|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 16:52:43   
sabinos
IZVORNA PORUKA: dadada

mm ima enormnu srecu da ima zenu koja ne pamti datume niti tome pridaje vaznosti...ja ne znam koje godine smo profurali a kamoli datum...znam da je zima bila...a romanticna sam ko medzed...meni je pravo da ti kazem, u takvoj situaciji u kakvoj se nalazite, van pameti ocekivati od nekog da izmislja romanticnu vecer...vjerovatno je covjeku u glavi kako platiti racune naredni mjesec...meni bi bilo romanticnije da ste skupa sjeli pa poceli razgovarati kako i sta uraditi da se poboljsa financijska situacija...tipa pokretanje nekog biznisa...nego ocekivati da ti donese kafu u krevet

hvala bogu pa smo svi razlicitiuser posted image


i ,meni ovo zvuci boljeuser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 16:52:48   
Simran
Supru i ja smo baš danas razgovarali na temu godišnjice braka,jer nam je sad za mjesec 6 punih godina i on me pitao imaš li šta posebno u planuuser posted image  ja sam rekla ne,otići ćemo na ćevape,popiti po sok, doći kući i igrati se sa malcem,on kaže ajde onda makar ću ti dati da se odeš ošišati od prošlog mjeseca spominješ da ti jeuser posted image user posted image user posted image user posted image ...A rođendan nam je kao i svaki ujutro poljubac i to je to i nikada nisam ni pridavala pažnje tome a hvala Bogu ni on user posted image
Eh za valentino mi obično napiše porukicu u stilu Volim te prije nego ode na posao,a za 8 mart uzme karanfil iz firme koji je namjenjen nekoj od kolegica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 17:31:00   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje, nalazim se u situaciji koja se zove, pa možda i razo�arenje. Nedavno mi je bio rođendan. Muž mi je ujutro �estitao poljupcem i poželio sve najbolje, ali sam o�ekivala da se neće završiti samo na tome. Znam da nismo bili pri parama nikako i rekla sam mu i da mi ne uzima nikakav poklon, razumijem situaciju jer mi je već danima prije govorio kako ga duša boli što mi neće moći uzeti ništa. I da, realno je bilo da razumijem jer smo zaista bili u teškoj situaciji. O�ekivati poklon bi bilo bezobrazno.Ali sam cijeli dan o�ekivala da će mi u kućnom ambijentu prirediti neko malo iznenađenje, bar upaliti svijeću, napraviti kaficu i na taj na�in me do�ekati s posla i pokazati da je i njemu važan taj dan i da me želi usrećiti jer zna koliko mi zna�e te male pažljive sitnice i uvažavanja. Znao je to �esto uraditi ranije za druge važne dane tako da, ne samo da sam o�ekivala, nego sam bila sigurna da će mi tako nešto prirediti za rođendan. Ali ništa. Muž me do�ekao kao i svaki drugi obi�ni dan. U trenu mi se sve srušilo pred o�ima. Onda sam se po�ela nadati da je nešto planirao za kasnije,ali nije. Onda je nazvala njegova majka sa pitanjem ima li rođendanske kafe i ve�e sam provela u sijelu sa njegovim i mojim roditeljima, služeći druge. Moj vlastiti rođendan. Tako sam bila povrijeđena, suze su me gušile, više zato što to njemu i nije bio problem što je tako ispalo, kao nisam ja kriv, došli eto. Onda, kad sam mu to indirektno i rekla, rekao je kako će mi nadoknadit, ali nisam dobila ni cvjetić ni poslije. Išli smo na ve�ere kao i obi�no, izvodio me,ali mi nikad nije rekao da je to zato što mi želi nadoknadit propušteno. Kao bio rođendan, bilo kako je bilo, prošo i zaboravljen. A ja njemu sam priredila prelijep �itav dan za njegov rođendan, pun lijepih poklona i iznenađenja i pažnje. A sad kad mu kažem kako je mogao dozvolit da ništa ne uradi za mene, kaže da nije tako kako govorim, vodio me na ve�eru, izvodio me svugdje poslije toga i priredit će još mnogo lijepih trenutaka. Ali po meni je to samo izgovor. Voljela bih da bar prizna da je napravio propust i da ga to boli, ali on kaže pa �estito sam ti i sl. Kao da mu je sad to odjednom postalo dovoljno da obilježi nešto što meni zna�i. Kao da ne osjeća potrebu da mi to nadoknadi jer ja bih se na njegovom mjestu osjećala ko najveće đubre.
Druga scena: Ju�er nam je bilo punih 9 mjeseci braka. Obi�no te dane na neki na�in obilježimo. On se zalagao za to da uvijek bilježimo te važne dane i prije braka. Jesmo bili u svađi ju�er, ali ja sam mu ipak maksuz poslije posla otišla do radnje i kupila sitnicu kako bi to obilježila, �estitala mu na samom jutru, nisam željela da svađa stane na put tome, mislila sam da će je to nadja�ati. O�ekivala sam opet da i on nešto uradi, ali opet ništa, samo mi je �estito i to je to. Baš kao i za ovaj moj prokleti rođendan.
Ranije nije bio takav. Jeste tip koji je emotivno zatvoren poprili�no, ali ako znaš da mi nešto zna�i puno, ako ti to otvoreno kažem, kako možeš ostati ravnodušan i opet ne u�initi to, a govoriš da me voliš najviše i da sam ti najvažnija i najvrijednija. Ja stvarno ne kužim.
Je li me ne cijeni dovoljno, svejedno mu je ili šta?
Ina�e jeste pažljiv, ljubi me, voli, ali ga ne kužim zaista, kako može i zašto tako radi? Pomozite!



Ovo podebljano je sasvim dovoljno.
Draga moja,ocito si ocekivala nesto drugacije,a on vjerovatno osjeca da je uradio sto je trebalo uraditi.Muskarci ne mogu prodrijeti u zenine osjecaje,ali ako se potrudis pa mu lijepo objasnis sta te muci,sta zelis,sasvim lijepo moze da te shvati.
Nemoj nista drzati u sebi,ne placi i ne dozvoli da te to nesto tisti.Voljenom muzu nekada jednostavno moras reci:Ljubavi,hvala ti za sve sto cinis za mene,no nekada mi moras naglasiti da si izvrsio ono sto trazim(npr)vecera sutra nadoknada za propust prosle sedmice i sl.Zene su prirodno osjecajne i njezne i prizeljkuju isto zauzvrat,muskraci su drugaciji,ali mogu shvatiti kada im pojasnis na lijep nacin.
Sto se tice datuma,ja ih ne pratim,meni je svaki dan s njim `vazan datum`.Nemoj se previse osvrtati na datume koji su tebi vazni,a zanemariti ono sto je vaznije od jednog dana u godini,a to je svaki dan s njim.
Uzivaj u onome sto ti pruza,ne trazi savrsenog muskarca koji je poput duha iz carobne lampe(svi znamo da ne postoji :)).
Ucini sama da tvoj muz bude s mahanama,ali tebi savrsen.

< Poruku je uredio jasmin -- 9.2.2011 17:36:24 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 17:56:47   
teacher75
mm mi ne zna kupiti jeftin poklon pa onda ga uhvati crnjak kad smo u stisci s parama i kaze da necemo nista kupovati jedno drugom za taj neki praznik, ali ja ne mogu da ne kupim, kupim mu nesto pa me onda on ruziuser posted image ali uglavnom unaprijed sebi nesto kupim pa kazem: kupila sam sebi poklon za (recimo) 8.martuser posted image meni je to prilika da se malo ponovimo, jer mi je uvijek zao trosit pare na garderobu, uvijek nesto prece iskrsne, pa onda jedva docekam neki praznik... on obicno kupi crvenu ruzu i jos nesto a nekada izadjemo na veceru- to je bilo cesce prije, dok se nije rodila user posted image . sad bi mi mozda izlazak bio i drazi od poklonauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 18:58:39   
Amani12

Jasmin,potpisujem,svaka cas_t!

< Poruku je uredio Amani12 -- 9.2.2011 18:59:45 >


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 20:14:43   
Anoniman
Vidim da si jako mlada al nadoćeš tiuser posted image
Mani se serija i romantičnih filmova, samo ispiru mozak, s vremenom će ti biti dovoljan samo pogled i nijedan materijalni poklon to neće moći zamijenitiuser posted image ...uživaj draga, ne zamaraj se tim, budi zadovoljna malim stvarima jer samo tad ćeš i biti sretna...

(odgovor članu Amani12)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 20:21:28   
Anoniman
meni je najromanticnije kada me muz odvede u obiuser posted image user posted image user posted image ...al' ne fakat..ja se tamo izgubimuser posted image user posted image ..ja bih svaku onu masinu... hoblaricu, ubodnu, frezuuser posted image ...samo sto imam skup ukus...pa necu one najjeftinije...samo poluprofesionalne dolaze u obziruser posted image user posted image

e, a on je fakat romantican...samo je s vremenom prestao biti...vjerovatno da sam ja drugacija i da se topim na te stvari...vjerujem da bi i dan danas takav bio...al covjek odustao...skontao da ja nis ne kontam...zato me nahrani...tj.cesto skuha...kud ces vece romantikeuser posted image user posted image ...jadan mmuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 20:32:55   
Amrino
Neko ce reci da lazem ali je fakat ziva istina.
Jedno jutro dobijemo SMS od nase kume- dragi moji...bla bla...zelim vam sve naj...Prvo se pola minute blijedo gledamo a onda skontamo- pa zaboravili smo da nam je godisnjica braka! (bila je prva u pitanju)
I zadnji put...zove moja mama i izvinjava se sto nam nije cestitala godisnjicu koja je bila prije dva dana- zaboravila zena...Nema reko veze- zaboravili i mi - i da mi sad nisi rekla ne bih ko zna do kada skontala...
I tako svake godine user posted image user posted image user posted image
Meni su datumi ono...nisu toliko bitni...Nije mi nesto posebno bitno ni da mi kupi poklon za rodjendan...Kad mi se nesto svidi- kupuj a cvijece i to...jok. Kad god mi je nesto kupio tog tipa- nije mi se svidjelo. Ovako odem fino i sebi proberem ha ja...
A smatram da smo romanticni na drugi nacin...ljubimo se, grlimo, drzimo za ruke dok setamo...tepamo si...
Ne treba se opterecavati formalnostima nego treba uzivati skupa svaki dan user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 20:43:27   
Anoniman
mm pamti datum godisnjice braka, rodjendan, kupi mi obicno neku sitnicu,iskreno i ne volim  da mi on kupuje jer nikad ne zna pogoditi pa onda ja sama izaberem i kupim i kažem da je to od njegauser posted image meni je dovoljno romanticno i kad mi napravi kavu ujutro,pusti me da se naspavam i pripremi dorucak, obraca mi se lijepim rijecima ,ljubi,grli i sto mi vise treba...user posted image

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 20:44:12   
Anoniman
ni ja ne pamtim datume, mojoj najboljoj drugarici je rođendan 21. 1 i svaki ali svaki put zaboravim, te to ovako izgleda, nazove ona mene hej ukoliko ćeš doć danas a ja njoj a što ću ti baš danasuser posted image , zamisli kad bi ona mene cjenila po tome...

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 21:06:43   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: teacher75

mm mi ne zna kupiti jeftin poklon pa onda ga uhvati crnjak kad smo u stisci s parama i kaze da necemo nista kupovati jedno drugom za taj neki praznik, ali ja ne mogu da ne kupim, kupim mu nesto pa me onda on ruziuser posted image ali uglavnom unaprijed sebi nesto kupim pa kazem: kupila sam sebi poklon za (recimo) 8.martuser posted image meni je to prilika da se malo ponovimo, jer mi je uvijek zao trosit pare na garderobu, uvijek nesto prece iskrsne, pa onda jedva docekam neki praznik... on obicno kupi crvenu ruzu i jos nesto a nekada izadjemo na veceru- to je bilo cesce prije, dok se nije rodila user posted image . sad bi mi mozda izlazak bio i drazi od poklonauser posted image




Hahaha, legendarno!!!!




_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 21:10:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

ni ja ne pamtim datume, mojoj najboljoj drugarici je rođendan 21. 1 i svaki ali svaki put zaboravim, te to ovako izgleda, nazove ona mene hej ukoliko ćeš doć danas a ja njoj a što ću ti baš danasuser posted image , zamisli kad bi ona mene cjenila po tome...


Mene je fb spasio po tom pitanju user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 21:11:29   
Lulu_08
Uh ja pamtim datume, teski sam romanticar kada su uspomene u pitanju. Nostalicar do bola!

Dosta dugo mi je smetalo sto MM nije takav. Odnosno ne pokazuje to izravno. Medjutim otkrila sam iz price sa njegovom majkom da je jos za vrijeme ranog zabavljanja najsitnije detalje o meni njoj pricao (npr. u koju sam osnovnu skolu isla, koju sam bolest odlezala i na sta sam alergicna) sto mi je tada dalo do znanja da on i te kako pamti, samo frajer ne da da se vidi hehehe..

E zamislite romantike, ja trudna on pred mojim prijateljima iz djetinjstva govori kako sam ja njega ganjala dok se nismo poceli zabavljati, uuu jadan je on bio tu noc hahaha, hormoni pomogli a malo je falilo da ga desnica snadje hahahaha...

Ali zato me je jedne prilike iznenadio za valentinovo kada me je izveo na veceru u ekskluzivni restoran, sa stolom u cosku pored prozora, veliki stol a 2 stolice, latice ruza po stolu rasute, svjecice a priguseno svjetlo, uzivo muzikica a na stolu kutijica sa novim rucnim saticem koji mi je definitivno omiljeni, a tu noc kao poklon njemu od mene je bio jedini odjevni predmet hahaahahaha...Eh tako, zadovoljan on, zadovoljna ja, i zivjeli su dugo i sretno do kraja zivota user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 21:12:29   
Lulu_08
Poenta, dok se kompenzira za obostrane nedostatke sve je superiska...Zivjela ljubav...Eh da je meni moj MM ovdje sada pa bar i romantican kao traktor kao sto emma.L rece hahahahahaha...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 21:18:06   
Dida79
Draga anonimna fakat ne vidim u cemu je problem.Pa takav vam je dogovor bio,covjek se je ujutru probudio cestitao ti rodjendan na vece vam dosla rodbina i sve pet...pa ja tako rodjendan "proslavljam" vec godinama i ja zadovoljna...moji najmiliji se skupili oko mene da mi cestitaju rodjendan user posted image

Ne gubi zivce tek ste poceli pa vi se tek sad navikavate na zajednicki zivot to je sitnica vjeruj mi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 21:30:23   
teacher75
mm kad mi kupi poklon redovno nas uvali u minus na kreditnojuser posted image user posted image user posted image pa ga onda zajedno otplacujemo, kao npr. laptop za novu godinu, bas mu hvala!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 21:31:47   
teacher75
IZVORNA PORUKA: marijanna

mm pamti datum godisnjice braka, rodjendan, kupi mi obicno neku sitnicu,iskreno i ne volim  da mi on kupuje jer nikad ne zna pogoditi pa onda ja sama izaberem i kupim i kažem da je to od njegauser posted image meni je dovoljno romanticno i kad mi napravi kavu ujutro,pusti me da se naspavam i pripremi dorucak, obraca mi se lijepim rijecima ,ljubi,grli i sto mi vise treba...user posted image

potpisujem, i ja bih to voljela, al nazalost nista od togauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 21:34:28   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

mm kad mi kupi poklon redovno nas uvali u minus na kreditnojuser posted image user posted image user posted image pa ga onda zajedno otplacujemo, kao npr. laptop za novu godinu, bas mu hvala!

hahahhahahahhah dobar ti tm a glavno je da je kupio poklon koji i ti i on mozete koristti ali za tebe :))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 21:36:59   
Mjeseceva Pratilja
Anonimna, ovo je mala maca koja je narasla velika u tvojim ocima, a ti ako je nastavis tako hraniti, postat ce pravi lav pa ce te onda poruckiti. I tvog muza pa ces onda vidjeti kako to izgleda tuzno, jadno..
Deder da si se uozbiljila i ponasala u skladu sa stazem u braku.
Svaki dan je bitan..

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 21:38:41   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: teacher75

mm kad mi kupi poklon redovno nas uvali u minus na kreditnojuser posted image user posted image user posted image pa ga onda zajedno otplacujemo, kao npr. laptop za novu godinu, bas mu hvala!

hahahhahahahhah dobar ti tm a glavno je da je kupio poklon koji i ti i on mozete koristti ali za tebe :))


ma ne koristi ga on, ima svoj laptop i PC ali mu je namjera da sada proda moj PC koji sam koristila prije laptopa da dobijemo na prostoru u sobi (kad se rjesimo jednog radnog stola)user posted image ma prakticni muskarci, nisu kao mi...ja mu uglavnom kupim neki odjevni predmet, a on ce na to: "opet majica" ili "opet dzemper, pa imam ih puno, samo ti trosi djaba pare" i naruzi me, a ja hocu da mi lijepo izgleda, da je sredjen, njemu to nije ni najmanje bitno, on bi zadnju marku dao na tehniku...a kad mi inace kupuje poklon, zaova mi super dodje, mi zajedno obidjemo radnje, ja joj pokazem sta mi se svidja i onda ona njemu da ideju sta bi mi mogao kupiti a ja se poslije naravno iznenadimuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 21:40:58   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Anonimna, ovo je mala maca koja je narasla velika u tvojim ocima, a ti ako je nastavis tako hraniti, postat ce pravi lav pa ce te onda poruckiti. I tvog muza pa ces onda vidjeti kako to izgleda tuzno, jadno..
Deder da si se uozbiljila i ponasala u skladu sa stazem u braku.
Svaki dan je bitan..

slazem se, nije to nista strasno, vecina muskaraca se promijene kad se ozene, opuste se, pa bude manje poljubaca, njeznosti, romantike, valjda ih pritisnu obaveze pa im nije vise do toga. nama zenama naravno to cesto fali ali sta ces, ima i puuuuuuuno gorih slucajeva, nek je sve na tome...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 21:44:44   
SailorMoon
Anonimna, koliko te razumijem, toliko i mislim da malo pretjerujes.
Za rodjendan ok, mislim da ti je kasnije trebo to malo oznaciti i da se zna da je to bilo za to. Za to 9. mjeseci braka je malo glupo sto jest jest. Pratim i ja to, ali za ze mjesece je dovoljan osmjeh i poljubac.
Sto se tice mm, na pocetku veze (prije 8. godina) je bio romantican koooo zid kako rece Lady. Ali ja sam njemu odma na starku rekla da su mi vazni rodjendani, valentino (moj rodjendan user posted image user posted image ), godisnjice veze - kasnije braka, i bajram. Dosta, 8.Mart mi nista neznaci, jer se to ovde negleda bas.
Mi smo se upoznali 26.12. i za VAlentino sam dobila praline i cvjece a extra za rodjendan parfem. I tako za prvu god. veze zlatnu naruknicu i to je ponavlja svake godine. Uz to mi je kupio preljep poklon kad sam se porodila. A kazem inace je ko zid. Imali smo i mi jedan preriod gdje s parama nismo bili nije mi za rodjendan nista kupio osim buket cvjeca. 6 mjeseci kasnije mi kupio novi telefon, ali nije sve u poklonima. Meni je i dovoljno bio taj buket. Vazno je da se on sjeti, ali brate ako je covek u financiskim mogucnostima treba i kupiti neki edekvatan poklon.
Anonimna polahko sacekaj prvo godisnjicu braka pa onda se mozes opet javiti.
I ja svake godine zovem roditelje za rodjendan, jer bez njih nebi ni bilo mog rodjendana, razmisli malo 

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 21:44:48   
Ella_H
Draga anonimna zene su ti iznjele finih savjeta
a ja cu ti samo reci da je tvoj brak jos frishAk ,
i fokusirati se na gluposti iz filmova te nece nigdje dovesti.
Najvaznije je da se volite i ne pokusavaj promjeniti muza
voli ga onakvog kakav jeste i shvati da su muskarci drugaciji
od nas nekad kad ti je do romatike sama malo povedi igru
valjda ce skontati a cak i da ne skonta sjedite zajedno zagrlite se
popricajte. A ako ti je trenutno teska situacija a on je zaduzen
za placanje racuna itd vjeruj nije mu ta romantika na prvom
mjestu vjerovatno treba biti covjek realan u svemu.
Male stvari ucine brak puno kvalitetnijim.

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 22:06:33   
dafri
anonimna meni je pravo simpa kako si ti to sve doživjelauser posted image ali ne mislim da je to neki problem,
meni je mm  nekada na početku veze par puta kupio cvijeće a ja cvijeće ne volimuser posted image ,sjećam se kako mi je to bilo bezveze,
nisam romantična,ne pamtim datume niti ih obilježavam,sama sebi biram poklone jer mm najčešće profula






_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 23:14:48   
puma
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja nisam formalista. Ne pratim datume.
Godišnjicu braka obilježim, nekada pizzom, nekada kokicama uz neki film, nekada odlaskom u kino, nekada odemo na romantični vikend.
ALi mi na vikend odemo i onako....jedno dijete uvalim svojoj materi, drugo svekrvi, a muž i ja odjezdimo ko tinejdzeri.

Meni to ne bi smetalo, tebi ako smeta reci otvoreno glasno i jasno.

A možda si samo trudna pa ti hormoni rade.

Samo jedan savjet ću ti dati: nemoj da ti u traženju forme, promakne sadržaj života.


i meni ovo mirise na hormone... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *