|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
29.1.2011 20:31:42   
mala86
IZVORNA PORUKA: ivanasa

drage moje zenice,
jos jednom da vam se zahvalim na danasnjem druzenju i sto ste odvojili vase dragocijeno vrijeme kako bi pomogli ovoj porodici. Dobila sam info i da su se nase drage forumasice iz Zenice danas nasle i skupile stvarcice..
jedan veeeeeeeeliki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za sve....
cekam jos par paketa sutra pa ako ne stignu i suvise kasno odmah bi se zaputili za zenicu a ako ne onda ce to biti pocetkom sedmice..
hvala svim dobrim ljudima zaista ste sve diiiiivne.......
eto ima jos sutra fore pa ako je neko zakasnio javite se...
pusa



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
29.1.2011 20:43:37   
Visnja RR
bilo je kao i uvjek lijepo druženje s našim dragim ženicama ... "nove" članice imaju "naređenje" da im ove kafice budu navika user posted image user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
29.1.2011 20:49:22   
ivanasa
ja sam za vazdauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
29.1.2011 20:49:30   
muaaa
Evo i ja, drago mi je da sam upoznala neke od forumasica i da smo spojile ugodno sa korisnimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
29.1.2011 21:00:33   
Ninushka
Sve pohvale IvaniSa i Maloj86 na aktiviranju Zeničanki user posted image user posted image user posted image  Bravo žene!!!!!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
29.1.2011 22:47:42   
putnica
ivanasa pokusavam da ti posaljem pp,ali ne prolazi..Mozes li mi poslati neki kontakt,e mail..na pp?

_____________________________

Najbolje ideje dolaze iz srca..a ti si 9 mj boravio ispod njega..
Djeca nas cine boljim covjekom!
I. 30.07.2009
F. 20.10.2010

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
1.2.2011 15:25:06   
malena27 RR
nemamo nikakvu povratnu informaciju od ivane?! da li je skupljeno i isporuceno? kako je mali Ismail? 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
1.2.2011 16:52:31   
mala86
sad sam se cula ss Ivanom!ne moze uci na rr jer joj komp blokira

ona sutra dolazi u Zenicu i ide kod malog Ismaila

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
1.2.2011 17:55:28   
ivanasa
drage moje,
nadam se da mi nece zablokirati sve dok ovo napisem..sve mi blokira i nisam mogl auci na rr i sad brzo da otipkamuser posted image
sutra smo ako Bog da u Zenici.nazalost nisam mogla ranije,juce mm morao sa sveki da vadi krv(grrrrrrrrr) a danas je u bijeljini tako da nisam htjela nikog drugoga da pitam.stvari su slozene,jedna veelika torba i kutija + kesa sa pelenama,kozmetikom i hranom. dosta se skupilo,hvala Bogu bit ce im od pomociuser posted image user posted image user posted image user posted image
u nedjelju sam se cula s njima,kaze g Zulfic ne pamti da je maleni Ismail bio sretniji,gugutao cijeli dan i smijao seuser posted image srce slatko.
ja cu ih slikati i staviti slike da vidite i sta mislite da li ste za da im jednu cestitku uzmem i napisem nesto lijepo i potpisem mame sa Ringeraje ili nesto sl..
hvala vam svima jos jednom..
ljubim vas sve


_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
1.2.2011 18:46:40   
mala86
IZVORNA PORUKA: ivanasa

drage moje,
nadam se da mi nece zablokirati sve dok ovo napisem..sve mi blokira i nisam mogl auci na rr i sad brzo da otipkamuser posted image
sutra smo ako Bog da u Zenici.nazalost nisam mogla ranije,juce mm morao sa sveki da vadi krv(grrrrrrrrr) a danas je u bijeljini tako da nisam htjela nikog drugoga da pitam.stvari su slozene,jedna veelika torba i kutija + kesa sa pelenama,kozmetikom i hranom. dosta se skupilo,hvala Bogu bit ce im od pomociuser posted image user posted image user posted image user posted image
u nedjelju sam se cula s njima,kaze g Zulfic ne pamti da je maleni Ismail bio sretniji,gugutao cijeli dan i smijao seuser posted image srce slatko.
ja cu ih slikati i staviti slike da vidite i sta mislite da li ste za da im jednu cestitku uzmem i napisem nesto lijepo i potpisem mame sa Ringeraje ili nesto sl..
hvala vam svima jos jednom..
ljubim vas sve



ja se radujem susretu sutra i ideja oko cestitke mi je user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
1.2.2011 22:35:55   
M kao Mama
I ja sam za čestitku, ovo je još jedna naša beba, koje se trebamo sjetiti kad god možemo

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
2.2.2011 12:15:25   
mala86
cure stvari ce za nekih 15-20 minuta biti kod porodice Zulfic

Ivanin i mm se upravo na putu gore user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
2.2.2011 12:28:22   
ivanasa
a ja upravo krenula da to napisem pa me preteknu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
2.2.2011 12:32:19   
mala86
IZVORNA PORUKA: ivanasa

a ja upravo krenula da to napisem pa me preteknu user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  htjela sam ti poslat poruku da su otisli zajedno,al sam dala mm mob

super da su zajedno jer ja nemam pojma gdje je Tetovo,znam otprilike,al nikad nisam bila gore,krenula ja tm objasnjavat,onda se skontam da nista nisam objasnila samo rekla pravo,pravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -onda reko cek tren idem ja po muza ici ce on s tobom

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
2.2.2011 12:33:04   
ivanasa
user posted image da te preteknem mala86 sad me mm zvao..i pricala sam sa alminom...i on ce uslikati pa veceras postavim slike da vidite..

_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
2.2.2011 12:35:06   
ivanasa
ma neka muskadije neka idu lakse ce se snaciuser posted image meni bas krivo sto ja nisam otisla al hajd prvom prilikom kad krene u zenicu idem i ja...user posted image a i da mi guza vidi puta..kuca mi se vise na vrh glave popelauser posted image

_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
2.2.2011 12:36:44   
Amani12
Svaka cast zene user posted image user posted image user posted image i Muzevi,naravno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
2.2.2011 12:36:58   
mala86
IZVORNA PORUKA: ivanasa

user posted image da te preteknem mala86 sad me mm zvao..i pricala sam sa alminom...i on ce uslikati pa veceras postavim slike da vidite..


joj super jedva cekam slikeuser posted image

odusevila sam se koliko stvari ima,ja mislim da ce porodica biti pravo sretna 

BRAVO ZENE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  !!!!!

nase stvari smo stavili na zadnje sjediste,tamo kod autosjedalica jer su sarajke napunile gepek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
2.2.2011 12:39:39   
mala86
IZVORNA PORUKA: ivanasa
al hajd prvom prilikom kad krene u zenicu idem i ja...user posted image a i da mi guza vidi puta..kuca mi se vise na vrh glave popelauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i obavezno povedi malenog  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
2.2.2011 12:42:26   
ivanasa
svaka cast svima i veeeeeeliko hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
javit ce mi se kasnije jadna cura od uzbudjenja nije mogla sastaviti recenicu..
usrecili smo jednu mladu porodicu i danas smo im pokazali da nisu sami i da ipak neko misli na njih..toliko odjece,igracaka...znam da nista ne moze ispraviti pogresku doktora ali meni je srce kooooo kuca samo kad pomislim kako su se obradovaliuser posted image
moje dobre zenice sve ste divne i puno vas volim imate veliko srce
user posted image user posted image user posted image user posted image
ma bjez tamo i emocije,samo sto ne pocnem cmizdriti od neke srece sto smo pomogli


_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
2.2.2011 12:43:36   
ivanasa
ih nigdje ja bez svog smrde ne idemuser posted image user posted image user posted image user posted image pa bi posizio da me nema sat vremena..maza moja navikla na mamuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
2.2.2011 12:44:25   
tabea
drage zenice, evo da se i ja napokon javim! moram vam reci da sam jako s vama uzivala na kafici i da ce kako kaze visnja odsad biti redovnija. znala sta da ste probrano i iskreno drustvo, ali ste me opet nekako jos pozitivnije iznenadile user posted image  ako to uopste moze. drago mi je sto sam vas upoznala......

moram prije svega da se puno, puno zahvalim Ivani, koja je krenula s ovom akcijom i da je Bog dragi za to nagradi, a onda i nas ostale user posted image  nadam se da cemo se za par mjeseci opet sjetiti malog Ismaila i njegove porodice. eto toliko za sad, sad vas sve ljubim i user posted image . ps. jedva cekam slikice


(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
2.2.2011 12:46:40   
ivanasa
pa gdje si tabea???nigdje teuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hvala mila,ja sam samo prijedlog dala a vidis sve moje drage zenice su se digle i zajednickim snagama pokrenule ovo sve....



_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu tabea)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
2.2.2011 17:09:30   
mala86
ivana jel stigo tm?
ja imam 3 slikice ali necu staviti dok ti ne stavis user posted image ,mali je ko med

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
2.2.2011 18:03:26   
vila.vilica
cestitam za akciju user posted image
i da pitam..je li neko dosao do broja ziro racunauser posted image user posted image


_____________________________

Snježnog dana stigla mi je pahuljica mala...
02.03.2011.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *