|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Aparat za krofne
8.12.2010 9:46:08   
taurus
quote]IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: taurus

samo se vi raspitujte za ovaj aparat, pa se vidimo u proljeće na temi mršajmo zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image
ja ovu spravicu ne bih smjela kupiti, jer ko zna šta bi bilo sa mojom već ugroženom kilažomuser posted image user posted image user posted image



cuj ugrozenom kilazom, prvo ti si trudnica, drugo toliko ti je ugrozena kilaza da kad se porodis imat ces manje nego prije trudnoce
bjaziiiiii taurus ti si jedna predivna, zgodna trudnica


hvala majo user posted image
ali sam prije pola sata stala na vagu i kad sam vidjela +10 user posted image user posted image
baš se šokirah user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Aparat za krofne
8.12.2010 9:46:29   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: taurus

samo se vi raspitujte za ovaj aparat, pa se vidimo u proljeće na temi mršajmo zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image
ja ovu spravicu ne bih smjela kupiti, jer ko zna šta bi bilo sa mojom već ugroženom kilažomuser posted image user posted image user posted image

Isto sam pomislila.user posted image user posted image user posted image


user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Aparat za krofne
8.12.2010 9:48:06   
maja78 RR
ja Andreju napravim mafine u ovom aparatu za dorucak, ali ne slatke vec recimo sa spinatom, ili sirom, znaci ne mora uopste biti nezdravo ili slatko

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Aparat za krofne
8.12.2010 9:53:10   
Dida79

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja Andreju napravim mafine u ovom aparatu za dorucak, ali ne slatke vec recimo sa spinatom, ili sirom, znaci ne mora uopste biti nezdravo ili slatko


E iz tog razloga sam i optvorila ovu temu.Uz aparat mi je doslo samo dva recepta.
Hjde Majo napisi kako pravis sa siromuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Aparat za krofne
8.12.2010 9:54:34   
maja78 RR
imam ti ja citavu knjigicurecepta za maffine pa cu ti repisati par, a i reci cu ti kako ofrlje (cuj izraza) pravim, ali samo malo kasnije kad a zaspe

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Aparat za krofne
8.12.2010 9:54:52   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

ja ovo ne bih smjela kupiti iz dva razlogauser posted image ...prvi, sto ovo moje dijete nista ne bi drugo jelo...drugi...sto bi mm jos vise narastao...a sad je vec ko krofnauser posted image



Sto ti opisujes mm?????????
user posted image user posted image user posted image user posted image

U mojoj kuhinji nema mjesta za "aparatice"...
Zivjele pekareuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Aparat za krofne
8.12.2010 10:15:31   
Amelaa RR
Imam i ja taj aparat, dobili ga u prodaji i naravno nisam mogla a da ga ne uzmem. Nisam ga jos probala. Birin je i kosta 29KM

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Aparat za krofne
9.12.2010 0:38:22   
mamma mumi
I ja sam putem kataloga kupila ovaj aparatic, super je, brzo se prave i slane i slatke krofnice, a i kad se gosti najave, za cas, samo mu je mana, bar kod mene, sto se je onaj crni sja poceo guliti, mada sam se pridrzavala upustva, i vadila krofnice samo plasticnom viljuskom.<i  vidjela sam u radnjama( da ne bih sad reklame pucala) duplo jeftiniji, a isti-Birin

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Aparat za krofne
8.12.2014 18:42:02   
sara123
Nabasam na ovu temu i nije mi dobro.

Gdje ima kupiti ovaj aparatuser posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Aparat za krofne
9.12.2014 22:40:32   
Mya_81 RR
Mozda je ovo jedini nacin da mi uspiju user posted image
Pravila tri puta i uvijek bilo grozno. Izvana potamne a unutra nisu pecene. Pazim bas na temperaturu, zadnji put koristila i termometar i opet sve isto. Tako da ovih egzibicija kod mene vise nema user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *