|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi sa komšijama
12.1.2011 0:37:02   
hatepsut
ja uvijek kazem svaki problem ima uzrok,a ako ima uzrok mora postojati i rijesenje.pa nisu valda toliki debili ili su s jako losim zivcima.e sad zavisi i gdje zivite.ja sam ljetos bila u Swe kod drugarice i slucajno sam na balkonu prosula kafu,ona se uspanicila,jer komsije ispod njih su neki penzioneri i sve im smeta.jednom su im zvali osiguranje zato sto su se glasno smijali, sreca u tom trenu kad sam ja prosula kafu nisu bili kuci,i kisa je sprala veoma mali trag kafe na njhovom balkonu.i ja sam odrasla u stanu i mama je uvijek vodila racuna da ne "skacemo",mislim nismo skakali s stola na pod :), ali smo se normalno igrali,glupost ako ispadne igracka da se bune.pokusaj lijepim,ako ne popije vode prst u uho i nek lupaju kome hoce.normalno zivi s svojom porodicom.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Problemi sa komšijama
12.1.2011 12:21:41   
honey84

IZVORNA PORUKA: triputmama

evo kontra situacija ja sam ovde bila ta koja je kucala komsinici iznad mene jer ne mogu da podnesem vozanje bicikla iznad mene  kad dete voza u redu je ali imam hodnik koji nekih 10 metera dugacak tako i oni gore pa su to onda iskoristili kao igraliste da mama na ono biciklo sto ima onu sipku pomocnu pozadi  voza devojcicu  i to voza nju mama  a ona trci ma ko da goveda prodju gore kao i taj hodnik iskorisuju roditelji da igraju tenisuser posted image
ne smeta meni dete vec taj bezobrazluk i ja odem njoj u 6.30 kad pocne taj ritual i zamolim je da malo to tise jer kako sam ja obavestena u stanu se zivi a na igraliste se igra ona se razljuti i zalupi vrata  i onda poce ja se i ja naljutih i napisem pismo u firmi koja ciji su stanovi   dobije ona opomenu a onda pocne jos zesce kao ne mozes me ustrasiti  onda ja opet pisi i kad su joj napisali da jos jedanput  izbaci ih iz stana  dodje ona i kaze ali moja devojcica tako se smiruje ma rekoh ne zanima me vodi je vani  i sto kaze ekrem jevric trte vrte   odemo mi do suda i kako su resili da  je treba izbaciti ja se razalosti i rekoh da ne zelim da se iko izbacuje vec  da se to smiri  a dete kao dete plac,skripanje , udaranje, padanje , kuckanje   i te stvari mi ne smetaju uopste znaci da dete hvala Bogu postoji  i tako se zavrsi nasa emisija



Eh , vjeruj da ta mama u pola 7 voza djevojcicu jer joj je dosadno .. Ma ne bi ona radije spavala , vec eto dosadno im pa doticnoj malogradjanki pravi buku ...user posted image

Moj sin je puna 3 mjeseca imao strasne grceve , bukvalno je plakao 20 sati dnevno i isto toliko sam ga nosala po stanu ..
Znaci , trebali su nas izbaciti iz stana user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Problemi sa komšijama
17.1.2011 19:46:23   
Anoniman
Evo valjam se od smijeha zatekla sam poruku u sandučetu sljedjećeg sadržaja
" Komšija!
Još jednom radi kad nije vrijeme u stanu zvaću policiju ako oni ne riješe onda ću ja!?
"  potpis: KOMŠIJAuser posted image user posted image user posted image
Imali smo radove svega 3 dana, od toga bušilicu smo koristili samo jednom da postavimo policu i nekom gospodinu je smetalo oko 19h ...

Kontam da napišem odgovor i da zalijepim u haustoru ovu njegovu cjeduljicu i odgovor moj pored nje al želim i vaša mišljenja kakav odgovor da slijedi ono kulturno da izgledauser posted image
pomagajte

(odgovor članu honey84)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Problemi sa komšijama
17.1.2011 19:53:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo valjam se od smijeha zatekla sam poruku u sandučetu sljedjećeg sadržaja
" Komšija!
Još jednom radi kad nije vrijeme u stanu zvaću policiju ako oni ne riješe onda ću ja!?
"  potpis: KOMŠIJAuser posted image user posted image user posted image
Imali smo radove svega 3 dana, od toga bušilicu smo koristili samo jednom da postavimo policu i nekom gospodinu je smetalo oko 19h ...

Kontam da napišem odgovor i da zalijepim u haustoru ovu njegovu cjeduljicu i odgovor moj pored nje al želim i vaša mišljenja kakav odgovor da slijedi ono kulturno da izgledauser posted image
pomagajte


ja bih to na ignore, briga te!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Problemi sa komšijama
17.1.2011 19:55:27   
Anoniman
ma kontala sam, al mi šega on meni prijeti vidiš da je stavio ! i ?user posted image mora da je zaheban pravo, ne zna koji inerpunkcijski znak da stavi

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Problemi sa komšijama
17.1.2011 20:35:26   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

cekaj da se "inspirisem"user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Problemi sa komšijama
17.1.2011 21:10:10   
Anoniman
pardon htjela sam reći "interpunkcijski" iznervirana sam  pa preskačem slovauser posted image user posted image user posted image

joj dadada zamisli se samo u ovoj situaciji otvoriš sandučić a ono te čeka poruka ovakvog sadržaja, ja mislim da bi ti išla od stana do stana sa porukom u ruci i pitala ono drsko " jestel vi ovo pisali"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Problemi sa komšijama
17.1.2011 21:13:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

pardon htjela sam reći "interpunkcijski" iznervirana sam  pa preskačem slovauser posted image user posted image user posted image

joj dadada zamisli se samo u ovoj situaciji otvoriš sandučić a ono te čeka poruka ovakvog sadržaja, ja mislim da bi ti išla od stana do stana sa porukom u ruci i pitala ono drsko " jestel vi ovo pisali"user posted image user posted image user posted image






oprosti dadada je dobila novi lift ona bi se vozila od stana do stanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Problemi sa komšijama
17.1.2011 21:23:01   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image ...grozne steuser posted image user posted image

ja bih mu vjerovatno napisala jedno opsezno "za kaj"user posted image pisance...onako...kulturno...neee

Dragi sused....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Problemi sa komšijama
17.1.2011 23:28:55   
N_N
IZVORNA PORUKA: Breskva

Još jednom radi kad nije vrijeme



Odgovori mu: Dragi komšija, a na koje radove ste tačno misli? user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Problemi sa komšijama
17.1.2011 23:34:44   
ziki
Pa valjda se buka tolerise do nekih 9-10 sati. A na poruku ostavis upozorenje na oglasnoj tabli kako u zgradi imate psihopatu koji prijeti i ostavlja anonimne poruke.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Problemi sa komšijama
17.1.2011 23:40:17   
elenorasavi
ostavite odgovor:

''Nadam se da i sami shvatate koliko ste neistine izrekli porukom.
Radovi koji su dozvoljeni obavljani su u prikladnom vrmenu.
u nadi da ćemo i dalje čuvati komšijske odnose,
ne mješaj te se u ono što nije vaša brigauser posted image ''

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Problemi sa komšijama
18.1.2011 9:04:43   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo valjam se od smijeha zatekla sam poruku u sandučetu sljedjećeg sadržaja
" Komšija!
Još jednom radi kad nije vrijeme u stanu zvaću policiju ako oni ne riješe onda ću ja!?
"  potpis: KOMŠIJAuser posted image user posted image user posted image
Imali smo radove svega 3 dana, od toga bušilicu smo koristili samo jednom da postavimo policu i nekom gospodinu je smetalo oko 19h ...

Kontam da napišem odgovor i da zalijepim u haustoru ovu njegovu cjeduljicu i odgovor moj pored nje al želim i vaša mišljenja kakav odgovor da slijedi ono kulturno da izgledauser posted image
pomagajte



hej komšija što si napet i nervozan ovih dana
nije lijepo da se tako zahebavaš s nama
Renovirat stan se mora, sada ja, sutra ti
Šta bi bilo kad bi tako reagirali svi???
Kakva murija, bježi tamo, nećeš valjda stvarno je zvati?
bolje dodji da pijemo kahvu, dok nam majstor kuću radi
De pogledaj dal je dobro, baci savjet,
drug budi, dal je dobro odradjen posao, dodji komšo i presudi
Valja nama dugo ovdje u istome haustoru živit
a lahko je tako jedno drugog za sve krivit
Mir nek vlada ja se slažem, al strpi se koji dan
neće dugo majstor biti u naš lijepi mali stan

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Problemi sa komšijama
18.1.2011 13:01:32   
koka i po
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo valjam se od smijeha zatekla sam poruku u sandučetu sljedjećeg sadržaja
" Komšija!
Još jednom radi kad nije vrijeme u stanu zvaću policiju ako oni ne riješe onda ću ja!?
"  potpis: KOMŠIJAuser posted image user posted image user posted image
Imali smo radove svega 3 dana, od toga bušilicu smo koristili samo jednom da postavimo policu i nekom gospodinu je smetalo oko 19h ...

Kontam da napišem odgovor i da zalijepim u haustoru ovu njegovu cjeduljicu i odgovor moj pored nje al želim i vaša mišljenja kakav odgovor da slijedi ono kulturno da izgledauser posted image
pomagajte



hej komšija što si napet i nervozan ovih dana
nije lijepo da se tako zahebavaš s nama
Renovirat stan se mora, sada ja, sutra ti
Šta bi bilo kad bi tako reagirali svi???
Kakva murija, bježi tamo, nećeš valjda stvarno je zvati?
bolje dodji da pijemo kahvu, dok nam majstor kuću radi
De pogledaj dal je dobro, baci savjet,
drug budi, dal je dobro odradjen posao, dodji komšo i presudi
Valja nama dugo ovdje u istome haustoru živit
a lahko je tako jedno drugog za sve krivit
Mir nek vlada ja se slažem, al strpi se koji dan
neće dugo majstor biti u naš lijepi mali stan




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Problemi sa komšijama
18.1.2011 13:48:08   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: koka i po

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo valjam se od smijeha zatekla sam poruku u sandučetu sljedjećeg sadržaja
" Komšija!
Još jednom radi kad nije vrijeme u stanu zvaću policiju ako oni ne riješe onda ću ja!?
"  potpis: KOMŠIJAuser posted image user posted image user posted image
Imali smo radove svega 3 dana, od toga bušilicu smo koristili samo jednom da postavimo policu i nekom gospodinu je smetalo oko 19h ...

Kontam da napišem odgovor i da zalijepim u haustoru ovu njegovu cjeduljicu i odgovor moj pored nje al želim i vaša mišljenja kakav odgovor da slijedi ono kulturno da izgledauser posted image
pomagajte



hej komšija što si napet i nervozan ovih dana
nije lijepo da se tako zahebavaš s nama
Renovirat stan se mora, sada ja, sutra ti
Šta bi bilo kad bi tako reagirali svi???
Kakva murija, bježi tamo, nećeš valjda stvarno je zvati?
bolje dodji da pijemo kahvu, dok nam majstor kuću radi
De pogledaj dal je dobro, baci savjet,
drug budi, dal je dobro odradjen posao, dodji komšo i presudi
Valja nama dugo ovdje u istome haustoru živit
a lahko je tako jedno drugog za sve krivit
Mir nek vlada ja se slažem, al strpi se koji dan
neće dugo majstor biti u naš lijepi mali stan




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ovo mi je baš suppppper user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Problemi sa komšijama
18.1.2011 14:02:47   
mama75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo valjam se od smijeha zatekla sam poruku u sandučetu sljedjećeg sadržaja
" Komšija!
Još jednom radi kad nije vrijeme u stanu zvaću policiju ako oni ne riješe onda ću ja!?
"  potpis: KOMŠIJAuser posted image user posted image user posted image
Imali smo radove svega 3 dana, od toga bušilicu smo koristili samo jednom da postavimo policu i nekom gospodinu je smetalo oko 19h ...

Kontam da napišem odgovor i da zalijepim u haustoru ovu njegovu cjeduljicu i odgovor moj pored nje al želim i vaša mišljenja kakav odgovor da slijedi ono kulturno da izgledauser posted image
pomagajte



hej komšija što si napet i nervozan ovih dana
nije lijepo da se tako zahebavaš s nama
Renovirat stan se mora, sada ja, sutra ti
Šta bi bilo kad bi tako reagirali svi???
Kakva murija, bježi tamo, nećeš valjda stvarno je zvati?
bolje dodji da pijemo kahvu, dok nam majstor kuću radi
De pogledaj dal je dobro, baci savjet,
drug budi, dal je dobro odradjen posao, dodji komšo i presudi
Valja nama dugo ovdje u istome haustoru živit
a lahko je tako jedno drugog za sve krivit
Mir nek vlada ja se slažem, al strpi se koji dan
neće dugo majstor biti u naš lijepi mali stan

user posted image user posted image user posted image E vesela svaka ti cast!!! Ti bi u UN trebala da radis!!! user posted image user posted image user posted image Ja bih se odmah svadjala, a vidi kako mu zena kulturno shuknu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Problemi sa komšijama
18.1.2011 14:15:34   
veeseelaa
user posted image  ma ajde treba sve na šalu okrenuti, dok se može, naravno ima granica... onda se malo uozbiljiš pa opet okreneš na šalu user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Problemi sa komšijama
18.1.2011 14:15:52   
ziki
IZVORNA PORUKA: mama75

t!!! Ti bi u UN trebala da radis!!! user posted image user posted image user posted image Ja bih se odmah svadjala, a vidi kako mu zena kulturno shuknu.


Vala baš, sve u stihu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Problemi sa komšijama
28.1.2011 0:31:42   
Dina_1405
user posted image user posted image user posted image Ja uopce ne bih obracala paznju. Mora da nema vlastitu djecu,pa ne razumije,ili je preskocio taj dio odrastanja svojih. Neka matori ide u staracki dom,ili negdje u prirodu i slusa cvrkut ptica kada mu smeta djecije igranje. Pa kakav je to covijek koji se zali na tako malo dijete?????

Svaka tebi cast na strpljenju,a vjeruj treba njega da bude sramota, a ne tebe. Ocito je loseg zdravlja ali i za to,Bogu hvala, postoje adekvatne ustanove!!! Bez sikiracije i sretno sa komsijom! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Problemi sa komšijama
28.1.2011 11:31:21   
emma.L
Ovaj stari je baš gnjavator user posted image . Ja bih se isto trudila samo iza 10 uvečer biti tiho, ostalo bih normalno živjela i dijete treba da se igra.
Neki dan sretoh djevojku koja živi ispod nas i htjedoh je upitati kako joj je, pa se predomislih. Reko', bolje ne čačkati user posted image . Ema je jako, jako živa, vozi autić na guranje po kući, stalno trči, pjeva, mijenja igračke a kad ja kuham, ona slaže suđe na pločicama u kuhinji. Doduše, ona je do 10 uvelike u krevetu i mirna. Svaku noć nam na balkonu (ustakljenom BTW) radi sušilica, a veš mašinu i za suđe isto uključujem iza 10 (kad mi je jeftina struja).
Uskoro selimo u novi stan i sad me malo zabrinu ova tema - što ako se nađe ovako netko ispod mene?
Mada ja mislim da se iza 10 ili 11 uvečer može žaliti na buku tipa muzika, fešta, svađa, ali nitko nema pravo da se žali na mašinu, vodokotlić i sl. Ili user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Problemi sa komšijama
28.1.2011 11:32:42   
emma.L
I ja bih najradije cijeli naš ulaz povela sa sobom, svi su divni zaista, prave starinske komšije user posted image . Baš će mi biti žao ostaviti ih.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Problemi sa komšijama
28.1.2011 11:43:40   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo valjam se od smijeha zatekla sam poruku u sandu�etu sljedjećeg sadržaja
" Komšija!
Još jednom radi kad nije vrijeme u stanu zvaću policiju ako oni ne riješe onda ću ja!?
"  potpis: KOMŠIJAuser posted image user posted image user posted image
Imali smo radove svega 3 dana, od toga bušilicu smo koristili samo jednom da postavimo policu i nekom gospodinu je smetalo oko 19h ...

Kontam da napišem odgovor i da zalijepim u haustoru ovu njegovu cjeduljicu i odgovor moj pored nje al želim i vaša mišljenja kakav odgovor da slijedi ono kulturno da izgledauser posted image
pomagajte



Drage nase komsije,iskreno se izvinjavamo ako smo vas uznemirili,no morate prihvatiti cinjenicu da svako domacinstvo ima radove koji su neophodni za zavrsiti.Imate nasu dozvolu za zvanje policije,iako mi je jako zao sto ce te ih uznemiriti nepotrebnom dojavom da nesto nije ok,kada je ipak sve ok i sve ulazi u granice normale koje mi ne prelazimo.Ono sto vi trebate rijesiti jeste vas stepen tolerancije prema komsijama,a komsije imaju velika prava.Nemojte ih oduzimati.Kad zavrsimo radove mozete doci pogledati nasu policu :).Hvala na razumjevanju!
S postovanjem,vase komsije.

< Poruku je uredio jasmin -- 28.1.2011 11:45:07 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Problemi sa komšijama
28.1.2011 11:48:19   
ziki
Ne znam što bi se za to neko ljutio, zar komšiluk da mi određuje kad da palim mašinu, od 10 jeftina i radi. Šta sad ja kad imam privatnog posla ustajem u 4(nekad i ranije) i tuširam se. Sad treba neko da mi nametne da se tuširam od 7 kad većina ustane? Malo sutra. Ne mogu da shvatim da to nekom smeta. Moja sestra je komšijama zvala policiju al zato što su 11 naveče u stanu kratili drva pored podruma i ostave. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Problemi sa komšijama
28.1.2011 11:58:42   
Anoniman
Mi zivimo u kuci, ali zato imamo komsiju, kuca do nas koji malo malo nesto dogradjuje, renovira, izbija, zida na kuci i on kralj sve to radi posle 22h kad je jeftina struja. Cim je 22h cuje se kod njega mješalica, bušilica i ostalo user posted image . A s druge strane imamo drugog komisju koji kralj da moze ne bi dao da ptica preleti iznad njegovog, ali zato kad mete dvoriste smete u komsijsko user posted image , a oni imaju obicaja doci npr vikendom oko 2-3 sata po danu kad je mm u garazi i to posalju dijete koje je Boze nedaj retardirano i posalju na papiru napisanu poruku. Komsije mi hocemo popodnevni san izgasite podhitno kompresor ili busilicu ili sta vec user posted image . Ali mi se nesto ne obaziremo na to ove gore negiramo jer nam i nije bas tolika buka u kuci zbog izolacije, a ovim drugima kazemo hocemo, a ne izgasimo. Sta meni ko ima naredjivatis ta cu ja u svojoj kuci raditi. Jednom su i policiju zvali zbog kompresora u garazi u sred bijela dana i mm pita policajca gdje ja radim, koliko vidim u svojoj kuci, je li proslo 22h, nije. I samo se policajac okrenu i ode. Od 8 do 22 mozesako hoces da rusis cijeli svoj stan nema ko sta da ti prigovori.

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 74
   [Obrisana poruka]
28.1.2011 12:12:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *