|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cyclo-Progynova
20.12.2014 11:31:06   
kokouli
Niko na ovoj temi ne pise ,da pitam jel neko imao osip od ovog lijeka meni se pojavio na vratu i rubovima vilice osip i prosli mjesec a evo i sad ....mazem Kuterid kremom pa s epovuce ...ali procitah u uputstvu da je to 1 od nus pojava ....Ne znam sta ciniti ...prestati uzimati ili ....user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Cyclo-Progynova
25.12.2014 19:03:42   
kokouli
Jesam li ja jedina koja pije ove tablete ....user posted image user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Cyclo-Progynova
9.7.2015 17:17:32   
kokouli
Htjela sam da kazem svima koji koriste Cikloproginova tablete da u Srbiji kutija kosta 2 eura ,a u SA ih u apotekama prodaju po 19 km.Cesto zene u nedostatku Estrofema piju samo bijele ,estrogen tablete iz pakovanja .Strasno .

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Cyclo-Progynova
11.12.2015 9:27:47   
idana_85
Zna li neko gdje se moze nabaviti Trisequens (trisekvens)? Ne uvoze ga vise. Da li ima negdje neka zaliha?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Cyclo-Progynova
18.12.2015 19:14:17   
kokouli
Ja pitala ljetos za Triseqvens nema u Sa ,probaj u Hrvatskoj ,u Srbiji ih kod mog cike apotekara isto nema ....

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Cyclo-Progynova
21.12.2015 12:24:14   
idana_85
Hvala kokuli, nabavila sam iz Hrvatske. Najgore mi je sto ga sada uvijek moram tamo traziti i nekoga moljakati.user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Cyclo-Progynova
23.12.2015 20:03:16   
kokouli
Ah nasa posla s liojekovima ...vazno da si nabavila .user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Cyclo-Progynova
14.1.2016 11:43:21   
idana_85
Sto si se ti raspitivala, je li ih i ti koristis?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Cyclo-Progynova
5.3.2016 11:40:47   
Anoniman
Ja sam tri godine u braku,jos uvijek nemauser posted image obavljeni svi pregledi male upale,trosila sam razne tablete i cajeve al bezuspjesno...ima li neko sličan problem,men mi je uredna..sad pijem macinu travu i stolisnik skupa all ništa još uvijekuser posted image user posted image molim pomoc

(odgovor članu kokouli)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Cyclo-Progynova
17.11.2017 4:05:20   
Dora7
Drage moje, zadnjih 15 godina koristim cycloprogynovu, a sad mi je 37. Mengu nikada nisam dobila prirodnim putem tako da sam vec od 16. godine, davne 1996., pocela sa raznim ispitivanjima. 2002. sam pocela koristiti cycloprogynovu kao th za izazivanje ciklusa jer nista drugo nije pomoglo. 2008. su mi dijagnostifikovali microadenom na hipofizi, velicine 3mm, koji nije bio operabilan. Vrijednosti estrogena, fsh i lh uvijek (bez terapije) bile u tragovima. 2013. potvrdili dijagnozu tumora. Tri godine poslije sam bila u Svicarskoj u jednom istrazivackom centru i tamo su mi rekli da je uzrok nedostatka menge pogresno "upisan" hromosom i da postoji nada za trudnocu ali je postupak prilicno komplikovan. Ne postoji veza ili impuls izmedju hipofize i jajnika i zato nema menge, geneticki problem, ne mora biti nasljedan. Savjetovali nekakve GnRh pumpe. Te iste godine na kontrolnom MRTu nije bilo vise tumora. Ove godine se borim sa IVF pa cemo da vidimo sta ce biti. Jedan pokusaj ljetos je propao i idemo dalje za koji dan. Imamo jos tri blastociste zaledjene. Nada umire zadnja.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Cyclo-Progynova
25.11.2023 17:04:59   
Dijana89
Draga, imam sličan problem kao ti. Imam 34 godine, hipogonadotrpni hipogonadizam - nikad prirodno nisam dobila ciklus. Samo sa tabletama. Baš mi značilo da mi se javiš da razmijenimo iskustva. Hvala puno unaprijed od srca ❤️


(odgovor članu Dora7)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *