|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 14:09:09   
mnn
ja nisam izlazila 12mj otkad se alex rodio,a onda sam krenula svske subote vani sa prijateljicama i odlično sam se osječala jer nakon dugoo vremena mogla sam se lijepo urediti.meni ne fale izlasci u disko nego izlasci u kafiče malo šetnje ,večerice koji put,smijanje.a ne da sam samo doma u četiri zida.jedva čekam da krenem opet jer me sjedenje doma ubija.

dadada he he tako treba.user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 14:14:25   
veeseelaa
slažem se s tobom, ja sam jako brzo nakon poroda počela da izlazim, mislim čim sam se oporavila od epizitomije
Jednostavno sam takav tip, volim izaći, dodjerati se, smijati se, plesati i vidjeti prijatelje, moj suprug je liberalan čovjek sa njim ne dolazim u konflikt radi mojih čestih izlazaka
Ne kontam žene koje nigdje ne izlaze, pri tom ne mislim na popodnevne kafe....
Smatram da svaka žena da bi bila sretna mora izlaziti s prijateljicama bez prisustva supruga


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 14:17:21   
mnn
tako je veeselaa slažem se sa tobom.treba izlaziti,i moj muž je liberalan..he he zato je jutros došao oko 3h doma..uživao sa svojom ekipom..neka ja ne brojim..jer ču ja uskoro krenutiuser posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 14:18:55   
veeseelaa
hahahah šega al i moj je došao u 3 sinoć
da nisi bili zajednouser posted image user posted image , još kad je ušao onako zgodan, dotjeran, a popio piće - dva uh nisam mu mogla odoliti user posted image user posted image
a ja ga zezam dragi rekoh nemoj da piješ, iskoristće mi te neko a onda ću da poludim user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 7.11.2010 14:19:28 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 15:06:06   
škorpija
ja volim otići u kino sa prijateljicama, (baš neki dan bila na avataru 3Duser posted image ) a sjedenje po kafićima mi je peglativno. osim toga po kafanama nikad nisam išla, nisam u tom folu. jedino bih voljela negdje otići da se isplešem, kao nekad u KUK-u što je bilo, ali nema toga više, barem ne za moju generaciju

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 15:20:55   
škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija

ja volim otići u kino sa prijateljicama, (baš neki dan bila na avataru 3Duser posted image ) a sjedenje po kafićima mi je peglativno. osim toga po kafanama nikad nisam išla, nisam u tom folu. jedino bih voljela negdje otići da se isplešem, kao nekad u KUK-u što je bilo, ali nema toga više, barem ne za moju generaciju

ah da i zaboravih, kao student sam uvijek izlazila u CINEMU, ali onu staru u olomanci što je bila, a ljeti smo kafu pili u kolobari, ja sma imala 2-3 različita družštva i sa svima sma izlazila u različite kafiće, a meni je svaki odgovarao, a najbolja raja i najbolje durženje je bilo u FIS-u, eh a sad kad vidim t elikove sve naki utegnuti političari, ne mogu vjrovati da su nekad bili pravo duhovitiuser posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 16:06:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

user posted image user posted image user posted image  de ba dadada to se tebi samo mensecini....
malo vise prakse i vratis se na staro user posted image
jesi ti meni sega user posted image
neka hvala ali neka hvalauser posted image
pocecu i ja po restoranima izlazitiuser posted image ...ruckic, vince ...casa-dvije...pa kuci....nije ovo vise za mene...barem ne na ovaj nacinuser posted image

jos kad skontam da stol do mene sjedi generacija 93....ha, zlo miuser posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 16:45:22   
N_N
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: N_N

Sta ovo niko ne spominje SG? user posted image user posted image  
Eh ja sam izlazila u Titanic (tamo sam upoznala mm user posted image ), u SG, u Bono (poslije i prije nastave, blizu skole), ljeti po basticama u  Strosmajerovoj ulici, jedno vrijeme i u Nato, Turbo... user posted image user posted image


P.S. dadada, izlazila si na ista mjesta gdje i moja sestra, ali bas na ista! Inace smo nas dvije bile dva razlicita svijeta user posted image

ja nisam nikad cula za ove boldirane lokaleuser posted image a izlazila sam gdje i dadada uglavnomuser posted image i ja sam izgleda ko tvoja sestrauser posted image user posted image user posted image




Ja sam mlađa generacija user posted image user posted image user posted image user posted image  ''83 god. Mada to nema veze, sestra je ''82.g. user posted image  Sigurno se znate user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 17:29:00   
Nunichi
Matrix...nekad bilo sad se spominjalo, kao inventar smo bile. user posted image
Oskar, Sloboda, Under, Dom mladil(Palma), Jazz, HD, na Jalu. user posted image user posted image user posted image
Sad samo Under, Jala i dom. user posted image Ponekad City Pub ili Oskar.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 17:40:41   
klemzi
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Matrix...nekad bilo sad se spominjalo, kao inventar smo bile. user posted image
Oskar, Sloboda, Under, Dom mladil(Palma), Jazz, HD, na Jalu. user posted image user posted image user posted image
Sad samo Under, Jala i dom. user posted image Ponekad City Pub ili Oskar.

Eh ovdje provedoh studentske daneuser posted image Nekad sam i na fakultet navraćalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 17:54:21   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

slažem se s tobom, ja sam jako brzo nakon poroda počela da izlazim, mislim čim sam se oporavila od epizitomije
Jednostavno sam takav tip, volim izaći, dodjerati se, smijati se, plesati i vidjeti prijatelje, moj suprug je liberalan čovjek sa njim ne dolazim u konflikt radi mojih čestih izlazaka
Ne kontam žene koje nigdje ne izlaze, pri tom ne mislim na popodnevne kafe....
Smatram da svaka žena da bi bila sretna mora izlaziti s prijateljicama bez prisustva supruga



Slazem se sa jednim dijelom, a to bi rekla ovako : Svaka zena mora njegovati odnose i s prijat., tj.ne zapustiti ih poslije udaje kako se to cesto desava... Ok mi je izlaziti i s muzem, ali da on meni brani da ja idem van s prijat. ili ja njemu s prijateljima e to mi je vec bezz...
A s ovim bas MORA I DA BI BILA SRETNA se bas i ne slazem... Neko je recimo sretan i ako izlazi samo s muzem, a s rpijat.samo na popodnevne kave i to je okuser posted image user posted image Neko je sretan jer svugdje ide s muzem i to je ok, mada ja mislim da ipak treba i malo slobode i jednom i drugomuser posted image user posted image Evo recimo mm svaki vikend izlazi s prijateljima, meni niko ne brani da izlazim s prijat. ali je problem sto su se moje prijatelj.promjenile... Kao vise im nije to zanimljivo, smeta im buka, dim, glasna muzika, kao nije to vise za njihuser posted image user posted image Odemo mi na kavu i na pice navecer, ali to sse sve svodi kuci do 10h.... I nebi ja sad muzu branila da on ide s prijateljima, ko je meni kriv kad moje nece da izlaze... Al imam zato dvije "lude", otkacene, jedna u Sa, druga na moru, e te kad dodu onda nema kuci prije 5 ujutrouser posted image user posted image user posted image user posted image I da ja i mm izlazimo zajedno ako ne svaki onda svaki drugi vikend, tj,kad ima tko malenu pricuvati, kad je sveki raspolozenauser posted image user posted image



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 20:34:16   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

e bila i ja u petak u pivnici (pivovari) sa rajom sa fakultetauser posted image ...ujutro sam se osjecala ko nekaduser posted image ...otrovana i mamurna...ovo otrovana od cigarauser posted image ...ma uzas...izasla sam iz fola skrooooooozuser posted image

ovo sam ja zapocela nocne izlaske, otvorila sezonuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 20:45:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

e bila i ja u petak u pivnici (pivovari) sa rajom sa fakultetauser posted image ...ujutro sam se osjecala ko nekaduser posted image ...otrovana i mamurna...ovo otrovana od cigarauser posted image ...ma uzas...izasla sam iz fola skrooooooozuser posted image

ovo sam ja zapocela nocne izlaske, otvorila sezonuuser posted image user posted image user posted image

ma rekoh...kad moze ticerka, mogu i jauser posted image



(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 20:46:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: N_N

Sta ovo niko ne spominje SG? user posted image user posted image  
Eh ja sam izlazila u Titanic (tamo sam upoznala mm user posted image ), u SG, u Bono (poslije i prije nastave, blizu skole), ljeti po basticama u  Strosmajerovoj ulici, jedno vrijeme i u Nato, Turbo... user posted image user posted image


P.S. dadada, izlazila si na ista mjesta gdje i moja sestra, ali bas na ista! Inace smo nas dvije bile dva razlicita svijeta user posted image

ja nisam nikad cula za ove boldirane lokaleuser posted image a izlazila sam gdje i dadada uglavnomuser posted image i ja sam izgleda ko tvoja sestrauser posted image user posted image user posted image




Ja sam mlađa generacija user posted image user posted image user posted image user posted image  ''83 god. Mada to nema veze, sestra je ''82.g. user posted image  Sigurno se znate user posted image
daj sestrino ime, prezime, broj licne, boju ociju, raja(poredano abecednim redom)

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Izlasci nekada i sada...
7.11.2010 20:48:55   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

e bila i ja u petak u pivnici (pivovari) sa rajom sa fakultetauser posted image ...ujutro sam se osjecala ko nekaduser posted image ...otrovana i mamurna...ovo otrovana od cigarauser posted image ...ma uzas...izasla sam iz fola skrooooooozuser posted image

ovo sam ja zapocela nocne izlaske, otvorila sezonuuser posted image user posted image user posted image

ma rekoh...kad moze ticerka, mogu i jauser posted image




vidim jauser posted image user posted image user posted image a ticerki se osladilo, jedva ceka opetuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Izlasci nekada i sada...
8.11.2010 0:30:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

slažem se s tobom, ja sam jako brzo nakon poroda počela da izlazim, mislim čim sam se oporavila od epizitomije
Jednostavno sam takav tip, volim izaći, dodjerati se, smijati se, plesati i vidjeti prijatelje, moj suprug je liberalan čovjek sa njim ne dolazim u konflikt radi mojih čestih izlazaka
Ne kontam žene koje nigdje ne izlaze, pri tom ne mislim na popodnevne kafe....
Smatram da svaka žena da bi bila sretna mora izlaziti s prijateljicama bez prisustva supruga



Slazem se sa jednim dijelom, a to bi rekla ovako : Svaka zena mora njegovati odnose i s prijat., tj.ne zapustiti ih poslije udaje kako se to cesto desava... Ok mi je izlaziti i s muzem, ali da on meni brani da ja idem van s prijat. ili ja njemu s prijateljima e to mi je vec bezz...
A s ovim bas MORA I DA BI BILA SRETNA se bas i ne slazem... Neko je recimo sretan i ako izlazi samo s muzem, a s rpijat.samo na popodnevne kave i to je okuser posted image user posted image Neko je sretan jer svugdje ide s muzem i to je ok, mada ja mislim da ipak treba i malo slobode i jednom i drugomuser posted image user posted image Evo recimo mm svaki vikend izlazi s prijateljima, meni niko ne brani da izlazim s prijat. ali je problem sto su se moje prijatelj.promjenile... Kao vise im nije to zanimljivo, smeta im buka, dim, glasna muzika, kao nije to vise za njihuser posted image user posted image Odemo mi na kavu i na pice navecer, ali to sse sve svodi kuci do 10h.... I nebi ja sad muzu branila da on ide s prijateljima, ko je meni kriv kad moje nece da izlaze... Al imam zato dvije "lude", otkacene, jedna u Sa, druga na moru, e te kad dodu onda nema kuci prije 5 ujutrouser posted image user posted image user posted image user posted image I da ja i mm izlazimo zajedno ako ne svaki onda svaki drugi vikend, tj,kad ima tko malenu pricuvati, kad je sveki raspolozenauser posted image user posted image



ma da bitno je raditi što želiš a ne da ti to tradicija, okolina, muž nametnu
Ako je žena izlazila prije braka sa prijateljica ne može me sada ubijediti da joj se ne izlazi s prijateljicama, kod nas je kao normala da žena sjedi kući i nigdje ne mrda, neko to prihvati a neko živi sasvim drugim životom
Biti sretan nije lako a ujedno i je, samo ne raditi ništa na silu...
Izaći i provesti veče sa prijateljicama.... neprocjenjivo....
sporty mama očito nisi izabrala dobre prijateljice :-))) šala mala
Čuj ne izlazi im se buka itd... pa nećete u diskoteku... meni je zaista žao takvih žena koje pohebu svoj drustveni život user posted image user posted image user posted image user posted image
a i kako znati šta te ispunjava dok ne probaš sve user posted image user posted image malo ovo , malo ono pa vidis... a možda je i do samih prijateljica, ja imam par jako interesantnih, ne volim tetaste žene, one me gnjave i dave i njih izbjegavam maximalno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Izlasci nekada i sada...
8.11.2010 10:36:41   
mama75
Ja sam se udala sa 29 godina. Do tada sam izlazila stalno, sa momkom, pijateljicom jednom ili vise njih, "rajom" i sl. Kada smo se vjencali (posije duze veze)  jedva smo cekali da postanemo "penzioneri": nigdje da ne izlazimo navece. Stalno nam je neko dolazio, nama je to bilo super i tako. E onda nam je to dosadilo, pa smo ponovo aktivirali nase nocne izlaske. Onda se rodila beba, pa smo smanjili itd itd Zelim reci, da svo ovo vrijeme koliko sam u braku, najcesce navece izlazim zajedno sa svojim muzem, sami ili u drustvu, bilo da su to izlasci na vecere ili u kafice. Naravno, vidjam se i sa prijateljicama, odemo u kino, pozoriste, izadjemo navece, popodne, na koncerte uglavnom idem bez muza. Ali sve to je max 1 mjesecno. Ja ne razumijem muskarce/zene koji su u braku i jos uvijek imaju potrbu da svaki vikend izadju s rajom (bez zene/muza). I sto je najtuznije nikada ne izlaze zajedno! Sto su se onda zenili, ne kontam?


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Izlasci nekada i sada...
8.11.2010 10:50:14   
Anoniman
ja i mm imamo zajednicko drusto...mi smo se druzili 2-3 god. prije nego sto cemo "profurati"user posted image ...hocu da kazem...kada on izadje sa rajom izadjem i jauser posted image ...a ja nemam nesto zeMskih prijateljica...dvije, tri...jednu sa fakulteta...a ove dvije jos iz osnovne...svako od njih opet ima svoje drustvo...jedino raju sa fakulteta...tj. iz klase...a sa njima se opet nadjem 1 godisnjeuser posted image

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Izlasci nekada i sada...
8.11.2010 10:50:17   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mama75

Ja sam se udala sa 29 godina. Do tada sam izlazila stalno, sa momkom, pijateljicom jednom ili vise njih, "rajom" i sl. Kada smo se vjencali (posije duze veze)  jedva smo cekali da postanemo "penzioneri": nigdje da ne izlazimo navece. Stalno nam je neko dolazio, nama je to bilo super i tako. E onda nam je to dosadilo, pa smo ponovo aktivirali nase nocne izlaske. Onda se rodila beba, pa smo smanjili itd itd Zelim reci, da svo ovo vrijeme koliko sam u braku, najcesce navece izlazim zajedno sa svojim muzem, sami ili u drustvu, bilo da su to izlasci na vecere ili u kafice. Naravno, vidjam se i sa prijateljicama, odemo u kino, pozoriste, izadjemo navece, popodne, na koncerte uglavnom idem bez muza. Ali sve to je max 1 mjesecno. Ja ne razumijem muskarce/zene koji su u braku i jos uvijek imaju potrbu da svaki vikend izadju s rajom (bez zene/muza). I sto je najtuznije nikada ne izlaze zajedno! Sto su se onda zenili, ne kontam?



potpisujem sve osim sto sam se ja udala sa 33 pa imam jos vise staza izlazaka solo, sa drugaricamauser posted image user posted image user posted image i sto je nasa user posted image jos mala pa ne mozemo skupa navecer izlaziti jer je nema ko cuvatiuser posted image al bice akobogda


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Izlasci nekada i sada...
8.11.2010 11:39:34   
maja78 RR
hej sad citam da u caballeru ima i cetvrtkom svirka, zna li to je li tacno?
jer ja se bas za cetvrtak dogovorila

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Izlasci nekada i sada...
8.11.2010 14:49:17   
milenium
IZVORNA PORUKA: mama75
Naravno, vidjam se i sa prijateljicama, odemo u kino, pozoriste, izadjemo navece, popodne, na koncerte uglavnom idem bez muza. Ali sve to je max 1 mjesecno. Ja ne razumijem muskarce/zene koji su u braku i jos uvijek imaju potrbu da svaki vikend izadju s rajom (bez zene/muza). I sto je najtuznije nikada ne izlaze zajedno! Sto su se onda zenili, ne kontam?




ja ništa nisam skontala ovdje.najprije kažeš da izađeš i sama s prijateljicama pa onda da ne razmijes one koji izlaze bez muža/ženeuser posted image


< Poruku je uredio milenium -- 8.11.2010 14:50:09 >

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Izlasci nekada i sada...
8.11.2010 14:52:54   
mama75
Procitaj ponovo tu 2. recenicu koju si oznacila: svaki vikend bez muza/zene. Kontas sada? user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Izlasci nekada i sada...
8.11.2010 18:57:47   
Anoniman
Meni je najljepse s mmuser posted image
Izadje on s prijateljima, izadjem ja s prijateljicama, al sve je to "urijetko", jer vise volimo zajedno izaci.

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Izlasci nekada i sada...
8.11.2010 23:50:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama75

Ja sam se udala sa 29 godina. Do tada sam izlazila stalno, sa momkom, pijateljicom jednom ili vise njih, "rajom" i sl. Kada smo se vjencali (posije duze veze)  jedva smo cekali da postanemo "penzioneri": nigdje da ne izlazimo navece. Stalno nam je neko dolazio, nama je to bilo super i tako. E onda nam je to dosadilo, pa smo ponovo aktivirali nase nocne izlaske. Onda se rodila beba, pa smo smanjili itd itd Zelim reci, da svo ovo vrijeme koliko sam u braku, najcesce navece izlazim zajedno sa svojim muzem, sami ili u drustvu, bilo da su to izlasci na vecere ili u kafice. Naravno, vidjam se i sa prijateljicama, odemo u kino, pozoriste, izadjemo navece, popodne, na koncerte uglavnom idem bez muza. Ali sve to je max 1 mjesecno. Ja ne razumijem muskarce/zene koji su u braku i jos uvijek imaju potrbu da svaki vikend izadju s rajom (bez zene/muza). I sto je najtuznije nikada ne izlaze zajedno! Sto su se onda zenili, ne kontam?



sori al ja se nisam udala da bi izlazila sa mm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sa mm volim biti sama u stanu user posted image u biti se stalno pipkamo kad smo negdje vani user posted image pa to baš i ne ide user posted image user posted image user posted image džaba ne možemo se kontrolirati
Za izaći svakog vikenda mislim da se rijektko koja uposlena udata žena sa djetetom može organizirati, nažalost jer ne bi meni ni blo mrsko izaći svakog vikendauser posted image
ja ne gledam na izlazak kao na neki aman čin kojim se dokazuje neiživljenost iliti potreba za ludiranjem nego baš suprotno na održavanje odnosa sa prijateljima, razmjenjivanje iskustava i naravno zabavu u skladu s onim što jesam, udata žena....
S prijateljicama pričam o stvarima sa kojim uglavnom ne pričam s mužem o vrstama uložaka, tampona, čarapa, veša, odjeće, torbi..... serijama, starim zajedničkim frendovima itd
Sa suprugom imam neke druge zajedničke stvari, porodični život, dijete, planiranje budućnosti..... u biti ja najvolim sa mm biti u stanu, večerati uz lijepo vino itd user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Izlasci nekada i sada...
8.11.2010 23:54:56   
veeseelaa
a da ti ne pričam kad izadjem sa mm ako ko me ko pogleda e onda mi izlazak prisjedne user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *