|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:05:23   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: gerberka

gdje je veca sansa da saznate da vam je diejte tuceno..u vrticu od druge djece ili ako ga udari teta cuvalica???

tuceno dijete moze sutjeti iz straha ili prijetnji da suti, a ko god udario teta ili odgajateljica nece poletiti da se time pohvali.
logika.



Zato ja kažem da su prve tri najbitnije. user posted image
Dijete od dvije, da ne kažem tri godine sve već zna.
ALi naravno najbitnije je da mama zna svoje dijete i da zna " vidjeti i pročitati " šta se dešava u glavi njenog dijeteta.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:09:28   
Lavić

IZVORNA PORUKA: ladyblue

gerberka, dijete će ti se preporoditi. steći će neke nove navike, socijalizirati se. moja N je dosta ispred svojih vršnjaka zahvaljujući vrtiću.
da se razumijemo i ona bude u kazni i neka bude. neki dan je ugrizla jednog dječaka i bila je u kazni. a kazna je krevetić (k'o neka kaznauser posted image ). vaspitačice su to meni odmah rekle i ja se slažem s tim. jedno je borba za svoje mjesto pod suncem a drugo je agresivno dijete. ja ne želim da ona bude agresivna. njoj je jedna kazna bila dovoljna i više nije ni pokušala. kod kuće je prošla još gore kada je mene pokušala ugristi. i nije više nikadauser posted image

u biti, ovakve rasprave uvijek se završe pričom šta je bolje vrtić ili teta. šega pravo. šta ko voli ili može priuštiti, nek' izvoli. ja lično, imam averziju od teta pa sam je zato jako malu dala u jaslice. čak 2 mjeseca prije nego sam se na posao vratila. misleći da će joj trebati adaptacija. međutim, nije joj trebala. uopšte!

Mog djecaka zasad cuvaju nane,planiram ga dati u vrtic sa 3 godine aBd.
Da nane ne mogu,bio bi u jaslicama,vise mi odgovara ta opcija od nepoznate osobe sa maksumom.
Ovako - kud svi Turci,tu i mali Mujo user posted image
I stvarno mislim da se ne trebamo uzajamno osudjivati zbog nacina na koji odgajamo svoju djecu.

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:12:00   
gerberka

IZVORNA PORUKA: ladyblue

gerberka, dijete će ti se preporoditi. steći će neke nove navike, socijalizirati se. moja N je dosta ispred svojih vršnjaka zahvaljujući vrtiću.
da se razumijemo i ona bude u kazni i neka bude. neki dan je ugrizla jednog dječaka i bila je u kazni. a kazna je krevetić (k'o neka kaznauser posted image ). vaspitačice su to meni odmah rekle i ja se slažem s tim. jedno je borba za svoje mjesto pod suncem a drugo je agresivno dijete. ja ne želim da ona bude agresivna. njoj je jedna kazna bila dovoljna i više nije ni pokušala. kod kuće je prošla još gore kada je mene pokušala ugristi. i nije više nikadauser posted image

u biti, ovakve rasprave uvijek se završe pričom šta je bolje vrtić ili teta. šega pravo. šta ko voli ili može priuštiti, nek' izvoli. ja lično, imam averziju od teta pa sam je zato jako malu dala u jaslice. čak 2 mjeseca prije nego sam se na posao vratila. misleći da će joj trebati adaptacija. međutim, nije joj trebala. uopšte!


potpis veliki

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:14:06   
malena sharena
Inace mi nije jasan ovaj trend forsiranja ''samosvjesne'', ekstrovertne djece, djece predatora ili vodja kao modela kojem treba teziti.

Te karakterne osobine kao osobine su OK, ali karakterisanje djece s tim osobinama kao naprednije, inteligentnije i vrjednije od onih koje ih ne posjeduju mi je pogresno.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:27:18   
animagical

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Na stranu osjećaji bebe od 8 mjeseci, njoj je svakako preplakati pola dana u jaslicama, pa je svejedno u kojem krevetiću plaće......ali kako opravdati " intelektualno razmišljanje " odgajtelja koji u Timeout šalje bebu od 8 mjeseci?!



ja mislim da je to mozda zbog te druge, velike djece, da vide da se ne smije ujedati pa i beba ide u kaznu... a bebi je svakako svejedno u kom je kreveticu, pa nikome nista... ja svoje dijete ne bih bez velike nevolje dala u vrticuser posted image posebno tako maleno...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:31:46   
Medić*
Gerberka s obzirom da pocinjes raditi za neku od solucija cuvanja moras se svakako odluciti.

Da je moje dijete u pitanju ( tako malo ) jedino bih ga smjela povjeriti mami, svekrv, sestri i nekoj osobi bas od povjerenja. Nemam iskustava sa tetama cuvalicama.

Jaslice su mi daleko bolja solucija od njih. Moje misljenje, sto ne znaci da je ispravno.

Tri pune godine sam zrtvovala posao i bila sa djetetom. medjutim nije mi bila nuzda raditi, da je , onda bih ga i sa dva mjeseca morala ostaviti.

Dakle, s obzirom da pocinjes raditi, dijete moras u povjerljive ruke...vec gore napisah cije ruke to mogu biti .Ako ne to onda u svakom slucaju vrtic - smatram ga dijelom zdrave socijalizacije djeteta. Za tetu cuvalicu trebao bi mi sigurno video nadzor pri ovoj pameti user posted image

Medjutim meni jako bude zao kada vidim malu djecu u vrticu..bas sam po tom pitanju osjetljiva..ali dzaba roditelji moraju raditi.

U svakom slucaju sretno djetetu gdje god da je.





< Poruku je uredio medic slatki -- 30.9.2012 22:33:43 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:33:21   
animagical

IZVORNA PORUKA: gerberka

ma daj bebice11 ides daleko.

djeca u vrticu su tucena, djeca sa teta cuvalicama nisu. Pa nemoj tako bona, bona...

sto se tice baka servisa meni su ta djeca starmala, nekako mi odrastu prije vremena, kao da preskoce djetinjstvo..ej da vam ispricam nesto..ljetos seta dedo unuka i prica on njemu..ja ono usporila, vec mi stomo bio mashAllah..i da, prica ti on njemu kaze " neko ima rak kostoju, neko ima rak noge, neko ima rak jetre..kad se ostari" pa sad ko hoce nek se smije il nek place user posted image

ili dede i nane podjetinje uz malo dijete, sto je jos bolje,pa se igraju po cijeli dan... ne pletu sve nane pape i gledaju serije...

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:37:01   
gerberka

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Gerberka s obzirom da pocinjes raditi za neku od solucija cuvanja moras se svakako odluciti.

Da je moje dijete u pitanju ( tako malo ) jedino bih ga smjela povjeriti mami, svekrv, sestri i nekoj osobi bas od povjerenja. Nemam iskustava sa tetama cuvalicama.

Jaslice su mi daleko bolja solucija od njih. Moje misljenje, sto ne znaci da je ispravno.

Tri pune godine sam zrtvovala posao i bila sa djetetom. medjutim nije mi bila nuzda raditi, da je , onda bih ga i sa dva mjeseca morala ostaviti.

Dakle, s obzirom da pocinjes raditi, dijete moras u povjerljive ruke...vec gore napisah cije ruke to mogu biti .Ako ne to onda u svakom slucaju vrtic - smatram ga dijelom zdrave socijalizacije djeteta. Za tetu cuvalicu trebao bi mi sigurno video nadzor pri ovoj pameti user posted image

Medjutim meni jako bude zao kada vidim malu djecu u vrticu..bas sam po tom pitanju osjetljiva..ali dzaba roditelji moraju raditi.

U svakom slucaju sretno djetetu gdje god da je.






pa nije mi bas svekrva od povjerenje user posted image user posted image

vala ti na lijepim zeljama i potpisujem boldirano user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:38:59   
Medić*
Onda svekrvu odmah eliminiramo user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:39:57   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: animagical
ili dede i nane podjetinje uz malo dijete, sto je jos bolje,pa se igraju po cijeli dan... ne pletu sve nane pape i gledaju serije...


Ili obilaze mahalu po vazdan.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:41:01   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Inace mi nije jasan ovaj trend forsiranja ''''samosvjesne'''', ekstrovertne djece, djece predatora ili vodja kao modela kojem treba teziti.

Te karakterne osobine kao osobine su OK, ali karakterisanje djece s tim osobinama kao naprednije, inteligentnije i vrjednije od onih koje ih ne posjeduju mi je pogresno.


nisam primjetila da je neko opisao svoje dijete kao inteligentnije i vrijednije.
ja sam napisala, da ako si mislila na mene, moje dijete jeste naprednije od svojih vršnjaka ali u smislu da jede sama, da sama skida cipele i oblači pape i sl. a nikako kao inteligentnije. ona samo ima mogućnost da kopira stariju djecu pa to i radi.
imam ja još jedno dijete kojem je 15 godina ali on joj nije interesantan da ga kopira u bilo čemu.

< Poruku je uredio ladyblue -- 30.9.2012 22:42:02 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:41:18   
animagical

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: animagical
ili dede i nane podjetinje uz malo dijete, sto je jos bolje,pa se igraju po cijeli dan... ne pletu sve nane pape i gledaju serije...


Ili obilaze mahalu po vazdan.


pa dobro, ima svakakvih, ja iz svoje perspektive, jer su moji divni...pazljivi, igraju se, poslusaju upute...ne urekli se...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:41:37   
hanabanana
Gerberko i ja sam ti isto napisala.
Moja svekrva ne bi čuvala ni jednu da nije poštovala ono što sam ja smatrala potrebnim za rast moje djece, od toga da im ne daje slatko, do toga da ne soli do 18 mjeseci....moja svekrva je jedna profinjena i školovana žena. I poštovala je volju roditelja.
Da nisam imala tu alternativu, išle bi u jaslice, vjerovatno.
Jer kako sam ti već napisala, dijete od godinu dana ostavila bih samo onoj osobi za koju znam da dijete po prirodi stvari voli.
Majka, dedo, tetka, dajdza, amidza.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:42:21   
klemzi
sto se tice baka servisa meni su ta djeca starmala, nekako mi odrastu prije vremena
Moram ot, moja drugarica je pričala da je s njenim sinom u vrtić išao mali koji je svaki dan okupljao djecu oko sebe, on se popne na stolicu i govori djeci Bog je jedan, On je milostiv....
Duša draga, čuvala ga nana pa naučio user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:43:56   
D_K

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: animagical
ili dede i nane podjetinje uz malo dijete, sto je jos bolje,pa se igraju po cijeli dan... ne pletu sve nane pape i gledaju serije...


Ili obilaze mahalu po vazdan.



taman tako..
a neki su dovoljno pametni pa nece da budu postapalica a uvijek krivi i ne valjaju.. umjesto toga uzivaju u svom zasluzenom slobodnom vremenu.. ja kad procitam kakvih ima zena skontam i bolje je svekrvi sto je ne snajka ne voli user posted image
ovo je onako, opsta prica, da se ne nadje niko uvijedjen..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   [Obrisana poruka]
30.9.2012 22:45:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:45:11   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: gerberka


IZVORNA PORUKA: ladyblue

gerberka, dijete će ti se preporoditi. steći će neke nove navike, socijalizirati se. moja N je dosta ispred svojih vršnjaka zahvaljujući vrtiću.
da se razumijemo i ona bude u kazni i neka bude. neki dan je ugrizla jednog dječaka i bila je u kazni. a kazna je krevetić (k'o neka kaznauser posted image ). vaspitačice su to meni odmah rekle i ja se slažem s tim. jedno je borba za svoje mjesto pod suncem a drugo je agresivno dijete. ja ne želim da ona bude agresivna. njoj je jedna kazna bila dovoljna i više nije ni pokušala. kod kuće je prošla još gore kada je mene pokušala ugristi. i nije više nikadauser posted image

u biti, ovakve rasprave uvijek se završe pričom šta je bolje vrtić ili teta. šega pravo. šta ko voli ili može priuštiti, nek' izvoli. ja lično, imam averziju od teta pa sam je zato jako malu dala u jaslice. čak 2 mjeseca prije nego sam se na posao vratila. misleći da će joj trebati adaptacija. međutim, nije joj trebala. uopšte!


potpis veliki



Ja nemam nista niti protiv vrtica,niti protiv tete cuvalice.ali sto se tice boldiranog moje djete je uvijek bilo a i danas je ispred mnogih vrsnjaka,nije da se hvalim al' tako je user posted image .nikad nije isao u vrtic,cuvala ga ja jer kad je napunio godinu ja sam dala otkaz da bi se njemu posvetila.ne mislim ja da je neko ne majka jer djete ide u vrtic a mama na posao,ja jednostavno nisam htjela da radim za sicu kod privatnika(da sam imala drzavni posao sigurno bi nastavila raditi) a djete da dajem nekom na cuvanje.opet da sam morala da radim i za tu sicu naravno da bi radila.evo Gerba poznaje mog sina nek' mi neda lagat user posted image
a i vritic i teta imaju mane i predonosti,recimo do moje drugarice kcerkica "pobjegla" iz vritca,curici 3 godine lijepo izisla niko je nije primjetio i posla kuci.ja malo vise naginjem teti jer u vrticu kad je jedno djete bolesno sva su ,dobro razboli se i kuci djete ali najvise virusa donesu iz vrtica i iz skole.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:46:28   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: klemzi

sto se tice baka servisa meni su ta djeca starmala, nekako mi odrastu prije vremena
Moram ot, moja drugarica je pričala da je s njenim sinom u vrtić išao mali koji je svaki dan okupljao djecu oko sebe, on se popne na stolicu i govori djeci Bog je jedan, On je milostiv....
Duša draga, čuvala ga nana pa naučio user posted image user posted image user posted image



Eeee, treba skupiti djecu od tri godine i držati im pažnju duže od dvije minute. Taj mali je budući govornik. user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:46:42   
mama2009

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Na stranu osjećaji bebe od 8 mjeseci, njoj je svakako preplakati pola dana u jaslicama



ovo sam morala komentarisati...

odakle ti ovaj podatak? moja je krenula u jaslice dan nakon što je napunila 10 mjeseci i nikada, ali nikada zaplakala nije. ja sam jaslicama prezadovoljna i da, ide u državni vrtić.
voli vrtić. omiljena je kod vaspitačica, vole je djeca (osim onih koje tučeuser posted image ) i ja nemam nikakvu primjedbu.
čak od sutra kreću u borbu sa tutom tj. skidanjem pelena. ja nemam šta više tražiti.


eh tvoja je mozda imala "srecu" da nije TUCENO DIJETEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e bas to za vrtic me vezu sjecanja "zakona jacega"user posted image



moja je bila tucena, odgrizenog komada prsta, ogrebana, ujedana i sl.......al vrtic joj je pomogao da postane jaca, ratobornija i da se bori za sebe, ja se hvalim sad sa tim (opet sam nemajka itd) al nedavno mi teta skrenu paznju kako se ona promijenila, udara djecu jer su joj uzeli igracku, iscupala je djevojcici pramen kose jer ju je ujela itd...znaci nikad nije prva ali zna da se brani i ponosna sam na nju...


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:48:49   
ladyblue RR
mama2009user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:49:05   
Medić*

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: klemzi

sto se tice baka servisa meni su ta djeca starmala, nekako mi odrastu prije vremena
Moram ot, moja drugarica je pričala da je s njenim sinom u vrtić išao mali koji je svaki dan okupljao djecu oko sebe, on se popne na stolicu i govori djeci Bog je jedan, On je milostiv....
Duša draga, čuvala ga nana pa naučio user posted image user posted image user posted image



Eeee, treba skupiti djecu od tri godine i držati im pažnju duže od dvije minute. Taj mali je budući govornik. user posted image


A mogao im je zaokupiti paznju i rijecima, hajte sjedite sad ce Ali Riza user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:49:06   
leona81
ja sam M cuvala do 16 mj, i tad je krenula u jaslice, jos je dojila, super je proslo s adaptacijom, ostajala je sat, dva pa poludnevni i nekad u maju smo je dali na cijeli dan...sa 2 i po god
ne bih prije 12 mj dala dijete u jaslice

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 147
   [Obrisana poruka]
30.9.2012 22:49:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:51:05   
gerberka

IZVORNA PORUKA: klemzi

sto se tice baka servisa meni su ta djeca starmala, nekako mi odrastu prije vremena
Moram ot, moja drugarica je pričala da je s njenim sinom u vrtić išao mali koji je svaki dan okupljao djecu oko sebe, on se popne na stolicu i govori djeci Bog je jedan, On je milostiv....
Duša draga, čuvala ga nana pa naučio user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oplkah od smijeha

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razmaženo ili / i maženo dijete !
30.9.2012 22:51:20   
D_K

IZVORNA PORUKA: Iman83

Mama2009 samo sam te čekala na ovoj temi user posted image user posted image

Moja je kad je krenula bila najmlađe dijete u grupi i silom prilika morala je postati borbena, da se zna odbraniti.
Trenutno je se boje svi dječaci u grupi...a ja se crvenim pred svim mama u istojuser posted image




user posted image user posted image user posted image
joj, ovo je super.. je li ovo na mamu zeznuta user posted image user posted image
joj zezam se, bas mi je dobar fazon.. user posted image

ovo i ovaj mali sto vazi djeci u vrticu.. bas mi je sladak fazon user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *