|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 12:46:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tekja

Treba biti optimist, uvijek, potpuno se slazem...nisam gledala dokumentarac, ali vjerujem da nije otkrio nista novo...
 
Zivot neumitno prolazi..svi imamo izbor, hocemo li ga provesti sa tugom ili cemo kroz njega ici sa osmijehom...
 
Od pamtivjeka je bilo siromasnih, bolesnih, gladnih...nece neciji pesimizam promijeniti poredak stvari, nazalost...
ja ne sjedim i nekukam samo pa da mislim da ce moj pesimizam promijeniti stvari...ja sam "optimista" pa ko sizif guram...stalno kontam da ce se nesto promijeniti...a ne lijepim slicice po panou

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 12:52:38   
veeseelaa
ja sam baš vesela i veliki sam optimista, uvijek u svemu nekako spontano nadjem nešto i dobro il bar sam uvjerena da je moglo biti i gore.... stalno sam nasmijana, spremna na šalu, zezanje....
naravno imala sam bezbroj teških sitaucija u životu al sam se održala i uvijek sam bila ta koja je svoju porodicu svojim optimizmom vraćala na noge
Mislim da se ljudi takvi rode, ne možeš to naučiti, možeš nastojati ali....

imam jednu rodicu kojoj je u trudnoći dijagnosticiran HPV, jao kako se ta žena sekirala i ona i njen suprug, pa to je bio užas, ama pali su ljudi u depresiju
Ja sam ih tako ohrabrivala danima, a ona zapela pa pisaće mi u kartonu, pa kao da sam imala bezbroj ljubavnika .... ma žena potonula
eh rekoh draga pa zar to nije + da misle da si imala više ljubavnika, jao kako se ona tome smijala, rekoh da Bog do meni napišu tako šta u karton, stalno sam je nastojala oraspoložiti.... spontano, jaranski od srca sam sve okretala na šalu, i sad je sve ok, obnovili su nalaze i HPV-a nema, ispostavilo se da je bila greška a oni bili i prošli


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 13:04:15   
hanabanana
Meni ko god da zakuca i zatraži hranu, rado ću podijeliti ono što imam u plakaru.
Ne mogu svačiju tugu da odbolujem, jer imam djecu kojoj treba zdrava i nasmijana mama.
to se tiče političara i sveukupne političke situacije, imali smo izbore, izabrali smo ih. Svaki narod ima vlast koju zaslužuje.
Iako ja lično imam ventile na radijatorima ipak plaćam paušal kao većina ovog grada, ali zavrćem radijator, ne šaljem toplotu u havu samo zato što sam je platila.
Ja ulazim u statistiku onih kojim su mahnuli auto ispred kuće.
Ja sam mogla da se ubijem, da plaćem, da kunem, da platim pa da mi vrata auto ( što nisam htjela )....nisam se ni pomirila i dan danas sporadično nazovem MUP da vidim ima li šta novo....ali nisam dopustila da radi toga budem nesretna danima.
I vrlo sam realna, šta bih imala od toga?
Mogla sam se i objesiti ali činjenicu da su mi mahnuli auto ništa neće promijeniti.

Ja se sikiram samo zbog onog što direktno zavisi od mene.
Volim životinje, ali stvarno me ne sikiraju psi lutalice po gradu Sarajevu.
Nazovite me bezdušnom, ali psi su vrlo nisko na mojoj listi prioriteta.
Ja bih uvijek radije novac dala Udruenju djece to boluju od raka, nego udruenju za zatitu ivotinja...I to je tako, i uvijek e biti. Dokle god ima i jedno dijete kojem treba pomo, ja novac ne bih davala cukama.

I uopšte ne mislim da sam neodgojena ako sam odlučila da budem pozitivna.

< Poruku je uredio hanabanana -- 19.1.2011 13:10:37 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 13:06:05   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Latinka

Ja sam prije više od godinu dana pročitala knjigu "Tajna" po kojoj je i napravljen dokumentarac.


Latinka ko je pisac ove knjige?


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 13:13:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Latinka

Ja sam prije više od godinu dana pročitala knjigu "Tajna" po kojoj je i napravljen dokumentarac.


Latinka ko je pisac ove knjige?


Tajna – Rhonda Byrne

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 13:15:14   
Blue rose RR
Onda ko želi knjigu da skine i pročita (ja upravo "listam" :) ), ima na http://www.baneprevoz.com/e-knjige/Rhonda-Byrne-Tajna_2906

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 13:31:49   
Hanady RR
meni uopte ne treba dokumentarac da shavtim da na sve trebam gledati pozitivno.

ja sam vječiti optimista...kod mene je čaša uvijek na pola puna, ne crtam nikakve crteže i panoe al imam ciljeve životne i njima težim. Svojim trudom, radom i zalagnjem. Sve mi se oko mene ne dopada al znam jednom će biti bolje.
meni je svaki novi dan novi razlog da se radujem dok smo svi živi i zdravi.

Sve do sada čemu sam težila to sam i ostavrila....
nedaće tipa smrti bližnjih, bolesti, finansijeske neizvjesnosti, straha, rata i svega ostalog gurala sam ko ''velika'' jer sam znala sutra je novi dan i biće onako kako treba biti a meni po volji ako se dovoljno trudim da mi bude.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 13:46:28   
SdZ
Od malih nogu zivot me je natjerao da razmisljam kao "velika". Nisam uspjela prozivjeti djetinjstvo onako kako zasluzuje svako dijete. Roditelji su mi obezbjedili sve sto sam pozeljela, ali sreca nije u novcu, u stvarima. Tudje ruke u braku mojih roditelja utjecale su i na mene. Zivot me natjerao da uvijek mislim na ono najgore sto se moze desiti, a dobro je lahko primiti.
Kad je u moj zivot usao mm sve se promjenilo. Promjenila sam nacin zivota, pocela sam zivot gledati drugim ocima. Pocela sam razmisljati o dobrom, a ne samo o zlu koje bi me moglo snaci. Nisam odlutala od stvarnog svijeta, ali ga drugacije dozivljavam.
Postavljam sebi ciljeve i dajem sve od sebe da ih ispunim. Vjerujem u "svjetlo na kraju tunela", vjerujem u to da "nada umire posljednja" u "sunce poslije kise", vjerujem u "bolje sutra" i prije svega vjerujem da je sve od Boga, a On zna zasto se nesto desava.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 13:51:45   
veeseelaa
mislim da ljudi koju su pesimistični i koji su skloni depresijama, oni koji srljaju u životu tražeći smisao istog trebaju se okrenuti vjeri jer ih samo ona može održati
Ljudi koji su vjernici su zaista jake ličnosti, vrijedni divljenja, takve ljude treba imati u svom bližem okruženju

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 14:12:06   
ledy blue
Ja se apsolutno slazem sa tim da treba imati pozitivne misli...ne razmisljati negativno...al ne vidim po cemu je neko pesimista..ako realno sagleda svoje mogocnosti..tj realne mogusnosti ishoda nekog događaja...posla  isl.
I niko me ne moze ubijediti ...da svojim pozitivnim mislima mogu iscaprkati nesto za sto je realno neostvarljivo...da se neko ko ima neizlijecivu bolest ...i kome je ostalo par dana zivota moze izlijeciti ...i mogu navesti stotinu primjera...
Za neke sitnije stvari...mozda..a za neke radikalne ishode...definitivno ne...
samo sam realna...mozda to i nije dobro za mene..al ocekivanje neceg neostvarivog za mene nije domen pozitivnih misli ...vec fantaziranje..


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 14:17:52   
Blue rose RR
Kažu da : pesimisti su samo dobro obaviješteni optimisti.

Ne mogu reći da pripadam isključivo samo jednim ili drugim, ali mislim da sam više optimista, pogotov kad su ljudi u pitanju.
Ne očekujem od života previše, već samo ono što je neophodno da budemo zdravi, sretni i da živimo normalan život.
Dovoljno je da pogledamo masu onih emisija humanitarnog karaktera, da se okrenemo oko sebe i vidimo kako ljudi žive, apoteke i bolnice pune pacijenata.

Znam samo da svako jutro na put prema poslu srećem jedne te iste ljude, neki namrgođeni, neki sretni, neki bezlični -  a ja zahvalim Bogu što sam zdrava i živa, i sa osmijehom nastavim dalje.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 14:18:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Meni ko god da zakuca i zatraži hranu, rado ću podijeliti ono što imam u plakaru.
Ne mogu svačiju tugu da odbolujem, jer imam djecu kojoj treba zdrava i nasmijana mama.
to se tiče političara i sveukupne političke situacije, imali smo izbore, izabrali smo ih. Svaki narod ima vlast koju zaslužuje.
Iako ja lično imam ventile na radijatorima ipak plaćam paušal kao većina ovog grada, ali zavrćem radijator, ne šaljem toplotu u havu samo zato što sam je platila.
Ja ulazim u statistiku onih kojim su mahnuli auto ispred kuće.
Ja sam mogla da se ubijem, da plaćem, da kunem, da platim pa da mi vrata auto ( što nisam htjela )....nisam se ni pomirila i dan danas sporadično nazovem MUP da vidim ima li šta novo....ali nisam dopustila da radi toga budem nesretna danima.
I vrlo sam realna, šta bih imala od toga?
Mogla sam se i objesiti ali činjenicu da su mi mahnuli auto ništa neće promijeniti.

Ja se sikiram samo zbog onog što direktno zavisi od mene.
Volim životinje, ali stvarno me ne sikiraju psi lutalice po gradu Sarajevu.
Nazovite me bezdušnom, ali psi su vrlo nisko na mojoj listi prioriteta.
Ja bih uvijek radije novac dala Udruenju djece to boluju od raka, nego udruenju za zatitu ivotinja...I to je tako, i uvijek e biti. Dokle god ima i jedno dijete kojem treba pomo, ja novac ne bih davala cukama.

I uopšte ne mislim da sam neodgojena ako sam odlučila da budem pozitivna.
sa svim se slazem...osim s zadnjim pasusom...nije da se ne slazem...nego eto...ja sam odlucila da pomazem zivotinjama, jer mislim da ima dovoljno ljudi (a moglo bi ih uvijek biti i puno vise) koji ce uvijek pomoci ljudima prije nego zivotinjama...i kada bi zaista svi oni koji uvijek mudruju kako ima puno vise djece i odraslih kojima je pomoc potrebna...a ja pomazem zivotinjama, umjesto njima...e, kada bi ti pomagali ljudima...svijet bi bio divan (ovo se hanabanana ne odnosi na tebe, za tebe vjerujem da pomazes...nego na one koji sjede u toplom i pametuju...a prstom ne mrdaju...ni za ljude...a kamoli za zivotinje)

Ja sam svom djetetu uvijek nasmijana...barem pokusavam biti...nisam pesimista koji sjedi i samo kuka...ali opet ponavljam...tesko je misliti pozitivno kada malo...mlao...pa te nesto sje... ili neko...a opet mislim uvijek pozitivno i da ce uvijek sve dobro zavrsiti...i da ce sve biti super...i bla, bla...pa opet..nekad...covjek padne

i uvijek zavidim "plavusama" tj. mojim poznanicama kojima je tragedija ako im se nokat slomi...voljela bih tako razmislajti...al' ne mogu

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 14:21:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Kažu da : pesimisti su samo dobro obaviješteni optimisti.

Ne mogu reći da pripadam isključivo samo jednim ili drugim, ali mislim da sam više optimista, pogotov kad su ljudi u pitanju.
Ne očekujem od života previše, već samo ono što je neophodno da budemo zdravi, sretni i da živimo normalan život.
Dovoljno je da pogledamo masu onih emisija humanitarnog karaktera, da se okrenemo oko sebe i vidimo kako ljudi žive, apoteke i bolnice pune pacijenata.

Znam samo da svako jutro na put prema poslu srećem jedne te iste ljude, neki namrgođeni, neki sretni, neki bezlični -  a ja zahvalim Bogu što sam zdrava i živa, i sa osmijehom nastavim dalje.

PoDApisujem

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 14:22:06   
koka i po
po prirodi sam optimista user posted image  sa normalnom dozom pesimizma .
Tj.za sve u zivotu sto mi se treba desiti gledam u dvije opcije...ili ce biti ili nece.
Tj.psihicki se pripremam za prvu (koja je dobrodosla) ali i za drugu jer se dobrom psiho pripremom na poraz moze lakse podnjeti isti.
Ne vagam stvari,realno ih prihvatim onakve kakve jesu ali se trudim da iz poraza opet izvucem nesto za pouku.
Sto vesela kaze,puno vrijedi i ako je covjek vjernik i ako zna da sve sto se desava je predodredjeno i tako mora da bude.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 14:28:58   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ledy blue

Ja se apsolutno slazem sa tim da treba imati pozitivne misli...ne razmisljati negativno...al ne vidim po cemu je neko pesimista..ako realno sagleda svoje mogocnosti..tj realne mogusnosti ishoda nekog događaja...posla  isl.
I niko me ne moze ubijediti ...da svojim pozitivnim mislima mogu iscaprkati nesto za sto je realno neostvarljivo...da se neko ko ima neizlijecivu bolest ...i kome je ostalo par dana zivota moze izlijeciti ...i mogu navesti stotinu primjera...
Za neke sitnije stvari...mozda..a za neke radikalne ishode...definitivno ne...
samo sam realna...mozda to i nije dobro za mene..al ocekivanje neceg neostvarivog za mene nije domen pozitivnih misli ...vec fantaziranje..



pa sad.... naravno da treba realno gledati na stvari, na posao i sl i prema tome i ocijeniti svoje sposobnosti goniti u tom pravcu, naravno da je smiješno biti optimističan u ne realnim situacijama
al ima onih koji svojim pesimističkim gledanjem prosto naslute neki haos

Samouvjerenost je jako bitna u životu, ja to mogu, ja ću to i ostvariti i sl

Imam kolegicu koja ima karcinom dojke , ma ta je žena pravi borac, stalno kreće u nove pobjede, kad je išla na operaciju nadala se najboljem, nije plakala ni dizala frku
Psiha je najbitnija i u bolesti i u drugim stvarima, kad ona strada ništa ne pomaže

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 14:29:20   
hanabanana
O da...ja svaki dan padam...ali se i dižem. user posted image
I tu poruku hoću da proslijedim djeci: nije sramota pasti, sramota je ne dići se.

Ja svaki dan od posla do kuće vidim toliko sranja da bih umjesto pred zgradu mogla ravno pred V internu ( jesu tamo oni što djele vesele tablete?! )
Počevši od auta koji voze ispred mene i sukljaju takav dim iz auspuha koji je u najblažu ruku kancerogen ( pa se na to nadoveže to da takvim autima neko ipak dopusti da prodju teh. pregled, zakon im omogući da im registracija manje košta jer voze auto starije od sedam godina - a to što je krš, što zagađuje okolinu, ugrožava sebe i mene, to baška ), pogleda na starce koji prevrcu kontejnere, dva narkomana kako svaki za sebe motaju svoj joint na klupi u parku koji je predvidjen za igru djece, sirote rome kako stoje na -12 na raskrsnicama sa pruženom rukom...ili one koji na semaforu peru vjetrobrane....
Još ako ne daj bože odmah ujutro vidim dnevne novine, mogla bih otici pred Parlament i zapaliti se.
Smrtovnice 5 listova, 5 listova crne hronike, 15 gluposti, i jedan članak sa vijestima iz kulture.

I ne mogu reći da mi nije stalo, stalo mi je...ali ne mogu više da brinem tuđe brige.
Zato ja svako jutro kada ustanem, pogledam se u ogledalo kažem: Dobro jutro, danas ćemo biti sretni.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 14:31:18   
veeseelaa
I ne mogu reći da mi nije stalo, stalo mi je...ali ne mogu više da brinem tuđe brige.
Zato ja svako jutro kada ustanem, pogledam se u ogledalo kažem: Dobro jutro, danas ćemo biti sretni.


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 14:32:58   
koka i po
IZVORNA PORUKA: hanabanana

O da...ja svaki dan padam...ali se i dižem. user posted image
I tu poruku hoću da proslijedim djeci: nije sramota pasti, sramota je ne dići se.

Ja svaki dan od posla do kuće vidim toliko sranja da bih umjesto pred zgradu mogla ravno pred V internu ( jesu tamo oni što djele vesele tablete?! )
Počevši od auta koji voze ispred mene i sukljaju takav dim iz auspuha koji je u najblažu ruku kancerogen ( pa se na to nadoveže to da takvim autima neko ipak dopusti da prodju teh. pregled, zakon im omogući da im registracija manje košta jer voze auto starije od sedam godina - a to što je krš, što zagađuje okolinu, ugrožava sebe i mene, to baška ), pogleda na starce koji prevrcu kontejnere, dva narkomana kako svaki za sebe motaju svoj joint na klupi u parku koji je predvidjen za igru djece, sirote rome kako stoje na -12 na raskrsnicama sa pruženom rukom...ili one koji na semaforu peru vjetrobrane....
Još ako ne daj bože odmah ujutro vidim dnevne novine, mogla bih otici pred Parlament i zapaliti se.
Smrtovnice 5 listova, 5 listova crne hronike, 15 gluposti, i jedan članak sa vijestima iz kulture.

I ne mogu reći da mi nije stalo, stalo mi je...ali ne mogu više da brinem tuđe brige.
Zato ja svako jutro kada ustanem, pogledam se u ogledalo kažem: Dobro jutro, danas ćemo biti sretni.




dobro receno i dobar recept za krenuti dalje.
i ovo se zove tajna pozitivnih misli...bravo hanabanana user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 14:38:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

O da...ja svaki dan padam...ali se i dižem. user posted image
I tu poruku hoću da proslijedim djeci: nije sramota pasti, sramota je ne dići se.

Ja svaki dan od posla do kuće vidim toliko sranja da bih umjesto pred zgradu mogla ravno pred V internu ( jesu tamo oni što djele vesele tablete?! )
Počevši od auta koji voze ispred mene i sukljaju takav dim iz auspuha koji je u najblažu ruku kancerogen ( pa se na to nadoveže to da takvim autima neko ipak dopusti da prodju teh. pregled, zakon im omogući da im registracija manje košta jer voze auto starije od sedam godina - a to što je krš, što zagađuje okolinu, ugrožava sebe i mene, to baška ), pogleda na starce koji prevrcu kontejnere, dva narkomana kako svaki za sebe motaju svoj joint na klupi u parku koji je predvidjen za igru djece, sirote rome kako stoje na -12 na raskrsnicama sa pruženom rukom...ili one koji na semaforu peru vjetrobrane....
Još ako ne daj bože odmah ujutro vidim dnevne novine, mogla bih otici pred Parlament i zapaliti se.
Smrtovnice 5 listova, 5 listova crne hronike, 15 gluposti, i jedan članak sa vijestima iz kulture.

I ne mogu reći da mi nije stalo, stalo mi je...ali ne mogu više da brinem tuđe brige.
Zato ja svako jutro kada ustanem, pogledam se u ogledalo kažem: Dobro jutro, danas ćemo biti sretni.

zato ja volim mounty python...i britanski humoruser posted image

a vala da pravim pano i da kacim po njemu tajland...ne pada mi na pamet (pise li se ovo skupauser posted image )

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 14:42:23   
leli§
ulijecem OT---ali bih se bas volila kod ove dadada-e zaroviti u biblioteku...sta sve zena ima: enciklopedije, leksikone, itd itd...sta cu kad sam streber user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 14:46:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leli§

ulijecem OT---ali bih se bas volila kod ove dadada-e zaroviti u biblioteku...sta sve zena ima: enciklopedije, leksikone, itd itd...sta cu kad sam streber user posted image user posted image user posted image
al je zato nepismena da bog sauvajuser posted image user posted image ...moji a i njihovi roditelji su imali "maniju" kupovine knjiga...njihova druzenja su izgledala tako da se okupe i filozofiraju...o mao zedonguuser posted image ...ja sam izroduser posted image

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 14:53:14   
leli§
bjezi tamo i ti i mao zedong---ne prepoznah mu ime isprve. mene naucili tse tung...i mislila da si ti napisala nesto na svom engleskom (e.g anbelivbl) i pokusavam odgonetnuti sta si htjela reci---dok zedonga ne rastavih na rastavih na proste faktore ne skontah user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 14:57:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leli§

bjezi tamo i ti i mao zedong---ne prepoznah mu ime isprve. mene naucili tse tung...i mislila da si ti napisala nesto na svom engleskom (e.g anbelivbl) i pokusavam odgonetnuti sta si htjela reci---dok zedonga ne rastavih na rastavih na proste faktore ne skontah user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image ...hebiga...ja odrasla u dojclanduuser posted image

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
19.1.2011 15:05:34   
leli§
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: leli§

bjezi tamo i ti i mao zedong---ne prepoznah mu ime isprve. mene naucili tse tung...i mislila da si ti napisala nesto na svom engleskom (e.g anbelivbl) i pokusavam odgonetnuti sta si htjela reci---dok zedonga ne rastavih na rastavih na proste faktore ne skontah user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image ...hebiga...ja odrasla u dojclanduuser posted image



suti ne spominji mi dojcland---kod mene sunce snjezi (sva ja moguca slova ispremecem---ni zedong ne bi skontao moj svica dojc user posted image ) ali mislim pozitivno ima da savladam njemacki da bar mogu tarziti hljeb i par malih camcica kako trebauser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: "Tajna" ( moc pozitivnih misli)
12.3.2013 2:27:51   
amra_sa
Da malo dignem temu. Pozitivne misli prizivaju pozitivne događaje - u to sam se lično uvjerila. Počela sam da pozitivno razmišljam o sebi ali i o drugima. Mogu reći da sam u duši sretnija i zadovoljnija. Desi se da me neko ili nešto naljuti, ali i to pokušavam da kanališem. Zašto da budem ljuta kad mogu biti nasmijana, zašto da budem nesretna zbog nekih stvari, ima puno stvari i razloga zbog kojih mogu biti sretna. Pozitivne misli čine čuda isto kao negativne. Ima ona stara narodna : "Ti poželi dobro tuđem teletu, vratiće se dobro tvome djetetu" ... Ja vam svima (koji ovo čitate) želim sve najbolje u životu, da budete sretni, okruženi pozitivnim mislima, ljudima, događajima ... I ne zaboravite da se smijete, smijeh liječi user posted image Nekom drugom prilikom pročitam postove, tema je odlična ... Preporučjem vam da pročitate knjigu "Moć pozitivnog mišljenja" ...

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *