|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zaova
24.4.2015 13:23:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja sam evo angažovala kolege iz ureda da vas prate po temama, nisam sama taj kapacitet user posted image

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1026
   RE: Zaova
24.4.2015 13:33:14   
veeseelaa
ja sam čula da zaove mogu biti jako teškali
kad se moja snaha javi user posted image
no nevejrujem , ja sam jako zauzeta u žiuvotu sobom user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1027
   RE: Zaova
24.4.2015 13:53:46   
Finepex

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam čula da zaove mogu biti jako teškali
kad se moja snaha javi user posted image
no nevejrujem , ja sam jako zauzeta u žiuvotu sobom user posted image



Sto se tice zadnje recenice slazem se, user posted image , ali kako ces ti o tome nekome pricati kada je glavna sikiracija STA JE ZAOVA REKLA. danansji dan zaove. Odnos zaove i svekrve,...ma da bog da im Bog platio. user posted image Te price su smijesne. Treba ona prvo da iskulira. Da joj bude apsolutno svejedno. Da predje preko onoga sta je bilo. Da pokaze da joj je svejedno sta drugi misle, kazu a kamoli splektare protiv nje. Ne mozes ti nekome to pricati ko to nije naucila.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1028
   RE: Zaova
6.5.2015 17:10:25   
silverwolf
Mila nije me to uvrijedilo,mi smo vec odlucili da cemo se vjencati i prije toga,samo smo eto sad malo ubrzali :D. Ona je naravno bila odusevljena sve dok nije saznala da sam trudna. user posted image

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 1029
   RE: Zaova
1.4.2016 12:56:39   
Snah
Mislim da potpuno razumijem kako se osjecas i mislim da nemoze NIKO KO NIJE DOZIVIO DA MU ZAOVA PRAVI PROBLEM,znati kako je to ruzno i kako tte moze izbaciti iz takta. Jedno je fin odnos izmedju brata i sestre,a drugo je njeno preseravanje i cinjenje stvari koje vam unose pometnju u brak. Naravno ne znaci da su sve zaove takve,ima ih i normalnih koje znaju svoje granice i trude se da ne prave probleme ni bratu i snahi a ni dr.. Ja imam brata i znam kako se voli,al znam i gdje su mi granice i nikad ne bih dozvolila da se bilo ko radi mene posvadja,a s druge strane imam zaovu zbog koje imam probleme godinu i po,zato draga moja ti DOBRO PAZI KAKO SE PREMA NJOJ OPHODIS,NEK JE TVOJA SAVJEST CISTA,A njoj nek ide na dusu sve sto radi,nemoj misliti o njoj,pravi se da ne postoji,a gledaj svog muza i da njemubugodis,a on ce sam nadoci na to da vam je ona smetnja.

(odgovor članu sisqo123)
Neposredna veza do poruke: 1030
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *