|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: namještaj od eko kože?
25.6.2011 19:21:36   
breskvicaa
Ja imam ugao sa stranicama od eko koze i zadovoljna sam pravo ocistim sa maramicama za bebe i namazem vazelinom i super mirna sam po 10 do 15 dana samo mahnem krpom user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: namještaj od eko kože?
25.6.2011 19:34:22   
Galicia
Idem OT, al zasto prekrivate kauce, fotelje, trosjede itd? Meni je to bas nekako ruzno vidjeti na nekoj garnituri. Deke se usmrde, potpare, ma fuj. Valjda se kupi kauc da na njemu sjedis onakav kakav je, a ne da jos deke na to stavljas.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: namještaj od eko kože?
26.6.2011 12:29:46   
hampsi
breskvice zasto mazes vazelinom? Ja isto te stranice cistim maramicama i zadovoljna sam, malih problema imam sa stolicama, veca je povrsina i vise se prljaju. E sad imam jedan problem- "slucajno" se jedna stolica zamazala hemijskom olovkom, ako znas kako da to ocistim (ili neko drugi) ... Maramice su samo malo skinule, pokusala sam sa kremom ali nema efekta

< Poruku je uredio hampsi -- 26.6.2011 12:31:03 >

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: namještaj od eko kože?
26.6.2011 13:11:33   
breskvicaa
Pokusaj sa sodom i limunom a mazem vazelinom jer mi je i dosao namazan sa tim a i ljpsi mi je boja dođe do izrazaja user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: namještaj od eko kože?
26.6.2011 13:15:36   
de_de
IZVORNA PORUKA: hampsi

breskvice zasto mazes vazelinom? Ja isto te stranice cistim maramicama i zadovoljna sam, malih problema imam sa stolicama, veca je povrsina i vise se prljaju. E sad imam jedan problem- "slucajno" se jedna stolica zamazala hemijskom olovkom, ako znas kako da to ocistim (ili neko drugi) ... Maramice su samo malo skinule, pokusala sam sa kremom ali nema efekta


Ma ja ih dobro operem arfom ili cifom i onda naprscem nekakvom tecnoscu za njegu eko koze. Budu ko nove.
Inace su nam stolice kuhinjske od eko koze - boja sampanjca


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: namještaj od eko kože?
26.6.2011 20:16:09   
hampsi
Hvala vam, pokusacu sa ovim sto ste savjetovale. I kod mene su stolice boja sampanjca pa znas vec kako je  user posted image Perem i ja arfom i brisem maramicama ali ova hemijska me bas "zadeverala"- ne da se user posted image
Vazelin cu maksuz kupiti da probam ovo

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: namještaj od eko kože?
26.6.2011 21:00:45   
Crvena
Imam isti problem sa hemijskom olovkom na stolici od eko kozeuser posted image  Sutra cu probati ovo sa sodom i limunom. Javim rezultat user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: namještaj od eko kože?
16.9.2011 13:12:29   
damma
ja imam garnituru od eko kože, narandžasta, baš boja narandže, čistim je redovno, al se na pregibima zaprljala tolko da više ni sa čim ne može da se očisti. mm zvao čovjeka da presvučemo pa ćemo danas otić do njega da vidimo s njim. mm bi volio sad u platno da presvučemo pa vidjet ćemo.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: namještaj od eko kože?
16.9.2011 17:06:28   
zeze
damma hajd molim te kad zavrsite presvlacenje ako nije problem da sttavis slike. i kod mene je garnitura od eko koze,bijela. Odrzavam je i bas lijepo izgleda, ali meni je pocelo piciti po zivcima. Ne mogu ni sjesti ni leci kako treba. I ja sam razmisljala o presvlacenju u platno.

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: namještaj od eko kože?
22.9.2011 13:07:38   
damma
nije još čovjek odvezo namještaj da presvuče, kobajagi ova dva tri dana, naručio platno.
postavit ću slike i ja jedva čekam da vidim na šta će ličit.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: namještaj od eko kože?
24.1.2013 9:34:40   
memom
Ja sam isto cula da je kod malagica pravo los kvalitet... Ja imam iz kalee, mada nije od eko koze, zadovoljna sam, a cjenovno su tu negdje

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: namještaj od eko kože?
24.1.2013 11:16:36   
ninuska

IZVORNA PORUKA: memom

Ja sam isto cula da je kod malagica pravo los kvalitet... Ja imam iz kalee, mada nije od eko koze, zadovoljna sam, a cjenovno su tu negdje


zavisi sta kupujes u Malagiću. Mislim da jedan dio oni prave, a dio kupuju tako da sta potrefis. Nasi prijatelji su kupili dvosjed, trosjed i bas su zadovoljni, nije mu nista. A, recimo, moja sestra je kupila nedavno ugao i vec je poceo da skripi, a jos su je zavlacili vise od mjesec dana dok su ga dovezli.

Sa Kaleom nemam fino iskustvo. Nekad u svojoj sobi sam imala njihov trosjed koji sam skupo platila, tako brzo se unistio. letvice od latoflexa ispadale, na dr dijelu ppropao, ma uzas. Doduse, to je bilo nekad dok su jos bili na Zeljinom stadionu, pa se mozda nesto i promijenilo.

(odgovor članu memom)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: namještaj od eko kože?
24.1.2013 11:23:59   
Anoniman
Ja sam primjetila da Malagic prodaje neke stvari bukvalno duplo skuplje nego neki drugi salon, a stvar identicna. Kad smo mi trazili barske stolice kod njih jedne bile 116KM, a iste istovetne u Top Meblu 61KM...
Nije u skladu sa temom, ali eto na um pade mi kad spominjete Malagic.

(odgovor članu ninuska)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: namještaj od eko kože?
24.1.2013 11:28:54   
ajla86

IZVORNA PORUKA: zeze

damma hajd molim te kad zavrsite presvlacenje ako nije problem da sttavis slike. i kod mene je garnitura od eko koze,bijela. Odrzavam je i bas lijepo izgleda, ali meni je pocelo piciti po zivcima. Ne mogu ni sjesti ni leci kako treba. I ja sam razmisljala o presvlacenju u platno.



cime ti cistis .....meni ruke otpadose ribajuci ga

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: namještaj od eko kože?
24.1.2013 11:35:09   
Hanady RR
Evo kad spominjete Malagić...
ja sma tako ljuta za vikend bila...u nevjerici totalnoj...

naime moja zaova je u stan unjela njihov nov namještaj...nekakvu tigrastu komodetinu za dnevni boravaka i ugaso kupljen kod njih...sve ukupno oko 3000 KM dala za to...

tri mjeseca kasnije...nisu došli da poprave na komodi oštećenja koja su postavljanjem i donošenjem iste napravili....na vrlo vidnim mjestimauser posted image
a ugao...nebi vjerovali propao na mjestu sjedenja čestoga njenoga muža...
da se razumijemo on jeste krupan čovjek al namještaj i spužva da se bukvalno udube do dubine od 10 cm na tom mjestu meni je strašno razočaranje...

zove ih telefonom...vozaju ih tamo-vamouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: namještaj od eko kože?
24.1.2013 11:41:43   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja sam primjetila da Malagic prodaje neke stvari bukvalno duplo skuplje nego neki drugi salon, a stvar identicna. Kad smo mi trazili barske stolice kod njih jedne bile 116KM, a iste istovetne u Top Meblu 61KM...
Nije u skladu sa temom, ali eto na um pade mi kad spominjete Malagic.


i ja sam primjetila da imaju dosta istog namjestaja. Kad sam razgovarala sam prodavacem u Top meblu on mi je rekao da se taj namjestaj radi negdje u Kiseljaku i da Malagic od njih uzima.

HANADY tako su i moju sestru zavlacili. Treba danas doci ugao, pa sutra. Kao nazvace oni kad dodej i mi cekali nista i sesra nazove kazu oni da je ugao stigao jucer ali nisu stigli javitiuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: namještaj od eko kože?
24.1.2013 11:49:36   
Hanady RR
ma baška to koliko su čekali d aim dovuku namještaj...
to i ne pišem...
al ovaj dio da isti ne vrijedi svojih para nikako...i da oni ne žele brzo regarirati do da koriguju...baš me razočaralo...
ipak oni imaju ''''pedigre'''' pa su im i cijene u skladu sa timuser posted image
trebali bi biti ažurniji...efikasniji...itd

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: namještaj od eko kože?
24.1.2013 12:11:14   
zeze

IZVORNA PORUKA: ajla86


IZVORNA PORUKA: zeze

damma hajd molim te kad zavrsite presvlacenje ako nije problem da sttavis slike. i kod mene je garnitura od eko koze,bijela. Odrzavam je i bas lijepo izgleda, ali meni je pocelo piciti po zivcima. Ne mogu ni sjesti ni leci kako treba. I ja sam razmisljala o presvlacenju u platno.



cime ti cistis .....meni ruke otpadose ribajuci ga



Kad hocu na brzinu, onda vlaznim maramicama. Kad bas cistim detaljno, onda rastopim fax u vrucoj vodi, ocisti se sve, svaka packa. Poslije ga premazem baby uljem.

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: namještaj od eko kože?
24.1.2013 22:09:55   
memom
Upravu ste sto kazete da imaju razlicitog namjestaja.
Nedavno sam gledala neki bijeli sto koji je bio sav flekav. Kad sam pitala da li je svaki takav, kazu vjerovatno jeste da im je proizvodjac isporucio takve sve stolove... Tako da imaju i oni svasta

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: namještaj od eko kože?
24.1.2013 22:34:41   
Neca xxx
Ja sam takodje imala lose iskustvo sa Malagicem. Ne sa namjestajem, jer sam preko njih kupila namjestaj iz Kika programa, nego sa tim koliko su neprofesionalni. Čekaš sat vremena da samo daš narudžu, pa onda još sat vremena da platiš i dobiješ račun, pa rok isporuke 30 dana, a onda oni još kasne 15 dana, a ni ne javljaju da će kasniti. a kada ja nazovem i pitam, ma ni da se našale da se ispričaju zbog kašnjenja. Jednostavno, tako vam je gospođo. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu memom)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: namještaj od eko kože?
24.1.2013 23:20:26   
kiki82
Pozdrav žene! Moj muž se bavi proizvodnjom i popravkom namještaja. Pa evo par savjeta! Koža i eko koža se nesmije prati svim ti silnim sredstvima koje ste nabrojale. Najbolje da eko kožu i kožu samo prebrisati vlažnom krpom, sa malo dječijeg sapuna ili šampona, i ne kvasit previše.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: namještaj od eko kože?
27.1.2013 0:04:23   
ajla86

IZVORNA PORUKA: zeze


IZVORNA PORUKA: ajla86


IZVORNA PORUKA: zeze

damma hajd molim te kad zavrsite presvlacenje ako nije problem da sttavis slike. i kod mene je garnitura od eko koze,bijela. Odrzavam je i bas lijepo izgleda, ali meni je pocelo piciti po zivcima. Ne mogu ni sjesti ni leci kako treba. I ja sam razmisljala o presvlacenju u platno.



cime ti cistis .....meni ruke otpadose ribajuci ga



Kad hocu na brzinu, onda vlaznim maramicama. Kad bas cistim detaljno, onda rastopim fax u vrucoj vodi, ocisti se sve, svaka packa. Poslije ga premazem baby uljem.




fax? ja se slomi ribajuci arfom pa nikad izaprati....hvala na info probam sutra

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: namještaj od eko kože?
27.1.2013 0:26:58   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: damma

ja imam garnituru od eko kože, narandžasta, baš boja narandže, čistim je redovno, al se na pregibima zaprljala tolko da više ni sa čim ne može da se očisti. mm zvao čovjeka da presvučemo pa ćemo danas otić do njega da vidimo s njim. mm bi volio sad u platno da presvučemo pa vidjet ćemo.



joj, živa bila javi koliko, gdje i kako, ako moeš preko PP, i ja imam neku garnituru bež, ali što neka reče na ćoškovim aje horor, više se ne može ni izribati, nema čime nisam probala, tako da bih vrlo rado presvukla ako se isplati, ako ne, ovog idiota da sklonim iz dnevne, unipti me

i moj namjeptaj je iz malagića, nama su dovukli za tri dana, ali to je bilo 2007. kad je kod njih sve bilo kako treba

< Poruku je uredio mama alma RR -- 27.1.2013 0:27:43 >

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: namještaj od eko kože?
27.1.2013 0:54:26   
minie
I moj rodjak se bavi izradom i presvlacenjem namjestaja, a radi kod komsije koji ima fabriku namjestaja i tako ja dobih nekoliko finih savjeta. Eko kozu nikada ne prati tim raznoraznim sredstvima, a stelexom posebno (jer od njega odmah puca), samo vlaznom krpom i baby samponom, kasnije prebrisati suhom krpom i namazati baby losionom za tijelo. Ja tako radim vec dvije godine (mada su kod mene samo stranice i onaj dio iza jastuka od eko koze) i nema nikakvih problema.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: namještaj od eko kože?
27.1.2013 16:55:01   
salmy
IZVORNA PORUKA: Galicia

Idem OT, al zasto prekrivate kauce, fotelje, trosjede itd? Meni je to bas nekako ruzno vidjeti na nekoj garnituri. Deke se usmrde, potpare, ma fuj. Valjda se kupi kauc da na njemu sjedis onakav kakav je, a ne da jos deke na to stavljas.
ako vjerujes doslo mi je da garnituru od koze prekrijem dekama...mi se smrzosmo kako je hladnauser posted image  imam one kozice preko ali nista...tacno me jeza obuzme kad sjednem...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *