|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 20:08:12   
Lalana

IZVORNA PORUKA: dadada

ma ne mora...ali mora se orjentisati vise na teense...barem ja mislim...ono farbe za kosu perive, kikice, pletenice, ono cudo s koncima, zik-zak, sljokice, krunice, crtanje po noktima, crtanje po faci ...i tako to...a za to ti treba pravo dobar frizer...neko ko prati trendove i gleda teen serije i filmove...jer ako se mislis orjentisati samo na male klince mislim da tu nema fajde...ja svog vodim dva puta godisnje na sisanjeuser posted image

eh dadada user posted image
Ja bih vec odustala user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 20:24:35   
Anoniman
sporty ideja ti je superuser posted image user posted image , a bilo bi dobro kad bi naisla na nekoga tko bi htio suradjivati s tobom ,onda bi ti bilo puno  lakse.. ako ikad otvoris dovest cu odmah nikolu na sisanjeuser posted image

(odgovor članu Lalana)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 22:36:08   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Lalana


IZVORNA PORUKA: dadada

ma ne mora...ali mora se orjentisati vise na teense...barem ja mislim...ono farbe za kosu perive, kikice, pletenice, ono cudo s koncima, zik-zak, sljokice, krunice, crtanje po noktima, crtanje po faci ...i tako to...a za to ti treba pravo dobar frizer...neko ko prati trendove i gleda teen serije i filmove...jer ako se mislis orjentisati samo na male klince mislim da tu nema fajde...ja svog vodim dva puta godisnje na sisanjeuser posted image

eh dadada user posted image
Ja bih vec odustala user posted image


Odustajemuser posted image user posted image user posted image user posted image Ma bjezi dadada u tvog malenog nesto sporo kosa rasteuser posted image user posted image A razmisljala sam ja i o fazonu frizurica, recimo one "male mlade" sto ih noa jednom spomenu da ih ne voliuser posted image , pa onda razne proslave, pricest recimo, krizma, rodendani... A taj fazon sa farbom dadada nije nimalo los, nakupi se para oooooouser posted image user posted image
Marijanna ako ikad otvorim Nikola ima sisanje gratis, uvijekuser posted image

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 23:22:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Drage moje imam jednu zelju, vec odavno, a to je otvoriti frizerski salon za djecu i bebeuser posted image Koncept istog bi bio : Sareni zidovi, puno igracaka, ljubazno osoblje, crtici na tv - u, casopisi i slikovnice za one koji cekaju, stolice sa volanima, stolica sa dugmicima koji sviraju i svjetle...
Malo zvuci mozda nestvarno, mm kaze da je to promasena investicija, ali nesto takvo ne postoji u Mostaru i okolici i ja mislim da takvo nesto treba ovom gradu a i sire... Znam, treba dosta novaca, iznajmiti prostor, rijesiti zakonske regulative, naci ljubaznu radnicu, platiti je posteno, opremiti sve... Kredit od neki 15 OOO bi mozda i bio dovoljan za pocetak... Samo jos treba malo hrabrosti... Iskreno, sto Vi mislite o tome??user posted image user posted image



ovo je igraonica


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 23:29:43   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Drage moje imam jednu zelju, vec odavno, a to je otvoriti frizerski salon za djecu i bebeuser posted image Koncept istog bi bio : Sareni zidovi, puno igracaka, ljubazno osoblje, crtici na tv - u, casopisi i slikovnice za one koji cekaju, stolice sa volanima, stolica sa dugmicima koji sviraju i svjetle...
Malo zvuci mozda nestvarno, mm kaze da je to promasena investicija, ali nesto takvo ne postoji u Mostaru i okolici i ja mislim da takvo nesto treba ovom gradu a i sire... Znam, treba dosta novaca, iznajmiti prostor, rijesiti zakonske regulative, naci ljubaznu radnicu, platiti je posteno, opremiti sve... Kredit od neki 15 OOO bi mozda i bio dovoljan za pocetak... Samo jos treba malo hrabrosti... Iskreno, sto Vi mislite o tome??user posted image user posted image



ovo je igraonica



Nisam znala da se u igraonici sisaju djecauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 23:31:16   
reallove
ovdje ima dosta salona za djecu i bebe..neznam meni se ideja svidja,ali to je malo previse detalja,kako veeseela rece,lici na igraonicu,dovoljne su tako stolice raznih oblika,posebni sareni ogrtaci za bebe, casopisi za djecu itd,sve to mozes naci u frizerlandu...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 23:39:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Drage moje imam jednu zelju, vec odavno, a to je otvoriti frizerski salon za djecu i bebeuser posted image Koncept istog bi bio : Sareni zidovi, puno igracaka, ljubazno osoblje, crtici na tv - u, casopisi i slikovnice za one koji cekaju, stolice sa volanima, stolica sa dugmicima koji sviraju i svjetle...
Malo zvuci mozda nestvarno, mm kaze da je to promasena investicija, ali nesto takvo ne postoji u Mostaru i okolici i ja mislim da takvo nesto treba ovom gradu a i sire... Znam, treba dosta novaca, iznajmiti prostor, rijesiti zakonske regulative, naci ljubaznu radnicu, platiti je posteno, opremiti sve... Kredit od neki 15 OOO bi mozda i bio dovoljan za pocetak... Samo jos treba malo hrabrosti... Iskreno, sto Vi mislite o tome??user posted image user posted image



ovo je igraonica



Nisam znala da se u igraonici sisaju djecauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image mislila sam na dio prije šišanja
Nemoj da se ljutiš user posted image probaj draga, sretno u svakom slučaju al znaj da je 15000 KM malo jer nikada nećeš naći prostor da u njega možeš odmah useliti i startati sa radom, znači treba ti novac za prilagoditi isti potrebama, dovesti vodu na više izlaza, vjerovatno preurediti toalet, napraviti adekvatnu rasvjetu, portale, reklamu vanjsku ili eventulano neku unutarnju a tek onda razmišljati o uređenju
Par stolica za šišanje s ogledalma doći ćete bruku novca a gdje su prof fenovi i ostale džidže koje si nabrojala
Nije mi bila namjera da te demorališem neko samo da sugeriram
Želim ti sve naj, naj, uspjeh i puno puno zarade
I da razmišljaj da za prva 2-3 mjeseca ukalkuliraš plate uposlenicima kao i novac za ostale troškove jer može se desiti da radnja u početku ne bude u mogućnosti pokriti svoje troškove i na to sve s renoviranjem, uređenjem i platama dodaj još 10% neplaniranih troškova
Znam to vjeruj mi, više puta sam započinjala mali biznis


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 23:39:41   
reallove
sporty ja bih ti rado pomogla da sam blize,sta sam ja djecice osisalauser posted image ..po zanimanju sam frizerkauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 23:40:12   
Dida79
Sporty mama zar ne mislis da je malo rizicno ici samo sa djecijim salonom ... znam sigurno da je opremanja takvog salona puno skuplje
Kako god odlucis sretno ti bilo

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 23:40:31   
veeseelaa
i da uvijek kupuj najbolje da se kasnije ne bi kajala i opet ćeš morat kupiti isto a novac za prethodni inventar ode u nepovrat i nikada ga nećeš moći prodati za iznos za kojeg si ga kupila

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 23:49:42   
reallove
veeseela,slazem se..trebat ce ti malo vise novca..treba ti najmanje 2 radna mjesta,znaci pult i stolice a to je poskupo,cekaonica,toalet,alat i pribor za rad,to su sve sitnice ali nije bas jeftino

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 23:50:30   
sporty mamaa
Cijenim svako razmisljanje, ali moje misljenje je da to nije puno detalja... Recimo 1 ljubazno osoblje( naravno da osoba mora voliti djecu i imati strpljenja),2 zidovi obojeni u neku vedru boju, ne znam zasto je to puno, meni je sasvim ok, recimo na zidovima slike djecice sa frizuricama, 3.neki kauc na kojem ce sjediti djeca i mame koji cekaju, 4. stolic ispod kojeg su recimo slikovnice za najmlade, teen, ok, za one starije, barby i ostalo... 5.dvije stolice za sisanje, jedna za malu djecicu i jedna za onu malo vecu, 6. korpica sa igrackama u kutu, recimo dvije zveckice, lego kockice, i jos poneki plisouser posted image , 7 mali tv na zidu na kojem ce se vrtiti crtici ili bilo sta drugo... Cilj i je da ambijent bude ugodanuser posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 23:51:16   
N_N
Meni ovo zvuči fantastično!!! I mislim da bi imala dosta posla i bez ovih paketa 2u1, 3u1 user posted image
Bez zeze, evo mi smo B od rođendana (zadnjih 5 mj.) vodili već 3x na šišanje. Prvi put smo baš razmišljali gdje da ga odvedemo i kako bi bilo krasno da postoji samo dječiji frizerski salon.
Sigurno ćeš imati više mušterija dječaka user posted image
A tu su i djevojčice - pripreme za rođendan, zabavu, priredbu...... pa tako bih bila sretna da imam S gdje odvesti da joj srede kosu pred nastup, priredbu isl.
A bakšiš user posted image user posted image  i tu ćeš sigurno brojati lijep iznos na kraju mjeseca.
Sporty, samo naprijed, ja vjerujem da ćeš 100% uspjeti user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 23:51:49   
reallove
evo link,malo pregledaj,imas ovdje sve za salone,tu smo mi kupovali,imas katalog i cijene..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 23:52:47   
veeseelaa
vjerovatno griješim, malo je kasno pa sam zzzzz
Sretno draga moja


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 23:53:00   
reallove
http://www.frizerland.com/site1/index.php?option=com_content&task=view&id=21&Itemid=34user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
8.11.2010 23:56:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lalana

sporty mama ideja je vise nego dobra, ali....

Znaj da zarada nece doci samo od sisanja, mislim da je tu najmanja zarada naspram farbanja, friziranja i ostalih fazona. Tako da ako se odlucis, na ovaj posao, moras napraviti mjesoviti salon, to ti ne igra puno uloge u prostoru, kad vec ulazes.


Bas sam htjela ovako nesto da napisem...
Ideja jeste super ali da to radis samo iz ljubavi prema djeci a ne iz zarade....Vec ako imas zavrsenu frizersku skolu ja bih otvorila frizerski salon sa mozda malim odjelom ili dijelom samo za djecu..Tad bi imala i zaradu i ispunjenje zelje..Inace iskrena da budem ne bih rekla da bi mogla postici zeljeni cilj na neko duze vrijeme , ipak dadzbine su tu, voda, struja, lokal itd, ako imas pare u gotovini opet svaki privatnik gleda da prvo te ulozene pare unovci nazad....A ako ne uspijes onda propade i investicija a ni vec kupljeno Mislim na inventar neces moci prodati po kupljenoj cijeni....
Ipak sretno sta god da odlucis drzimo ti fige....

(odgovor članu Lalana)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
9.11.2010 0:01:03   
veeseelaa
evo mene opet nisam još zzzzz user posted image
u biti svi započinju biznis da zarade, po meni svak želaaaa kad kaže da je iz ljubavi ( i ovo kažu obično oni koji se izrade pri investiranju pa eto ko vade se), koliko god da novca imamo nikad dodatna zarada nije suvišna
Iz ljubavi ne radim ništa osim.... user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 9.11.2010 0:02:15 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
9.11.2010 0:05:49   
veeseelaa
e da treba vratiti uloženo pa onda nakon redovitih plaćanja poreza, plata, komunalija i sl troškova reći da si zaradio, sve do tada u dubiozi si 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
9.11.2010 0:09:24   
Anoniman
sporty kako je krenulo od moje cure neces imati nafake do skoleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sporo joj kosa rasteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma ako ti to otvoris ja cu nju dovoditi da je malo ''zacesljaju''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
9.11.2010 0:10:04   
veeseelaa
a kako skontati sistem da dvogodišnjakinja ostane mirna na stolici dok joj sredjuju kosu??? 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
9.11.2010 0:13:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a kako skontati sistem da dvogodišnjakinja ostane mirna na stolici dok joj sredjuju kosu??? 





mojoj bi trebalo dati nesto za smirenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
9.11.2010 0:14:41   
N_N
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a kako skontati sistem da dvogodišnjakinja ostane mirna na stolici dok joj sredjuju kosu??? 


Ovo je dobro pitanje!
Mi smo dugo imali problem sa S prilikom šišanja user posted image
Sa B je, srećom, druga priča user posted image  i šišanje dječaka ide punooooo brže.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
9.11.2010 0:16:02   
veeseelaa
il ih prvo uspavati pa im onda praviti frizuricu user posted image user posted image user posted image user posted image kad se probude soprajz user posted image user posted image user posted image user posted image
u biti ja bi prvo trebala otići kod frizera, nisam ima 8-9 mjeseci
Men bi trebao neki frizerski salon u kojem će malenu zabaviti dok ja ne završim sa frizurom, e to bi bio salon


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
9.11.2010 0:20:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

il ih prvo uspavati pa im onda praviti frizuricu user posted image user posted image user posted image user posted image kad se probude soprajz user posted image user posted image user posted image user posted image
u biti ja bi prvo trebala otići kod frizera, nisam ima 8-9 mjeseci
Men bi trebao neki frizerski salon u kojem će malenu zabaviti dok ja ne završim sa frizurom, e to bi bio salon







veeseela to je sad drugi biznis frizerski za mame sa igraonicom i tetamauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *