|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
9.3.2011 18:57:05   
HAHA
Ne mogu sad sve čitati,a ne znam je li neko već spominjao Baby Einstein,super je za djecu na svim poljima razvoja.Hamza je dosta engleski naučio kroz njega,a ja sam ga također koristila u radu s djecom.

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
9.3.2011 19:31:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: HAHA

Ne mogu sad sve čitati,a ne znam je li neko već spominjao Baby Einstein,super je za djecu na svim poljima razvoja.Hamza je dosta engleski naučio kroz njega,a ja sam ga također koristila u radu s djecom.

ima posebna tema o baby einstein, lana ga je isto dugo gledala, al su nam se svi dvd-ovi pokvarili od silnog gledanjauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
9.3.2011 20:56:15   
Nunichi
Mi volimo Doru najvise! Ludi smo vise od nje. user posted image user posted image
Nekad se zalomi Nodi, Madagaskar 2, Shrek 4,  Pepa prase, a sve ostalo jako rijetko.
Baby E. smo jako dugo gledali, ali smo ga prerasli.



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
23.3.2011 22:08:30   
Dida79
Ima par dana ja sa malenim borbu vodim.
Djete nece da gleda crtice sinhronizovane na Bosanskiuser posted image
Rory i Dora i istrazuje su u pitanju...ja mu prebacim na nas on odmah skonta i pocne da se ljuti..Dal da ga pustim da nastavi ovako ili da insistiram na Bosanskom

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
23.3.2011 22:10:28   
myb@by
Dido ja bih insistirala na bosanskom, ali bih mu prije toga pokušala objasniti da je to njegov maternji jezik. Ja sam neku noc plakala od smijeha kad mi Ajsa rece Bog mama user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
23.3.2011 22:14:02   
Dida79
Hahaha Bog user posted image user posted image
Ma da hoce i na Hrvatskom nekako bi mi lakse bilouser posted image user posted image
Djete mi englez postalo...uh sad sam se zabrinulauser posted image user posted image

Sad bez zeze fakt ne znam sta da radimuser posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
23.3.2011 22:15:52   
myb@by
Pa didio nije loše da uci engleski,ali ja bih ipak pokusala da ga preslatam na maternji. Pustaj ti njemu doru i tomicu na eng, a neki drugi crtić na bosanskom user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
24.3.2011 9:13:57   
Blue rose RR
Ja ne bih pravila hampu oko toga koji crtani hoće da gleda, kada je u pitanju engleski, njemački ili bosanski.
Pa valjda ima dovoljno jezika u igri sa svojim vršnjacima i roditeljima, tako da dva-tri sata crtanog dnevno, na nekom drugom jeziku, nije problem.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
24.3.2011 9:21:06   
henna ze
izvini dida..nisam upratila jel ti živiš u bosni ili u vani , pa želiš da malac nauči maternji?
moja curica gleda uvijek crtiće na njemačkom i engleskom..sad joj je 9 godina i bez problema se sporazumjeva i piše na oba jezika...da dodam da bosanski bez greške isto ..č i ć oduvijek razlikuje i u govoru...
ako je slučaj ovaj prvi da živite ovdje..onda ga slobodno možeš pustiti nek gleda na engleskom...neće biti problema..čak samo prednosti

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
24.3.2011 9:42:43   
Dida79
Blue rose ne pravim nikakvu hampu nego mi je to samo cudno bilo.Htjela sam samo cuti i misljenje drugih mama
Henna ja sam u Bosni.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
24.3.2011 9:45:32   
Blue rose RR
Meni je bilo u početku čudno da mi je dijete godinu dana tražilo samo Shreka da gleda user posted image user posted image
A sada šalta po crtanim slomih se nabavljajući ih. Prošli mjesec je tražila Garfilda, prije toga se ubijala Baby Einsteinima (iako joj je pet godina), a sada joj je in Barbie user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
24.3.2011 9:55:32   
Dida79
Kad je nas stariji sin imao 4-5 godina mm i ja smo se pravo zarazili crticimauser posted image
Mala Sapa,Kralj lavova,Carobni grah,lLedeno doba ma ni jedan nije ostao u videoteci da ga nismo pregledali.Ko fol pustimo djetetu crtic u po frke Armin se igra sa igrackama a na s dvoje bez treptanja gledamo crtaniuser posted image user posted image

Joj Vildan je ima fazu kad je mogao neprestano da gleda crtane,cak sam morala pribjegavati tehniku pokvarenog DVD.Hb sad ga je to proslo trenutno samo Rory i Dora su mu intresantni i to mozda 1 sat za cjeli dan ali na Engleskom user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
24.3.2011 10:06:47   
Blue rose RR
kikica je vidjela reklamu za crtani Yogi Bear, te mi nabavimo crtani, i nešto nam se nije od obaveza da ga pregledamo nekoliko dana, a ona počela da kuka, kad ćemo, kad ćemo.
Te mi jednu nedelju zasjednemo sve troje, i nakon pola sata kika se ispalila u svoju sobuuser posted image , a ja i mm ko dvoje djece udubili se u film aman zaman.user posted image
Hem je komedija, hem odmori, hem se insan vrati u doba djetinjstva.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
24.3.2011 10:09:30   
Dida79
Poznato mi je to user posted image user posted image

E sad mi pade na pamet,zna li iko kako se zove crtic u kojem je Oprah posudila glas bas bi ga volila pogledati user posted image Nekad sam davno vidjela reklamu ali nisam upratila kako se zove

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
24.3.2011 10:13:03   
Blue rose RR
Sad sam gledala na IMDb, i nema crtanog gdje je ona imala ulogu glasom .

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
24.3.2011 10:14:49   
Dida79
Ma joj ja bi se zaklela da je ona ,radnja se vrti oko pcele ili tako nesto

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
24.3.2011 11:33:25   
henna ze
mi smo veliki al smo još u fazi crtanih...
pogodite ko je bio prvi u redu za Tangled...pa Hena i mama...
ko je pregledao sve Barbie crtane...pa Henna i mama..i to mnogo prije nego se pojave igdje , ona skuži reklamu na super rtl-u dojavi kako se zove..i onda mama danima surfa po netu da ga skine...nedavno smo skinuli novi Barbie a fairy secret...izašao poslije Barbie a fashion fairytale..a taj je poslije Barbie otočke princeze...a taj je poslije..hahaha ma koma sve ih imamo i na dvd-u i na kompu...
isto volimo kralja lavova...volimo happy feet..volimo Groma..ma sve mi volimo...
a mama uživa više nego dijete

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
24.3.2011 14:00:54   
teacher75
lani u zadnje vrijeme tv uopce nije zanimljiv, valjda je izgustirala jer joj je cesto upaljen. tako da sada rijetko obraca paznju

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
24.3.2011 14:18:11   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: henna ze

mi smo veliki al smo još u fazi crtanih...
pogodite ko je bio prvi u redu za Tangled...pa Hena i mama...
ko je pregledao sve Barbie crtane...pa Henna i mama..i to mnogo prije nego se pojave igdje , ona skuži reklamu na super rtl-u dojavi kako se zove..i onda mama danima surfa po netu da ga skine...nedavno smo skinuli novi Barbie a fairy secret...izašao poslije Barbie a fashion fairytale..a taj je poslije Barbie otočke princeze......



Iste nas dvije user posted image
Sjećam se da smo Rapunzel (Tangled) ganjale mjesecima na torrentima, da nađemo dobru verziju. I na kraju smo opet otišle u kino i pregledali ga sve troje user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
24.3.2011 14:29:09   
henna ze
ako hoćeš link na zadnji pošaljem ti...
na engleskom je..i ima premijera u petak na super rtl-u u 20,15

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
25.3.2011 7:53:02   
tap3ah
IZVORNA PORUKA: Dida79

E sad mi pade na pamet,zna li iko kako se zove crtic u kojem je Oprah posudila glas bas bi ga volila pogledati user posted image


Pceliji film

http://www.imdb.com/title/tt0389790/

linkove za skinuti ti posaljem na pp

nema na cemu user posted image


_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
25.3.2011 10:45:00   
henna ze
može li i meni linkić?

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
25.3.2011 11:37:10   
*pcelica*
Ajlia je jednom negdje glefala film Zebra trkacica i dijete navalilo da joj kupimo taj dvd. Mi Sarajevo okrenuli naopacke da ga pronadjemo i nista dok se mm nije dosjetio i uclanio se u tropik videoteku iznajmoi filmi onda ga sprzili na cd i mirna bosna i dan danas to joj je jedino sto gleda a i mo sa njom film je stvarno extra

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
25.3.2011 22:49:16   
Dida79

IZVORNA PORUKA: tap3ah

IZVORNA PORUKA: Dida79

E sad mi pade na pamet,zna li iko kako se zove crtic u kojem je Oprah posudila glas bas bi ga volila pogledati user posted image


Pceliji film

http://www.imdb.com/title/tt0389790/

linkove za skinuti ti posaljem na pp

nema na cemu user posted image



Nije me bilo dva dana i doceka me super iznenadjenje na pp
Hvala

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
25.9.2012 9:29:42   
Halimaa
Ja se sjećam da sam kao dijete jako volila crtani Dama i Skitnica, pa sam svom malom kupila slikovnicu, ali to nije isto... Zna li neko dobar link, mislim sinhronizovan sa pristojnom grafikom da mu nadjem. Da vidim kako ce reagovat na ono što je mama volila user posted image

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *