|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 11:17:07   
Anoniman
Mislim da ti je Nedi dobro rekla. Trebas njemu reci da bi se osjecala sretnije tad i tad...razgovor je lijek za sve. kako on moze znati sta ti zelis ako mu nisi to otkrila. Mnogo muskaraca u braku mnogo sta podrazumjeva...pa dodje do naseg razocarenja.
Mi to uvijek obiljezimo ali na neki lezerniji nacin. Ne zelimo da nam se romantika i pokloni svedu na samo na taj datum...

(odgovor članu Nadi)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 13:15:04   
Anoniman
Ali Nadi moja, ja sam mu već sve to rekla na razne načine. I rekla i pokazala koliko mi znači ali kao da riječi ne dopiru do njega. Pored toga, u zadnje vrijeme je postao nešto što nije bio "cicija". Svoj dio novca čuva ko oči u glavi. Ja kupujem hljeb, mlijeko i ostalo potrebno za kuću svakodnevno. Kada trebamo doktoru on uzima novac što smo ostavili za kućne potrebe da bi platio doktora, a svoj dio novca ne dira osim za svoje potrebe. To me još više navodi na sumnju da se pojavila neka druga u njegovom životu jer zašto bi se inače odjednom tako ponašao ako mu ne treba novac za nešto sa strane. Ne znam. Tako sam napeta i opterećena drage moje da ne mogu da budem sretna kraj osobe koju najviše na svijetu volim. A tu je i moja bebica. Znam da se neću moći nakajati što sam ovoliko patila dok sam je čekala. Kako bih volila da se samo sve posloži.
A moram reći, divne ste sve.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 13:19:38   
veeseelaa
pa provjeri ga draga kad već misliš da možda postoji neka druga....
malo ga uprati al nemoj da te skuži

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 13:21:34   
veeseelaa
bar ćeš znati da nije to.... a nije ja se nadam
moćda ga je neko nasavjetovao da čuva pare, haj znaj

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 13:23:29   
Anoniman
A kako da ga provjerim veselaaa? Imaš li neki prijedlog?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 13:32:47   
veeseelaa
s kim radi? imal žena? ako nema, onda ga pusti dok je na poslu, nemaš šta da brineš
Izlazi li??? pitaj ga gdje ide, kao onako usput, a onda kad ode, lijepo se spremiš pa odeš tamo gdje je rekao da će biti, naravno gledaj da te ne vidi.... ako ga ugledaš s rajom s kojom je prijavio da će biti sve ok a ako ga ne nadješ e onda ga upitaj kad dodje kući kako je bilo, ako ne prijavi da je promijenio lokaciju znači da mulja.... zovel ga ko na mob??? izlazi li iz sobe kad ga neko zove??? promijeni li izraz lica kad ga neko zove???? ako to sve radi onda Boga mi moglo bi nešto tu i da ima
kakav vam je sex??? jel zamišljen? odsutan? i sl
ajde hebo ga pametna si provalićeš to

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 13:35:06   
veeseelaa
i najbitnije je da ostanešp hladna i kao nezainteresovana kako bi se opustio.... da ga možeš ukebati, budeš li frkisali na prvu on će se paziti i teško ćeš išta saznati
vidi ja sve ovo pišem ne bil ti pomogla da otloniš problem, jer možda je čovjek totalno ispravan... al ja kad bi imala sumnju ja bi morala doći do istine, radi sebe, ne volim da me nek zahebava
Moraš hladne glave da deveraš, isključi emocije i ha bu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 13:38:13   
veeseelaa
a i sex je glavni pokazatelj imal neko drugu/drugog


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 13:39:40   
Anoniman
Draga vesela na njegovom poslu su sve same žene kao kolege. Ima možda još jedan, dva muškarca osim njega. Ono ostalo sve žene i moram reći da nisam nimalo ravnodušna po tom pitanju.Slabo izlazi.Povremeno s prijateljem ode na kafu i to je to.Mislim da mi to ne laže.Na mob ga, u mom prisustvu, često zovu sa posla da ga pitaju nešto vezano za posao,te kolegice.Ne ide van,razgovara u mom prisustvo. Da li ga ko zove kad mene nema, ne znam. Uzmem ponekad njegov mob, bude poziv s posla eventualno, ništa drugo. S tim da svakako može izbrisati poziv i ako je bio. A kad ga zovu s posla, zna ponekad promijenit izraz lice, kao krivo mu što zovu samo. A sex, ok je. Zamišljen i odsutan nije, ne bih rekla. Ma ne znam. Skroz sam zbunjena. I šta sad misliš vesela? Bil mogao imati nekog? Možda s nekim nešto s posla muti? Šta ti misliš? Kako da provjerim?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 13:43:41   
veeseelaa
a joj teško je donijeti zaključak na osnovu tvojih postova ima li neku ili ne
Ko su te s posla??? udate??? ozbiljne???
slobodne???? postoji li neka od njih za koju smatraš da bi mogla biti ta???
moraš se fokusirati na jednu dvije, ne možemo sad sve redom trkeljati user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 13:49:21   
Anoniman
Uglavnom udate. Da li su ozbiljne,neke jesu, a neke bi da prostiš i dupe dale za svoj cilj. Mogla bih sada sumnjati na dvije ili tri njih. Šta mi ti predlažeš vesela? Kako bih mogla, koji metod upotrijebit da otklonim sumnju? Najgore je što on zna za moju sumnju, što sam ja to njemu pokazala pa čak i po pitanju njih s posla. To mi je najveća greška, ali toliko nisam mogla otrpiti. I kad god mu ih spomenem, dodje do svađe i ljutnje s njegove strane. Kako sad provjeriti? da uzmem broj moba pa mu šaljem neke poruke da vidim hoće li reagovati na njih ili? Hvala ti vesela i svima ostalim. Ne možeš ni zamislit kako se sada osjećam.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 13:52:00   
hanabanana
Jao anonimna....nećeš ovdje naći odgovor.
Odgovore ti može dati samo on.

Ja nisam romantična, nisam nikada bila. Moj muž jeste.
I ako bi on sada meni spočitovao kako ja nisam romantična ja bih mu rekla: daj molim te ne se*i.
Znao si brate da sam ovakva kad si me ženio.
Šta bi sada, mijenjao krive Drine?
Ali ja ću svom mužu ubaciti čokoladu u džep, poslat mu sms u kojem ću napisati da ga volim, ili da mislim na njega, ili da je sex bio odličan.....
ALi cvijeće, svijeće, erotična ulja, sentiši - na to može zaboraviti.

S mojim mužem radi jedan muškarac, i to mu je direktor, ostalo su žene.
Godišnje dva mjeseca provede spavajući van kuće, van države.
Ja se nikada nisam trznula ni pomislila da bi mogao da me prevari.
Kad prvi put pomislim, onda se to već desilo.
Žena uvijek zna.

Meni je zasmetalo to stiskanje s novcem.
Ja bih brate dragi svom rekla: šta si se to ti stisno?
Otvoreno jasno i glasno.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 13:58:31   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kako sad provjeriti? da uzmem broj moba pa mu šaljem neke poruke da vidim hoće li reagovati na njih ili? 


user posted image user posted image
Reci mi da se šališ?
Na ovaj način nekoga provjeravati?!
Kad bi moj muž to uradio, ja ne znam šta bih mu uradila nakon 11 godina braka, 16 godina veze.....glavu bi mu razbila to je sigurno, ali bog zna šta bi ga još snašlo.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 13:59:53   
veeseelaa
hanabanana ti si u pravu, žena bi trebala da zna.... anonimna nema dokaz al vidi da se promijenio.... kako saznati da li postoji neka ili ne???? ne možeš sad na osnovu njegove škrtosti iznenadne zaključiti da te vara
To se mora saznati
KAo prvo jel ima on mogućnosti na poslu sa nekom nešto imati??? jel se tu radi il ne radi???? mislim imaju li prostora za ostati nasamo i biti zajedno????

jel on šef ili...?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 14:04:03   
amdi



Anonimna, samo mogu reći da sam ista takva bila prvu godinu braka, mislila sam da će biti kao u bajci, a onda sam se "spustila" na zemlju. Dijete se rodilo, sve manje smo imali vremena jedno za drugo i počela sam da zaboravljam na te stvari. Ovdje ne želim da ti kažem da ne treba da se trudiš u braku ili da tražiš od njega, nego da te razumijem u potpunosti, mislim da će vremenom stvari nadoći na svoje... 

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 14:04:35   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kako sad provjeriti? da uzmem broj moba pa mu šaljem neke poruke da vidim hoće li reagovati na njih ili? 


user posted image user posted image
Reci mi da se šališ?
Na ovaj način nekoga provjeravati?!
Kad bi moj muž to uradio, ja ne znam šta bih mu uradila nakon 11 godina braka, 16 godina veze.....glavu bi mu razbila to je sigurno, ali bog zna šta bi ga još snašlo.



user posted image  e ko da bi priznala a i na osnovu poruka ne bi ništa saznala, možda bi odgovorio čisto iz zeze a možda i ne bi, to ničemu ne vodi, mislim nikakvom zaključku
mm je jednom prilikom tada smo se zabavljali došao pred vrata mog stana da vidim s kim sam unutra.... mislim to je moj stan, ne od roditelja.... helem (srećomuser posted image ) meni su bile dvije drugarice.... mm mi je rekao da je bio do stana i kad je skužio da su mi drugarice tu laknulo mu.... mislim nije mi bilo pravo al mi je bilo i smiješno istovremeno
rekoh e eto kad bi te varala bezveli bi tog nekog dovela u moj stan user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.2.2011 14:07:39 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 14:04:51   
balasgirl
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kako sad provjeriti? da uzmem broj moba pa mu šaljem neke poruke da vidim hoće li reagovati na njih ili? 


user posted image user posted image
Reci mi da se šališ?
Na ovaj način nekoga provjeravati?!
Kad bi moj muž to uradio, ja ne znam šta bih mu uradila nakon 11 godina braka, 16 godina veze.....glavu bi mu razbila to je sigurno, ali bog zna šta bi ga još snašlo.



mene ovo podsjeća na one dječije zahebancije.
Sorry Anonimna, ali mislim da pretjeruješ i sa ovim zahtjevanjem da ti se nešto pokloni, da se sjeti svakog mjeseca brak.... a sad odjednom nakon samo 8,9 mjeseci braka sumnjaš u njegovo nevjerstvo. Ja bih ti predložila da malo ohladiš, da se ne nerviraš bespotrebno s obzirom da si u drugom stanju, da sjedneš i otvoreno porazgovaraš sa svojim suprugom o svemu što te tišti, o strahovima da te on možda zanemaruje, o majčinstvu, o srećici koju ćete uskoro dobiti aBd, da uživate u vama dvoma, šetnjama, filmovima i sl, a ne da razmišljaš o tome kako ga provjeriti jer te "možda" vara.


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 14:06:25   
amdi

IZVORNA PORUKA: amdi




Anonimna, samo mogu reći da sam ista takva bila prvu godinu braka, mislila sam da će biti kao u bajci, a onda sam se "spustila" na zemlju. Dijete se rodilo, sve manje smo imali vremena jedno za drugo i počela sam da zaboravljam na te stvari. Ovdje ne želim da ti kažem da ne treba da se trudiš u braku ili da tražiš od njega, nego da te razumijem u potpunosti, mislim da će vremenom stvari nadoći na svoje... 


P.S. pročitala sam tvoj prvi post i ovo je odgovor na njega, a vidim da je sad dublja situacija, dakle nepovjerenje ako sam dobro razumila...nemam bas puno vremena sve isčitavati od pocetka

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 14:06:54   
veeseelaa
vi sve isključujete mogućnost varanja? ja nikad ne isključujem ovu mogućnost user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 14:09:01   
balasgirl
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vi sve isključujete mogućnost varanja? ja nikad ne isključujem ovu mogućnost user posted image


pa dobro, opreza nikad dostauser posted image , ali nakon tako kratkog perioda u braku, nekako mi nelogično user posted image


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 14:11:16   
veeseelaa
nema pravila, neki i udju u brak s drugom/drugim
anonimna nije da ja to mislim da je u tvom slučaju u pitanju prevara, onako ja pričam
a imal neka plitka ženica u njegovoj firmi pa da se kao s njom (slučajno) popije kafa i šta iščeprka??? a znaš kakve su žene ne moraš puno ni da čeprkaš odmah one istoroću

< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.2.2011 14:13:13 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 14:14:23   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu balasgirl)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 14:14:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 14:15:07   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ali Nadi moja, ja sam mu već sve to rekla na razne načine. I rekla i pokazala koliko mi znači ali kao da riječi ne dopiru do njega. Pored toga, u zadnje vrijeme je postao nešto što nije bio "cicija". Svoj dio novca čuva ko oči u glavi. Ja kupujem hljeb, mlijeko i ostalo potrebno za kuću svakodnevno. Kada trebamo doktoru on uzima novac što smo ostavili za kućne potrebe da bi platio doktora, a svoj dio novca ne dira osim za svoje potrebe. To me još više navodi na sumnju da se pojavila neka druga u njegovom životu jer zašto bi se inače odjednom tako ponašao ako mu ne treba novac za nešto sa strane. Ne znam. Tako sam napeta i opterećena drage moje da ne mogu da budem sretna kraj osobe koju najviše na svijetu volim. A tu je i moja bebica. Znam da se neću moći nakajati što sam ovoliko patila dok sam je čekala. Kako bih volila da se samo sve posloži.
A moram reći, divne ste sve.



Draga,tvoj problem je ocito puno dublji nego si ga iznijela u prvom postu.U prvom postu si rekla da je inace pazljiv,a sada kazes da je skrt.Meni nije jasno ustvari kakav je on.U svakom slucaju,problem necemo rijesiti mi,nego vas dvoje.Mi ti nekada mozemo olaksati,a nekada otezati,jer sve imamo razlicite poglede na neke situacije.Ja bih 50% tvog problema pripisala trudnoci i osjetljivosti u trudnoci.Na osnovu cega sumnjas u svog muza.Zbog toga sto stedi???Mozda se covjek priprema za prinovu.Mozda je svjesniji nekih stvari sada kada ce postati otac.A ako te voli i ljubi kako si rekla u prvom postu,onda poradi na tome da ti pamcenje datuma bude manje bitno od vaseg lijepog odnosa.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 14:17:11   
balasgirl
heeeej, a možda štedi da ti kupi neki lijep poklon za "pravu" godišnjicu user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *