|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  133 134 [135] 136 137   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija
22.6.2016 9:33:20   
AMHA
Jooj, nadam se da te osjećaj vara! Danas ili sutra radiš test ako ne dođe vještica?

(odgovor članu Moon1)
Neposredna veza do poruke: 3351
   RE: Inseminacija
22.6.2016 9:55:10   
amiyca
Mozda je samo lazna uzbuna, Moon1!

Gdje si ti radila inseminaciju?

_____________________________

Sunce mamino 20.04.2012

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3352
   RE: Inseminacija
22.6.2016 10:25:33   
Moon1
AMHA sutra je u planu, kupljen i ceka😉
Amiyca ja sam iui radila u Mariboru..

(odgovor članu amiyca)
Neposredna veza do poruke: 3353
   RE: Inseminacija
22.6.2016 13:47:29   
Moon1
Drage moje trudilice..ja samo da vam javim da nam ovaj put nije uspjelo..user posted image krenulo s istim bolovima. Al to nas nece sprijeciti da bi ostvarili svoje ciljeve. Zelim vam puno uspjeha i strpljenja, ne odustajte. Tesko je, nadala sam se, jer je sve bilo idealno, ali Bog zna sto radi, ja vjerujem da se sve dogadja sa razlogom..user posted image

(odgovor članu Moon1)
Neposredna veza do poruke: 3354
   RE: Inseminacija
22.6.2016 14:14:03   
AMHA
Joooj, tako sam vjerovala da ćeš nas obradovati! Sve znamo kakvo je razočaranje user posted image svaki put otkad smo trudilice, a mogu zamislit ovako kad se baš nadašuser posted image . Nijedna od nas nije očekivala da će se ovako (relativno, barem ja) mlada susresti s ovakvom preprekom u životu. Znam da nije lako al nek te barem tješi što ne živiš u BiH i što ti barem financije ne mogu biti prepreka. Briši suze i planiraj što u sljedećem ciklusu, mladost i nalazi su na tvojoj strani, Bog će ti dati barem 2—3 smotuljka kad taduser posted image

(odgovor članu Moon1)
Neposredna veza do poruke: 3355
   RE: Inseminacija
22.6.2016 14:22:47   
Moon1
Hvala draga...ne znam, mozda jednostavno nije sudjeno. Ovdje jedan mj.pauze prave, pa su august na godisnjem, tako da tek u septembru mogu na drugu. Sad sam poslala mail im da sam pocela krvariti, pa sad cekam da jave kakav ce plan imati za dalje. U medjuvremenu kucna radinost, pa mozda se i zakaci..i tebi zelim isto tolikouser posted image ..i da ti uspije sad, da nas sve obradujesuser posted image

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3356
   RE: Inseminacija
22.6.2016 15:06:08   
amiyca
Draga Moon1, tako mi je zao user posted image ... Bice drugi put aBd, a mozda se i prirodno zakaci... Ja sam tako prvi put ostala u drugom stanju.

_____________________________

Sunce mamino 20.04.2012

(odgovor članu Moon1)
Neposredna veza do poruke: 3357
   RE: Inseminacija
22.6.2016 15:44:30   
AMHA
Prirodno, prirodno!user posted image Sad se malo više posveti mužu umjesto doktorima!user posted image Inače, što se tiče MM, baš se fino pazimo otkad smo u ovome. Jako sam ponosna na njega kako me trpi, prati, ohrabruje a opet drži čvrsto na zemljiuser posted image . U dobru i u zlu, u ptavom smislu riječi. Vjerujem da je i vama tako, jer bi bilo jako teško da još treba vući nekog! Hvala ti, Moon, ne dopuštam si da se zanosim al nada je naravno prisutna.

(odgovor članu amiyca)
Neposredna veza do poruke: 3358
   RE: Inseminacija
25.6.2016 19:11:36   
Pcelica86
Pozz svima. Nova sam na forumu i nikako da se snadjem sa kucanjem i logovanjem :) . Ja sam radila svoju prvu inseminaciju 20.06. kao i 21.06. uz stimulaciju klomifenom od 3dc do 7dc. Imali vodeci folikul 21mm na lijevom jajniku. Na desnom dva iste vel ali desni jajovod je neprohodan. Mm spermogram 57mil pokretljivost 25%.Vraceno 14mil. I sada sam u iscekivanju do 5.07.Uh. :/.

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3359
   RE: Inseminacija
25.6.2016 19:20:26   
Moon1
Dobro dosla Pcelica86...ima nas par novih pa se snalazimo s tipkanjem..uglavnom drzim palceve da uspije..moja na zalost nije uspjela..ali mislim da je AMHA isto kao i ti u iscekivanjuuser posted image , javice se i ona sigurno da si malo skratite vrijeme do testa..

(odgovor članu Pcelica86)
Neposredna veza do poruke: 3360
   RE: Inseminacija
25.6.2016 19:29:39   
Pcelica86
Hvala moon na dobrodoslici. I bice bebica, mora da bude :*

(odgovor članu Moon1)
Neposredna veza do poruke: 3361
   RE: Inseminacija
25.6.2016 19:35:35   
Moon1
Pa da..i ja tako kazem, mislim i vjerujem..dobila sam neki osip..pa sad primam inekcije i tablete..dermatolozi misle da je reakcija na klomifen i folnu..tako da kad budem slj.put isla na iui cu traziti neku dr.stimulaciju jer ovo je tako strasno, al sva sreca ne svrbi nista..samo je ruznouser posted image ..al jos malo i proslouser posted image ..😚

(odgovor članu Pcelica86)
Neposredna veza do poruke: 3362
   RE: Inseminacija
26.6.2016 10:01:05   
AMHA
Tu sam! Kako mi je drago da si tu, Pčelice, skupa ćemo čekati i isti dan raditi testuser posted image Gdje si ti radila? Imaš li ikakvih simptoma? Ja skoro nikakvih. Ponekad malo osjetim jajnike kao da ću dobit. Umor i znojenje bih rado pripisala trudnoći ali nema smisla pošto je stvarno vrućeuser posted image Draga moja Moon, ne mogu vjerovati da još imaš osip.user posted image , samo ti je još to trebalo uz negativan test! A inače, kako si poslije testa, nadam se samo pozitiva i idemo dalje prema user posted image ?

(odgovor članu Moon1)
Neposredna veza do poruke: 3363
   RE: Inseminacija
26.6.2016 10:40:21   
Pcelica86
Cao Amha, puno pozz za tebe cekalice :) . Ja sam iz Crne Gore, radila sam je u Budvi kod doktorice Motrenko. Inace ona je radi dva dana za redom i to sa punom besikom. Nisam nigdje nasla da postupak tako ide. Mozda je to neki novi sistem?! Ne znam :) . Probadaju i mene jajnici s vremena na vrijeme, i osjetim bol u donjem dijelu stomaka kao pred ciklus. E sada je li to to 😤. Iste simptome imam kao i ti. Jos cekamo taj 5.jul :)

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3364
   RE: Inseminacija
26.6.2016 10:49:11   
AMHA
Ne mogu se sjetit gdje al znam da sam jednom pročitala da negdje rade tako, dan za danom. Kako ti provodiš dane, kupaš li se? Ja sam baš neki dan ovdje tražila savjet o moru. Ići ili ne ići..

(odgovor članu Pcelica86)
Neposredna veza do poruke: 3365
   RE: Inseminacija
26.6.2016 11:25:00   
Pcelica86
Rekla mi je da 5 dana izbjegavam sunce i more a i usisvac 😀. Pa postujem to :). Uglavnom sam u kuci po cijele dane a vrijeme kao za inat sporo prolazi. I u medjuvremenu sve osluskujem moguce simptome i onda se uplasim ponekada da sve umisljam. A opet sta bude bice..

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3366
   RE: Inseminacija
26.6.2016 11:38:08   
Moon1
Cure moje drage..pa tesko je bilo dan dva, a onda prihvatis to, od Boga je..idemo naravno dalje..jednom cemo sve ugledatiuser posted image ..Ja test nisam ni docekala..user posted image je krenula 12 dan poslije iui, a rekli su mi da test radim 14 dan..nije mi imalo smisla da ga uopste radim, pa sam ga ostavila za neku dr.priliku😉. Pcelice mislim da ti je super to sto si imala dva dana za redom..vece su sanse..jos malo ce i taj 5 juli..i nadamo se da cemo imati 2user posted image ..AMHA moj osip se polako povlaci, hvala Bogu, inekcije cine cudauser posted image .

(odgovor članu Pcelica86)
Neposredna veza do poruke: 3367
   RE: Inseminacija
26.6.2016 21:42:53   
AMHA
Popodne sam vam svašta napisala al me izbacilouser posted image . I ja mislim da je 2x inseminacija svakako pozitivna, duple šanse za user posted image ! Koliko se plaća u CG? Moja Moon, i tebe čeka zanimljiv mjesec!user posted image

(odgovor članu Moon1)
Neposredna veza do poruke: 3368
   RE: Inseminacija
26.6.2016 23:10:28   
Pcelica86
Kostala nas je 300e.

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3369
   RE: Inseminacija
28.6.2016 12:07:53   
Pcelica86
Amha kako ti vrijeme prolazi, imas li jos kakvih simptoma? Evo danas sedmi dan od inseminacije, i imamo jos toliko.. idemo dalje :)

(odgovor članu Pcelica86)
Neposredna veza do poruke: 3370
   RE: Inseminacija
28.6.2016 14:00:53   
AMHA
Hej Pcelice, ja sam na poslu pa dani relativno brzo prolaze. Jučer su me grudi jako svrbile al svaki mogući simptom trudnoće se čini mi se može pripisati korištenju utrogestana pa se ne nadam previše! Jesi ti mislila radit kućni test prije bete? Meni je prošli mjesec user posted image malo kasnila, nadam se da mi ovaj mjesec neće davati lažnu nadu.

(odgovor članu Pcelica86)
Neposredna veza do poruke: 3371
   RE: Inseminacija
28.6.2016 14:10:53   
AMHA
Naravno da se nadam i vjerujem da user posted image neće doći, samo kažem ako već mora nek ne zavlači! :-) Što se tiče mora koje sam neki dan spominjala, mišljenja mojih doktor su bila podijeljena pa sam odlučila poslušati doktoricu koja misli da je ipak bolje izbjeći kupanje u moru! Nisam još ni usisavalauser posted image

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3372
   RE: Inseminacija
28.6.2016 14:23:33   
Pcelica86
Mi sada u nedelju planiramo ici na Zlatibor. A gore nema labaratorija ili ima ☺. Tako da cu sa betom sacekati i do 7jula, moracu 😯. A test bih radila, ali doktorica mi ne rekla da to ne radim samo iz krvi. A i muz mi ne da . Jer smo siti s testovima.

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3373
   RE: Inseminacija
28.6.2016 14:31:01   
AMHA
Imaš li ti ikakvih simptoma? Koristiš utrogestane? Mislim da neću ni ja eksperimentirat s testom, bolje se strpit pa znat 100%.

(odgovor članu Pcelica86)
Neposredna veza do poruke: 3374
   RE: Inseminacija
28.6.2016 15:17:34   
Pcelica86
Koristim vaginalete 2x1 utrogestan od 100mg. I pijem folnu kiselinu isto 2x1. I nikako je ne pijem na prazan zeludac jer mi izazivaju mucninu. A za test sta znam, sta je tu je. Ili ce pokazati dvije crtice ili nece, trece opcije nema ☺. Ja bi ga uradila, jer znam da izdrati ne mogu 😯. Ali trudicu se da se stpim.

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  133 134 [135] 136 137   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  133 134 [135] 136 137   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *