|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 9:28:01   
Hanady RR
Dadada iz prve ruke...noćas bila u City pabu...meni je tamo super...ono što mi je the best je muzika koja me ne iritira, često živa svirka...a na sve to likovi su mi OK...srećem one face koje sam nekada davno gledala u Buldogu, Ćumezu, Mariku i Rock teatru.

Doduše naš prijatelj tamo radi već godinama navečer ( danju ima ozbiljniji posaouser posted image ) ali radi kao menadžer za ugovaranje muzičkih nastupa i na sve to često je DJ...e kad je DJ kao sinoć meni plaho dobro bude.user posted image

Ja sam prije udaje izlazila na mjesta koja su odisla normalom, dikoteka jedino BB nkada davno ono početak srednje škole, a nakon toga sve sam pobala i Labirnit i je3dnom KBuser posted image , ali ja sam se najbolje osjećala u Kinemi dok je bila u olomaki a kasnije u porzalu preko puta zatvorauser posted image .

Buldog, Kuk,  sloga ( klub geudeamus u prizemlju, najbolje je bilo četvrtkom kada se skupe stari slogovci i zapjevaju, pa dok su Pimpek i kindže bili živi uhuser posted image marki,( dok je jasmin sarajevski elvis prisli svitrao uh kad se sjetim)....

Buena vista mi je bila najčešće odredište do odlaska u kinemu...doduše i to nam su nam kolege držale pa su nam kasnije otvorili i restoran peperss....kad se umorimo odemo tamo da se najedemouser posted image user posted image user posted image

sada City pub, pivnica mala i velika, Kinema u slozi sad još uvijek odše finom strudentskom rajom.

elem mi smo jutros u 4 kući došli po novom računanju vremenauser posted image , mama ostala pufffffff....
pogotovo što smo se jučer umorili, muž radio izolaciju na tavanu a ja generalku kuće...po tome nakon sahat trebali smo kući biti al dadada bilo nam je baš dobro u city pub-u pa smo osvanuli.user posted image


< Poruku je uredio Hanady RR -- 31.10.2010 9:38:00 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 15:26:35   
mama75
A Ribicu niko ne spomenu, tamo je isto bilo super.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 15:53:28   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mama75

A Ribicu niko ne spomenu, tamo je isto bilo super.

nikako da se naviken na ime Ribica...to je za nas starje uvjek bio FastFood user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 16:04:31   
sporty mamaa
Sve Sarajevo ajmo malo Mostaruser posted image user posted image Ja skoro do 4. srednje nisam bas uzivala u izlascima, tek ponekad Staro velezovo - aktualno i uvijek fileti kod Gageuser posted image Najbolji u gradu hehe.... Sjecam se da je bio kafic zvao se Grand i tu sam znala izaci, a najmocnija mi je bila ona prica, tek sto sjednemo : "Ajmo krug"user posted image user posted image user posted image I onda ko hodas da te svi vide, okolo, okolo, okolouser posted image user posted image Pa onda malo sjednes i opet... Disco je bio aktualan paladium, danasnji heiniken u koji ne zalazim, jer mi je muzika previse bucna i krestavauser posted image user posted image I da da, bio je aktualan i F1 ima ga i sadauser posted image Al vise tamo ne idem...
A sad... Pa kad svekrva cuva malu zna se izaci i bolje nego prije... Sad uglavnom kariola, meksicki, hemingway i tako... Pnekad "drugi nacin", carpe caffe, bazen ljeti...user posted image user posted image

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 31.10.2010 16:06:01 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 16:09:10   
Visnja RR
mene sramota reci da nisam bila u Mostaru user posted image  ..tj jesam jednom al samo do Hercosiguranja jer MM i ja zaboravilai zeleni karton a krenuli na more user posted image  a sjetili se u Jablanici user posted image

ima da na proljece organizujemo regionalno druženje ali u MO user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Izlasci nekada i sada...
31.10.2010 16:20:09   
sporty mamaa
moze mozeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 1:16:25   
N_N
Sta ovo niko ne spominje SG? user posted image user posted image  
Eh ja sam izlazila u Titanic (tamo sam upoznala mm user posted image ), u SG, u Bono (poslije i prije nastave, blizu skole), ljeti po basticama u  Strosmajerovoj ulici, jedno vrijeme i u Nato, Turbo... user posted image user posted image


P.S. dadada, izlazila si na ista mjesta gdje i moja sestra, ali bas na ista! Inace smo nas dvije bile dva razlicita svijeta user posted image

< Poruku je uredio N_N -- 7.11.2010 1:18:51 >

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 11:08:11   
teacher75
IZVORNA PORUKA: N_N

Sta ovo niko ne spominje SG? user posted image user posted image  
Eh ja sam izlazila u Titanic (tamo sam upoznala mm user posted image ), u SG, u Bono (poslije i prije nastave, blizu skole), ljeti po basticama u  Strosmajerovoj ulici, jedno vrijeme i u Nato, Turbo... user posted image user posted image


P.S. dadada, izlazila si na ista mjesta gdje i moja sestra, ali bas na ista! Inace smo nas dvije bile dva razlicita svijeta user posted image

ja nisam nikad cula za ove boldirane lokaleuser posted image a izlazila sam gdje i dadada uglavnomuser posted image i ja sam izgleda ko tvoja sestrauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 11:17:00   
Niina
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Dadada iz prve ruke...noćas bila u City pabu...meni je tamo super...ono što mi je the best je muzika koja me ne iritira, često živa svirka...a na sve to likovi su mi OK...srećem one face koje sam nekada davno gledala u Buldogu, Ćumezu, Mariku i Rock teatru.

Doduše naš prijatelj tamo radi već godinama navečer ( danju ima ozbiljniji posaouser posted image ) ali radi kao menadžer za ugovaranje muzičkih nastupa i na sve to često je DJ...e kad je DJ kao sinoć meni plaho dobro bude.user posted image

Ja sam prije udaje izlazila na mjesta koja su odisla normalom, dikoteka jedino BB nkada davno ono početak srednje škole, a nakon toga sve sam pobala i Labirnit i je3dnom KBuser posted image , ali ja sam se najbolje osjećala u Kinemi dok je bila u olomaki a kasnije u porzalu preko puta zatvorauser posted image .

Buldog, Kuk,  sloga ( klub geudeamus u prizemlju, najbolje je bilo četvrtkom kada se skupe stari slogovci i zapjevaju, pa dok su Pimpek i kindže bili živi uhuser posted image marki,( dok je jasmin sarajevski elvis prisli svitrao uh kad se sjetim)....

Buena vista mi je bila najčešće odredište do odlaska u kinemu...doduše i to nam su nam kolege držale pa su nam kasnije otvorili i restoran peperss....kad se umorimo odemo tamo da se najedemouser posted image user posted image user posted image

sada City pub, pivnica mala i velika, Kinema u slozi sad još uvijek odše finom strudentskom rajom.

elem mi smo jutros u 4 kući došli po novom računanju vremenauser posted image , mama ostala pufffffff....
pogotovo što smo se jučer umorili, muž radio izolaciju na tavanu a ja generalku kuće...po tome nakon sahat trebali smo kući biti al dadada bilo nam je baš dobro u city pub-u pa smo osvanuli.user posted image



Svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image ja to nisam odavno napravila makismalno mi bude do jedno 2h .



_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 11:21:12   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Dadada iz prve ruke...noćas bila u City pabu...meni je tamo super...ono što mi je the best je muzika koja me ne iritira, često živa svirka...a na sve to likovi su mi OK...srećem one face koje sam nekada davno gledala u Buldogu, Ćumezu, Mariku i Rock teatru.

Doduše naš prijatelj tamo radi već godinama navečer ( danju ima ozbiljniji posaouser posted image ) ali radi kao menadžer za ugovaranje muzičkih nastupa i na sve to često je DJ...e kad je DJ kao sinoć meni plaho dobro bude.user posted image

Ja sam prije udaje izlazila na mjesta koja su odisla normalom, dikoteka jedino BB nkada davno ono početak srednje škole, a nakon toga sve sam pobala i Labirnit i je3dnom KBuser posted image , ali ja sam se najbolje osjećala u Kinemi dok je bila u olomaki a kasnije u porzalu preko puta zatvorauser posted image .

Buldog, Kuk,  sloga ( klub geudeamus u prizemlju, najbolje je bilo četvrtkom kada se skupe stari slogovci i zapjevaju, pa dok su Pimpek i kindže bili živi uhuser posted image marki,( dok je jasmin sarajevski elvis prisli svitrao uh kad se sjetim)....

Buena vista mi je bila najčešće odredište do odlaska u kinemu...doduše i to nam su nam kolege držale pa su nam kasnije otvorili i restoran peperss....kad se umorimo odemo tamo da se najedemouser posted image user posted image user posted image

sada City pub, pivnica mala i velika, Kinema u slozi sad još uvijek odše finom strudentskom rajom.

elem mi smo jutros u 4 kući došli po novom računanju vremenauser posted image , mama ostala pufffffff....
pogotovo što smo se jučer umorili, muž radio izolaciju na tavanu a ja generalku kuće...po tome nakon sahat trebali smo kući biti al dadada bilo nam je baš dobro u city pub-u pa smo osvanuli.user posted image



Svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image ja to nisam odavno napravila makismalno mi bude do jedno 2h .



i ja kazem svaka cast, meni bi morali sibice staviti u oci, vec oko 11 mi se zijeva, nema sansi da bih izdrzala do 4, jedino da uzmem neku droguuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 11:24:49   
Niina
Nezavrsih post a poslah gauser posted image user posted image user posted image user posted image

Eh kad se sjetim, kafanaaa: Kinema, Buena Vista, Country, City pub, pa malo i Kuk,The Club a ona je uslijedila kafanska faza...Royal, Aqua...i hvala bogu vidjela da to i nije bas za mene pa onda Hacjenda,sloga...a sada idemo na salsa veceri ponedjeljkom u slozi, petkom u meshu i cetvrtkom u bicakcicu..tu su nam svi poznati, opustena atmosfera, plese se, zeza...


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 11:28:10   
Niina
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Dadada iz prve ruke...noćas bila u City pabu...meni je tamo super...ono što mi je the best je muzika koja me ne iritira, često živa svirka...a na sve to likovi su mi OK...srećem one face koje sam nekada davno gledala u Buldogu, Ćumezu, Mariku i Rock teatru.

Doduše naš prijatelj tamo radi već godinama navečer ( danju ima ozbiljniji posaouser posted image ) ali radi kao menadžer za ugovaranje muzičkih nastupa i na sve to često je DJ...e kad je DJ kao sinoć meni plaho dobro bude.user posted image

Ja sam prije udaje izlazila na mjesta koja su odisla normalom, dikoteka jedino BB nkada davno ono početak srednje škole, a nakon toga sve sam pobala i Labirnit i je3dnom KBuser posted image , ali ja sam se najbolje osjećala u Kinemi dok je bila u olomaki a kasnije u porzalu preko puta zatvorauser posted image .

Buldog, Kuk,  sloga ( klub geudeamus u prizemlju, najbolje je bilo četvrtkom kada se skupe stari slogovci i zapjevaju, pa dok su Pimpek i kindže bili živi uhuser posted image marki,( dok je jasmin sarajevski elvis prisli svitrao uh kad se sjetim)....

Buena vista mi je bila najčešće odredište do odlaska u kinemu...doduše i to nam su nam kolege držale pa su nam kasnije otvorili i restoran peperss....kad se umorimo odemo tamo da se najedemouser posted image user posted image user posted image

sada City pub, pivnica mala i velika, Kinema u slozi sad još uvijek odše finom strudentskom rajom.

elem mi smo jutros u 4 kući došli po novom računanju vremenauser posted image , mama ostala pufffffff....
pogotovo što smo se jučer umorili, muž radio izolaciju na tavanu a ja generalku kuće...po tome nakon sahat trebali smo kući biti al dadada bilo nam je baš dobro u city pub-u pa smo osvanuli.user posted image



Svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image ja to nisam odavno napravila makismalno mi bude do jedno 2h .



i ja kazem svaka cast, meni bi morali sibice staviti u oci, vec oko 11 mi se zijeva, nema sansi da bih izdrzala do 4, jedino da uzmem neku droguuser posted image user posted image user posted image



a meni se posebno svidio detalj, da je prije toga radila generalku kuce....zena zmajuser posted image user posted image user posted image
nakon generalke ne bih bila sposobna ni za krevet a kamoli nekog turbo siza...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 11:29:38   
teacher75
ma ne bih ni bez generalke, nema sanseuser posted image izdrzala bih plafon do 1 i to da je pravo zanimljivo!user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 7.11.2010 11:30:03 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 11:30:33   
veeseelaa
ja sinoć bila u Caballeru i baš je bilo ugodno
Inače ponedeljkom i petkom je muzika uživo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 11:33:25   
rose
primjetila sam da je novi hit medju mladima....ovo ukljucuje i maloljetnike...izlasci u BBI user posted image u moje vrijeme bez dobre kafane gdje se polomis za mjesto izlazak je bio truba...cuj izlazak u shopping centar user posted image ja sada kao trudnica kojoj padnu na pamet palacinke, ne mogu da nadjem sto na 4 spratu...jer je pun tinejdzera koji su kupili kolu u konzumu...i lagano je konzumiraju user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 11:36:26   
Niobe
moja raja i ja smo uvijek isli u tita na pive, pa u korner da se dopivimo..nakon toga skoro uvijek underground, ispod umjetnicke, ili hacijenda.
ovaj udnerground je meni fenomenalan, atmosfera straHa!
sad odem s deckom u korner, ali uglavnom sam svaku vecer kuci, jer adrianu treba moba da zaspe user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 11:36:26   
Niina
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sinoć bila u Caballeru i baš je bilo ugodno
Inače ponedeljkom i petkom je muzika uživo



joooj podsjeti me gdje je???


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 11:38:58   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sinoć bila u Caballeru i baš je bilo ugodno
Inače ponedeljkom i petkom je muzika uživo


bila je i moja rodica u petak, svirao zuban (kojeg znam iz buldoga dok je tamo bio redovanuser posted image ). kaze da je bilo dobro


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 11:52:11   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sinoć bila u Caballeru i baš je bilo ugodno
Inače ponedeljkom i petkom je muzika uživo



joooj podsjeti me gdje je???



kad krenes uz didikovac , skoro na samom pocetku sa lijeve strane

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 11:54:17   
teacher75
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sinoć bila u Caballeru i baš je bilo ugodno
Inače ponedeljkom i petkom je muzika uživo



joooj podsjeti me gdje je???



kad krenes uz didikovac , skoro na samom pocetku sa lijeve strane

mexicki restoranuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 11:56:30   
Hanady RR
umalo sinoć sa veselom se ne nađohuser posted image
muž navalio da idemo na piće a meni mrsko bilo doduše ova mlađa nosić curi i to pa sam najviše zbog toga odustala...
a preksinoć smo bili u City pabu agen, nakon kamernog teatra, nismo dugo bili samo do 1user posted image
meni je sada mrsko da krenem izaći, ali kad izađem onda mi mrsko kući da se vratim pa uglavnom rijetko izađem al kad izađem pamti se da sam bila po vremenu povrtakauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 12:09:14   
Niina
aaa, taj...a ja sam pomislila da je to onaj na breci ...a vidis..bude i tasvirka tamo, kojim danima ??? ako ovog svog nagovorim da odemo tamo.

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 13:25:03   
veeseelaa
to je isti lanac restorana, ponedeljkom i petkom je muzika a šta ga imaš nagovarati, izadji s prijateljicama user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 13:43:46   
Anoniman
e bila i ja u petak u pivnici (pivovari) sa rajom sa fakultetauser posted image ...ujutro sam se osjecala ko nekaduser posted image ...otrovana i mamurna...ovo otrovana od cigarauser posted image ...ma uzas...izasla sam iz fola skrooooooozuser posted image

< Poruku je uredio dadada -- 7.11.2010 13:44:11 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 13:57:39   
koka i po
user posted image user posted image user posted image  de ba dadada to se tebi samo mensecini....
malo vise prakse i vratis se na staro user posted image
jesi ti meni sega user posted image

< Poruku je uredio koka i po -- 7.11.2010 13:58:15 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *