|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zaova
2.1.2014 22:37:47   
Hanady RR
nemoj biti djete...
niko nigdje ne pada...svako svoj stav gradi...
niti se ljudi svđajua bez razloga...možda ga je ona na glas rekla ...ono što su roditelji sa obe strane šutili pa došlo do svađe...
život nikada n može uništiti neko trći ako mu to mi svjesno ne dozvolimo, zato nedozvoli to

< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.1.2014 22:38:06 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lejla2014)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Zaova
3.1.2014 8:40:31   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: lejla2014

Ja imam jetrvu i gotov mi je život uništila,moje i muževe roditelje posvadjala
a sad svekrvu huška protiv mene,a svekrva pada pod njen uticaj


j ih imam dvije a imam i sveki :))) , a znas sta meni niko ne moze unistt zivot sem ja sama sebe NIKO a posbeno ne neka jetrva , ja sam cak jednu od ove dvije totalno na blok na ignore bez svadje i rasprave, nema tu draga moja ako nekome dozvolis da te gazi GAZICE te ako nekome das vaznost u svom zivotu zauzece ga NIKO ama bas NIKO nije vrjedan tvoga zivota tvoje srece , nego okreni se ti tom svom hecimu i lijepom zivotu , bas je bitno sto je tvoja svekrva pala pod njen utjecaj pa i moja je pod utjecajem od ove sa ignore al boli mene znas vec sta ja zivim svoj zivot sa svojim muzem , doduse meni moja jetrva nije bas tako zla moze se sa njom nije da nije , al ja nedam ni malo da me neko handri niti neke spletke i podmukle price to u korjenu sasjecem , sto si se pustila toliko , halllo bolane ko su te zene JETRVA sta je ona kop je ona NIKO I NISTA da je niakd ni vidim ni cujem , SVEKRVA u redu treba je postovat to je mati od muza i nana tvoje djece sve je to oK i treba postovat ali da ti zivot zagorca da padas u depresiju od nje iskreno ja bih draga moja i moju mamu da me dotle dovede an distancu a kamo li svekrvu , nema nista od toga sto se rusis .
Neki dan sma gledala film i pita jedna zenu sada drugu uspjesnu "gdje je kljuc uspjeha jedne zene " kaze tu da bude EGOISTA da ne gleda sta ce drugi reci , misliti , koliko je drugi trebaju hoce i sve oko toga da samo gelda sebe , pa kontam ja i jeste tako doduse ne mora u tolikim mejrama "ja mrzim Egoiste " al ne mora se i dat u potpunosti ja sam jedino mojj djeci se dala u potpunosti bez icega za uzvrat a i oni kad odrastu znacu i sa njima granicu .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu lejla2014)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Zaova
3.2.2014 19:26:29   
grozđe
Evo i mene user posted image ... da prijavim stanje sa zaovom heheh...

porodila sam se prije mjesec, rodila predivnog sina... upravo mi upravo svekrva pegla ves...zena je fina sto sam vec pisala...

sta je zaova dobila svojim ponasanjem... izgubila je mene koja sam joj sto se kaze bolja od sestre bila... sama pala sama se ubila... naravno da se covjek ne mijenja pa tako ni ona... sina mi gleda sa ljubomorom, ali ko je je..
vise joj ne idemo ni u posjetu kao prije..tacnije kada je pokazala kakva je... samo Bajram, rodjendani...eto to je dobila...
sve sto covjek radi radi sebi... da li to ljudi uopste shataju?...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Zaova
3.2.2014 19:37:08   
SREĆNA
sve sto covjek radi radi sebi... da li to ljudi uopste shataju?...


Nažalost ne shvatamo.Svi smo takvi.

Kod mene je ista stvar .Kad sam izgubila bebu, uradila je neoprostive stvari, ali neka Bog sve vidi.Mi ne idemo ni na bajram ni na rođendan.Danas jedva nešto nazor progovorimo, mi ne idemo kod nje, a ona dođe jednom u pola godine.Što se mene tiče ne treba mi ni tada, niti ikada.

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Zaova
3.2.2014 20:03:18   
grozđe

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

sve sto covjek radi radi sebi... da li to ljudi uopste shataju?...


Nažalost ne shvatamo.Svi smo takvi.

Kod mene je ista stvar .Kad sam izgubila bebu, uradila je neoprostive stvari, ali neka Bog sve vidi.Mi ne idemo ni na bajram ni na rođendan.Danas jedva nešto nazor progovorimo, mi ne idemo kod nje, a ona dođe jednom u pola godine.Što se mene tiče ne treba mi ni tada, niti ikada.


Zao mi je. Nemoj se sekirati. Sada kada imam dijete jedino se zbog njega mogu nasekirati.

Bolje mi je da se pozdravim s njom nego da prekinem sve kontakte, eto jedino iz tog razloga imam i toliko s njom.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Zaova
23.4.2015 17:10:50   
silverwolf
Da malo osvjezim temu. Sa buducom zaovom sam imala super odnos. Bile smo prave prijateljice. Stalno je moljakala mene i brata da se vjencamo sto prije i dobijemo bebu da joj dijete ima sa kime odrastati. Sve je bilo tako do onog dana kada smo joj rekli da sam trudna i da cemo se ubrzo vjenacti. Gospodja se ne malo sokirala. Boja zida je bila tamnija od njeuser posted image . Samo je rekla da se drugacije ne bi ni vjencali ustala i otisla. Odmah je nazvala svoje roditelje i rekla im novost,i ako smo je zamolili da nikom ne govori jer hocemo da svima saopstimo uz rucak(e pa toliko o iznenadjenju). Od tada konstantno nas traca blati il sta vec kod roditelja, da smo dosli u tu situaciju da njegovi roditelji nisu ni pitali kako mi napreduje trudnoca,a kamoli kako sam ja. Cak je zabranila svom djetetu od 2 godine da nas pozdravi. Brat sa njom ne prica radi toga nikako,i meni govori samo da se opustim i da se ne opterecavam glupostima. Al eto,opterecavam se. Prvo jer ne mogu da vjerujem da neko moze biti toliko licimjeran, a drugo jer se bojim kako ce mi to uticati na brak. Stvarno nisam tip koji voli da se svadja user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Zaova
23.4.2015 17:15:07   
Medić*
Zasto mislis kako ce uticati na vas brak ?
Sama kazes da je muz opusten.
I tebi isto savjetuje.
Neka rijese njih dvoje to sto imaju (brat/sestra)
Ti vodi svoj zivot.
Hoce vam doci bujrum, nece njena stvar.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu silverwolf)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Zaova
23.4.2015 17:20:43   
silverwolf
Pa kad je uspjela da utice na roditelje da ih nije briga za unuce, ko zna sta je u stanju sve da uradi

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: Zaova
23.4.2015 17:30:12   
mala curica

IZVORNA PORUKA: Medić*

Zasto mislis kako ce uticati na vas brak ?
Sama kazes da je muz opusten.
I tebi isto savjetuje.
Neka rijese njih dvoje to sto imaju (brat/sestra)
Ti vodi svoj zivot.
Hoce vam doci bujrum, nece njena stvar.


S obzirom da imam slicnu zaovu koju sam samo jednom vidjela i jedva se pozz samnom.Ona ne prica s mm (ni on ne zna razlog,pokusavao vise puta da stupi u kontakt s njom ona nesto glumi).Za praznik sam joj poslala cestitku na koju nije odg a napravi frku kada se njeno dijete dovede kod nas .Ja nisam problem,prije mene je ona nesto napuhala se na brata zbog toga sto on nije htio da radi kakl ona kaze(ona starina jos je hadzinica).
A sto se tice nase bebe,nije nas ni nazvala i tako je svekrvu okrenula da je nasa beba ne zanima.Ta svekrva nikada ne pita za mene ni kako napreduje trudnoca.A do tada smo bile ok....Nase dijete kao da niko od njih ne prihvaca....U dubini duse to boli,ali ne zamaram se s tim.Mm i ja se radujemo nasoj bebi i jedva je cakamo.
Mm i ja imamo super odnos i zivot koji njegova sestra samo moze pozeljeti user posted image
U potpunosti se slazem s ovim komentarom.


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Zaova
23.4.2015 17:36:41   
silverwolf
Valja mi se onda naviknuti user posted image user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Zaova
23.4.2015 17:53:53   
Galicia

IZVORNA PORUKA: silverwolf

Pa kad je uspjela da utice na roditelje da ih nije briga za unuce, ko zna sta je u stanju sve da uradi



I ne mora da ih je briga.
To je tvoje dijete prvenstveno, a ostalima ako je stalo stalo je, ako nije, bez njih se moze.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu silverwolf)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Zaova
23.4.2015 18:09:30   
Finepex

IZVORNA PORUKA: silverwolf

Da malo osvjezim temu. Sa buducom zaovom sam imala super odnos. Bile smo prave prijateljice. Stalno je moljakala mene i brata da se vjencamo sto prije i dobijemo bebu da joj dijete ima sa kime odrastati. Sve je bilo tako do onog dana kada smo joj rekli da sam trudna i da cemo se ubrzo vjenacti. Gospodja se ne malo sokirala. Boja zida je bila tamnija od njeuser posted image . Samo je rekla da se drugacije ne bi ni vjencali ustala i otisla. Odmah je nazvala svoje roditelje i rekla im novost,i ako smo je zamolili da nikom ne govori jer hocemo da svima saopstimo uz rucak(e pa toliko o iznenadjenju). Od tada konstantno nas traca blati il sta vec kod roditelja, da smo dosli u tu situaciju da njegovi roditelji nisu ni pitali kako mi napreduje trudnoca,a kamoli kako sam ja. Cak je zabranila svom djetetu od 2 godine da nas pozdravi. Brat sa njom ne prica radi toga nikako,i meni govori samo da se opustim i da se ne opterecavam glupostima. Al eto,opterecavam se. Prvo jer ne mogu da vjerujem da neko moze biti toliko licimjeran, a drugo jer se bojim kako ce mi to uticati na brak. Stvarno nisam tip koji voli da se svadja user posted image

Ruku na srce tebe je vise uvrijedilo to sto je rekla da se drugacije nebi vjencali. Fakticki, udarila ti je na obraz. user posted image Izvini sto se smijem, nije smijesno, nego me bas to nekako cudi, iznenadna promijena.. da jos sta nije bilo? Jos pogotovo sto u te svoje bolesne igrice upetljava dijete.

(odgovor članu silverwolf)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Zaova
23.4.2015 18:11:14   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: silverwolf

Pa kad je uspjela da utice na roditelje da ih nije briga za unuce, ko zna sta je u stanju sve da uradi



I ne mora da ih je briga.
To je tvoje dijete prvenstveno, a ostalima ako je stalo stalo je, ako nije, bez njih se moze.



Potpisujem, jeste lijep odnos unuce-nana i did, ali ako su ga "odbacili". Za moj pojam tu je vise greska njezinog dragog. On se trebao sa njima raspravljati sto je uopste imao odnos prije braka, a ne da udaraju na obraz snahe, i mogu misliti 100% je bila prica, Boga pitaj cije je dijete. Uostalom, sta koga briga da li je neko trudan. On kao neciji sin, neciji brat morao je procijeniti jesu li mu roditelji konzervativni, i sta treba pricati a sta ne!

< Poruku je uredio Finepex -- 23.4.2015 18:14:41 >

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Zaova
23.4.2015 18:13:46   
Galicia
Za moj pojam tu je vise greska njezinog dragog.


Zasto?
Zar se treba siliti neko na ljubav, tj da ti neko voli dijete?
Ma adios. Hosh nesh ne morash.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Zaova
23.4.2015 18:15:36   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Galicia

Za moj pojam tu je vise greska njezinog dragog.


Zasto?
Zar se treba siliti neko na ljubav, tj da ti neko voli dijete?
Ma adios. Hosh nesh ne morash.




Problem je, koliko sam ja procijenila, samo saznanje da je ona trudna a tek ce se vjencati.


On se trebao sa njima raspravljati sto je uopste imao odnos prije braka, a ne da udaraju na obraz snahe, i mogu misliti 100% je bila prica, Boga pitaj cije je dijete. Uostalom, sta koga briga da li je neko trudan. On kao neciji sin, neciji brat morao je procijeniti jesu li mu roditelji konzervativni, i sta treba pricati a sta ne!





(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Zaova
23.4.2015 18:15:42   
mala curica

IZVORNA PORUKA: silverwolf

Valja mi se onda naviknuti user posted image user posted image



Boze moj....nisu ni bitne.....bitan je tvoj muz i vasa bebica,neka te one ne zanimaju.Ne zele fino,ne moraju....niko ne mora voljeti vase dijete(kao ni nase)
Ne radzam ga zbog njih........
Mm i ja imamo divan brak i ocekujemo bebicu (8 sam mjesec) radujemo joj se i polahko kupujemo s e sto treba.Niko od njih pa ni doticna svekrva nije se ponudila ni pelene da kupi......to mi je dalo do znanja da ih ova beba ne zanima.Ja sam se pomirila s tim i ne obracam paznju na njih....absolutno me ne zanimaju.Sada je zaova zatrudnila pa neka se druze i raduju njih dvije,a mm i ja cemo nasoj bebi user posted image

Svako ima svoja vrata pa neka tako i ostane user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu silverwolf)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Zaova
23.4.2015 18:20:12   
Finepex

IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: silverwolf

Valja mi se onda naviknuti user posted image user posted image



Boze moj....nisu ni bitne.....bitan je tvoj muz i vasa bebica,neka te one ne zanimaju.Ne zele fino,ne moraju....niko ne mora voljeti vase dijete(kao ni nase)
Ne radzam ga zbog njih........
Mm i ja imamo divan brak i ocekujemo bebicu (8 sam mjesec) radujemo joj se i polahko kupujemo s e sto treba.Niko od njih pa ni doticna svekrva nije se ponudila ni pelene da kupi......to mi je dalo do znanja da ih ova beba ne zanima.Ja sam se pomirila s tim i ne obracam paznju na njih....absolutno me ne zanimaju.Sada je zaova zatrudnila pa neka se druze i raduju njih dvije,a mm i ja cemo nasoj bebi user posted image

Svako ima svoja vrata pa neka tako i ostane user posted image

Pa cekaj, gdje letite pred rudu. Sacekaj dok ga rodis. user posted image Zasto osudjujes, a nisi ni 100% sigurna. Ni moji meni nisu nista ponudili da kupe. Pa Boze moj, imam platu. I da ne kupe, sta te briga. Zasto se ti nebi radovala za zaovu? Nauci ih, neka se postide, ponudi im svoju pomoc. user posted image Ne gasi se vatra puhajuci u nju. Zaista ne razumijem, danas djeca fakticki predstavljaju kao neka konkurencija. Ima li igdje normalnog odnosa?

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Zaova
23.4.2015 18:30:19   
mala curica
To sto sam napisala je bilo samo povrsinski komentar.A kada sam svekrvi javila da sm trudna njen komentar je bio "Sta ce vam ".
Ona i svekar su isli s nama da kupimo kolica i svekar je htio da to bude poklon od njega ona mu kaze "Sta te briga ne mijesaj se,neces". itd....da ne zachatavam temu o svekrvi.
Budi realna .....pa to je njeno unuce,jeli tako?Zar ne zeli svom unucetu kupiti carapice?Mislim da nemamo isto razmisljanje.
A sto se tice zaove.....vec sam napisala da sam probala stupiti u kontakt s njom ali ona fura neku visinu i ne zeli s bratom kontalt pa tako ni samnom.Ovo nije takmicenje ili kako si vec navela u vezi djece.Ona ima vec jedno dijete od 2 godine.
A nezz kako si zakljucila da se ne radujem i da mi nije drago sto je trudna?Naravno da jeste,hvala dragim Bogu pa joj je dao da moze radjati....pa to je krv mog muza,ne mogu nikada lose za joj zelim ili ne daj Boze toj djecici.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Zaova
24.4.2015 6:45:59   
Finepex
Prvi komentar:


IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: silverwolf

Valja mi se onda naviknuti user posted image user posted image



Niko od njih pa ni doticna svekrva nije se ponudila ni pelene da kupi......to mi je dalo do znanja da ih ova beba ne zanima.Ja sam se pomirila s tim i ne obracam paznju na njih....absolutno me ne zanimaju.Sada je zaova zatrudnila pa neka se druze i raduju njih dvije,a mm i ja cemo nasoj bebi user posted image

Svako ima svoja vrata pa neka tako i ostane user posted image



Nakon samo 15.minuta izjava u drugom komentaru:




IZVORNA PORUKA: mala curica


Ona i svekar su isli s nama da kupimo kolica i svekar je htio da to bude poklon od njega ona mu kaze "Sta te briga ne mijesaj se,neces". itd....da ne zachatavam temu o svekrvi.


A nezz kako si zakljucila da se ne radujem i da mi nije drago sto je trudna?Naravno da jeste,hvala dragim Bogu pa joj je dao da moze radjati....pa to je krv mog muza,ne mogu nikada lose za joj zelim ili ne daj Boze toj djecici.


Procitaj gore podebljano. Znaci ne mozes reci nisu se ponudili, nisu se sjetili. user posted image Mozda shvatis sta si napisala u prvom komentaru a sta u drugom, i to u razmaku od samo 15 minuta. Da ti razmisljas da je to krv tvog muza drugaciji bi odnos bio. nebi bilo " Nek se njih dvije raduju zaovinim djetetom" . Porodicni odnosi su vise od toga. Pocela bi od toga da je dzennet tvog muza pod nogama tvoje svekrve. Zbog toga bi saburila, pocela bi od toga da je tvoj dzennet u zadovoljstvu tvog muza. Nebi tako olahko prekidala rodbinske veze. Rodbina je svetinja! Al valjda ima veze s kucnim odgojem... Da li uopste shvatas sta pises? Plasiras toliku mrznju, a onda govoris pa to je "njegova" krv. Jedino sta ja vidim jeste da ces se ti pojesti od muke, ako ti od svekrve ne dobijes ni carapice, a ona svoju kcerku tetosila.


< Poruku je uredio Finepex -- 24.4.2015 6:48:41 >

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Zaova
24.4.2015 6:50:51   
Finepex

Prvi komentar:


IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: silverwolf

Valja mi se onda naviknuti user posted image user posted image



Niko od njih pa ni doticna svekrva nije se ponudila ni pelene da kupi......to mi je dalo do znanja da ih ova beba ne zanima.Ja sam se pomirila s tim i ne obracam paznju na njih....absolutno me ne zanimaju.Sada je zaova zatrudnila pa neka se druze i raduju njih dvije,a mm i ja cemo nasoj bebi user posted image

Svako ima svoja vrata pa neka tako i ostane
user posted image



Nakon samo 15.minuta izjava u drugom komentaru:




IZVORNA PORUKA: mala curica


Ona i svekar su isli s nama da kupimo kolica i svekar je htio da to bude poklon od njega ona mu kaze "Sta te briga ne mijesaj se,neces". itd....da ne zachatavam temu o svekrvi.


A nezz kako si zakljucila da se ne radujem i da mi nije drago sto je trudna?Naravno da jeste,hvala dragim Bogu pa joj je dao da moze radjati....pa to je krv mog muza,ne mogu nikada lose za joj zelim ili ne daj Boze toj djecici.


Procitaj gore podebljano. Znaci ne mozes reci nisu se ponudili, nisu se sjetili. user posted image Mozda shvatis sta si napisala u prvom komentaru a sta u drugom, i to u razmaku od samo 15 minuta. Da ti razmisljas da je to krv tvog muza drugaciji bi odnos bio. nebi bilo " Nek se njih dvije raduju zaovinim djetetom" . Porodicni odnosi su vise od toga. Pocela bi od toga da je dzennet tvog muza pod nogama tvoje svekrve. Zbog toga bi saburila, pocela bi od toga da je tvoj dzennet u zadovoljstvu tvog muza. Nebi tako olahko prekidala rodbinske veze. Rodbina je svetinja! Al valjda ima veze s kucnim odgojem... Da li uopste shvatas sta pises? Plasiras toliku mrznju, a onda govoris pa to je "njegova" krv. Jedino sta ja vidim jeste da ces se ti pojesti od muke, ako ti od svekrve ne dobijes ni carapice, a ona svoju kcerku tetosila.




< Poruku je uredio Finepex -- 24.4.2015 6:51:11 >

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Zaova
24.4.2015 8:58:54   
Penelope82
Ja imam 4 zaove user posted image

_____________________________

Ne hodaj ispred mene, mozda necu slijediti.
Ne hodaj iza mene, mozda necu voditi.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj.

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Zaova
24.4.2015 9:10:26   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Penelope82

Ja imam 4 zaove user posted image

I ja. Dodju mi kao sestre. Sprdamo se, raspravljamo o svekrvama, bez ustrucavanja. Takav odnos ja volim. Kada te prihvate gdje ne moras paziti sta ces reci. Niti da drugi predamnom paze sta ce reci. Volim iskrene, otvorene ljude.

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Zaova
24.4.2015 9:41:12   
mala curica
Ti imas svoju vizuju vidzenja i izvlacenja iz konteksta rijeci koje su napisane.
Naravno da zbog muza mnoge stvaru sam presutjela,a sto kazes da mi je krivo ato zaovu tetosi.....nije,zasto bi bilo.U sustini komentarises sa sigurnoscu kao da si ti izmedzu cetri zida bila s nama i sve znas.Nisam detalje pisala.
Ja sam za voju svektvu mnogo ucinila i dan danas bi to radila da nije uradila neato sto je i mm naproato izludilo i sokiralo.Tako da .......ne budi tako sigurna da si toliko inteligentna da na osnovu par recenica mozes znati cijelu pricu .user posted image

Kazes imas super odnos sa zaovama....nezz zasto komentarises i zamaras se s tudzim zaovama.user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Zaova
24.4.2015 13:19:45   
Finepex

IZVORNA PORUKA: mala curica

Ti imas svoju vizuju vidzenja i izvlacenja iz konteksta rijeci koje su napisane.
Naravno da zbog muza mnoge stvaru sam presutjela,a sto kazes da mi je krivo ato zaovu tetosi.....nije,zasto bi bilo.U sustini komentarises sa sigurnoscu kao da si ti izmedzu cetri zida bila s nama i sve znas.Nisam detalje pisala.
Ja sam za voju svektvu mnogo ucinila i dan danas bi to radila da nije uradila neato sto je i mm naproato izludilo i sokiralo.Tako da .......ne budi tako sigurna da si toliko inteligentna da na osnovu par recenica mozes znati cijelu pricu .user posted image

Kazes imas super odnos sa zaovama....nezz zasto komentarises i zamaras se s tudzim zaovama.user posted image



Ja samo vidim sta procitam. Ne vidim sta si ti mislila. user posted image ne moze biti da ima zena koje izadju na kraj s vise od jedne zaove.. ne znam. i komentarisala sam ovdje s ciljem da pomognem. Kao sto sam ti dala savjet da svojoj zaovi ponudis pomoc, druga stvar je vi imate odnos niko niskim. Ne stvaraju se odnosi ignorisajuci jedno drugo.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Zaova
24.4.2015 13:22:26   
palachinken
Ja sam evo angažovala kolege iz ureda da vas prate po temama, nisam sama taj kapacitet user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *