|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Padutin
29.11.2008 12:16:58   
lejlas30
Hvala ti puno, i ja Boga molim user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Padutin
1.12.2008 14:03:00   
lejlas30
Eh ovako, jutrosnji nalaz MM je ohrabrijuci user posted image user posted image user posted image  Prema onome sto mi je maloprije telefonom rekao, pokretljivost spermija se bas popravila a i leukocita je puno manje u odnosu na onaj nalaz od prije 3 mjeseca user posted image user posted image user posted image
Rada mu je opet odrzala predavanje o tim leukocitima i rekla mu da natjera urologa da otkrije njihov uzrok. Odmah je danas otisao da uradi hormone u "Eurofarm" a u petak ce kod urologa da uradi sve pretrage i potrebne preglede.
Ja ujutro idem kod mog ljekara da radim briseve i papu. Malo me brine sad to sto je Rada MM rekla da po njenom, sa onakvim njegovim nalazom  ja mogu ostati trudna. Zbog toga odoh da vidim da sad kod mene nije sta krenulo naopako... 



< Poruku je uredio lejlas30 -- 1.12.2008 14:04:11 >


_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Padutin
1.12.2008 20:27:23   
ena0002
Lejlas30 to su super vijesti, cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image . Neka TM za svaki slucaj kod urologa provjeri da nema neke upale, zbog tih leukocita. Ali to su bas ohrabrujuce vijesti za nas ostale user posted image user posted image user posted image . Evo MM ce od sutra poceti sa terapijom pa se ja iskreno nadam da ce se za tri mj stanje popraviti.A to za Radu, ona je i MM rekla da je spermogram u principu OK , cak je stavila normospermija iako je progresivno pokretnih bilo 40% i ima leukocita. Ali ja mislim da treba iskorijeniti te leukocite svakako.

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Padutin
2.12.2008 11:10:12   
lejlas30
Ma ja mislim da su leukociti i najveci problem kod MM, jer kako je Rada rekla, sve ostalo se drasticno poboljsalo. Pravo se povecao broj normalnih oblika spermija, u odnosu na prosli nalaz. Progresivno pokrenti su se neznatno smanjili user posted image , ali Rada kaze da to nije nista i da to zna varirati. Cekamo sad petak kad je narucen kod urologa, tad ce mu biti gotovi i nalazi hormona. Nadamo se boljem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Padutin
2.12.2008 16:03:59   
ena0002
Lejlas30 a koliko je TM pio tog padutina? MM mora piti 3x2, to je 6 tableta dnevno, sto znaci da nam pakovanje koje kosta 130 KM moze biti samo 16 dana user posted image . Znaci za 3 mj cemo dati 1000 KM. Mislim nije to bas ni jeftino, jos plus ove ostale pretrage, nabrace se to oko 2000 KM. Mislim, nije to ni problem ako ce se nalaz popraviti i konacno da dobijemo malu user posted image . A mene sad ufatila neka panika sta ako ni nakon 3 mj ne bude bolje user posted image  MM je broj i normalnih u granicama normale, ali je pokretljivost oslabila pa valjda zbog te upale. Ma haj moramo se nadati, ti si me ohrabrila sa tim novim nalazima user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Padutin
3.12.2008 9:24:13   
lejlas30
Ista je situacija bila i kod MM. Tri puta po dvije  svaki dan. Kutija traje tacnoi 16 dana. Tri mjeseca znaci 6 kutija, a jedna kosta 120 Km. Plus e vitamini koji su po bociti 20 KM. Kad se zbroji (plus antibiotici za leukospermiju) sve kosta nesto manje od 1000 KM.
Ali sta se moze, sve za zdravlje i nasu djecu, ako Bog da.
Ena, samo hrabro user posted image user posted image user posted image  bice sve dobro user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *