|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vanredno studiranje
24.12.2010 13:14:58   
bebacha
Ja se nadam da je tema na pravom mjestu.Gdje u BiH postoji mogucnost vanrednog studiranja.Najbolje ako je neki pedagoski fakultet i slicno.hitno mi je

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vanredno studiranje
24.12.2010 13:17:25   
maja78 RR
mislim da postoji na svakom fakultetu, ali isto tako mislim da se svejedno moras upisati u roku

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vanredno studiranje
24.12.2010 13:27:17   
bebacha
znam to.mislila sam krenut od sljedece godine.a nema na svakom fakultetu,u Tuzli ima samo menadzment vanredno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vanredno studiranje
24.12.2010 13:33:16   
Medić*
Nema na svakom fakultetu, jedino ako sta nisu izmenjali zadnjih godina, na Filozofskom nije bilo konkretno na dsjeku za psihologiju, na ostalim ne znam, ono sto sigurno znam da na Politickim naukama ima a da li na svim odsjecima ne znam user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vanredno studiranje
24.12.2010 13:42:32   
mama2009
imas cak i DL studiranje, mm studira u Travniku imas vise smjerova saljem ti na pp link

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vanredno studiranje
24.12.2010 13:43:28   
koka i po
ja sam studirala Ped.Ak. u Sarajevu i to vandredno....doduse prije uh......ima brate i deset godina ...provjeri .user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vanredno studiranje
24.12.2010 13:52:04   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nema na svakom fakultetu, jedino ako sta nisu izmenjali zadnjih godina, na Filozofskom nije bilo konkretno na dsjeku za psihologiju, na ostalim ne znam, ono sto sigurno znam da na Politickim naukama ima a da li na svim odsjecima ne znam user posted image


ima na svim odjesica, ja sam upisala ove godine


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vanredno studiranje
24.12.2010 15:59:37   
Romali
bebacha, ima u Mostaru. Nisam sigurna koi odsjeci upisuju i rad.i van., nekako mislim da ima za sve, jer susrecem mnoge studente i ima raznih kategorija.
Bas danas sam bila sa vanr.stud.engleskog jezika, dolaze iz Travnika, oba Vakufa, Kaknja, Bugojna, Konjica itd.

Ako ti treba neka detaljnija info, pisi mi pp. Mogu otici do Univerziteta i provjeriti, blizu zivim.



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vanredno studiranje
24.12.2010 16:32:58   
mrvicaa
Ne znam gdje zivis,a imas odjeljenja nekih Mostarskih fakulteta u Orasju.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vanredno studiranje
24.12.2010 18:12:24   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: bebacha

znam to.mislila sam krenut od sljedece godine.a nema na svakom fakultetu,u Tuzli ima samo menadzment vanredno


Nemoguce mila.
Prije je bilo skoro na svakom.

Ja cu u Sa aBd u narednoj godini na "skolanje".
Da znate prije vremena, da spremate krevete kad Karaula zaledi. user posted image


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vanredno studiranje
24.12.2010 20:03:17   
Romali
IZVORNA PORUKA: Romali

bebacha, ima u Mostaru. Nisam sigurna koji odsjeci upisuju i red.i van., nekako mislim da ima za sve, jer susrecem mnoge studente i ima raznih kategorija.
Bas danas sam bila sa vanr.stud.engleskog jezika, dolaze iz Travnika, oba Vakufa, Kaknja, Bugojna, Konjica itd.

Ako ti treba neka detaljnija info, pisi mi pp. Mogu otici do Univerziteta i provjeriti, blizu zivim.






Samo malo ispravila pravopisne greske, isle mi na moje lude zivce user posted image

Javi se kad odlucis, mogu ti sve provjeriti.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vanredno studiranje
24.12.2010 23:15:44   
SdZ
U Bihacu postoji vanredno studiranje i jedna sam od tih(na pedagoskom).
Ako trebas informacije, slobodno se javi.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vanredno studiranje
24.12.2010 23:18:12   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: bebacha

Ja se nadam da je tema na pravom mjestu.Gdje u BiH postoji mogucnost vanrednog studiranja.Najbolje ako je neki pedagoski fakultet i slicno.hitno mi je



Ima u Orašju, Mostarsko sveučilište. Ja sam upisala doškolovanje, vaspitač. Ako si zainteresovana, mogu ti poslati link sa njihovom stranicom.

_____________________________

:-)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vanredno studiranje
24.12.2010 23:22:01   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca


IZVORNA PORUKA: bebacha

Ja se nadam da je tema na pravom mjestu.Gdje u BiH postoji mogucnost vanrednog studiranja.Najbolje ako je neki pedagoski fakultet i slicno.hitno mi je



Ima u Orašju, Mostarsko sveučilište. Ja sam upisala doškolovanje, vaspitač. Ako si zainteresovana, mogu ti poslati link sa njihovom stranicom.

Sad pročitah da nema pedagogija u Orašju, ima predškoski odgoj i razredna nastava,

_____________________________

:-)

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vanredno studiranje
24.12.2010 23:27:23   
balasgirl
IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca


IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca


IZVORNA PORUKA: bebacha

Ja se nadam da je tema na pravom mjestu.Gdje u BiH postoji mogucnost vanrednog studiranja.Najbolje ako je neki pedagoski fakultet i slicno.hitno mi je



Ima u Orašju, Mostarsko sveučilište. Ja sam upisala doškolovanje, vaspitač. Ako si zainteresovana, mogu ti poslati link sa njihovom stranicom.

Sad pročitah da nema pedagogija u Orašju, ima predškoski odgoj i razredna nastava,


Pa Pedagoški fakultet i jest Razredna nastava i predškolski odgoj. Pedagogija kao odsjek je na Filozofskom fakultetu. Ja sam završila Pedagošku Akademiji (dok se još tako zvala) sad je Pedagoški fakultet i znam sigurno da ima vanredni studij (prva komšinica mi vanredan student na Ped. fak.) Ako hoćeš mogu se raspitati kod nje šta ti sve treba (od dokumenata) i ostalo pa da ti javim.


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vanredno studiranje
25.12.2010 0:13:22   
mama_debeljuca
Radi so o Faklutetu Prirodoslovno-matematičko odgojnih znanosti, a studijske grupe: između ostalih: pedagogija, predškolski odgoj, razredna nastava. Mislila da je žena zainteresovana konkretno za Pedagogiju.
A u Orašju, nema studijska grupa pedagogija.

Evo i link
http://fpmoz.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=3239&Itemid=225

< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 25.12.2010 0:14:52 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vanredno studiranje
27.12.2010 14:12:25   
reallove
pozz zenice..treba mi vasa pomoc..trebaju mi informacije o Univerzitetu u Sarajevu(el.teh.fakultet,odsjek informatika)...mm bi htio da tamo zavrsi magistar i doktorat...zavrsio je informaticki fakultet ovdje u Jordanu...kontaktirali smo univerzitet,tamo su mi dali br. el.teh. fakulteta,kada sam njih nazvala kazu nemozemo nista preko tel.posalji na mail kopiju dokumenata(diplomu i koje je predmete uzeo),poslali smo mail,ali nema odgovora,danas sam ponovo pokusala zvati ali mi niko ne odgovara na poziv..da napomenem da mm ima nase drzavljanstvo i misli upisati na ljeto abd..svaki odgovor bi mi dobro dosao..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vanredno studiranje
27.12.2010 16:18:34   
reallove
nikouser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vanredno studiranje
27.12.2010 16:29:15   
maja78 RR
reallove ako zelis ja cu ti otici pa se raspitati, ne znam kako bi ti drugacije pomogla

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vanredno studiranje
27.12.2010 16:33:12   
reallove
bila bih ti zahvalna,otkad se trudimo da dodjemo do informacija,ali ne ideuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vanredno studiranje
27.12.2010 16:49:31   
Dinkica
reallove jeste li pogledali podatke na stranici

Ovo su podaci o predmetima ako je  zavrsio fax koji nije po Bolonji (u ovom slučaju može i da ne pohađa predavanja, to je moj sistem, samo drugi smijer - telekomunikacije)

http://www.etf.unsa.ba/uploads/media/PDS-ri-2006.pdf

A ovo je master po Bolonji u vidu redovnog pohađanja nastave

http://www.etf.unsa.ba/index.php?id=445

a ovdje ima više pdfova za doktorat po Bolonji

http://www.etf.unsa.ba/index.php?id=461

Vjerujem da tebe najviše zanima cijena, ako bude pohađao master po ne bolonjskom sistemu košta 8.500 KM a doktorat je sad ću lupiti cifru ali oko 20 000 KM .Možda bude nešto jeftinije jer po novom planu ima  preklapanja predmeta u slučaju mastera i doktorata. U svakom slučaju javiće se oni tebi, kad je lova u pitanju a za slučaj da ne bude uskoro mogu nazvati fax da ih podjsetim da ti odgovore.



_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vanredno studiranje
6.2.2012 15:12:48   
Anajid11

IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca


IZVORNA PORUKA: bebacha

Ja se nadam da je tema na pravom mjestu.Gdje u BiH postoji mogucnost vanrednog studiranja.Najbolje ako je neki pedagoski fakultet i slicno.hitno mi je



Ima u Orašju, Mostarsko sveučilište. Ja sam upisala doškolovanje, vaspitač. Ako si zainteresovana, mogu ti poslati link sa njihovom stranicom.

Lijep pozdrav. Namjeravam ove godine uspisati Predskolski odgoj u Orasju pa bih zamolima da cujem kakav je bio prijemni ispit, negdje sam procitala da na prijemnom ima i likovno i muzicko, nije zar da moramo pjevat user posted image user posted image . Zavrsila sam Bosanski jezik i knjizevnost na Univerzitetu u Tuzli pa po vasem misljenju da li je bolje da upisem doskolovanje ili da idem "normalno". Hvala puno

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vanredno studiranje
7.2.2012 6:57:29   
Ella_H
Anajid11 ja se razocarah sad hem nisam
duuuuugo bila u Orasju hem nisam ni muzikalna
ni neki umjetnik pifuser posted image .
Ma nevjerujem da je tako strasno cure samo pozitvno
i naprijed. I ja u zadnje vrijeme ozbiljno razmisljam
o skoli nedostaje miuser posted image .

(odgovor članu Anajid11)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vanredno studiranje
7.2.2012 10:35:57   
Anajid11

IZVORNA PORUKA: Ella_H

Anajid11 ja se razocarah sad hem nisam
duuuuugo bila u Orasju hem nisam ni muzikalna
ni neki umjetnik pifuser posted image .
Ma nevjerujem da je tako strasno cure samo pozitvno
i naprijed. I ja u zadnje vrijeme ozbiljno razmisljam
o skoli nedostaje miuser posted image .

Mene brine prijemni, sta i kako bude, a ako me prime niko sretniji od mene, onda ce se gurat nekako :) Ako ima neko ko je prosao kroz ovo neka nam da vise informacija, mooolim vas!

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vanredno studiranje
7.2.2012 11:24:23   
mama_debeljuca
IZVORNA PORUKA: Anajid11


IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca


IZVORNA PORUKA: bebacha

Ja se nadam da je tema na pravom mjestu.Gdje u BiH postoji mogucnost vanrednog studiranja.Najbolje ako je neki pedagoski fakultet i slicno.hitno mi je



Ima u Orašju, Mostarsko sveučilište. Ja sam upisala doškolovanje, vaspitač. Ako si zainteresovana, mogu ti poslati link sa njihovom stranicom.

Lijep pozdrav. Namjeravam ove godine uspisati Predskolski odgoj u Orasju pa bih zamolima da cujem kakav je bio prijemni ispit, negdje sam procitala da na prijemnom ima i likovno i muzicko, nije zar da moramo pjevat user posted image user posted image . Zavrsila sam Bosanski jezik i knjizevnost na Univerzitetu u Tuzli pa po vasem misljenju da li je bolje da upisem doskolovanje ili da idem "normalno". Hvala puno



Ne znam ti reći za prijemni u Orašju, ja ga nisam polagala, išla sam na doškolovanje sa više. A nama je na prijemnom(za višu) bilo muzičko, psihologija, maternji jezik i kultura govora. Ja sam odustala od studiranja u Orašju, pošto nisam mogla da se snađem za prevoz, veza Gradačac- Orašje je nikakva. Anajid gdje ti živiš, od ove školske godine, koliko sam ja informisana, u Tuzli postoji i odsjek za predškolski odgoj. Bio je konkurs i za doškolovanje, međutim zbog malog interesovanja nije krenuo ove godine, ja se nadam da će biti naredne ispunjena ta kvota od 50 zainteresovanih.

< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 7.2.2012 11:29:04 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu Anajid11)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *