|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 22:03:20   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

ja imam filing za osjecaj da se radi o istoj osobi od par dana...uzasno ljubomornoj..suprug joj radi u skoli...bla, bla

pravo da ti kazem...i bez uvrede...citajuci sve ovo...tebi je dosadno pa izmisljas probleme...ako nisi zadovoljna s covjekom kojeg si izabrala...razvedi se (evo ga...rekla ja prije 10 str.) perfektnu osobu neces naci...ne mozes odraslog covjeka oblikovati kako ti zelis...kao u ostalom sto ni on tebe ne moze promijeniti...zabavi se sobom...sama sebi si najpreca...kada se sebi okrenes, tj. okrenes plocu i njemu ce se to vise svidjeti pa ce se i on poceti vise truditi...dokle god trcis za njim ko pasce, on ce te ignorisati...to je tako vazda bilo i bice


i ja sam ovo odmah provalilauser posted image user posted image ai ovo dalje sve potpisujemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 22:10:40   
mila81

IZVORNA PORUKA: hanabanana
Samo jedan savjet ću ti dati: nemoj da ti u traženju forme, promakne sadržaj života.


ovo je divno, i prava poruka za anonimnu i od mene

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 22:14:39   
Srculence
IZVORNA PORUKA: mila81


IZVORNA PORUKA: hanabanana
Samo jedan savjet ću ti dati: nemoj da ti u traženju forme, promakne sadržaj života.


ovo je divno, i prava poruka za anonimnu i od mene

OT mila pa gdje si ti miša mu nedaš se vidjeti na forumu il ja nisam u tokuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
10.2.2011 22:16:38   
veeseelaa
Mi se svaki dan porukama čujemo u smislu VOLIM TE NAJVIŠE, to obostrano šaljemo. Predlažeš li da ja počnem manje reagovati na to. Ili da nastavim s tim?


ja bi odgovorila na sms al nakon 2-3 sata
ako pita a gdje si do sada, reci bijah zauzeta user posted image user posted image
sredićeš ti njega već, reći će on tebi zašto štedi mani user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
11.2.2011 8:35:41   
Anoniman
Draga Saro, ja sam ti u BiH user posted image Volim svoju državu iako je katastrofa uređena user posted image
Drage moje, sve ste upravu. Ima puno do mene i moje osjetljivosti, a sigurno i trudnoće. Sinoć sam pričala s mužem slijedeći i vaše savjete. U početku razgovora je već bio spreman za svađu, ali sam ga nekako, mazno uspila nagovorit da želim da razgoaramo i budemo otvoreni s pozitivnom namjerom,kako bi nam bilo još bolje. I nekako smo uspjeli popričati. Pitala sam ga i za novac, rekao je da više ne želi da se dovedemo u situaciju da nemamo ni banku jer teško je vrijeme, na platu ne možeš računat. Ja sam mu rekla kako sam otvoreno i pomislila da možda ima neku drugu pa je zbog toga odjednom drukčiji,al mi je fino objasnio, a na račun druge se samo zezo: ne mogu ja sad trošit,moram budžet podijelit na dva dijela,ljubavnica hoće novi parfem. user posted image Mislim, vjerujem mu. Po svemu sudeći i po onome što govori, njemu je porodica broj 1 i nebi uradio ništa loše. Do mene ima puno. Al sam mu obećala da ću se promijenit i ja. I rekla mu šta bih voljela da on promijeni pa vidjet ćemo. Valjda će biti ok. A veselaa tebe ću poslušati u svakom slučaju za ono ignoriranje user posted image
Hvala Vam svima i na nježnim i na grubim kritikama. Otvorena sam za to jer iz toga izvlačim najbolje namjere.
Divne ste.


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
11.2.2011 8:42:17   
Lulu_08
No offense, nemoj se molim te ljutiti, ali zar ti je trebalo 7 stranica komentarisanja sa nepoznatim ženama da sjedneš sa svojim suprugom, sa kojim si se odlučila živjeti život i stvarati porodicu, te da napokon intimno i iskreno razgovaraš sa njim?

Molim te shvati da je brak ipak ozbiljna stvar u koju treba ulagati i za koju se treba boriti.

Poruka od hanebanane je odlična, nemoj trošiti život na traženje forme, nego CARPE DIEM, uživaj u svakom Bogom datom danu....

Bez ljutnje jer je komentar stvarno dobronamjeran, nadam se ćeš pustiti sumnju i nepovjerenje kraju...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
11.2.2011 8:55:20   
Anoniman
Nema uvrede Djana. Naprotiv, hvala ti. Ja sam i očekivala ovakve komentare. Ali moram reći, nisam vam se obratila da bih shvatila da trebam s mužem otvoreno pričat. Ja sam već pričala sa njim milion puta i najčešće dolazila u svađe. Obratila sam se da bih čula i vaše mišljenje o svemu budući da ste žene ko i ja i udate. Htjela sam samo čuti vaše poglede i razmišljanja kako bih i na taj način analizirala sebe i vidjela koliko je do mene i kako bih to onda mogla ispravljati radi čovjeka kojeg volim najviše na svijetu, a i radi sebe. Zahvaljujući vama shvatila sam, odnosno samoj sebi potvrdila, da je puno toga do mene i da naviše ja trebam poraditi na svojim pogledima i osjetljivosti. Zato sam se obratila. Samo nemojte pomisliti kako sam nezrela. Jer odgovor zašto je u gore navedenom. Bolje čuti više mišljenje o sebi i svom razmišljanju kako bi znao u kojoj mjeri se mijenjati. Puno moram poraditi na sebi, to sam znala,  a sad i potvrdila još jednom i svima hvala. A i malo ploču promijenit. PUSEEE

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
11.2.2011 9:34:17   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nema uvrede Djana. Naprotiv, hvala ti. Ja sam i očekivala ovakve komentare. Ali moram reći, nisam vam se obratila da bih shvatila da trebam s mužem otvoreno pričat. Ja sam već pričala sa njim milion puta i najčešće dolazila u svađe. Obratila sam se da bih čula i vaše mišljenje o svemu budući da ste žene ko i ja i udate. Htjela sam samo čuti vaše poglede i razmišljanja kako bih i na taj način analizirala sebe i vidjela koliko je do mene i kako bih to onda mogla ispravljati radi čovjeka kojeg volim najviše na svijetu, a i radi sebe. Zahvaljujući vama shvatila sam, odnosno samoj sebi potvrdila, da je puno toga do mene i da naviše ja trebam poraditi na svojim pogledima i osjetljivosti. Zato sam se obratila. Samo nemojte pomisliti kako sam nezrela. Jer odgovor zašto je u gore navedenom. Bolje čuti više mišljenje o sebi i svom razmišljanju kako bi znao u kojoj mjeri se mijenjati. Puno moram poraditi na sebi, to sam znala,  a sad i potvrdila još jednom i svima hvala. A i malo ploču promijenit. PUSEEE


user posted image user posted image  Bravo, samo tako i uspjet' ćeš!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
11.2.2011 23:45:04   
neki
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ebiga, ne zajebavam svega mi ,al znam da je teško razumit dok nisi u takvoj situaciji. U svakom slučaju hvala Vam svima na svemu. Ima Boga, valjda će sve doći na svoje. HVALA!


I jedan savjet, valjda ga mogu dati nakon 11 godina braka, neke stvari treba reći jasno, ne smije biti nedorečnosti. Jer onda ćete sve više i više ćutati.
A ako jednom tišina stane izmedju vas, onda vam nema spasa.
Nemoj joj to dopustiti, žena si, imaš pravo da znaš i zašto štedi, zašto te zapostavlja, imaš pravo mu reći o svojim strahovima...

Jbt meni je muž sušio ranu od epiziotomeije....a ne da me ne bi pitao: šta si se stisla?
[/quote
POTPIS i to debeli potpisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A zadnja recenica mi je jaaaaako poznatauser posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
14.2.2011 9:01:09   
Mami Ali
Anonimna, ja rijetko kada odgovaram na postove i forum. Tek sada sam se i registrovala, ali me tvoja situacija zainteresovala jer i moj mužek radi u privatnoj školi. I kod mog muža su žene kolege. Ja sam iz Gračanice, možda se i znamo. Ali, nebitno. Ne brini bona. To nema apsolutno nikakve veze. Da radi sa milion muškaraca, bez ijedne žene, ako ima namjeru da te prevari, to će i uraditi. Ako je karakter i moralan lik, nema šanse, da je 100 žena oko njega. A iz svega što si napisala, čovjek te voli. A kao i ti, trudna sam i ja, čekam maju bebicu user posted image Razumijem te zbog toga, hormoni rade Opusti se ženo i uživaj. Ako si tako osjetljiva, onda imaš odličnog muža jer te jako dobro razumije i toleriše. Glavu gore. Malo mu se više pozitivno posveti, smiji mu se, veseli ga, popusti ga pričama i razgovorima, uživajte. Život je kratak. A ne znam da li radiš. Ja npr radim u građevinskoj firmi u kojo je frka uvijek, ama baš uvijek, tako da kad dodjem kući jedva čekam da muža zagrlim i priuštimo sebi opuštajuće ttrenutke. I ne razmišljam o prevari, to ne dolazi u obzir. Svi znamo šta to za sobom nosi, a njeruj mi i naši muževi znaju. Sve znamo za koga smo se udale. Zato uživaj jer kažeš da ti je mužek ok, fin, nježan, pa toleriši kad šta.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 160
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *