|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvacici
2.9.2011 19:00:13   
amdi
zna li ko kakav je to mali blok sa kockicama? Kaze A. rekla im uciteljica da donesu u pon.isto kao blok za crtanje ali manji i sa kockicamauser posted image valjda je to sveska, mi cemo se napraviti ludi.
A. se danas izgubio u skoli, otisla mu njegova uciteljica u razred a on ne zna gdje ceuser posted image zbunio se sav-ne zna kako se zove ni on a ni uciteljica, ni koji je razreduser posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Prvacici
2.9.2011 21:18:17   
ElmaB
Hahahahahaha, ma sad će biti pravih provala sa njima. Mi smo večeras sa učiteljicom bili u Vilsonovom. Načelni Koldžo podijelio svim prvačićima ruksake sa priborom na području općine Novo Sarajevo. user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Prvacici
2.9.2011 21:48:56   
D_K
IZVORNA PORUKA: amdi

zna li ko kakav je to mali blok sa kockicama? Kaze A. rekla im uciteljica da donesu u pon.isto kao blok za crtanje ali manji i sa kockicamauser posted image valjda je to sveska, mi cemo se napraviti ludi.
A. se danas izgubio u skoli, otisla mu njegova uciteljica u razred a on ne zna gdje ceuser posted image zbunio se sav-ne zna kako se zove ni on a ni uciteljica, ni koji je razreduser posted image


e meda malog.. sve im novo..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Prvacici
10.9.2011 12:24:59   
amdi
Jesu li vasi prvacici dobili knjige? Nama su rekli da ce dobiti besplatne, ali se ušutili, pa sad ne znam hocu li kupovatiuser posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Prvacici
13.9.2011 3:14:51   
DM

IZVORNA PORUKA: amdi

Jesu li vasi prvacici dobili knjige? Nama su rekli da ce dobiti besplatne, ali se ušutili, pa sad ne znam hocu li kupovatiuser posted image

nisu još-a kad će ne znamouser posted image
Mislim-i da kupimo-šta za ostalu djecu!?
Kaže moj S-nismo još dobili knjige-sve je to do ministarstvauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Prvacici
13.9.2011 9:20:40   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: amdi

Jesu li vasi prvacici dobili knjige? Nama su rekli da ce dobiti besplatne, ali se ušutili, pa sad ne znam hocu li kupovatiuser posted image


Nismo ni mi (S. Grad). Ja ni ne pitam. Vidim rade razne zadatke, dobiju listove sa problemčićima za rješavanje tipa "oboji", "zaokruži", "koji je najmanji/najveći" i tako to. Crtaju, uče se ponašanju u školi. Mislim da im te knjige još ništa ne znače.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Prvacici
13.9.2011 11:32:59   
mama75
Podjela knjiga od 16. Bilo sinoc na vijestima user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Prvacici
13.9.2011 11:40:16   
Lejla Ka
Kakvi su vam utisci nakon prve sedmice? Kako ste zadovoljni učiteljicom, školom, komunikacijom, eventualno produženim boravkom?

Ja imam sreću da mi je kčerka dosta pričljiva i voli ispričati šta je bilo i šta je radila. Veliki je entuzijasta za školu i sve je jako interesuje. Ide i u produženi boravak.
Mislim da se za sad lijepo snašla (dosta je povučena u nekoj početnoj komunikaciji sa nepoznatom djecom, najčešće se brani nekim mrgodnim stavom koji naravno nije baš dobro prihvaćen) i u razredu i u produženom. Kaže da je sretna.

Ja sam za sad jako zadovoljna odnosom osoblja škole, komunikacijom sa učiteljicom.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Prvacici
13.9.2011 13:38:02   
DM
Nas je učiteljica jučer nazvala da pita zašto nije bio u školi-da vidi je li sve u reduuser posted image
A ineče-imali smo priliku izabrati učiteljicu(doduše između dvije smo birali)user posted image i tako im je lijep doček napravila-na hodniku napravljeno stablo jabuke i na nj baloni, a na vratima nj učionice su zalijepili jabuke(od kolaž papira napravila)sa nj imenima-tako da lakše pronađu svoju učionicu...a da-i još jedna jabuka(sve u duhu jeseni i plodova)kao dvolisnicai unutra jedan mali crtež-dječak i djevojčica sa škol. torbama-da oni oboje, a na drugoj strani dobrodošlica od učiteljice...
Vidjećemo dalje...


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Prvacici
13.9.2011 17:19:23   
D_K
doublemum - za vasu uciteljicu jedan veliki user posted image user posted image
ja se upravo spremam na prvi roditeljski. prvi put cu dobro ošacovati učiteljicu.. samo sam kratko sa njoj razgovarala kad su primali djecu - prvi utisak savim zadovoljavajuci. sto se tice malena - ona izgleda sasvim zadovoljna u skoli. nema nikakvih ispada, placa, zadace uradi kuci, u skoli vidim da sve stigne.. samo mi je problem sto ona sve hoce nabrzaka da nacrta, oboji i to ide na ustrb preciznosti ali sve je to ok, ovo je tek pocetak..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Prvacici
20.9.2011 18:45:12   
DM
Podijeljeni udžbenici.....
radimo zadaćuuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Prvacici
20.9.2011 22:54:07   
Amam
Evo i nas da se prijavimo user posted image
Ja imam princezu prvacica,kupili smo sve sto se moglo kupiti na temu HK user posted image .
Knjige kod nas djeca nisu dobila kupili smo ih.
Malena se dobro snasla,inace malo teze ostvaruje kontak na prvu ali dobro je.
Vazno je da zna uciteljicu user posted image .
I da da se pohvalimo dobila je i prvu 5.Mama je jako ponosna.Drugi dan su dobili zadacu i djeca zaboravila,moja pametnica nije pa je uciteljica ocijenila user posted image user posted image


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Prvacici
20.9.2011 22:59:50   
Lejla Ka
I mi smo dobili uđbenike. Moja curica ih je shvatila kao neke zabavne knjige koje ona može po želji ispunjavati, tako da sam joj morala objasniti da učiteljica treba da kaže šta će raditi. Dobili smo i nešto zadaće. Moja ide u produženi boravak pa će tamo raditi zadaću, ali za sad radimo i kući.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Prvacici
20.9.2011 23:18:03   
tweety
Naši prvačići nisu dobili knjige nego smo ih morali kupiti.Najgore od svega je da ovogodišnje nisu iste kao prošlogodišnje a kao šlag na tortu knjige nisu iste za sve škole user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadaće bude ali uglavnom bojenje user posted image

Sretno našim prvačićima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Prvacici
21.9.2011 8:48:59   
DM
Moj dječak je sinoć bojio neke životinje(i konj je crven, krava - zelena, kokoš-ljubičastauser posted image user posted image user posted image ) i pitam ga ja -jesi li igdje vidio takve životinje-kaže nisam, ali je učiteljica rekla da obojimo po želji!user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Prvacici
21.9.2011 8:53:03   
HAHA
IZVORNA PORUKA: doublemum

Moj dječak je sinoć bojio neke životinje(i konj je crven, krava - zelena, kokoš-ljubičastauser posted image user posted image user posted image ) i pitam ga ja -jesi li igdje vidio takve životinje-kaže nisam, ali je učiteljica rekla da obojimo po želji!user posted image
Samo neka boji kako želi,to je super,normalan razvoj,a sada se nalazi u simboličkoj fazi.


_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Prvacici
21.9.2011 10:39:40   
Lejla Ka
Znate li gdje ima najlonskih okvirova A4 dimenzije u koje bi mogli stati uđbenici za prvačiće. Našla sam neke u Merkatoru u koje ne mogu ni velike sveske a kamoli uđbenici (koji su istina malo manji od A4 formata), neki totalno nestandardni format.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Prvacici
21.9.2011 11:01:39   
DM
I ja sam razočarana ponudom istih-meni sestra poslala neke, malo su veliki, sa ben 10 aplikacijama,lijepe se na unutarnje strane udžbenikauser posted image bezveze,ali eto šta je tu je!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Prvacici
21.9.2011 11:03:36   
DM
Ah da ima ih u DP marketima!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Prvacici
21.9.2011 12:06:51   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: doublemum

Ah da ima ih u DP marketima!


U nekim većim?


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Prvacici
21.9.2011 12:33:34   
D_K
mi jos nisamo dobili udzbenike user posted image user posted image
tako je to sa podrucnim skolama user posted image user posted image

vidis, Lejla mi je dala dobru ideju, ja se ne bih ni sjetila onih folija.. bas cu ih potraziti.. da nema u onoj knjizari (exclusive ili tako nesto) ili u Konzumu? znam da Konzum na Stupu ima tonu skolskog pribora, mozda se i to negdje nadje..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Prvacici
21.9.2011 12:48:00   
DM
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: doublemum

Ah da ima ih u DP marketima!


U nekim većim?



-/59//////////-

7,443U hadžićkom je ovo-samo ja nisam nešto zadovoljna ni ovim-malo su uži od udžbenika i rekoh već-savijaju se unutar korica  udžbenika i onda se zalijepe!

http://imageshack.us/photo/my-images/17/okviir001.jpg/
Eh evo konačno!


< Poruku je uredio doublemum -- 21.9.2011 12:59:24 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Prvacici
21.9.2011 12:56:55   
alami
Ja sam kupila okvire za knjige u svjetlost knjizari u Titovoj, mogu za knjige za prvi razred (10 komada pakovanje-2,5 KM kosta), a vidjela sam da ima i u DP u Hrasnom kod Palme

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Prvacici
21.9.2011 13:02:31   
Lejla Ka
Ma nemojte se zabrinjavati što nisu dobili uđbenike, svakako tek uče kako se ponašati u školi. A možda im je i bolje bez njih user posted image

Ja se zijanila kad sam vidjela uđbenik za likovnu kulturu za 1. razred. Ja sam prvi uđbenik likovne kulture imala u srednjoj, do tad je bio blok i kako kad potrebni pribor za rad. Oni sad petogodišnjacima izmislili uđbenik likovnog. Bože, daj da nam učiteljica bude pametna žena!


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Prvacici
21.9.2011 13:03:43   
DM

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ma nemojte se zabrinjavati što nisu dobili uđbenike, svakako tek uče kako se ponašati u školi. A možda im je i bolje bez njih user posted image

Ja se zijanila kad sam vidjela uđbenik za likovnu kulturu za 1. razred. Ja sam prvi uđbenik likovne kulture imala u srednjoj, do tad je bio blok i kako kad potrebni pribor za rad. Oni sad petogodišnjacima izmislili uđbenik likovnog. Bože, daj da nam učiteljica bude pametna žena!


I ja isto-kad je donio knjige pitam se-a i za likovno udžbenikuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *