|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
8.2.2012 22:07:36   
klemzi
Et sad se iznervira pred spavanje zbog ovih priča...ja svakakvog svijeta, majko mila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
9.2.2012 18:43:43   
patrizia
pozz cure

i ja sam se nanervirala 1000 puta zbog svega.Znalo mi se desiti da ljudi znaju tako reči bolje od mene kad idem na kontrolu,kad mi je postupak....kad dobijemuser posted image ..(sve je poticalo od meni bliskih osoba)..Nekada me to stvarno diralo i sikiralo,htjela sam sa svima da raskrstim,da se svima nagovorim ,ali kad bolje skontam ,kako je naš mentalitet tako primitivan i glupav,odustala sam od toga da se nerviram.Samo se ja molim Bogu da mi podari djecu,a ljudi su uvijek pričali i pričat će,a naročito su im zanimljive tužne priče ,nažalost ali je tako.Mi moramo biti strpljive i istrajne u svojoj borbi i to je jedino što nam preostaje a aBd nekada će ovo biti samo jedan protekli period našeg života ,koji ćemo zaboraviti kad dođemo do cilja.Sretnoooo svima.

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
16.2.2012 19:49:54   
Buba@
Depresivna sam, plakala bi, ma ne vristala bi. Jos nisam dobila ali do jutra cu sigurno dobiti, stomak me boli strasno. A danas sam na poslu imala takav napad panike, kao da sam predosjetila da ce mi ovi bolovi popodne stici. Inace sam osoba koja se neda lako iznervirati, prava flegma u svemu, ali ovo nikako ne mogu kontrolisati. Znam da vecina vas zna kako se osjecam. Ne mogu ni ljude oko sebe da opterecujem sa ovim stanjem. Nekako sama u dusi bolujem.user posted image

_____________________________

Ako sad nisi ti, nikad to neces ni biti, nije sve u svoje vreme, vec je sve u tvoje vreme.

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
16.2.2012 20:48:05   
kiki82
Ja to sad nekako bolje podnosim, ili mi se samo čini. Na početku je bilo grozno, mislila sam da ću poludit

(odgovor članu Buba@)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
16.2.2012 21:10:36   
Buba@
Vise nikako to ne podnosim, sve mi je teze i teze, svaki mjesec gore

_____________________________

Ako sad nisi ti, nikad to neces ni biti, nije sve u svoje vreme, vec je sve u tvoje vreme.

(odgovor članu kiki82)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
17.2.2012 11:36:42   
okana
Tako nam je svima koje se trudima nema imunih na to samo ima dobrih i loših dana, meni kad je loš dan zatvorim se isplačem i prođe i jako se trudim da imam dobrih dana više od loših, kad padnem svaki put se teže dižem, ali dignem se što je najbitnijeuser posted image

(odgovor članu Buba@)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
17.2.2012 14:23:19   
Buba@
Evo ni sada mi nije nista bolje, ali bice, mora. Najradije bi se zatvorila u cetiri zida i odbolovala, ali raditi se mora, sva sreca samo sto ide vikend, a do ponedeljka ce vec biti sve po starom

_____________________________

Ako sad nisi ti, nikad to neces ni biti, nije sve u svoje vreme, vec je sve u tvoje vreme.

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
17.2.2012 14:33:09   
okana
Znam kako ti je ima dana vrištala bih ali ne mogu na poslu sam i ljudi će me poslati u Jagomir, al da nam nije lako nije, nadam se samo da ćemo se ovom jednog dana smijati dok budemo imali bebe u naručjuuser posted image

(odgovor članu Buba@)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
17.2.2012 19:05:33   
Buba@
Jedva cekam taj dan:)

_____________________________

Ako sad nisi ti, nikad to neces ni biti, nije sve u svoje vreme, vec je sve u tvoje vreme.

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
17.2.2012 19:57:25   
kiki82
Bit će to uskoro ako Bog da :D

(odgovor članu Buba@)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
17.2.2012 19:58:54   
kiki82
Bit će to uskoro ako Bog da :D

(odgovor članu kiki82)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
19.2.2012 18:52:03   
ajla86
psiha inace ubija covjeka i njegovo zdravlje....
ja sam inace psihicki jako slaba i krhka zaplacem kad mi neko prica svoje probleme,neznam svaciju bol cu prezivjeti kao da je moja vlastita muz me vazda zvao emotivnim slabicem...slina prava
ja sam se u toj depresiji odala alkoholu,samo sam cugala i plakala...dodze mm sa posla nadze me u mraku sjedim sa flasom viskija iispred mene ma ko na filmovima sam bila.alkoholicarka prava.
nista mi nije zanimljivo niti me sta moglo obradovati ma dunjaluk da mi das.....
ako nisam cugala onda sam bila pod lexilliumom ili apaurinom dosla sam do faze kad sam sa sa 65 kg dosla na 95 a crnu dugu kosu do guze osisala na keca i u plavo se ofarbala....obrijkala obrve ma imala sam uzasnih padova.
ovoakve price kad sam prije par mjeseci citala bile su mi nemoguce ili ono ma mozda se tebi svasta moze desitt jbg neko i na bingu dobije miliona i miliona.....znam klako je kad citas odnosno slusas neke happy ending story i slusas opusti se bit ce ok...aha sta ima bit ce dobro vazda sa mislila u sebi...
nakon 4 good i koji mjeec nebrojim vise...nakon sto sam se spremila u bitku sa hormonima sa draznim dijagnozama odbacivanju alkohola iz svog ziivota...doso mi je rodzak i bio kod mene..nekako za.ebancija i hodanje sa njim i nisam bas mislila o trudnoci...spavo je kod mene...imali smo odnos ja i mm tiho nisam ni pomislila na mogucnost zaceca...ja da budem trudna????nemoguce...
i desilo se...ja sam trudna...Boze zar ovo ja pisem????
poenta ovako dugog posta je cure kad shvatite kao ja da najljepse god upropastavate na nesto sto ce doci kad bude trebalo,nemozemo mi ubrzavati bit ce kad bude...jednog dana ce doci i vasih 5 min...
ja sa 25 god sam najljepse doba dala na zacece..nezalim...ali da sam sa 21 znala svoje zivce zacuvati...mozda bi i danas moj svijet bio ruzicast mozda bi i dalje vjerovala u sve ljepote ovoga svjeta....a koliko dugo vec mrzim sve oko sebe....

(odgovor članu kiki82)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
20.2.2012 14:04:14   
balasgirl
Ajla srce, čeestitam ti nauser posted image . Sad uživaj, opušteno, nema više briga, plakanja, alkohola.... Mnogo se obradujem svakoj sretnoj priči od naših trudilica. Hvala Bogu i ti si sad jedna od njih. Kad se samo sjetim tvojih postova i o vto i o surogat majkama i svemu ostalom, sad je to hB iza tebe. Sad misli na sebe i svoju mrvicu u pupari, voli se sa sm, mazite se i uživajte. Brzo će bebson rock your world user posted image vidjećeš. user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
20.2.2012 14:49:11   
ajla86
hvala draga moja....
zato sam se i javila na ovu temama da kazem i drugim curama koje prolaze faze tesko kao ja a vidim,nazalost, da ih je puno...da sve ono sto sam ja prezivila sav onaj jad i cemer nije izlaz iz ovog problema.
najbitnije da znamo da nismo same u ovome....da nepocjenjujemo sebe zbog nase sudbine.ja sam licno sama sebe omalovazavala svako moje pijanstvo je zavrsavalo tjerajuci muza od sebe sa rijecima sta cu ti ja pola zene nisam u stanju ti djete roditi....
olaksajmo dusu ovdje saslusajmo jedna drugu jer ovo nerazumije niko ko nije proso kroz ovo....
sve ce biti moje zenice drage....osmjeh na lice i nadati se....nemojte svoje zivote unistiti ko ja sto sam

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
20.2.2012 20:29:46   
sar@
Teško se boriti sa ovim problemom, ja lično ponekad padnem u takav ponor i danima ne mogu izaći iz njega.Teško je to objasniti nekome ko ne prolazi kroz ovo.Ponekad se osjećam totalno bezvrijednom, jer pored toga što ne mogu da ostanem trudna već duže vrijeme, ostala sam i bez posla.Ponekad se pitam koja je uopšte svrha mog postojanja, živim na tuđi račun, račun mog muža koji ovo moje razmišljanje smatra smiješnim.Živim kao parazit, ne doprinosim ovoj planeti ni na koji način, nemam posao, dijete ne mogu roditi, za šta onda da živim?Samo trošim, udišem zrak džaba a ništa za uzvrat ne mogu pružiti.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
20.2.2012 20:44:39   
irisss
sar@ potpuno te razumijem, ja sam u sličnoj, ako ne i goroj situaciji (osim neplodnosti imam i dr. zdravstvenih problemauser posted image ). Ima perioda kad nisakim ne mogu ni rečenicu razmijeniti normalno, teške su to rane na srcu, kad nemaš razloga da ustaneš, kad ti je svaki dan isti, svaka misao se svodi na isti zaključak, da si bezvrijedna i, kako si i sama rekla, ne pridonosiš ničemu. Ja sam bez posla ostala prije 2 god. u koje mi se desilo puno ružnih stvari, ali bol zbog nemogučnosti zatrudnjivanja je najviše doprinijela mojoj depresiji. Čak sam pila i lijekove kad sam bila na dnu, poslije sam se malo trgnula, a sad primjetim da opet poako tonem. Trzam se, koprcam, nedam, pokušavam sebi objasniti da ima i gorih stvari u životu, ali džaba...niko ko to nije prošao i osjetio na svojoj koži ne može shvatiti. Sreća pa se barem ovako možemo izjadati jedna drugoj

(odgovor članu sar@)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
20.2.2012 21:23:59   
rerica
Rekao je Uzvišeni Allah u jednom hadisi-kudsiju:"Robe Moj, ti želiš jedno,Ja drugo, a uvijek se dešavaonako kako Ja hoću.Pa ako se prepustiš onome što Ja hoću,pružiću ti i ono što ti hoćeš.A ako se ne pokoriš Mojoj odredbi,namučit ćeš se sa onim sto hoćes,a ipak će biti onako kako Ja hoću!"


Cure ovo sam vam stavila samo da malo razmislite....
Ako mislite da pametujem da opet ne pisem svoju pricu stranica 7 i vidit ce te sta sam pisala....
Moramo se potruditi i trrznuti se....user posted image

< Poruku je uredio rerica -- 20.2.2012 21:24:28 >


_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu irisss)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
20.2.2012 22:52:10   
sar@
Rerice često su i u svojim najcrnjim danima sjetim tog ajeta i bude mi lakše.Vjerujem U Boga i mislim da On za sve nas ima plan, i ova iskušenja pred koja nas je stavio nisu bez kraja.
Irisss tu smo jedna za drugu, hvala Bogu pa ovdje čovjek može napisati kako se osjeće bez da ga osuđuju.

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
20.2.2012 23:44:49   
kiki82
Ja neku veču pričam s mužem i govorim mu " Ma dobro sam ja sad, nisam više toliko opterećana" bla, bla...ko fol jaka ja. Njemu drago, kaže " Dobro je, nemoj se više toliko sikirat, dobit ćemo mi našu bebu ako Bog da" I ja briznem u plač ko luda. Eto koliko sam jaka ! I evo sad opet plačem dok pišem

(odgovor članu sar@)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
21.2.2012 16:10:23   
okana
Kiki dušo šaljem ti punouser posted image user posted image
Svima nam je s vremena na vrijeme tako isplači se kad ti tako dođe a onda nabaci najljepši osmjeh, ono što nas ne ubije ojača nas kažu ljudi, a ja se iskreno nadam se da će i nas jednom sunce ogrijatuser posted image

(odgovor članu kiki82)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
22.2.2012 9:54:39   
choirgirl
kiki draga ovo sto si opisala meni se desilo isto isto nekoliko puta...

ja sam shvatila da mene u stavri u depresiju najvise baca cekanje... sve dok je ensto radim, dok je neki postupak u toku, sve je OK, jer imam osjecaj da sam blize svim cilju svakim korakom...

sad cu biti na cekanju puna 3 mjeseca, znaci ne smijem zatrudniti, ne smijem ni prirodno pokusavati, i jako se plasim u kakvom cu psihickom stanju biti u tom periodu...

iako imam neki plan i program kako da da ta 3 mjeseca sto brze prodju...znam da ce biti gadnih momenata

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
22.2.2012 22:26:56   
kiki82
Hvala vam curke moje. Puno mi je lakše kako sam na ovom forumu. I ja nekad imam osjećaj da tapkam u mjestu, vazad nešto čekaj, ovaj nalaz onaj nalaz, nikako nesto konkretno. Al uspjet ćemo mi ako Bog da :)

(odgovor članu choirgirl)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Depresija zbog poteškoća u zatrudnjivanju
24.2.2012 21:12:00   
CICIKA MICIKA 74
Pa ja ne bih rekla da sam u depresiji ,vise sam nekako u grcu,i iznervirana od silnih pokusaja ,inekcija ,ciljanja ,inseminacija koje su nula,a ponajvise me nervira kad mi kaze dr.sve je kod vas u redu i od nerviranja nemate nista ,ne moze se nista tako promijeniti.A ja vidim da sam se totalno promijenila u nazad 2 godine,jbg.ne znam osjecam se kao da samo tapkam u mjestu.

(odgovor članu kiki82)
Neposredna veza do poruke: 198
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *