeme se budi u 4 ujutro i vrti se sat dva i onda opet zaspe, to me izluđuje,kontam da mu smanjim dnevno spavanje


Mi isto spavamo od 2, ali negdje do pola 5 najviše. Ako kasnije zaspe onda odspava nekad i do 5, ali ja se trudim da ne spava duže. MM se ljuti kad je budim, ali ona popodne uglavnom bude komirana i imam osjećaja da bi mogla tako spavati i do 7, 8 ali nisam luda da onda bančimo cijelu noć.

S tim da se predjutro nekoliko puta budi onako u polusnu i jako se vrti. Već neko vrijeme i ja ne znam zašto.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Spavanje
16.3.2011 11:10:34   
teacher75
kako vam izdrze do 14h bez spavanja? lani je jednom bio rekord do 12 da je izdrzala jer smo bile u setnji, na kraju je u kisobran kolicima zaspala, a prije toga je bila uzasno nervozna

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Spavanje
16.3.2011 11:45:36   
tekja
V. spava spava samo jednom dnevno...budi se ujutro oko 7h (dva zadnja jutra u 5.15, al' to je izuzetak, tjesim seuser posted image ), izdrzi max do 11.30h i spava do 13.30h...navece u krevet ide izmedju 20h-21h...meni ovako odgovara...mi smo na jedno spavanje dnevno presli sa nekih 14-15 mjeseci.

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Spavanje
16.3.2011 12:00:32   
Anoniman
Moje se bude u 7-7.30h, mladja ide na spavanje oko 11h i spava do 13h, starija ide na spavanje oko 14 i spava do 15-16h. Oko 17h na spavanje opet ide mladja..i spava mozda 1h... U 20-20.30h obje idu na spavanje.
Uh jesam vam zapetljala...user posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Spavanje
16.3.2011 12:10:25   
manuela RR
E od kako je navršio 2 godine po danu spava jednom i to od 13 do 16,a naveče u 22:00 ide na spavanjac.

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *