|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 23:25:43   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: Breskva

Vidim da si jako mlada al nadoćeš tiuser posted image
Mani se serija i romantičnih filmova, samo ispiru mozak, s vremenom će ti biti dovoljan samo pogled i nijedan materijalni poklon to neće moći zamijenitiuser posted image ...uživaj draga, ne zamaraj se tim, budi zadovoljna malim stvarima jer samo tad ćeš i biti sretna...




Potpisujem od riječi do riječi user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 23:43:49   
Hanady RR
ama brak je brak a veza veza...
dok te mami hljebom t ehrani....

pusti....

malo si ti previše to sebi srcu uzela...ti njemu jesi rekla ali možda on na ovaj način hoće da ti pokaže kako je njemu svaki dan sa tobom praznik .i da posebni datumi vam ne trebaju.

ja razumijem da se eto prosčavi godišnjica braka...al baš sad da svaki mjesec slavim pa nešto beze jelde...

ja rođendane uvijek rpovodim s anajmilijma, sretan si svi vam živi i zdravi došli...ja nebih mogla zamisliti rođendan bez da ga sa svojom mamom slavim i da s anjom kaficu pijem i tortu jedem...ta ona mi je taj ''praznik i dala'...

ima kod nas obilježvanja datuma, moj suprug kupuje mi poklone ja njemu i neuser posted image user posted image user posted image
Mislim kupim ako danima pred rođendan priča dobra jakna ženo TT dobra jakna ženo...vidim ja koliko je sati hajmo po nju ja častim tj. poklanjam.
on meni više kupuje al fakat i bez praznika...njemu dođe luda minuta pa pokloni mi za sve dane prije ...
Nekad ja njega opeljušim 3-4 mjesaca prije praznika nekom stavrkom koja me ubija iz izloga...al urjetko ja to samam sebi iz izloga izavdimuser posted image user posted image user posted image

Mislim obilježavamo al ne nekim poklonima, večerama i time se ne opterećujemo...nama je svaki dna praznik...pa u skladu sa tim...možd ate za 2 mjeseca čeka neki vikend romantičan ili neki brilijant a da nema povoda da se to isto pokloni sem da je svaki dan praznik jer ste zajednouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 8:37:40   
SdZ
Ja sam veliki romanticar i, jednostavno, pamtim datume. Mm je manje romantican nego ja, ali me cesto iznenadi. Kad se priblizavaju bitni datumi ja ih stalno spominjem jer rodjendane, godisnjice dozivljavam jako emotivno. Naglas brojim dane do nekog posebnog datuma i s tim ukljucim i njega u to iscekivanje, razmisljanje o poklonu. Mm inace pamti sve moje zelje i ako je u mogucnosti ostvari mi neku sto se tice poklona. Cesto, iz cista mira, me odvede na vecericu, na pizzu, na cevape, na kolac.
Ali evo npr. priblizava se Valentinovo, ne slavimo mi taj dan jer je zaljubljenima svaki dan Valentinovo, ali eto dosad smo ga obiljezavali pokloncicima i sl. medjutim posto sad nismo u financijskoj mogucnosti da jedno drugome kupujemo poklone mm mi je vec rekao da se ne ljutim i da se ne uvrijedim, ali najvjerovatnije mi nece moci kupiti poklon. I meni je to uredu, prvo jer u ovakvoj situaciji nisam ni ocekivala, a i drag mi je njegov nacin na koji mi je to rekao. Posto on radi, a ja cu biti u kuci ja cu se malo potruditi da nam kucna atmosfera bude poklon za Valentinovo.
Anonimna, htjedoh da ti kazem malo je muskaraca koji pamte datume nije da nece vec to je jednostavno njihova osobina, ali ako ti to volis, onda nadjes nacin na koji ces uvesti svog muza u taj svoj svijet(evo vidis sta ja radim-brojim naglas dane do tog datuma). Pokusaj i ti nesto!
A za ove mjesecniceuser posted image braka nemoj se uvrijedjivati. Neko se ne moze sjetiti kad mu je godisnjica, a zamisli tek mjesecnica. Znam da su ti bitne jer ni ti ni ja jos ne brojimo godine braka, ali eto ja se nisam opterecivala s tim. Ja npr. mm posaljem poruku neku posebnu za nasu mjesecnicuuser posted image , on mi odgovori na slican nacin i to je to.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 8:42:16   
Dida79
Mlada,pametna i sto je najvaznije mudra user posted image user posted image
Selmy svaka castuser posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 8:44:13   
Lulu_08
Selmy user posted image   pametnice moja! Kažem ja tebi kako si mi draga i mila user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 8:51:04   
SdZ
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 8:51:49   
Anoniman
Draga anonimna jedan lijep prijedlog ti njemu napravis jedan lijep godisnji kalendari zacrtas sve datume koji su tebi vazni ( sad nemoj svih 365 dana zaokruziti) ali npr kalendar vasih slika , stihova ili neceg sto vas veze, prelijep poklon a i njemu da se podsjeti....

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 9:03:27   
M kao Mama
Jož zene nasmijaste me lijepo, ja sam prethodnih dodina dobijala satove, nakit, parfeme, a prošle godine za godišnjicu naručila sam nove prekrivače i jastuke za dnevnu, i mužem mi ih kupio, hahaha, ove godine ja naručila šerpe, ne znam hoću li imati nakon njih šta da stavim da se skuha, ali eto bitnoje da one dođu. ZAboravih i mikser sa posudom. Šta hoću kazati, da sam s godinama i ja poludila, da mi više nisu bitne neke stvari, sada su bitnije neke druge, koje će naš dom činiti još toplijim.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 9:09:50   
Lulu_08
mama alma RR hahahahahahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  dobro si me nasmijala!!!! "Meni" mama i mm kupuju poklone za Lunu hahahah...već duži period, a ja se radujem više nego ikad!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 9:15:24   
10 mart 2009
ama brak je brak a veza veza...
dok te mami hljebom t ehrani....
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ama brak je brak a veza veza...
dok te mami hljebom t ehrani....

Hanady je u pravu, ovo je staro i provjereno pravilo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 9:16:26   
emma.L
Ovo me podsjeti - prva godišnjica braka, kupili stan, nema za poklona, stan skršen, renovira se, a mi slavimo na utakmici Bosna-Partizan sa našim kumom uz kokice user posted image . Pa kupili smo stan jedno drugome, ku'š više?
Druga godišnjica izišli na večeru, ali treća, Ema se treba roditi, treba krevetić, pa smo jedno drugome kupili krevetić za bebuuser posted image . Četvrta opet večera, naizmjenično hodali s Emom oko stola u meksičkom restoranu. Sjećam se kaže konobar, "kad bi ona samo htjela da je ja nosam ili vodam za rukicu da u miru večerate" user posted image . 'bem ti romantiku. A ova zadnja, ne znam ni šta je bilo user posted image , sigurno jeste nešto, ali ubijte me ne mogu se sjetiti user posted image . (nismo valjda bili bolesni?)

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 9:30:32   
Anoniman
Da, previše sam osjetljiva, a i trudna, to je istina user posted image Ali nije stvar u tome da dobijem poklon, ja uopšte ne bolujem za tim. Toliko sam skromna da mislim da mi je to pomalo i mahana. Stvar je u njegovom osjećaju za mene, za moje potrebe. Toliko puta sam razgovarala sa njim i u početku su se dešavali takvi momenti s njegove strane za važan dan, ali sada više ne. Zar je trebalo samo 9 mjeseci da sve ohladi. Tako malo. Šta će biti za nekoliko godina, bićemo stranci? U životu uvijek radim za druge, pružila bi im i dušu da bi bili sretni i što sam više tkva sve više sam svjesna da druge, iste te, zaboli briga za mnom u tom smislu, kao da ja nemam potrebu da neko nešto, tačnije, moj muž, na te dane za koje zna da mi znače, napravi za mene sitnicu, bar ambijent u kući učini drugačijim u odnosu na druge dane. Još nikad mi nije poklonio buket cvijeća, a ja se nadam ponekad samo običnom cvjetiću iz avlije, samo da znam da je u tom momentu pomislio na mene. Tupim i govorim mu, a opet ništa. Ne dopire do njeg čini mi se. Iskrena ću biti, ponekad, tačnije često, pomislim da ima neku drugu zbog koje su mu misli zaokupljene pa o meni više ne misli na taj način. I to bih vam voljela povjeriti, možda i hoću. A oboje radimo, oboje zarađujemo i dijelimo budžet, tako da su svi troškovi zajednička briga. 

(odgovor članu mama_debeljuca)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 9:31:08   
M kao Mama
Ema nož. hahaha

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 9:35:34   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da, previše sam osjetljiva, a i trudna, to je istina user posted image Ali nije stvar u tome da dobijem poklon, ja uopšte ne bolujem za tim. Toliko sam skromna da mislim da mi je to pomalo i mahana. Stvar je u njegovom osjećaju za mene, za moje potrebe. Toliko puta sam razgovarala sa njim i u početku su se dešavali takvi momenti s njegove strane za važan dan, ali sada više ne. Zar je trebalo samo 9 mjeseci da sve ohladi. Tako malo. Šta će biti za nekoliko godina, bićemo stranci? U životu uvijek radim za druge, pružila bi im i dušu da bi bili sretni i što sam više tkva sve više sam svjesna da druge, iste te, zaboli briga za mnom u tom smislu, kao da ja nemam potrebu da neko nešto, tačnije, moj muž, na te dane za koje zna da mi znače, napravi za mene sitnicu, bar ambijent u kući učini drugačijim u odnosu na druge dane. Još nikad mi nije poklonio buket cvijeća, a ja se nadam ponekad samo običnom cvjetiću iz avlije, samo da znam da je u tom momentu pomislio na mene. Tupim i govorim mu, a opet ništa. Ne dopire do njeg čini mi se. Iskrena ću biti, ponekad, tačnije često, pomislim da ima neku drugu zbog koje su mu misli zaokupljene pa o meni više ne misli na taj način. I to bih vam voljela povjeriti, možda i hoću. A oboje radimo, oboje zarađujemo i dijelimo budžet, tako da su svi troškovi zajednička briga. 




Mila, vjeruj mi da je do gore boldiranog dijela! Ne kažem da ne treba posvetiti pažnju određenim datumima. Ali ukoliko si sigurna u vašu ljubav, moraš imati malo vjere u vaš brak i vašu vezu. Vjeruj jednoj ženi koja je isto bila strašljiva i mislila sam da će nas to rastaviti itd itd. Ali ukoliko postoji ljubav i međusobno poštovanje, razumijevanje i povjerenje, možeš biti sigurna da vas povremeno zaboravljanje/zanemarivanje datuma sigurno neće učiniti strancima.




_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 9:36:43   
M kao Mama
Anonimna srećo mila, pa nije sve tako crno, ti si trudna, a vjerujem da si i rak u horoskpu, ako ne i dupli. Pogledaj život sa druge strane, možda tvoj muž nije takav da pridaje značaj poklonima, sitnicama, vjerujem iz tvoje priče da pokloni njemu ništa ne znače kada je on upitanju.

Ovo za drugu, ni ne pomišljaj na to.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 9:39:17   
ziki
Ovo me je podsjetilo na naše ne obelježavanje godišnjica: prva godišnjica ja sam nešto planirala vikend romatični, al u četvrtak javlja svekrva ja u Sarajevu imal bujrum, žena je nabavila fazana, došla da nam sve raspremi, u subotu skuha i u nedelju ujutru,na godišnjicu, se vratila. Slavlje propala, hvala njoj al trebala pitat šta smo planirali. Druga godišnjica: dan prije dr nas prepao, rekao d će nam nemirko možda imat ograničenu funkciju ruke, ja od stresa dobila alregiju, sva se osula, nisam znala kako se zovem a ne koji je datum, mama zvala posle dva dana, kad smo se već konsultovali sa x dr da je sve u redu i izvinula se jer je zaboravila i mi skontali da smo i mi zaboravili. Šta je bilo za treću i četvrtu ne znam. Više nam i ne čestitaju jer znaju da nam to nije bitno. Slavimo godišnjicu veze, e to niko ne zna kad je( da bi izbjegli pomaganje i organizovanje mimo nas) i to se trudimo nisu bitni pokloni već pažnja, nešto što mi samo za nas napravimo. Jedmom smo tolko slavili da sam ja zaboravila da ujutro imam sastanak, stižu revizori projekta a projektantica spava, došla čupava na sastanak

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 9:43:53   
henna ze
dijete drago..trebaš odrasti prvo...hej ti ćeš sutra biti ako bog da majka...žena..trebaš da se brineš o djetetu o porodici..a ti sada  već sumnjaš da te muž vara..hallo...
sine dragi..šta ćeš kad dodju problemi pravi....niko nije proživio bajku od života i braka..a kad pravo stisne...sumnjajući tako nećeš daleko dogurati..nije dobro ni za tebe ni za tvoje dijete u stomaku...
nadam se da ćeš ubrzo otvoriti oči...i vidjeti šta je ustvari život..ma svi smo mi maze..i sve bi željele prinčeve iz bajki..da živimo u bogatstvu i ljepoti..u cvijetićima i da se samo volimo da se nikad ne svadjamo..ali..
želim ti svu sreću i malo promisli..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 9:50:03   
Srculence
Anonimna draga nemoj se previše opterečavati i sekirati.Pa nije svijet propao ako ti nije kupio poklon za mjesečnicu i za rođendan.Trudna si i hormoni ti rade,preosjetljiva si na sitnice i to je normalno.Moraš se čuvati zbog bebe.Možda čovjek skuplja pare da te iznenadi za godišnjicu brakauser posted image ..šta znaš.



_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 10:04:53   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja nisam formalista. Ne pratim datume.
Godišnjicu braka obilježim, nekada pizzom, nekada kokicama uz neki film, nekada odlaskom u kino, nekada odemo na romantični vikend.
ALi mi na vikend odemo i onako....jedno dijete uvalim svojoj materi, drugo svekrvi, a muž i ja odjezdimo ko tinejdzeri.

Meni to ne bi smetalo, tebi ako smeta reci otvoreno glasno i jasno.

A možda si samo trudna pa ti hormoni rade.

Samo jedan savjet ću ti dati: nemoj da ti u traženju forme, promakne sadržaj života.


Evo ja ću ti opet copy-irati svoj raniji post.

Ja sam vrlo racionalna, i iskrena da budem glupost mi je poklanjanje cvijeća.
Otkineš ga od prirodnog staništa, i onda još počne smrditi za dva dana.
Kakva svrha?!
ALi često dobijem cvijeće, i nikada nisam rekla mužu ovu gore rečenicu.
Moja starija kći jako voli cvijeće, i svaki put kad se vraćamo sa pijace kupimo mali buketić.

I najbitnije.....kupovanje cvijeća je navika.
Da li je tvoj muž kupova svojoj mami cvijeće?
Ima li tu naviku?
Ako nema, nemoj očekivati da ti kupuje.
MOj muž je i svojoj materi nosio, jer ga je ona tome naučila.
Zato je vrlo važno, pogotovo za one koje imaju mušku djecu, naučiti ih da nije sramota pronjeti cvijeće kroz mahalu. To je navika koju naučite u djetinjstvu, ili ne naučite.

< Poruku je uredio hanabanana -- 10.2.2011 10:06:07 >

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 10:09:25   
M kao Mama
Hanabanana u potpunsi potpisujem tvoj post, stvarno ovo za mamu i cviječe si pogodila, sve se iz kuće nosi, odgoj, navike, ponašanje, običaji, sve, sve

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 10:35:16   
emma.L
IZVORNA PORUKA: hanabanana


Zato je vrlo važno, pogotovo za one koje imaju mušku djecu, naučiti ih da nije sramota pronjeti cvijeće kroz mahalu. To je navika koju naučite u djetinjstvu, ili ne naučite.


Potpisujem.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 10:36:43   
emma.L
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ema nož. hahaha


Ama kupit ću ja taj nož, samo moram staviti napomenu u mob, da zazvoni dan prije bitnog datuma user posted image .
Ma malo pretjerujem, ja pratim rođendane user posted image , nek se meni MM rodio, to je bitno.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 10:41:39   
jasmin
U osnovi,niko se nije rodio poucen onome sto mu zivot nosi.Slazem se da kucni odgoj odigrava veliku ulogu u nasim zivotima.Bracni parovi se razlikuju.Recimo,mm nije nikada imao djevojke prije mene,bio je puno stidan,nije se uopce druzio s zenskim drustvom.Mami ocito nije kupovao cvijece,bio je dug period odvojen od nje(sto nije razlog da ne kupi,ali eto nije kupovao).No ja jako volim cvijece,ono bas jako.I ja sam svom dragom jednog dana kupila ruzu :).Bez imalo stida i ustrucavanja.Iznenadio se.Znam da se cvijece ne kupuje muskarcima,al moj muskarac je moj vrt ruza i zelim da mu poklonim ruzu.Sto da ne?Rekla sam da volim cvijece i da sam zeljela da mu poklonim ruzu.Ne moram uopce pisati koliko sam od tada dobila ruza :).Stvar je u tome da trebas na neki nacin dati do znanja svom muzu sta ti se svidja,trebas razgovarati ako zelis uspjeh.Ljudi smo,razliciti,ono sto volim ja,neko ne voli,sto neciji muz voli,moj ne voli...ali bitno je da se supruznici vole i prilagodjavaju jedno drugom onako kako ce biti sretni i zadovoljni.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 10:47:26   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: jasmin

U osnovi,niko se nije rodio poucen onome sto mu zivot nosi.Slazem se da kucni odgoj odigrava veliku ulogu u nasim zivotima.Bracni parovi se razlikuju.Recimo,mm nije nikada imao djevojke prije mene,bio je puno stidan,nije se uopce druzio s zenskim drustvom.Mami ocito nije kupovao cvijece,bio je dug period odvojen od nje(sto nije razlog da ne kupi,ali eto nije kupovao).No ja jako volim cvijece,ono bas jako.I ja sam svom dragom jednog dana kupila ruzu :).Bez imalo stida i ustrucavanja.Iznenadio se.Znam da se cvijece ne kupuje muskarcima,al moj muskarac je moj vrt ruza i zelim da mu poklonim ruzu.Sto da ne?Rekla sam da volim cvijece i da sam zeljela da mu poklonim ruzu.Ne moram uopce pisati koliko sam od tada dobila ruza :).Stvar je u tome da trebas na neki nacin dati do znanja svom muzu sta ti se svidja,trebas razgovarati ako zelis uspjeh.Ljudi smo,razliciti,ono sto volim ja,neko ne voli,sto neciji muz voli,moj ne voli...ali bitno je da se supruznici vole i prilagodjavaju jedno drugom onako kako ce biti sretni i zadovoljni.



WOW, svaka čast ženo!!! Primjer za izreku "to get is to give" , odnosno "dobiti je dati"...Ruka ruku mije!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 10:50:04   
Nadi
Ja mislim da te više sve pogodilo zbog hormonskog ringišpila user posted image .
Meni godišnjice bilo kakve uopšte nisu bitne. Zna nam se desiti da me prijateljica nazove i čestita godišnjicu braka a ja pojma nemam šta mi čestita user posted image .
A mjesečnice to ni u snu ne obilježavam. Moj i Mm rođendan poljubac je dovoljan, zagrljaj i to je to.
Ali zato kad god imamo priliku odemo na neko manje putovanje čim imamo slobodan vikend. Na ručak, izlazak u grad sa djecom ili bez djece, samo je bitno da imamo slobodno vrijeme.
Pokloni nam nemaju datum, ako prošetamo i vidimo da se nekome nešto sviđa, kupujemo zajedno. Čak i u vezi smo uvijek kupovali poklone zajedno, da smo sigurni da se sviđaju onom drugom.
ja mislim da samo trebate otvoreno porazgovarati i ti sve ovo što si na RR rekla, trebaš njemu reći. Neka izađe iz tebe sve što osjećaš, raspravite sve. Ali moraš i muža saslušati, šta on želi i kako razmišlja po tom pitanju.
Sretno i probaj u svemu da sebi olakšaš a ne otežavaš.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *