|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zaova
27.10.2010 23:15:59   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa

sisqo123, grozna si, ne daj mi Bože imati takvu snahu.
Ja je imam, ali mi je ko sestra, a da je takva, da unosi jaz izmedju mene i brata...fuj

podpisujem , te acudesa 100 % , ja se najezi od posta .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Zaova
27.10.2010 23:22:24   
Mirkica
sta bi ti rekla da si na mjesti moje snahe hahhahaha moj brat je oko moje volim ga iznad svega imamo odlican odnos kaos to moja snaha kaze " nisam u zivotu vidjela da se brta i sestra ovoliko vole kao vas dvoje" a nediram je nisam joj nikada rijeci rekla i sta tu ima da joj smeta pa imam i ja sina sutra jos jedno dijete i da nekoj zeni smet sto moja djeca sto sam ih nosila ispod ovog srca se slazu  i vole , ja imam dva djevera blizu mm je nons top u kontaktu s njima ja sam ih prihvatila i njihove zene i djecu vidjamo se nekoliko puta sedmicno i nikada mi nije zasmetalo jer ja imam sina i planiram jos djece i zelim da se slazu.



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Zaova
27.10.2010 23:39:47   
klemzi
IZVORNA PORUKA: acudesa

sisqo123, grozna si, ne daj mi Bože imati takvu snahu.
Ja je imam, ali mi je ko sestra, a da je takva, da unosi jaz izmedju mene i brata...fuj
potpisujem


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Zaova
28.10.2010 0:06:42   
sisqo123
Ajd', bar ste me lijepo nasmijale, posebno sa ovim koliko sam grozna.  Ocigledno ne kontate, ali nema veze.  Daleko od toga da mi smeta da se brat i sestra vole, ali izgleda da mi ne vrijedi objasnjavat.  Ne kazu ljudi bez veze da preko Interneta najcesce dolazi do nesporazuma...  Ja mislim da su "grozne", proste i primitivne one od vas koje su se tako osudjivacki izjasnile i ocito ste veoma uskog uma kad imate obraza nekome koga i ne znate i o cijem zivotu nemate pojma na tako drzak nacin nesto izreci.  Povlacim se sa teme i foruma - ovo zaista ne vrijedi niti imam vremena za ovakva sranja.  A za moj zivot i moje mentalno zdravlje se ne brinite - pometite prvo ispred svojih vrata.  I na posljedku, ne trosite dah upucujuci mi nikakve tekstove jer se vise ne vracam na ove stranice.  Sreca pa nisam dugo ni dangubila.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Zaova
28.10.2010 0:14:53   
Hanady RR
Iskreno draga moja ti si ogorčena osoba jako i kroz ovaj tvoj post vidljivo je da su ti živci već popustili. Šteta...user posted image
Život je suviše kratak da bi ga na ovako bezpotrebne stavri trošili.

Ja ne znam ko bi treabo mesti ispred svojih varata...jer dugo sam ovdje i niti jedna ženica koja ti se javila nije bila neiskrena...putujući silnim temama znala sam da su ovakve kakve jesu i da su ti isjreno rekle što osjećaju i sijreno te savjetovale.

Dolazak na forum sa ovim problemo i tužan i je i žalostan.
mi smo mame, trudlice, trudnice  i sve nas veže isto a to je naša beba ili želja za njom. Svaka do nas na ovome forumu je uz drugih potreba, savjeta, pomoći i velika smo podrška jedna drugoj. da si svoja prva 3 posta napisla na temi povišena temperatura svaka od odvih žena bi te nakon datog savjeta sutra pitala kako ti je dijete. za to ogorčenje koje si iskazala ovaj forum i ove ženice krive nisu...očito ima tu još ''nečega'' što nisi prezentirala...i ne moraš...jer u pravu si ineternt često dovede do pogrešnog razumjevanja očito je ni ti nisi nikoga razumjela.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sisqo123)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Zaova
28.10.2010 1:14:36   
milenium

IZVORNA PORUKA: snijeg


Imam zaovu, ali nemam te probleme i savjetovala bih autorici teme, a i ostalima koji imaju problem da se ne mješaju u odnos brat-sestra...


a ja bi svima savjetovala(a najprije zaovi od one sisqo)da se ne mješaju u odnos muž-žena! jer brak je svetinja a za sve ostalo je lako.nema ništa loše u tome da se nazove jednom tjedno ali brate svaki dan zvati i to u drugu državu i preseruser posted image avati da oprostite(pa o čemu imaš pričat svaki dan,oklen teme višeuser posted image )i dušiti ,to mi je van svake pameti.
ta sestra očito vama hoće namjerno da smeta ,ili je ljubomorna ili je psihički nije dobro. nego drži ti svog muža i user posted image uza sebe a nju otpepaj kad je takva i nema nikakva poštovanja i obzira prema vama.
p.s. nabavi telefon s prikazom brojauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Zaova
28.10.2010 2:34:39   
sara.at
Uhh vidim ja ovdje se kuhalo amooo postenski,nego nemam zaove (hvala Bogu) imala Sam i bile mi i previse Sa njima Sam se licno ja zakacila Al nisam dozvolila da moj ex muz ne govori zbog mene jer ja Sam imala Problem a ne on....
Ova StO postavi temu hmmm sta reci pametno,malo mi je suplja ta prica i malo je previse petljanije ovdje jer Kö ima para da zove svaki il svako drugi dann Ameriku ajmo biti realni,ja zovem mamu u bosnu Pa svaki mjesec kad mi dodje racun ocu da padnem pred sandukom za postu Sa Tim StO ja ne zivim u bosni....
Kao drugo ja prije nego Sam se udala lijepo Sam svom puzicu rekla da ja Imam brata i mater i da su oni meni sve a moja duznost je da im pomognem u svakom pogledu,on se je slozio,StO vise moj brat je i Nov mobitel dobio i komp i lap a nije Ni zatrazio niti Sam ja rekla,moj mm je Sam od sebe "ja bih mu kupio ipak je on u pubertetu" danas sutra Ozenit ce se moj brat imat cu snahu aBd Al Bude Li ovako prosipala pamet kao ova Amerikanka ima da joj kosu Sa glave ne iscupam nego zgulim jer rastavljati brata i sestru nemogu da razumijem....
Nikad necu zaboraviti kad Sam isla na op bubrega i kad me moj brat zvao i kaze mi "ma seko nemoj se sikirati,Pa Imam ja 2bubrega dacu ti jedan" danima Sam plakala,on je meni sve,za njega bi svijet okrenula Al da me neko pokusava od njega rastaviti il zavaditi Ladan bih osvanuo....
Nego da ne duljim,meni ova prica djeluje napuhano,glupo i bezveze i jednom rijecju "mala laze" user posted image e tako....

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Zaova
28.10.2010 2:43:23   
Anoniman
Draga Saro ja kad se ne bih cula sa svojom mamom koja je u Sa vise od par  dana ciknula bi ko crkveni mis....Svaki drugi dan je prozovem , to mi je obaveza ko i dorucak...

< Poruku je uredio MarinaDK -- 28.10.2010 2:44:34 >

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Zaova
28.10.2010 2:56:37   
sara.at
Draga Marina samo bezosjecajna osoba nebi mogla to da razumije....
Pare su prolazne danas imas,sutra nemas a i ta Minuta da kosta i 5€ nebi mi bilo zao,kad nemogu Sa mamom sjesti Pa popiti kafu,mogu vala progovoriti na Telefon (hvala onom Kö Ga izmisli)

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Zaova
28.10.2010 3:02:32   
Anoniman
Zahvali se Antoniu Meucci-u hihihi

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Zaova
28.10.2010 3:04:21   
sara.at

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Zahvali se Antoniu Meucci-u hihihi


Ma CIM preselim gore ima da mu se licno zahvalim hahhahuser posted image
A ova amerikanka ce Ga prokleti user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Zaova
28.10.2010 11:59:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: snijeg


Imam zaovu, ali nemam te probleme i savjetovala bih autorici teme, a i ostalima koji imaju problem da se ne mješaju u odnos brat-sestra...


a ja bi svima savjetovala(a najprije zaovi od one sisqo)da se ne mješaju u odnos muž-žena! jer brak je svetinja a za sve ostalo je lako.nema ništa loše u tome da se nazove jednom tjedno ali brate svaki dan zvati i to u drugu državu i preseruser posted image avati da oprostite(pa o čemu imaš pričat svaki dan,oklen teme višeuser posted image )i dušiti ,to mi je van svake pameti.
ta sestra očito vama hoće namjerno da smeta ,ili je ljubomorna ili je psihički nije dobro. nego drži ti svog muža i user posted image uza sebe a nju otpepaj kad je takva i nema nikakva poštovanja i obzira prema vama.
p.s. nabavi telefon s prikazom brojauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Milenium ne slazem se s ovim blondiranim, ja se cujem sa svojim bratom svaki dan,sta imam pricati, imam uvijek pitanje " kako si, jeste dobro, kako je bilo na poslu" iskreno crkla bih da mu bar sms ne posaljem, sto, sto ga volim najvise, imam samo njega , i jos neko da mi oduzme i njega ..Mislim nije smjesno. A ova navede sve ovo kao problem, a problema nigdje, mm se cuje sa svojom bracom i sestrom kad hoce, cak nekad ga ja podsjetim da nazove.. a ja s mojim kad hocu.. pa imam jednog jedinog brata jos da mi neko uskrati da se necujem sanjim Boze sacuvaj..

A ja pojedine zene nemogu da shvatim nikako, jebo vas zivot , pojedini bi sve svojima,  a njegove ko zasto? Pa sto onda niste trazile onaj ko nema nikoga..

Na temi svekrva ima zena koje imaju problem, a  ima ih vala sto ga i pretjeraju do bola..

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Zaova
28.10.2010 15:54:45   
klemzi
IZVORNA PORUKA: sisqo123

Ajd', bar ste me lijepo nasmijale, posebno sa ovim koliko sam grozna.  Ocigledno ne kontate, ali nema veze.  Daleko od toga da mi smeta da se brat i sestra vole, ali izgleda da mi ne vrijedi objasnjavat.  Ne kazu ljudi bez veze da preko Interneta najcesce dolazi do nesporazuma...  Ja mislim da su "grozne", proste i primitivne one od vas koje su se tako osudjivacki izjasnile i ocito ste veoma uskog uma kad imate obraza nekome koga i ne znate i o cijem zivotu nemate pojma na tako drzak nacin nesto izreci.  Povlacim se sa teme i foruma - ovo zaista ne vrijedi niti imam vremena za ovakva sranja.  A za moj zivot i moje mentalno zdravlje se ne brinite - pometite prvo ispred svojih vrata.  I na posljedku, ne trosite dah upucujuci mi nikakve tekstove jer se vise ne vracam na ove stranice.  Sreca pa nisam dugo ni dangubila.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu sisqo123)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Zaova
28.10.2010 15:56:47   
veeseelaa
sisqo user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Zaova
28.10.2010 15:58:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: milenium




a ja bi svima savjetovala(a najprije zaovi od one sisqo)da se ne mješaju u odnos muž-žena! jer brak je svetinja a za sve ostalo je lako.nema ništa loše u tome da se nazove jednom tjedno ali brate svaki dan zvati i to u drugu državu i preseruser posted image avati da oprostite(pa o čemu imaš pričat svaki dan,oklen teme višeuser posted image )i dušiti ,to mi je van svake pameti.
ta sestra očito vama hoće namjerno da smeta ,ili je ljubomorna ili je psihički nije dobro. nego drži ti svog muža i user posted image uza sebe a nju otpepaj kad je takva i nema nikakva poštovanja i obzira prema vama.
p.s. nabavi telefon s prikazom brojauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


to ti je draga sve do bliskosti, ja i moj brat smo se do sada čuli više puta a večeras se i vidimo
Jednostavno veže nas sve i svašta, čujemo se ujutru kad ustanemo, on nazove da vidi kako je moja malena ostala u vrtiću, da nije bilo frke, ja nazovem njega da vidim kako je snaha jer je trudna, pa kasnije se čujemo da vidimo kako posao ide itd

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Zaova
28.10.2010 16:02:30   
Niobe
t-jarabi.

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Zaova
28.10.2010 16:07:53   
Anoniman
ja sad odo sa svojim bracom da mu nesto fino kupim a ako mu se cura naljuti gouser posted image joj velikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Zaova
28.10.2010 16:12:27   
jasmin
Cure,nemojte mi zamjeriti zbog ovoga sto cu napisati,ali mislim da smo malo pretjerale prema sisqo.Znam da svaka od nas daje svoje misljenje,ali sisqo je samo dosla po savjet i razumjevanje.Ja sam je razumjela iako se ne bih ponasala kao ona,ali sam je razumjela i necu da je osudjujem,jer ne znam kako joj je.sisqo je i sama napisala kako u nekim situacijama ispada ona ta koja je negativna i ona je toga svjesna.Mislim da se ona ne protivi ljubavi izmedju brata i seke,vec joj smeta sekino uplitanje i zelja za kontrolom njihovih zivota.Mislim da nijedna od nas ne zeli da ga neko kontrolise.Dakle,ja se ne slazem posve s njom,ali je razumijem i zao mi je ako je ona otisla zbog toga sto je osjetila da je osudjena i napadnuta.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Zaova
28.10.2010 16:20:15   
Niobe
IZVORNA PORUKA: jasmin

Cure,nemojte mi zamjeriti zbog ovoga sto cu napisati,ali mislim da smo malo pretjerale prema sisqo.Znam da svaka od nas daje svoje misljenje,ali sisqo je samo dosla po savjet i razumjevanje.Ja sam je razumjela iako se ne bih ponasala kao ona,ali sam je razumjela i necu da je osudjujem,jer ne znam kako joj je.sisqo je i sama napisala kako u nekim situacijama ispada ona ta koja je negativna i ona je toga svjesna.Mislim da se ona ne protivi ljubavi izmedju brata i seke,vec joj smeta sekino uplitanje i zelja za kontrolom njihovih zivota.Mislim da nijedna od nas ne zeli da ga neko kontrolise.Dakle,ja se ne slazem posve s njom,ali je razumijem i zao mi je ako je ona otisla zbog toga sto je osjetila da je osudjena i napadnuta.


Meni je zao ali ne mogu dati savjet nekome ciji mentalni sklop mi nije jasan.
Toliko je nebuloznih izjava u postu, da ne mogu ici s pretpostavkom da ga je pisala mentalno uravnotezena osoba.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Zaova
28.10.2010 16:21:26   
chuci
ma hajde jasmin kako došla tako i otišla

i meni je prvo bilo žao, što svi napadosmo ženu, ali onda sam pročitala onaj post od hanady i kontam baš je u pravu. došla samo da se žali, a ne interesuje je ostalo, i odmah niko od nas ne valja.

i by the way pročitaj ponovo njene postove. nigdje nije napisala da joj se zaova miješa. jednom nešto rekla za bebu, oni je odmah otkačili, njen muž se naljutio na sestru, ona se tome radovala. a inače je ne voli iako ni sama ne zna zašto

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Zaova
28.10.2010 16:25:51   
klemzi
Chuci user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Zaova
28.10.2010 16:26:16   
chuci
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Iskreno draga moja ti si ogorčena osoba jako i kroz ovaj tvoj post vidljivo je da su ti živci već popustili. Šteta...user posted image
Život je suviše kratak da bi ga na ovako bezpotrebne stavri trošili.

Ja ne znam ko bi treabo mesti ispred svojih varata...jer dugo sam ovdje i niti jedna ženica koja ti se javila nije bila neiskrena...putujući silnim temama znala sam da su ovakve kakve jesu i da su ti isjreno rekle što osjećaju i sijreno te savjetovale.

Dolazak na forum sa ovim problemo i tužan i je i žalostan.
mi smo mame, trudlice, trudnice  i sve nas veže isto a to je naša beba ili želja za njom. Svaka do nas na ovome forumu je uz drugih potreba, savjeta, pomoći i velika smo podrška jedna drugoj. da si svoja prva 3 posta napisla na temi povišena temperatura svaka od odvih žena bi te nakon datog savjeta sutra pitala kako ti je dijete. za to ogorčenje koje si iskazala ovaj forum i ove ženice krive nisu...očito ima tu još ''nečega'' što nisi prezentirala...i ne moraš...jer u pravu si ineternt često dovede do pogrešnog razumjevanja očito je ni ti nisi nikoga razumjela.user posted image



mislila sam na ovaj post od hanady

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Zaova
28.10.2010 16:31:38   
jasmin
Kao sto sam i rekla,ja ne bih postupila kao i ona,ne slazem se s njom u dosta stvari,ali se plasim da ne shvatam njenu situaciju.Ocigledno jeste dosla da se istrese,i sama je rekla...smeta joj sto je zaova ta koja planira vrijeme,sto zaova komentarise ako joj brat duze ostane s sisqoinim roditeljima i sve te,mozda sitnice za nas,ali njoj je ocito dosta.Iz tog razloga kazem da je razumijem iako i sama ne bih postupila kao ona.Zao mi je ako zaista dozivljava sve to sto je iritira,s druge strane,treba znati da se u ljubav brata i sestre ne treba mijesati,ali ako se u nekim stvarima pretjeruje...kao npr,da neko drugi odlucuje gdje ce ici supruznici i sta ce raditi...to nikada necu podrzati.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Zaova
28.10.2010 16:31:50   
milenium
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: milenium




a ja bi svima savjetovala(a najprije zaovi od one sisqo)da se ne mješaju u odnos muž-žena! jer brak je svetinja a za sve ostalo je lako.nema ništa loše u tome da se nazove jednom tjedno ali brate svaki dan zvati i to u drugu državu i preseruser posted image avati da oprostite(pa o čemu imaš pričat svaki dan,oklen teme višeuser posted image )i dušiti ,to mi je van svake pameti.
ta sestra očito vama hoće namjerno da smeta ,ili je ljubomorna ili je psihički nije dobro. nego drži ti svog muža i user posted image uza sebe a nju otpepaj kad je takva i nema nikakva poštovanja i obzira prema vama.
p.s. nabavi telefon s prikazom brojauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


to ti je draga sve do bliskosti, ja i moj brat smo se do sada čuli više puta a večeras se i vidimo
Jednostavno veže nas sve i svašta, čujemo se ujutru kad ustanemo, on nazove da vidi kako je moja malena ostala u vrtiću, da nije bilo frke, ja nazovem njega da vidim kako je snaha jer je trudna, pa kasnije se čujemo da vidimo kako posao ide itd


vesela pa viđam i ja svoga brata svaki da ali mi smo u istom gradu,zašto se nebi viđali. ali da smo u različitim državama kao sisgo vjerovatno se nebi toliko viđali,niti bi im se ja uplitala ni davala savjet niti im išta pametovala njemu i njegovoj ženi.a posteno da kazem nebi ni zvala svaki dan.imam novaca ali nemam za rasipanje.da zovem svaki dan ameriku računi bi mi bilo po 2000 km a toliko za telefona stvarno nemam.user posted image
user posted image

< Poruku je uredio milenium -- 28.10.2010 16:34:10 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Zaova
28.10.2010 17:01:59   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: milenium




a ja bi svima savjetovala(a najprije zaovi od one sisqo)da se ne mješaju u odnos muž-žena! jer brak je svetinja a za sve ostalo je lako.nema ništa loše u tome da se nazove jednom tjedno ali brate svaki dan zvati i to u drugu državu i preseruser posted image avati da oprostite(pa o čemu imaš pričat svaki dan,oklen teme višeuser posted image )i dušiti ,to mi je van svake pameti.
ta sestra očito vama hoće namjerno da smeta ,ili je ljubomorna ili je psihički nije dobro. nego drži ti svog muža i user posted image uza sebe a nju otpepaj kad je takva i nema nikakva poštovanja i obzira prema vama.
p.s. nabavi telefon s prikazom brojauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


to ti je draga sve do bliskosti, ja i moj brat smo se do sada čuli više puta a večeras se i vidimo
Jednostavno veže nas sve i svašta, čujemo se ujutru kad ustanemo, on nazove da vidi kako je moja malena ostala u vrtiću, da nije bilo frke, ja nazovem njega da vidim kako je snaha jer je trudna, pa kasnije se čujemo da vidimo kako posao ide itd


vesela pa viđam i ja svoga brata svaki da ali mi smo u istom gradu,zašto se nebi viđali. ali da smo u različitim državama kao sisgo vjerovatno se nebi toliko viđali,niti bi im se ja uplitala ni davala savjet niti im išta pametovala njemu i njegovoj ženi.a posteno da kazem nebi ni zvala svaki dan.imam novaca ali nemam za rasipanje.da zovem svaki dan ameriku računi bi mi bilo po 2000 km a toliko za telefona stvarno nemam.user posted image
user posted image


milenium ne bi se vidjala tako cesto da nije u istom gradu ( ali se vidjas )  pa ne vidja se ni on sa svojom sestrom tako cesto nego u nekoliko godina se vide i normalno ej da provedu vise vremena skupa jer se opet narednih nekoliko godina ne vide , po tvom sada ispade ja ne trebam kad odem u BIH da se cesto vidjam sa njim (pojasni mi ovu svoju misao ) i da sigurno ne naziva toliko jer ne vjerujem da ima toliko novca iko za bacanje pa nije sestra udata za Onura hahahha i ja nigdje ne vidjeh da se njoj zaova uplice ako ej ensto rekla za bebu pa Boze moj rekla sam i ja jetrvi akda sam vidjela sliki na kojoj njena mala jede cokoladu curica 2 mjeseca rekla sma da to nije lijepo "pa sta " a tek sta sve pricam sa bratom "nema tajni" ON mije brta i kazem kako stavri stoje.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *