|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi sa komšijama
27.6.2011 11:14:14   
ena0002
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Angažovali smo advokata i nadamo se da će komšija na kraju pristati na normalan razgovor i dogovor, ali obzirom da do sada nije pokazao razumijevanje sumnjamo da će to imati pozitivan ishod, tako da planiramo aBd najvjerovatnije prodavati stan, jer vjerovatno tu nikada nećemo biti rahat. Opet nikad se ne zna, vidjet ćemo šta će vrijeme i naš spori pravosudni sistem donijeti.



Koliko u tom slucaju kostaju usluge advokata i kako to fercera user posted image

< Poruku je uredio ena0002 -- 27.6.2011 11:19:56 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Problemi sa komšijama
16.8.2011 11:30:05   
najjda
evo imam i ja problem sa komšijom,on ima dva psa koj  su malo ograesivna po danu su na lancu a po noći ih odveže i oni šetaju ko prava gospoda.Al da je belaj veći oni odnesoše sve što nađu ispred kuće,zavijaju čim čuju hodžu dok ezani,laju ma urnebes po noći ne daju da se spava skiće,onda on im da neku plasrtiku pa oni s tim grebu ma cirkus i ja sam govorila sve da ću ih otrovati međutim jedan ugine juče i mene uhvatila prpa sta ako me optuži??? a bgm nisam ih otrovala nego nebi li on nijh malo mako od kuće naše to mi je bila namjera.dalje ćemo vidjeti user posted image  

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Problemi sa komšijama
16.8.2011 11:35:20   
mamabb
IZVORNA PORUKA: najjda

evo imam i ja problem sa komšijom,on ima dva psa koj  su malo ograesivna po danu su na lancu a po noći ih odveže i oni šetaju ko prava gospoda.Al da je belaj veći oni odnesoše sve što nađu ispred kuće,zavijaju čim čuju hodžu dok ezani,laju ma urnebes po noći ne daju da se spava skiće,onda on im da neku plasrtiku pa oni s tim grebu ma cirkus i ja sam govorila sve da ću ih otrovati međutim jedan ugine juče i mene uhvatila prpa sta ako me optuži??? a bgm nisam ih otrovala nego nebi li on nijh malo mako od kuće naše to mi je bila namjera.dalje ćemo vidjeti user posted image  


Joj izvini znam da tebi nije do toga la ja sam se baš ismijala na ovo. Ako nisi kriva nemaš šta da brineš, i slučajno nemoj bilo kom da kreneš da ovako pričaš pogotovo ne komšiji jer ispašće baš da se pravdaš. Ponašaj se kao da ništa nikad nisi ni kazala.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Problemi sa komšijama
16.8.2011 11:35:35   
*pcelica*
Jeste li ga prijavili policiji. Po zakonu on pse mora drzati na povodcu i sa brnjicom narucito ako su agresivni a ne da oni hodaju po komsiluku kako hoce. Kad ga jednom lupi po dzepu tesko da ce sljedeci put da ih pusti ili neka im zagradi i nek ih pusta u svom dvoristu.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Problemi sa komšijama
16.8.2011 11:44:39   
ziki
Moradoh da zvirnem da provjerim da se ko od mojih komsija ne zali na nasuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Problemi sa komšijama
16.8.2011 13:04:14   
najjda
ma joj on to radi iz 00,00 pa misli niko nehoda al bgm ako me naljuti ja cu sve to fino islikati i zvati policiju pa taman neka se i sudimo .On je katastrofa kada smo ga opominjali on kaze sta ce ti jedno malo štene neće te proŽdrijeti eh kada me nece ja cu sve to fino da upakiujem na ovome što je preostalo štene.Al haj mm kaže nemoj se zamjerati i da nelupetam više jer bi on nas mogo tužiti.hahahaha

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Problemi sa komšijama
16.8.2011 14:12:36   
Nedi
IZVORNA PORUKA: ziki

Moradoh da zvirnem da provjerim da se ko od mojih komsija ne zali na nasuser posted image


Hahahaha izgleda dobra bušilica. Kupiti cu jednu neka stoji kod sveki da se N moze igrati kad ode hahahaha



(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Problemi sa komšijama
16.8.2011 14:46:20   
ziki
Nemoj kupovat poslacu ti rado nasuuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Problemi sa komšijama
20.8.2011 20:56:54   
Amam
Evo da se i ja pozalim...
Mi zivimo u kuci,u gradskoj zoni,odmah iza nase kuce je poslovni prostor,koji je nedavno kupljen i ljudi si zele na njemu nadgraditi stan,posto prijektom a tako i svim ostalim dozvolama nije predvidjeno da se gradi,oni moraju srusiti plocu na istom.
Evo vec 2 dana dolaze i LUPAJU tu plocu,ja sam juce cutala,koji put se pozalila mm,on nista,a bukvalno mi je sudje poigravalo po kuci.
Od jutros opet (od nekih 7-7 i 30h) i ja cutim,medjutim kad su dosli do dijela koji se naslanja na zid nase kuce police u kupatilu su poludile,neke stvari spale i olupile mi plocicu na patosu user posted image .
Beba nervozna,jer nemoze da spava,tamam zaspi,trzne se pocne plakati,uplasi se,ja ludim polako.
Kazem mm doslo mi da zovem polciju,a on miroljubiv tip i uvijek na svoju stetu,"ma nemoj,gotov su ".
Vrhunac dana je bio kad sam bebu od 4 mj uspavljivala 1h jer od tog silnog lupanja i vibriranja nije moga zaspati,plakao,trzao se...
Udjem u kupatilo da provirim dokle su dosli,a ono bocice pocese padati s polica,joj kad sam vrisnula kroz prozor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ljudi su se pokupili i otisli,zavrsili nisu,ne znam kako cemo proci sutra.
Ja sam galamila,oni su cutali,samo je u jednom trenu taj kreten koji lupa rekao "nisam namjerno"user posted image user posted image ,aha slucajno si 1 000 000x danas udario ...
Pa zar stvarno nema mjere ova ljudski bezobrazluk ???



_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Problemi sa komšijama
21.8.2011 9:24:28   
m.i.n.a.
Amam da nisi slucajno iz Zenice...negdje blizi zenicanke i Ekrinog gradilista koje traje godinama..covjek ovo ljeto zida,u jesen rusi...u proljece stavlja prozore..do ljeta rusi...katastrofa...i tako mislim da rade bar dvije godine...zamracise pola zgrade nase svojim dizanjem zidova al koju mu je klinac pa jedno sazida pa onda rusi...

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Problemi sa komšijama
21.8.2011 9:37:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amam

Evo da se i ja pozalim...
Mi zivimo u kuci,u gradskoj zoni,odmah iza nase kuce je poslovni prostor,koji je nedavno kupljen i ljudi si zele na njemu nadgraditi stan,posto prijektom a tako i svim ostalim dozvolama nije predvidjeno da se gradi,oni moraju srusiti plocu na istom.
Evo vec 2 dana dolaze i LUPAJU tu plocu,ja sam juce cutala,koji put se pozalila mm,on nista,a bukvalno mi je sudje poigravalo po kuci.
Od jutros opet (od nekih 7-7 i 30h) i ja cutim,medjutim kad su dosli do dijela koji se naslanja na zid nase kuce police u kupatilu su poludile,neke stvari spale i olupile mi plocicu na patosu user posted image .
Beba nervozna,jer nemoze da spava,tamam zaspi,trzne se pocne plakati,uplasi se,ja ludim polako.
Kazem mm doslo mi da zovem polciju,a on miroljubiv tip i uvijek na svoju stetu,"ma nemoj,gotov su ".
Vrhunac dana je bio kad sam bebu od 4 mj uspavljivala 1h jer od tog silnog lupanja i vibriranja nije moga zaspati,plakao,trzao se...
Udjem u kupatilo da provirim dokle su dosli,a ono bocice pocese padati s polica,joj kad sam vrisnula kroz prozor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ljudi su se pokupili i otisli,zavrsili nisu,ne znam kako cemo proci sutra.
Ja sam galamila,oni su cutali,samo je u jednom trenu taj kreten koji lupa rekao "nisam namjerno"user posted image user posted image ,aha slucajno si 1 000 000x danas udario ...
Pa zar stvarno nema mjere ova ljudski bezobrazluk ???


ako su tiplocice ispale  od njihovog lupanja to fino uslikaj, zovni policiju i nadlezne u mz...pa im fino daj racun za popravak istih...a svakako se zali u mz za narusavanje kucnog reda

(odgovor članu Amam)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Problemi sa komšijama
21.8.2011 11:45:34   
Amam
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Amam

Evo da se i ja pozalim...
Mi zivimo u kuci,u gradskoj zoni,odmah iza nase kuce je poslovni prostor,koji je nedavno kupljen i ljudi si zele na njemu nadgraditi stan,posto prijektom a tako i svim ostalim dozvolama nije predvidjeno da se gradi,oni moraju srusiti plocu na istom.
Evo vec 2 dana dolaze i LUPAJU tu plocu,ja sam juce cutala,koji put se pozalila mm,on nista,a bukvalno mi je sudje poigravalo po kuci.
Od jutros opet (od nekih 7-7 i 30h) i ja cutim,medjutim kad su dosli do dijela koji se naslanja na zid nase kuce police u kupatilu su poludile,neke stvari spale i olupile mi plocicu na patosu user posted image .
Beba nervozna,jer nemoze da spava,tamam zaspi,trzne se pocne plakati,uplasi se,ja ludim polako.
Kazem mm doslo mi da zovem polciju,a on miroljubiv tip i uvijek na svoju stetu,"ma nemoj,gotov su ".
Vrhunac dana je bio kad sam bebu od 4 mj uspavljivala 1h jer od tog silnog lupanja i vibriranja nije moga zaspati,plakao,trzao se...
Udjem u kupatilo da provirim dokle su dosli,a ono bocice pocese padati s polica,joj kad sam vrisnula kroz prozor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ljudi su se pokupili i otisli,zavrsili nisu,ne znam kako cemo proci sutra.
Ja sam galamila,oni su cutali,samo je u jednom trenu taj kreten koji lupa rekao "nisam namjerno"user posted image user posted image ,aha slucajno si 1 000 000x danas udario ...
Pa zar stvarno nema mjere ova ljudski bezobrazluk ???


ako su tiplocice ispale  od njihovog lupanja to fino uslikaj, zovni policiju i nadlezne u mz...pa im fino daj racun za popravak istih...a svakako se zali u mz za narusavanje kucnog reda


Plocica nije otpala,nego je nalupljena,ona povrsina... a vjeruj da se nemam kome pozaliti sad policija bila,nisam ih ja zvala nego neko drugi,samo sto su otisli oni po svome user posted image .
MM isao da im kze da nadju drugi nacin da da to ruse,oni rekli "ma nemamo jos puno" user posted image .
Mino ,nisam iz Zenice,ali vjeruj i ovo je slicno tome,prosle godine su nesto uredjivali taj prostor da bi ove god vadili stolariju i sad ruse tu pokrovnu plocu user posted image


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Problemi sa komšijama
23.8.2011 9:00:56   
mamabb
IZVORNA PORUKA: Amam

Evo da se i ja pozalim...
Mi zivimo u kuci,u gradskoj zoni,odmah iza nase kuce je poslovni prostor,koji je nedavno kupljen i ljudi si zele na njemu nadgraditi stan,posto prijektom a tako i svim ostalim dozvolama nije predvidjeno da se gradi,oni moraju srusiti plocu na istom.
Evo vec 2 dana dolaze i LUPAJU tu plocu,ja sam juce cutala,koji put se pozalila mm,on nista,a bukvalno mi je sudje poigravalo po kuci.
Od jutros opet (od nekih 7-7 i 30h) i ja cutim,medjutim kad su dosli do dijela koji se naslanja na zid nase kuce police u kupatilu su poludile,neke stvari spale i olupile mi plocicu na patosu user posted image .
Beba nervozna,jer nemoze da spava,tamam zaspi,trzne se pocne plakati,uplasi se,ja ludim polako.
Kazem mm doslo mi da zovem polciju,a on miroljubiv tip i uvijek na svoju stetu,"ma nemoj,gotov su ".
Vrhunac dana je bio kad sam bebu od 4 mj uspavljivala 1h jer od tog silnog lupanja i vibriranja nije moga zaspati,plakao,trzao se...
Udjem u kupatilo da provirim dokle su dosli,a ono bocice pocese padati s polica,joj kad sam vrisnula kroz prozor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ljudi su se pokupili i otisli,zavrsili nisu,ne znam kako cemo proci sutra.
Ja sam galamila,oni su cutali,samo je u jednom trenu taj kreten koji lupa rekao "nisam namjerno"user posted image user posted image ,aha slucajno si 1 000 000x danas udario ...
Pa zar stvarno nema mjere ova ljudski bezobrazluk ???




Iskreno, ovakve stvari me mnogo ne smetaju. Ljudi moraju raditi. Živim u zgradi gdje svako malo neko renovira, ruši zidove. Ono što je meni bilo važno je da se posao obavlja u ono vrije kad je dozvoljeno ako ga nisu poštovali bili su i opominjani. A za štetu lijepo uslikaj, prijevi nadležnima i od vlasnika traži odštetu.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Problemi sa komšijama
23.8.2011 9:16:26   
ena0002
Ovdje jedino problem ako ti plocie popucaju....mislim ljudi moraju raditi a masina ne moze da busi a da se ne cuje....jedino da ste sa njima razgovarali da na tom djelu gdje granice sa vama to lakse odrade......mi smo nedavno nesto radili masinom i postojala je opasnost da komsiji popucaju plocice ali nam je majstor to odradio laganini pa je proslo bez problema....ali bez buke nije user posted image .....strpi se jos malo, proce...pa zamisli da ti renoviras stan i da ti dodje komsija i kaze smeta mi buka

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Problemi sa komšijama
23.8.2011 9:28:44   
Visnja RR
ja sam renovirala kompletno novi stan 2 mjeseca..i tu se svatsa radilo ...busilo ...lupalo, lupkalo, ma bilo buke vjerovatno jako mnogo...ali sam prvi dan otkucala obavjest i zalijepila je na ulazna vrata haustora koja otprilike glasila "drage komsije narednih mjesec dana (mislili smo samo mjesec user posted image ) ce vas uobicajeni mir bit narusen radovima u nasem stanu... molimo vas za razumjevanje i strpljene.........ako je priod kad vase beb spavaju pokucajte majstorima i zamolite da rasde nesto sto ne izaizva buku sat dva...i bla bla"
komsije ispod nas imaju djete od 3 g i bebu od 4 m... i kad su nas sreli samo su rekli "ma rusite, proci ce i to, sto se mora, mora se...nek vam je sa srecom" i zaista niko se nije zalio...

Amama otidji do komsija vidi koliko ce dugo trajati...porazgovaraj... skini ono sto moze pasti sa polica i sve se mirno moze rjesiti... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Problemi sa komšijama
7.9.2011 13:04:40   
Anoniman
višnjice nemoj bre da nas ružiš...user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Problemi sa komšijama
7.9.2011 13:11:34   
Ilhana RR
Prebaceno sa teme "Domacinstvo: Hitno potreban savijet"

IZVORNA PORUKA: de_de

Ovo sto cu pitati nije nikakva sala ili "situacija" od neki dan. Imamo komsije koji su vise nego glasni tokom sex-a. Skoro svako vece komsinica vristi i stenje najmanje pola sata, a lupanje kreveta od zid je nesnosno. Lupali smo im u zid, ali utisaju se nakratko i sve po starom. To ne bi bio problem da svaki put ili probude ili uznemire Kenu. E pitanje da li ja njih slijedeci put kad se ogluse na lupanje u zid mogu prijaviti policiji? Fakat vise nije ni smijesno, jer prelazi sve granice. Na pocetku je bilo i komicno, ali to tako traje vec par mjeseci.





IZVORNA PORUKA: Nedi

Prvo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

E sad odgovor....da im pokušaš vratiti istom mjerom? Skontas otprilike kad oni odmaraju pa lupaš, pojačaš il nesto treće?





IZVORNA PORUKA: helena_7

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   A sad ozbiljno - zovi policiju,sta te briga - i mi imamo komsije koji su bas glasniji,ali ne toliko da uznemire bebu,a i ja oko 9-10 zaspem ko top pa ih ni ne cujem.Al npr.kad gledaju TV - vise cujem njihov nego svoj iz dnevne sobe. I kontala sam ako nastave reci gazdarici pa nek ih ona prvo upozori. (ista nam je gazdarica jer ima 5 spojenih stanova)





IZVORNA PORUKA: Fortuna

e moja de_de neće ti policija pomoći. Ja sam ti imala problem, doduše ne kao tvoj, sa komšijom koji je "pilio" drva u 6 ujutro i nazovem tako policiju da ga prijavim i kaže meni policajac strašni da ne postoji zakon koji po "pokriva"...

Nego ti uzmi kakve oklagiju pa opleti po radijatorima i plafonu pa da vide kako je user posted image ... šala naravno...

A da popričaš s njima onako otvoreno? Može li to?





IZVORNA PORUKA: helena_7

IZVORNA PORUKA: de_de

I meni je bilo smijesno na pocetku, jer skoro svako vece isto, sto mm kaze ona pocne vristat cim se pocnu skidat, al sad vec vise nije smijesno, je traje vec par mjeseci.


a ova moja - mi pretpostavljamo da joj je ovaj zapravo ljubavnik i uvijek znam kad je dosao - ona se pocne nekontrolirano cerekati user posted image





IZVORNA PORUKA: Hanady RR

de-de možete ih prijaviti8 za narušavnje javnog red i mira....

međutim...
koliko će to piti vode nisma ti sigurnauser posted image jedino d ase moda oni malo upristojeuser posted image





IZVORNA PORUKA: Nedi

Objavi u Dnevno avazuuser posted image user posted image garant će poslati nekoga prije nego ako im javiš npr da državni vrtić ima toalet u arspadajućem stanju





IZVORNA PORUKA: de_de

IZVORNA PORUKA: helena_7

IZVORNA PORUKA: de_de

I meni je bilo smijesno na pocetku, jer skoro svako vece isto, sto mm kaze ona pocne vristat cim se pocnu skidat, al sad vec vise nije smijesno, je traje vec par mjeseci.


a ova moja - mi pretpostavljamo da joj je ovaj zapravo ljubavnik i uvijek znam kad je dosao - ona se pocne nekontrolirano cerekati user posted image



user posted image user posted image user posted image
Ma Fortuna problem je sto mi i ne zivimo u istom ulazu, zgrada je bas duga, samo nam spavace imaju zajednicki zid. A vjeruj mi da nemam zelje ici nekome na vrata i prepirati se, jer ne vjerujem da ce nakon onoliko naseg lupanja u zid i njihovog ignorisanja ista biti od "normalne price".





IZVORNA PORUKA: de_de

IZVORNA PORUKA: Nedi

Objavi u Dnevno avazuuser posted image user posted image garant će poslati nekoga prije nego ako im javiš npr da državni vrtić ima toalet u arspadajućem stanju


E imam poznanika koji radi za 60 minuta, morat cu ga nazvatuser posted image user posted image user posted image
Hvala za savjete, iskreno ne mogu da vjerujem da neko ko zivi u zgradi i zna da se moraju postovati odredjena pravila ipak nema nimalo obzira. Svi smo mi mladi ali ipak sutra kad izadjem iz svog stana ne zelim da mi neko nesto predbacuje.






IZVORNA PORUKA: Fortuna

Onda idi kod šefa zgrade... valjda ima onaj kućni red?
Opet kažem, policija ti neće pomoći...




IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: de_de

IZVORNA PORUKA: Nedi

Objavi u Dnevno avazuuser posted image user posted image garant će poslati nekoga prije nego ako im javiš npr da državni vrtić ima toalet u arspadajućem stanju


E imam poznanika koji radi za 60 minuta, morat cu ga nazvatuser posted image user posted image user posted image
Hvala za savjete, iskreno ne mogu da vjerujem da neko ko zivi u zgradi i zna da se moraju postovati odredjena pravila ipak nema nimalo obzira. Svi smo mi mladi ali ipak sutra kad izadjem iz svog stana ne zelim da mi neko nesto predbacuje.




Imam ideju...(ovo kad moj sin kaže mm i ja znamo da smo donjiuser posted image user posted image user posted image )

Predpostavke: Ti imas FB, oni imaju FB, imate jednog zajedničkog prijatelja na FB

Snimiš i postaviš na svoj status na FB pod zanimljivim naslovom Burna komšijska noć nam opet nije dala spavatiuser posted image user posted image user posted image





IZVORNA PORUKA: mamabb

I u našooj zgradi ima jedna vrištačica, ne zna se kad više vrišti ili kad je tuče il kad je j... samo se razlikuje u intrepretaciji.

Džaba opomene, policija ništa...a što je najtužnije ona je izašla na hodnik i vikala iz sveg glasa ''''vi ste ljubomorne i kad me tuče makar je ruka sudije'''' hahaha od tad mi je nije ni žao.





IZVORNA PORUKA: zeze

Imamo i mi takvu situaciju, samo sto nase komsije povremeno navrate. Medijske licnosti, iznajmljuju stan u nasoj zgradi radi dzidzi midzi. Njihova spavaca i nas dnevni su jedno do drugog, pa nam zato toliko ne smeta. Dok sam bila trudna smetalo mi je, jer nisam mogla spavati. M je govorio policiji i oni su rekli da ih mozemo prijaviti u svaka doba, pa cak i kad su sred posla user posted image user posted image user posted image . Inace policajac je  dobar kolega od M.




_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Problemi sa komšijama
7.9.2011 14:25:24   
veeseelaa
ma meni su ti tvoje komšije kraljevi, ja ne bi zvala policiju ja bi otišla na kaficu i uz šegali razgovor im objasnila da mi smeta galama zbog bebe a inače da im se divim
time ćeš više postići nego policijom

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Problemi sa komšijama
7.9.2011 14:29:51   
Anoniman
ma otišli bi i oni ali uopšte ne poznaju te komšije..
koliko sam ja skontala niko ih ne zna samo ih čuju...
user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Problemi sa komšijama
7.9.2011 14:33:15   
veeseelaa
pa nek osluhnu kad je komšinica kući il komšija user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Problemi sa komšijama
7.9.2011 14:35:37   
Anoniman
to da će ih čuti je garant ...user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Problemi sa komšijama
7.9.2011 15:22:35   
de_de
Samo vi zezajteuser posted image user posted image user posted image . Ma iskreno ne znam ni sama sta cu. Da posaljem mm, on kakav je zivco pobit ce se s kime. Ma kako stvari stoje izgleda cu ja biti ta koja ce ici da ih opomene.
A meni bas izgleda bolje ova opcija da zovem policijuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Problemi sa komšijama
7.9.2011 15:27:50   
madam x
de_de, napiši im pismo i ubaci u sandučić, skontaj nekako kako se zovu.

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Problemi sa komšijama
7.9.2011 15:29:11   
veeseelaa
A meni bas izgleda bolje ova opcija da zovem policiju


ne nikako, bolje razgovaraj s komšinicom

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Problemi sa komšijama
7.9.2011 23:00:22   
hatepsut
Vratila bi istom mjerom user posted image Ne mora bit keks,ja bi nju oponasala i to uz sami zid user posted image

Ali na zalost i moji imaju problem s komsijama.Radi se o sljedecem,u mjesto nadomak grada moj otac posjeduje zemlju (tu 3 njegova brata imaju kucu) i sad tik iznad njih (samo ih obala od nekih 1m djeli) komsija napravio farmu koka nosilja.Kad je on odlucio pokrenuti biznis objasnio je kako mu je potrebno da djecu skoluje...i naravno pristali su moji kao 500koka.Taj komsija osim sto je djecu iskolovao valda mu se i pare osladile,sad ima oko 1500 koka,prosto se nemoze sjedit ni mi kad odemo gore niti amidje.smrdi za medalju,ventilacija je okrenuta prema nasem imanju,ma uzas!Prijavljivali ga kantonalnoj inspekciji ,dosla gospodja inspektorka i napisala "koke su zdrave" niko nije pominjao zdravlje koka nego ne podnosljiv smrad okolo.Opet na zalost taj komsija ima brata na "funkciji",snahu...tako da se sve prijave "guraju" pod tepih!Kome se obratit dalje ???Hvala unaprijed !

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *