|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
9.11.2010 0:21:11   
veeseelaa
ma znam, al sporty još nije odlučila

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
9.11.2010 0:33:13   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: reallove

http://www.frizerland.com/site1/index.php?option=com_content&task=view&id=21&Itemid=34user posted image


Super su im ove stolice, al ja ne mogu nikako skinuti cjenovnikuser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
9.11.2010 0:41:44   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: N_N

Meni ovo zvuči fantastično!!! I mislim da bi imala dosta posla i bez ovih paketa 2u1, 3u1 user posted image
Bez zeze, evo mi smo B od rođendana (zadnjih 5 mj.) vodili već 3x na šišanje. Prvi put smo baš razmišljali gdje da ga odvedemo i kako bi bilo krasno da postoji samo dječiji frizerski salon.
Sigurno ćeš imati više mušterija dječaka user posted image
A tu su i djevojčice - pripreme za rođendan, zabavu, priredbu...... pa tako bih bila sretna da imam S gdje odvesti da joj srede kosu pred nastup, priredbu isl.
A bakšiš user posted image user posted image  i tu ćeš sigurno brojati lijep iznos na kraju mjeseca.
Sporty, samo naprijed, ja vjerujem da ćeš 100% uspjeti user posted image


Hvala punouser posted image user posted image U biti ovo sve su jos uvijek moji snovi, hoce li se ostvariti zavisi od jos mnogo stvari... Prvenstveno od novca. Slazem se s veselom da svi radimo da zaradimo, ali rekla bih da se od malo pocinje, naravno u pocetku nece biti neke love, bitno je prvih mjeseci biti na pozitivnoj nuli, mozda i godinu... Znam zenu koja je prodavala na trznici pa sad ima svoje trgovine... Ovako , uvijek te neko tlaci, radis za nekoga, iskoristava te, na kraju nit si sta postigao niti ista... MM radi ama svaki Boziji dan, sto se kaze, ni sveca ni petka, ni Bozica, ni Uskrsa, za 550 km.... Tuga... Ja u ovome vidim neki profit, samo problem je sto sam ja nezaposlena, pa me strah uci u kredit, sve dok ne nadem kakav takav posao...

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
9.11.2010 0:57:36   
Medić*
Extra ideja .... nesto sto nisam vidjala na ovim prostorima, posebno dobro za djecu iznad 3,4 godine a naravno i za onu manju raju koja se ne brane sisati. U svakom slucaju super ideja, treba ulaganja ali nista previse, bitno da je ambijent dobar i primamljiv, za osoblje se podrazumjeva, znam puno slucajeva gdje su roditelji u nedoumici gdje voditi djecicu na sisanje ... ako se odlucis sretno u realizaciji  user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
9.11.2010 1:03:40   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Extra ideja .... nesto sto nisam vidjala na ovim prostorima, posebno dobro za djecu iznad 3,4 godine a naravno i za onu manju raju koja se ne brane sisati. U svakom slucaju super ideja, treba ulaganja ali nista previse, bitno da je ambijent dobar i primamljiv, za osoblje se podrazumjeva, znam puno slucajeva gdje su roditelji u nedoumici gdje voditi djecicu na sisanje ... ako se odlucis sretno u realizaciji  user posted image


Hvala, ma i ja sam kontala tako, uvodenje strije besplatnouser posted image , vode takoder(imam ljude koji bi mi to sredili), dvije stolice oko 2 000 km, 1500 za prostor za dva mjeseca odmah, stol oko 200 km, kauc oko 300 km, i jos recimo 12 ooo u ostalo, ma nebi bilolose ja mislimuser posted image user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
9.11.2010 7:38:54   
chuci
računaj da ti kauč bude od kože ili eko kože ili nečega sličnog. Ako uzmeš kauč od običnog materijala niko neće htjeti sjesti na njega poslije 10 dana jer će biti pun dlakica koje se ne mogu očistiti

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
11.11.2010 0:57:40   
veeseelaa
sporty imal kakvih definitivnih odluka?
Želim ti poželjeti sreću u realizaciji ideje i jednom bi se mahsuz zaputila do tvog salona user posted image user posted image user posted image user posted image sretno mila moja!


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
11.11.2010 1:03:30   
Niina
ja se tako obradovala da je to u sarajevu da vodim svoju princezu tamo user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
11.11.2010 1:03:45   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sporty imal kakvih definitivnih odluka?
Želim ti poželjeti sreću u realizaciji ideje i jednom bi se mahsuz zaputila do tvog salona user posted image user posted image user posted image user posted image sretno mila moja!



HVALA VESELA!! Jos nista konkretno, ako ista bude javimuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
11.11.2010 1:05:07   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Niina

ja se tako obradovala da je to u sarajevu da vodim svoju princezu tamo user posted image user posted image user posted image user posted image  


Evo vidite kako bi bilo musterijauser posted image user posted image

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
11.11.2010 1:18:37   
Niina
ma kako ne bi....ja sad nesto gledam....a aaa reko ima frizerski salon za djec, kako ekstra s tvaruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i onda se razocaramuser posted image user posted image user posted image user posted image , em stoga uopste nema, em se ni ne planira otvoriti u sarajevuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
11.11.2010 7:51:23   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: Niina

ja se tako obradovala da je to u sarajevu da vodim svoju princezu tamo user posted image user posted image user posted image user posted image  


Evo vidite kako bi bilo musterijauser posted image user posted image



bilo bi sigurno u to ne sumnjaj

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
11.11.2010 8:49:48   
frenkoza
da i samo da znas da je papirologija negdje oko 2000 km.... nikad ne bi rekao, ali jeste.... dok papire zavrsis otice ti minimalno 2000, ako ne i vise....
a ako imas jednog uposlenog, prijavljenog, i jos plus porezi, isto te dodje svaki mjesec oko 1500 km...

a jos plus sto sad idu ove fiskalne kase koje ce svi morati imati....

nije da te demoralisem, ali uzmi u obzir sve ovo.... dobro skontaj koliko ces dadzbina placati mjesecno - radnik, plata, doprinosi, porezi, roba, racuni, kirija.... i koliko moras zaraditi da bi bila na nuli.... to ce ti biti orijentir i za cijene i da skontas jel uopce moguce zaraditi....

ali samo naprijed.... polahko, sto ti kazes korak po korak, ali mora se odnekud poceti..... samo budi realna draga, nemoj sebe dovoditi u bezizlazne situacije....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
15.11.2010 22:14:24   
reallove
sporty,jucer sam te se sjetila i pogledala sam kako izgleda jedan salon za djecicu ovdje..zidovi,sareni,radna mjesta isto,stolice u obliku autica,ovaj salon sto sam ja gledala ima 2 radna mjesta,na pultovima ispred postavili su male ekrane,tu stave crtice da se djeca zabave dok se sisaju,za one koji cekaju,imaju stolici sa bojankama,igrackama isl..salon je prelijepuser posted image nadam se da ces i ti uspjeti..sretno

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
12.12.2010 14:19:36   
škorpija
mene interesira gdje sad mogu odvesti malaca na šišanje u Sarajevu, da je frizerka strpljiva i da voli djecu user posted image  (ma dobro ne mora da ih voli) ajdin je pravo začupacio, mi ga vodili kod jednog mladog frizera u mahalai, ali nije smio da ga ošišauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
12.12.2010 14:24:21   
ElmaB
U Intereksu na Koreji, ima frizerski salon koji ima dvije stolice za djecu. Imaju kao volan ispred i djetetu je zanmljivo. Ja svog sina tu šišam, a frizerke su mlade i baš onako znaju sa djecom. Taj salon je do Oviese prodavnice na prvom spratu!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
12.12.2010 14:39:10   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: reallove

sporty,jucer sam te se sjetila i pogledala sam kako izgleda jedan salon za djecicu ovdje..zidovi,sareni,radna mjesta isto,stolice u obliku autica,ovaj salon sto sam ja gledala ima 2 radna mjesta,na pultovima ispred postavili su male ekrane,tu stave crtice da se djeca zabave dok se sisaju,za one koji cekaju,imaju stolici sa bojankama,igrackama isl..salon je prelijepuser posted image nadam se da ces i ti uspjeti..sretno


Draga hvala ti sto mislis na mene..... Ali do daljnjega nista od toga, ne znam prvo cekam da ja nadem posao pa da se upustim u kredit.... Ovako samo muz radi, jos imamo i kiriju za stan, pa me prpa malo.... Tebi hvalaaaaaaaauser posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
12.12.2010 14:57:07   
škorpija
hvala elmauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
12.12.2010 15:06:29   
Anoniman
hajde javi kada Ajdina osisaju da i ja vodim Andreja ako valjauser posted image ...ovaj moj izgleda ko ceski fudbaleruser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
12.12.2010 15:09:41   
juni
Elma, i mi Emila vodimo u taj frizerski salon od prvog dana i frizerke su jako ljubazne i fine. Eto, jos jedna preporuka user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
12.12.2010 15:14:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: juni

Elma, i mi Emila vodimo u taj frizerski salon od prvog dana i frizerke su jako ljubazne i fine. Eto, jos jedna preporuka user posted image
a koliko naplate ove male glaveuser posted image

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
12.12.2010 15:19:16   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

hajde javi kada Ajdina osisaju da i ja vodim Andreja ako valjauser posted image ...ovaj moj izgleda ko ceski fudbaleruser posted image


Moja djevojcica izgleda kao da se fura na njih
user posted image

Stvarno ne znam kako osisati djevojcicu koja ima mekanu, ravnu kosu...
a hoda i ponasa se kao djecaciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
12.12.2010 15:22:28   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image stvarno mama...sta fali...i teta dadada je uvijek bila ko djekacuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
12.12.2010 15:27:16   
R&T@
Lahko se tebi smijati...user posted image
vi imate fudbalerkuuser posted image user posted image user posted image

Meni stvarno treba savjet...
ne bih ja OT, tite miuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Frizerski salon za djecu i bebe :-))
12.12.2010 15:37:49   
Anoniman
ovo su ti frizure za zenske djekaceuser posted image
user posted image

a nazad uvijek moze kraceuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *