|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:10:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: emma.L

Paranojaaaaaa uzela mi dušu user posted image . Ja zaista ne vidim veliki problem u ovim datumima, malo veći vidim u ovoj sumnji na prevaru (iako sudeći po onome što je rekla za čovjeka, sumnjam da bi moglo biti moguće), a najveći je u vašoj komunikaciji, i ja bih se prvo time pozabavila. Ode sve u vraga ako to odmah ne riješite. Kako netko reče ide dijete, odluke o liječnicima, hranjenju, čuvanju, odgoju, financijskim problemima koji će se samo više komplicirati (osim ako ne dobijete premiju).
A mi smo uveli pravilo kod prepirki: Nema spavanja dok se ne riješi. Pa ako je normalno, sjest ćemo odmah i razgovarati, a ako ćemo težim putem, neka traje danima, ali nitko oka sklopiti neće dok se ne riješi. Neću ja nasekirana spavatiuser posted image .


A moj muž, čim mu nešto nije po volji u razgovoru, skoči, prorade mu živci i legne. Kad ja pokušam nastaviti sa razgovorm jer isto tako ne bih da spavam nasikirana, odnosno ne spavam čitavu noć, on mi samo kaže-pusti me, hoću da spavam i ponaša se ko đubre. Ima puno do mene, al je on koliko pažljiv, toliko i sebičan. Tada njega nije briga crkajem li ja od sikiracije ili ne.

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:13:57   
emma.L
IZVORNA PORUKA: Anoniman

[al je on koliko pažljiv, toliko i sebičan. Tada njega nije briga crkajem li ja od sikiracije ili ne.



Izvini, možda sam okrutna, ali ovo nije čovjek iz prvoga posta, i definitivno nije pažljiva osoba.


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:15:25   
henna ze
kako pažljivom čovjeku može biti svejedno da li ti crkaješ ili ne..trudna...u čemu se onda pažljivost.????????????
na 10 toj stranici će ti neko predložiti da se razvedeš...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:16:36   
veeseelaa
draga što prije poravni, šipak bi ja zbog muža cijelu noć ostala budna i sekirala se
Videćeš doći će s godinama kada ćeš se fokusirati više na sebe
Sama sebi si najpreča, a luditi zbog nekog koji spava snom pravednika ne bi ni pod razno
Na kraju krajeva nek devera i nek škrtari kako hoće, hB radiš, za sebe imaš
Ne kidaj živce bezveze, niti jedan muškarac nije vrijedan toga
Ja sam se nor 100 puta posvadjala s mužem jer ostavlja jakne na sve strane a ja bi da sve bude cakup pakum, ja se iznerviram i ispizdim a on sve laganini, sad lijepo sve izbacim na balkon ako mi smeta i legnem i geldam seriju
Nek se on nervira kad nadje jakne na balkonu user posted image  pa ja
i tako sam ga djelimično i dovela u red a dok sam se nervirala nidje pomaka

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:17:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: emma.L

IZVORNA PORUKA: Anoniman

[al je on koliko pažljiv, toliko i sebičan. Tada njega nije briga crkajem li ja od sikiracije ili ne.



Izvini, možda sam okrutna, ali ovo nije čovjek iz prvoga posta, i definitivno nije pažljiva osoba.



promjenjiv insan
danas ovakav sutra onakav


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:20:11   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: emma.L

Paranojaaaaaa uzela mi dušu user posted image . Ja zaista ne vidim veliki problem u ovim datumima, malo veći vidim u ovoj sumnji na prevaru (iako sudeći po onome što je rekla za čovjeka, sumnjam da bi moglo biti moguće), a najveći je u vašoj komunikaciji, i ja bih se prvo time pozabavila. Ode sve u vraga ako to odmah ne riješite. Kako netko reče ide dijete, odluke o liječnicima, hranjenju, čuvanju, odgoju, financijskim problemima koji će se samo više komplicirati (osim ako ne dobijete premiju).
A mi smo uveli pravilo kod prepirki: Nema spavanja dok se ne riješi. Pa ako je normalno, sjest ćemo odmah i razgovarati, a ako ćemo težim putem, neka traje danima, ali nitko oka sklopiti neće dok se ne riješi. Neću ja nasekirana spavatiuser posted image .


A moj muž, čim mu nešto nije po volji u razgovoru, skoči, prorade mu živci i legne. Kad ja pokušam nastaviti sa razgovorm jer isto tako ne bih da spavam nasikirana, odnosno ne spavam čitavu noć, on mi samo kaže-pusti me, hoću da spavam i ponaša se ko đubre
. Ima puno do mene, al je on koliko pažljiv, toliko i sebičan. Tada njega nije briga crkajem li ja od sikiracije ili ne.



Nemoj se ljutiti,ali ja ovo nikada ne bih mogla reci za covjeka kojeg volim.Uostalom,kada bih ovako na njega javno rekla,ne znam kako bih ga sutra,kad sve bude ok,pogledala u oci?!?
Draga,najbolje je da ne rjesavas problem ovdje,jer se situacija samo komplikuje.Sve vise iznosis detalja koji su nepovezani sa onim zbog cega si otvorila temu.Bilo kako bilo,zelim ti da sto prije rijesis svoje probleme i budes sretna supruga,trudnica i poslije mama.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:26:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: henna ze

kako pažljivom čovjeku može biti svejedno da li ti crkaješ ili ne..trudna...u čemu se onda pažljivost.????????????



O ovome ja stalno razmišljam. Gdje je tu pažnja. Al njemu je to nemoguće dočarati. Samo kaže: pa zar nisam pažljiv, zar se ne brinem. I stvarno je tako. Kad je sve ok jako je pažljiv i nježan, čim se sporječkamo ko druga osoba, ponaša se totalno nezainteresovano za to kako je meni. Bitno je samo to što je on povrijeđen s onim što sam ja rekla (zato stalno biram riječi), a kako je meni, nebitno je. On ode leći i pusti me. Ja svog muža volim najviše, al ovo je istina i ne baš lijepa.

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:30:45   
hanabanana
I ja kad se sporječkam s mužom sigurno mi ne kaže: dušo moja...

Ali isto tako vodim računa da udaram ispod pojasa.
NIti praštam kada mene neko udara ispod pojasa.
Jedna stara nena mi davno rekla: najpametnija je ona prešućena.....

Ja prešutiti ne znam, ili vrlo rijetko prešutim.
Ali znam civilizovano razgovarati.
A meni bi otišao spavati u žutom dok nismo sve riješili.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:34:35   
Anoniman
ja imam filing za osjecaj da se radi o istoj osobi od par dana...uzasno ljubomornoj..suprug joj radi u skoli...bla, bla

pravo da ti kazem...i bez uvrede...citajuci sve ovo...tebi je dosadno pa izmisljas probleme...ako nisi zadovoljna s covjekom kojeg si izabrala...razvedi se (evo ga...rekla ja prije 10 str.) perfektnu osobu neces naci...ne mozes odraslog covjeka oblikovati kako ti zelis...kao u ostalom sto ni on tebe ne moze promijeniti...zabavi se sobom...sama sebi si najpreca...kada se sebi okrenes, tj. okrenes plocu i njemu ce se to vise svidjeti pa ce se i on poceti vise truditi...dokle god trcis za njim ko pasce, on ce te ignorisati...to je tako vazda bilo i bice

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:37:50   
veeseelaa
joj ja neznam da se civilizirano raspravljam, ja presvrnem user posted image  pa mi se mm smije
jednom smo se posvadjali nešto bezveze , i ja odem u dnevni borvaka da spavam... ustala ujutro i hoću u spavaću sobu da nešto uzmem kad zaključano..... kucnem on otvori i viri iza vrata, veli sinoć si rekla da ćeš me ubiti pa ja što je sigurno sigurno user posted image  tako smo se smijali tome, e da ne odoh ja na posao odmah user posted image  user posted image

čini mi se anonimna da si ti ipak staložena čim kažeš da biraš riječi kad se raspravljaš, tako i treba al ja više majke mi ne kužim oko čega se ti raspravljaš sa tm... oko škrtosti? godišnjica? il drugih žena?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:38:33   
Anoniman
Iz svega ovoga ja mogu reći sebi da sam najosjetljivije stvorenje na planeti. I želim da se okrenem sebi više, ali on mi je tako bitan i sve me povrijedi s njegove strane jer ja i previše vodim računa o svakom detalju prema njemu. ALi to je do mene. Želim se okrenuti sebi više. Šta mi za početak predlažete, kako da se počnem ponašat? Jer to ću svakako uraditi. Hvala svima! 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:39:08   
veeseelaa
dokle god trcis za njim ko pasce, on ce te ignorisati...to je tako vazda bilo i bice


isto mislim, ignoriraj ga malo pa vidi šta će se dešavati

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:40:13   
Anoniman
A veselaa, upravo su to te tri stvari oko kojih se raspravljam, to su teme koje ni ja sama više ne želim u životu. Kako se okrenuti sebi?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:42:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Iz svega ovoga ja mogu reći sebi da sam najosjetljivije stvorenje na planeti. I želim da se okrenem sebi više, ali on mi je tako bitan i sve me povrijedi s njegove strane jer ja i previše vodim računa o svakom detalju prema njemu. ALi to je do mene. Želim se okrenuti sebi više. Šta mi za početak predlažete, kako da se počnem ponašat? Jer to ću svakako uraditi. Hvala svima! 


ne raspravljaj se s njim, ne zapitkuj ga, budi vesela i nasmijana i nadji si neku novu zanimaciju
ne zovi ga na tel bez prijeke potrebe, budi dotjerana
kad počne neku temu za koju smatraš da će dovesti do prepirke reci joj dragi odoh da s eistuširam, ignorijaj ga ne direktno nego ovako malčice
Vjerujem da će nakon ovakvog tvog stava prema njemu i sebi on početi da se mijenja i da če onda on htjeti razgovarati

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:42:50   
hanabanana
Zato ja apelujem: gradite djeci samopouzdanje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:44:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

A veselaa, upravo su to te tri stvari oko kojih se raspravljam, to su teme koje ni ja sama više ne želim u životu. Kako se okrenuti sebi?


draga nikad ne dozvoli da ti muškarac bude centar svijeta
Imaš garant društvo svoje, aktivraj se malo, izadji, ako si u Sa ajde s nama na kuglanje
idi na plivanje, posjeti stare prijetlje, rodbinu, zovni ljude k sebi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:45:41   
sabinos
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Zato ja apelujem: gradite djeci samopouzdanje!

user posted image
ovo je kljucno


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:45:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jednom smo se posvadjali nešto bezveze , i ja odem u dnevni borvaka da spavam... ustala ujutro i hoću u spavaću sobu da nešto uzmem kad zaključano..... kucnem on otvori i viri iza vrata, veli sinoć si rekla da ćeš me ubiti pa ja što je sigurno sigurno user posted image  tako smo se smijali tome, e da ne odoh ja na posao odmah user posted image  user posted image



E kad bi moj muž bio ovakav veselaa i ovako odreagovo, onda bih se i ja nekad smjela zainatiti i ljutiti. Ovako sam ja uvijek ta koja mora omekaštati i uložiti veliki napor da ga odljutim .

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:45:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Zato ja apelujem: gradite djeci samopouzdanje!


slažem se, jako jako bitno kao i samostalnost

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:48:16   
veeseelaa
E kad bi moj muž bio ovakav veselaa i ovako odreagovo, onda bih se i ja nekad smjela zainatiti i ljutiti. Ovako sam ja uvijek ta koja mora omekaštati i uložiti veliki napor da ga odljutim .


draga sigurno tvoj muž ima neke osobine na koje bi ja rekla"joj što bi voljela da je moj ovakav"
Niko nije idealan, vjerujem da ćeš ti riješiti situaciju, da će aBd biti sve u redu, osobito kada dodje bebica
U medjuvremenu misli na sebe, ne nerviraj se i ne budi džangrizava, to muškarci ne vole

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 15:55:11   
Anoniman
U svakom slučaju ću poslušati savjet veselaa. Pokušat ću ga idirektno ignorirati. Pa vidićemo. Pokušat ću da ne reagujem na stvari na koje sam do sada reagovala, nastojim uvijek biti dotjerana koliko mogu. Mi se svaki dan porukama čujemo u smislu VOLIM TE NAJVIŠE, to obostrano šaljemo. Predlažeš li da ja počnem manje reagovati na to. Ili da nastavim s tim? Malo ću ga i u kući ignorirati i tako. A oboje slabo izlazimo, posao mi je naporan tako da jedva čekam da dodjem kući i odmorim mozak. A prijatelja imam mnogo, morat ću poraditi na češćem viđanju. HVALA OPET SVIMA i tebi veselaaa.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 16:00:06   
sara.at
Anonimna ovo mi sve vise i vise smrdi na mog bivseg user posted image
Da ti nisi ta StO je ozenio,rano moja Pa ispastas user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 16:03:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sara.at

Anonimna ovo mi sve vise i vise smrdi na mog bivseg user posted image
Da ti nisi ta StO je ozenio,rano moja Pa ispastas user posted image


Heh. Pa kad bi rekla ime bivšeg znala bih ti možda reći jesam li ta? user posted image
A fin je mm, samo malo komplikovan.

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 16:44:23   
sara.at
I moj je Bio fin na pocetkuuser posted image
Jesi u Bosni il negdje vani? Tako Cu znati jel ili nijeuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 19:02:14   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: dadada

ja imam filing za osjecaj da se radi o istoj osobi od par dana...uzasno ljubomornoj..suprug joj radi u skoli...bla, bla

pravo da ti kazem...i bez uvrede...citajuci sve ovo...tebi je dosadno pa izmisljas probleme...ako nisi zadovoljna s covjekom kojeg si izabrala...razvedi se (evo ga...rekla ja prije 10 str.) perfektnu osobu neces naci...ne mozes odraslog covjeka oblikovati kako ti zelis...kao u ostalom sto ni on tebe ne moze promijeniti...zabavi se sobom...sama sebi si najpreca...kada se sebi okrenes, tj. okrenes plocu i njemu ce se to vise svidjeti pa ce se i on poceti vise truditi...dokle god trcis za njim ko pasce, on ce te ignorisati...to je tako vazda bilo i bice


podpisujem


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *