|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
27.11.2008 12:43:26   
nikka
Andji a kakve su torte i kolači u" Slatkoj Tajni",ja sam prije kad prolazim pored Doboja znala svratiti baš zbog kolača jer su bili extra,a nisam već dugo?

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
27.11.2008 12:47:21   
andji
jela sam par torti,nisu loše mada ja sam tamo išla na voćne salate većinom,ali eto u zadnje 2 god. kome god zatreba ja se snabdjevam iz 'Čarobnjaka' i kao što rekoh prezadovoljna sam

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
23.12.2008 22:13:38   
Amrino
Zene dajte savjet! Koga izabrati- Azru ili Fantaziju?
Na Azrinoj stranici nista ne pise...ni koji filovi su ni koliko kostaju torte...Koliko se kod nje krecu ove rodjendanske?
Sto se Fantazije tice- koji fil izabrati? user posted image Ne razumijem se u torte (znam ih samo jesti user posted image )- sta je Reform, Moka, Doxat ?
One sto mi se usvidjaju su oko 60 KM- hoce li biti dovoljno za oko 50 ljudi? user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
23.12.2008 22:15:52   
camm
aj pomozite nam i meni ce trebati
a bas me zanimaju cjene nikada nisam tu kupovala
ove dvije g. sve sam u palmi kupovala.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
23.12.2008 23:21:08   
Ilhana RR
Jao torte koje ste pokazali izgledaju predobre... da sam Bogdo dole da mogu mojoj naruciti... al izgleda da cu morati ja praviti za prvi rodjendan kako god... a mozemo mi njega ponovo slaviti u bosni pa da narucimo jednu takvu hehe... ona sa mikijem izgleda predobro... volila bih da ima ovde da se takva naruci, odma bi je braticni maloj narucila... ona luda za mikijem hhe...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
23.12.2008 23:51:46   
sarayka
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Zene dajte savjet! Koga izabrati- Azru ili Fantaziju?
Na Azrinoj stranici nista ne pise...ni koji filovi su ni koliko kostaju torte...Koliko se kod nje krecu ove rodjendanske?
Sto se Fantazije tice- koji fil izabrati? user posted image Ne razumijem se u torte (znam ih samo jesti user posted image )- sta je Reform, Moka, Doxat ?
One sto mi se usvidjaju su oko 60 KM- hoce li biti dovoljno za oko 50 ljudi? user posted image



Već sam pisala da mi svi u porodici odavno naručujemo torte u Fantaziji i super su...
Mi smo Lamiji za prvi rođendan naručili sa čokoladnim filom i ta je bas mljac mljac...bas je puna fila, sočna i  mekana i provjereno je ta najbolja samo napomeni da ce bit djece jer neki stavljaju rum...
Eh sad nisam sigurna da ti to može bit za 50 osoba al naglasi im da ti za toliko osoba treba pa ce ti je pojačati al naplatit još 5-10 Km, al to ćes najbolje vidjet sa njima kad ih nazoves...
Dakle glasam za Fantaziju!!user posted image
P.s: nazovi 4-5 dana prije.

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
23.12.2008 23:55:14   
jasmina_mm

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Zene dajte savjet! Koga izabrati- Azru ili Fantaziju?
Na Azrinoj stranici nista ne pise...ni koji filovi su ni koliko kostaju torte...Koliko se kod nje krecu ove rodjendanske?
Sto se Fantazije tice- koji fil izabrati? user posted image Ne razumijem se u torte (znam ih samo jesti user posted image )- sta je Reform, Moka, Doxat ?
One sto mi se usvidjaju su oko 60 KM- hoce li biti dovoljno za oko 50 ljudi? user posted image


Amra ja sam sinu narucila tortu u Fantaziji doduse ja sam uzela onu od 140KM ( posto sam narucila za 100 ljudi bila je 170), ali meni su rekli da su sve torte otprilike za 50 ljudi.
Uzela sam cokoladnu i vjeruj mi da nikada nista ukusnije nisam probala, a i bojala sam se tolike pare dati fakticki na slijepo. Zaista sam prezadovoljna bila tortom a i svi su se odusevili ukusom i izgledom...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
23.12.2008 23:58:15   
Anoniman
U Sarajbosni imaju super torte, ja sam jednom narucila pepeljugu, sad je nemam ovdje ali vidjecu sutra da postavim. Bila je sa kocijom,konjima, pepeljuga i princ naravno, i jos gluposti. Imaju katalog i kakva je u katalogu takvu i naprave, a nisu skupe.

(odgovor članu jasmina_mm)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
23.12.2008 23:58:47   
jasmina_mm
 
user posted image

evo ovo je ta torta...


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.12.2008 0:02:26   
Anoniman
U Azri torta 20x20 je 40 km a 40x40 60 km. Ja sam skoro sestrinoj maloj kupila za rodjendan fifi tortu, i skontam da je ova 20x20 mala i narucim veliku, ma ogromna je. A kad sam je pitala ona kaze da je ova mala kao za 20 ljudi, ma kojih 20, sigurno za duplo. Ali to je taktika. Doduse ne znam kolike komade vi rezete!!!

(odgovor članu jasmina_mm)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.12.2008 0:06:52   
neki
Mi smo prije par dana narucili tortu iz fantazije,cokoladni fil,samo je bila standardna velicina,65KM,pokrila je oko 35 ljudi he he...Ali je bas u pravom smislu rijeci FANTAZIJA,njam,njam.Samo(pisala sam vec na temi torte) nismo mogli bas birati i isprobati sve filove,isli smo tamo i jedva smo ih nasli,a radnja je u pripremi.Sto se Azre tice,i kod njih su torte super,imate opciju isprobavanja filova,a i jeftiniji su...Toliko od meneuser posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.12.2008 0:07:24   
Ilhana RR
Jao pa to je dzabe kako je ovde a bezveze...

Mojoj braticni za drugi rodjendan su platili tortu okruglu 150 Km, torta uzasan ukus imala.. .trebala biti roza a dobiju plavu.. srecom potrefili su Eminu sliku na njoj... al bezveze... moracemo dva put slaviti i Lamijin i Emin rodjendan sledece godine ako Bog da hehe... samo radi torti... da malo djecu obradujemo hehe...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.12.2008 0:10:47   
neki
Zaboravih napomenuti da je slika koja je bila na torti od taaaaaaaaaaaaaako debelog sloja cokolade,da je covjek u stanju samu sliku jesti,ma super,njam,njam...user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.12.2008 0:14:54   
camm
ja kad cujem ovo njam-njam osjetim koliko je nesto dobro
njam njam njam da nam bjese sad komad te torteuser posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.12.2008 0:18:08   
neki
Ma stvarno su super,cim bude kakvo novo slavlje,opet cemo put fantazijeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.12.2008 0:20:35   
Ilhana RR
ja kad cujem to njam njam ja odma osjetim kako ce biti njam+1 kilo njam +1 kilo.... i sve tako heheheheehheeh

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.12.2008 0:24:46   
camm
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.12.2008 0:26:41   
neki
Ma hajde Ilhana,kila gore ili dole,koga brigauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.12.2008 0:28:01   
Ilhana RR
ma ja... samo sto ja pokusavam sada da smrsam do ljeta... al haj sta fali, ako vec smrsam 30 kila do ljeta mogu sebi koju kilu vratiti dok budem u Bosni hehehe

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.12.2008 0:33:20   
neki
Boga mi kad dodjes ovamo,pocev od cevapa,pita,pa onda ranoreznih slastica,morace koja kilica gore,pa ti vidi...Nece moci bez togauser posted image user posted image user posted image Ali nije ni to svaki dan(mislim na cevape),zato uzivajuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.12.2008 14:48:20   
jasmina_mm

IZVORNA PORUKA: neki

Ma stvarno su super,cim bude kakvo novo slavlje,opet cemo put fantazijeuser posted image user posted image user posted image


i mi isto user posted image user posted image user posted image
u zivotu nisam probala ukusniju tortu od njihove cokoladne

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.1.2009 15:57:27   
rokoko
Prvi put na forumu te stoga pozdrav svima.Nisam iz Sa,znaci Fantazija i dr. mi nisu na dohvat ruke,Imam dvije male inspiracije,volim da pravim torte,ukrašavam,pokušavam.MMaus mi se svidja,Jasmina mm,kažeš čokoladna,pa me zanima koliko ima biskvita,jedan ili više?Pretpostaljam da je fil čvršći da bi se mogle oblikovati konture.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
23.1.2009 12:20:24   
M kao Mama
Drage moje ja sam u potrazi torte za Lajlin drugi rođenda, sinoć smo išli u KUP, a jutros sam bila u Fantaziji, i zaista Fantazija je prva riječ koja opisuje ono što ljudi rade. Vidjela sam tortu kao iz bajke, mislim da je neka na fazon "Vuk i tri prasića", to je prestvarno kako izgleda, vidjela sam kočiju, ostala bez teksat. Cijene jesu malo skuplje u odnou na druge , ali ovo što oni rade ja nisam vidjela niti u jednoj drugoj radnji. Čekam da mi Amra pošlaje PP, mislim da će ipak na kraju biti Fantazija, pa Vam postavim slike akobogda kada se to pregrmimo.

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
23.1.2009 12:55:18   
Amrino
Evo napisala sam mama almi PP nadam se da sam joj pomogla.
Ugl. nikako da napisem iskustvo sa tortom.
Drage moje- poslusala sam vas i narucila sam cokoladnu. U pravu ste, zaista je FANTAZIJA. Svi smo se podavili tortom i nema ko mi od gostiju nije rekao da nikad bolju nije pojeo.
Mi smo narucili Lava (Hamza= Lav user posted image ) koji je inace 60 KM ali za kao 30 osoba, pa sam rekla da mi je povecaju za 50 osoba i ispala me na kraju 80 KM.
Mislim da je podmirila i vise od 50 ljudi i to su i komadi bili pofini.
Narucili smo je dva dana ranije i to u sred praznika (slavili smo 27. dec) i rekli da nam treba oko 12. Decko se nacrtao s tortom ispre zgrade u 12. 02 user posted image tako da smo i uslugom prezadovoljni. Mi , nazalost, nismo dobili crtani nego njihov promo CD ali eto..
I sad kada smo ih ovoliko nahvalili i izreklamirali mislim da je red da nam posalju tortu na slijedeci RR randevu user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
23.1.2009 12:57:53   
M kao Mama
ha, ha, ha, pa možda, jer juros su mi rekli da da prete RR-, ne baš direktno, aliod riječi do rijeći su mi prepričali jedan post s ovo teme, tako da sam shvatila da su na RR podobro, a kazali smu mi , kao pratimo mi na internetu šta se dešava.


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *