|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
1.7.2008 16:15:13   
Sonja
Cestitam ti mila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i ako bog da dug i zdrav zivot tvom bebacu. da ste mi zivi i zdravi



_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Eve)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
1.7.2008 16:26:45   
almai
I  od mene idu iskrene cestitke...
da vam bude ziv,zrdav i da vam donese
svu srecu svijeta zelim vam od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
1.7.2008 17:47:20   
Adana
user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   Sretnim i ponosnim roditeljima CESTITAM od srca, a malom Erenu zelim dobrodoslicu na ovaj svijet i sve najbolje u zivotu!!!!!!!! Uzivajte i budite sretni!!!!! Pusica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Eve)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
1.7.2008 17:49:45   
malecka60
IZVORNA PORUKA: jupajdi

Svu sreću ovog svijeta želimo malom Erenu. Neka ga prati dug, sretan i prelijep život.

SVA NAJBOLJE MAMI AIDI I PONOSNOM TATICI.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
1.7.2008 17:50:12   
Amelaa RR
Od srca sve cestitke....i da sto prije slike dobijemo...
user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
1.7.2008 18:12:46   
AMYY
IZVORNA PORUKA: Eminica

user posted image


Aidice, od srca ti cestitam.....
Uzivaj mila moja, u svom smotuljku  user posted image    user posted image    user posted image


(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
1.7.2008 21:15:12   
mali
user posted image user posted image user posted image Sve najbolje Aidi i Erenuuser posted image user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Eve)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
1.7.2008 21:16:12   
RAJA
IZVORNA PORUKA: Eminica

user posted image


Aidice, od srca ti cestitam.....
Uzivaj mila moja, u svom smotuljku  user posted image    user posted image    user posted image

I OD NAS SVE ČESTITKE SVIJETA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
1.7.2008 22:02:41   
mukica
user posted image

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
1.7.2008 22:41:42   
dinaa
Cestitam,puno zdravlja i srece u zivotu vam zelimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
1.7.2008 22:43:03   
laracroft
Cestitam mladoj mamici,a bebici zelim dug i lijep zivot.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
1.7.2008 22:57:59   
majaaaa
user posted image Cestitamo mami Aidi i njenom muzuuser posted image user posted image Puno zdravalja,srece i svega sto pozele od srcauser posted image user posted image

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
1.7.2008 23:12:57   
enna
I od mene i moje princezice najiskrenije cestitke roditejima a malenom andelu dug zivot u zdravlju,veselju i sreci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
1.7.2008 23:30:32   
ebru
Iskrene cestitke od srca
Maloj bebici zelim dug i sretan zivotuser posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
2.7.2008 0:22:48   
camm
velike cestitke stizu i od nas i sve najljepse malom andjelu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
2.7.2008 11:49:39   
lana84
najljepše čestitke mami i bebi user posted image


_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
2.7.2008 11:55:01   
Rabi
Majom pisonji i njegovim presretnim roditeljima 
sve najljepse u zivotu, od srca!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
2.7.2008 12:01:50   
nely
user posted image SVE NAJ NAJ LJEPSE I OD MENE I MOG EDVINAuser posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
2.7.2008 12:41:57   
Blue rose RR
                user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke mami, i da uživa u majčinstvu, user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image  a malom princu neka Bog dragi podari user posted image user posted image user posted image
user posted image sve najbolje i najljepše u životu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
2.7.2008 18:03:53   
Amer
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sve najljepše želim sretnim roditeljima i da im sin bude živ i zdrav 100 godina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Amer 21.09.2007.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
2.7.2008 20:05:19   
mazalica
Iskrene cestitke sretnim roditeljima, a malom Erenu da Bog podari puno zdravlja i srece.



_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
3.7.2008 1:02:42   
stella
Aida nasa,od srca ti cestitam na sincicu.Da vam pozivi dugo u zdravlju i sreci.Sve najbolje u buducnosti zele vam Fatma i Hana.Pusauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
4.7.2008 1:30:25   
triplemama

user posted image  

Draga Aida,
od srca ti čestitam i želim da uživate svi zajedno.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
4.7.2008 8:55:48   
ElaB
Od srca najljepse cestitke!!!!!!!!!!!!mami, tati i malom erenu!!!!!

_____________________________

nas mali Faris je stigao na svijet 16.09.2008., bas kako je doktorica predvidjela :)

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Porodila nam se bezelye (Aida)!
5.7.2008 17:32:51   
bezelye
Hvala vam drage moje! Rasplakale ste me user posted image Presretna sam. Zaista je majcinstvo neopisiv osjecaj.
Eren i ja smo dobro hB. On fino rucki, a ja se jako dobro oporavljam. Nisam ocekivala ovako brz oporavak.
Za sad cu vam se javljati samo povremeno. Par slikica sam postavila, uskoro dodajem nove.
Porodjajna prica ce malo sacekati jer mi treba malo vise vremena da to napisem. Mozda ce neko reci "zar se ima sta ispricati o carskom rezu?" Vjerujte da moze. I to je bilo nezaboravno iskustvo.

Jos jednom vam hvala!

Pusa

(odgovor članu ElaB)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Koliko ste "brzi" na lijekovima
Admin

... naročito kad su djeca u pitanju? Da li lako posežete za onima za koje vam ne treba recept.

Ne, čak i kad ljekar predloži ja preispitujem potrebu za lijekom (42%)

Ne, samo uz medicinsku konsultaciju (13%)

Imam kućnu apoteku, ali pričekam da otkrijem uzrok prije uzimanja/davanja lijeka (13%)

Na svoju ruku samo u situaciji krajnje nužde (8%)

Neke uobičajene lijekove uzmem/dam na svoju ruku (21%)

Uzmem/dam šta god samo da prestane (2%)


Broj svih glasova: 135

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *