|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
26.12.2011 14:30:35   
land
ako ste isli prosle godine, i nije bilo problema onda je osip od neceg drugog.
Ili je nesto pojeo, a moze biti i od odjece, mojoj kcerki se znalo desiti da se ospe"onako"na cistu miruuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
18.5.2013 22:21:28   
djoisa
Radi li jos uvijek ova slana soba u Sa? Ima li neko kontakt telefon?

(odgovor članu land)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
18.5.2013 22:52:19   
škorpija
Solvita

adresa: Buka 6, 71000 Sarajevo

tel. +387 33 267230, mob. +387 33 267231
eMail. info@solvita.ba

Radno vrijeme centra;
Ponedjeljak – petak: 12.00 – 20.00
Subota: 10.00 – 15.00

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
20.5.2013 10:43:30   
djoisa
ovi brojevi vise nisu u upotrebi..

ne mogu ni njihovu web stranicu na interntu da nadjem..

da li upste radi slana soba u Sa?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
20.5.2013 15:55:05   
shpagica
Mislim da ne radi.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
23.3.2015 21:36:03   
canim
Jel ko bio u ovoj slanoj sobi, kakva su iskustva

http://www.ekupon.ba/ekupon/ponuda/udahnite-zdravlje-i-slobodu-50-popusta-na-deset-tretmana-u-slanoj-sobi-za-djecu-ili-odrasle

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
23.3.2015 22:03:10   
salmy
neki dan sam citala kako ovo opste nije zdravo...i mi smo razmisljali ali...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
24.3.2015 7:49:25   
babina beba
Ima u hotelu Holivud na Ilidzi....detalje neznam, al znam da ima jer sestra vodi malog cesto!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
24.3.2015 14:55:50   
jasmiiiiiina
Moj sin ima opstruktivni bronhitis i trenutno je pun slajma.Od subote idemo u slanu sobu na Ciglanama i vec poslije prve terapije je prestao pucketati.
Nismo isli prije u Hotel H jer nisam znala kako ce reagovati na taj mali prostor.Kao tus kabina. Ovdje imate sobu za djecu,kao malu igraonu.Imaju lopatice,kantice,lego kockice,bojanke i flomastere.Dok sve proba prodje 20km.Mi smo sa nestrpljenjam cekali da se ponovo otvori.Nadam se da ce ova terapija upaliti,jer je stalno bolestan.Imate na ekuponu trenutno akciju 10tretmana 50km.LP

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
24.3.2015 16:14:18   
aidana
IZVORNA PORUKA: salmy

neki dan sam citala kako ovo opste nije zdravo...i mi smo razmisljali ali...


Salmy moze malo vise info o tome da nije zdravo? Ja evo prvi put vidim ovo i citam da moze za djecu, pogotovo astmaticare, bronhiticare...Isprobala bih definitivno kad mu se stanje opet pogorsa ili cak preventivo. Cini mi se da samo jos ovo nismo isprobali user posted image

< Poruku je uredio aidana -- 24.3.2015 16:15:16 >

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
24.3.2015 17:46:26   
salmy

IZVORNA PORUKA: aidana

IZVORNA PORUKA: salmy

neki dan sam citala kako ovo opste nije zdravo...i mi smo razmisljali ali...


Salmy moze malo vise info o tome da nije zdravo? Ja evo prvi put vidim ovo i citam da moze za djecu, pogotovo astmaticare, bronhiticare...Isprobala bih definitivno kad mu se stanje opet pogorsa ili cak preventivo. Cini mi se da samo jos ovo nismo isprobali user posted image

U većini slučajeva vodeno staklo nije toliko opasno ali nikako ga ne bi smjelo biti u slanim sobama. Toksično je ukoliko se udiše stoga posve neprihvatljivo za izradu slane sobe. Usprkos tome mnogi izvođači (graditelji) slanih soba masovno u velikim količinama koriste vodeno staklo za nanošenje soli na zidove i stropove zbog njegove niske cijene. Klijenti slanih soba tu činjenicu mogu vrlo teško saznati pa stoga mnogi izvođači ne mare za štetnost materijala koje koriste a koji im donose znatne uštede. Jedan od načina da posumnjate da se u izradi slane sobe koristilo vodeno staklo je taj što sol sa zidova možete prilično lako sastrugati i pod prstima se ruli a na pojedinim mjestima sol otpada ili je već otpala sa zidova ili stropa pa je s vremena na vrijeme potrebno obnavljati slanu sobu. Izvođači (graditelji) slanih soba a time i vlasnici slanih soba kojima je vaše zdravlje na prvome mjestu koriste specijalno vezivo za sol koje ima certifikat prehrambenog artikla te je samo takva slana soba posve prihvatljiva i bezopasna za vaše zdravlje. Ako vi ne štedite za svoje zdravlje ne dozvolite ni drugima da štede na njemu!

ovo procitah....bilo je tu jos clanaka vezano za to...

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
24.3.2015 23:42:07   
aidana
Hvala, dakle nije upitan tretman vec materijal od kojeg je eventualno izgradjena soba. Bas cu se jos raspitati.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
18.10.2015 22:38:55   
merima_s
Ima li kakvih novosti vezano za ovu terapiju? Ja bih sina vodila, nos mu je sa lijeve strane potpuno zacepljen.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *