|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ciscenje
28.12.2014 19:41:47   
bebaa

IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: bebaa

http://www.klix.ba/lifestyle/hranaipice/coca-cola-je-odlicno-sredstvo-za-ciscenje/141227089

a zamislite kako tek očisti organizam od-do.....user posted image

Jesi li to ljubitelj CC?

MT kojom pjenom, ako moze slika proizvodauser posted image
I ja sam ko Beba probala svim i svacim nikako oprati da sam zadovoljna.


samo uz dobro crno vino...inače je uopšte ne kupujem niti konzumiram....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ciscenje
28.12.2014 19:43:03   
bebaa
ja za skidanje kamenca koristim ili limuntos ili ocat......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ciscenje
24.1.2015 16:35:25   
Amam
Zenice drage,prosula sam ispijenu solju kafe na bijeli tepih ima li mu pomoci? Probala venis,kiselu vodu i onu pjenu sto se iscetka pa usisa nakon 2h i opet mrlja :(

Hemijsko :/



_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ciscenje
24.1.2015 20:33:56   
salmy

IZVORNA PORUKA: Amam

Zenice drage,prosula sam ispijenu solju kafe na bijeli tepih ima li mu pomoci? Probala venis,kiselu vodu i onu pjenu sto se iscetka pa usisa nakon 2h i opet mrlja :(

Hemijsko :/



kako mislis ispijenu? prosula toz...
koliko znam fleke od kafe odmah isti tren se trebaju oprati u hladnoj vodi

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ciscenje
25.1.2015 0:41:34   
Amam

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Amam

Zenice drage,prosula sam ispijenu solju kafe na bijeli tepih ima li mu pomoci? Probala venis,kiselu vodu i onu pjenu sto se iscetka pa usisa nakon 2h i opet mrlja :(

Hemijsko :/



kako mislis ispijenu? prosula toz...
koliko znam fleke od kafe odmah isti tren se trebaju oprati u hladnoj vodi

Eto bas tako...nisam imala pojma da u ispijenoj solji ima onoliko kafe :(
Probala sam sve navedeno i evo da podijelim s vama mozda nekom zatreba u toplu vodu sam stavila 2 supene kasike glicerola i izribala grubom krpom ,bila mi prijateljica i ona kaze da ne vidi nigdje fleku .Nadam se da ce i ujutri biti tako kad se osusi.


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ciscenje
25.1.2015 9:52:50   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: Amam


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Amam

Zenice drage,prosula sam ispijenu solju kafe na bijeli tepih ima li mu pomoci? Probala venis,kiselu vodu i onu pjenu sto se iscetka pa usisa nakon 2h i opet mrlja :(

Hemijsko :/



kako mislis ispijenu? prosula toz...
koliko znam fleke od kafe odmah isti tren se trebaju oprati u hladnoj vodi

Eto bas tako...nisam imala pojma da u ispijenoj solji ima onoliko kafe :(
Probala sam sve navedeno i evo da podijelim s vama mozda nekom zatreba u toplu vodu sam stavila 2 supene kasike glicerola i izribala grubom krpom ,bila mi prijateljica i ona kaze da ne vidi nigdje fleku .Nadam se da ce i ujutri biti tako kad se osusi.



Ako je bas bijeli jesi li smjela s malo domestosa da pomjesas s vodom? !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ciscenje
26.1.2015 0:19:30   
canim
Ja nadjoh ovo na netu

Odstranite fleke od vina i masnoće sa tepiha - Ako vam se po svijetlom tepihu prolije crno vino ili na njega padne komad masnoće, papirnim ubrusom upijte što više tečnosti, a zatim na uprljano mjesto pospite veću količinu sode bikarbone. Ostavite je da odstoji bar jedan čas, a zatim usisajte.



(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ciscenje
3.6.2015 21:11:10   
Idina mama
Kako vi brisete prasinu? Vodom, sa nekim sredstvom za ciscenje ili samo suhom krpom? Sta sve brisete? Samo ono "sto se vidi" ili vise? Ako brisete jos nesto vise, sta tacno? Koliko cesto brisete?

Ja crkoh radeci, razmisljam da smanjim obim poslova ili ih ja mozda pogresno obavljam?

Ah, da. Kupatilo. Koliko cesto i sta tacno cistite? Tu me treba svaka pomoc: imamo ih 4: 4 wc solje, 4 umivaonika, 3 tus kabine 1 kada, ... a imam i zahtjevan posao... Dobro je da je A. nije vise beba...

Stalno sam umorna... A volim da mi je cisto i uredno (tacno ovim redom: prvo cisto)...


(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ciscenje
3.6.2015 22:46:57   
salmy

IZVORNA PORUKA: Idina mama

Kako vi brisete prasinu? Vodom, sa nekim sredstvom za ciscenje ili samo suhom krpom? Sta sve brisete? Samo ono "sto se vidi" ili vise? Ako brisete jos nesto vise, sta tacno? Koliko cesto brisete?

Ja crkoh radeci, razmisljam da smanjim obim poslova ili ih ja mozda pogresno obavljam?

Ah, da. Kupatilo. Koliko cesto i sta tacno cistite? Tu me treba svaka pomoc: imamo ih 4: 4 wc solje, 4 umivaonika, 3 tus kabine 1 kada, ... a imam i zahtjevan posao... Dobro je da je A. nije vise beba...

Stalno sam umorna... A volim da mi je cisto i uredno (tacno ovim redom: prvo cisto)...



svaki dan brisem prasinu...uglavnom koristim dax i krpicu...wc svako juro domestosom perem. ili prebrisem brzinksi u toku dana solju ili lavabo isto daxom....plocice su mozaik tako da nikad nisu prljaveuser posted image ..kuhinju brisem stalno opet daxom poslije rucka...tako da je skoro pa stalno pospreljena..ja to nekako org...za trenuser posted image

usisavama po potrebi...a detaljno pospremamo nedjeljom....ma u sustini nemam puno namjestaja..

to je meni cas posla...

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ciscenje
4.6.2015 9:58:14   
dambolina
Ja prasinu brisem svaki dan i to u letu. Imam malo namjestaja, tako da mi stvarno nije problem preletit krpom sve povrsine koje su dostupne u jednom potezu. Subotom je veliko pospremanje i tada detaljnije cistim, sto podrazumijeva da cistim i unutrasnjost. Obicno cistim vodom i Arf universal sredstvom za ciscenje, prozore iskljucivo Stelexom i ubrusima - jednom u dva mjeseca otprilike perem prozore, kako kad. Usisavam jednom ili dva puta sedmicno. Kupatilo cistim generalno subotom, a podove svaki drugi dan. Ma helem, svaki dan nesto cistim user posted image user posted image

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ciscenje
15.8.2015 20:07:45   
ellene
Ja čistim svako 4. dan, jer sam tad kući, puno sam na poslu. Ja bi sve odjednom, a malo toga stignem, popijem kavu, upalim mašinu, onda usisavanje, prašina ručak wc, to bi sve trebalo ali nešto i izostavim jer nestignem. Zapostavim i sebe, nisu mi uvijek nokti nalakirani, ni obrve počupane. Kad sam sama sa dijetetom teško je završiti ba,š sve što zamisliš.
Ali mislim da organizacija puno pomaže, neznam jeste li čuli za Alejandru Costelo. Ona se bavi tako organiziranjem i baš da inspiraciju, samo što kod mene ta inspiracija dođe i prođe. Umor me svlada...

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ciscenje
8.9.2015 6:59:12   
ellene
Jutro!
Sinoć sam u trgovini ugledala Rial univerzalno sredstvo za čišćenje, na bazi limuna, iizgleda kao DAX. Jeli netko probao? Ja dosad nisam koristila ta univerzalna sredstva pa sam odlučila isprobati. Očisti li masnoću? Smrdi li? user posted image
Hvala!

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ciscenje
8.9.2015 7:36:01   
ninuska

IZVORNA PORUKA: ellene

Jutro!
Sinoć sam u trgovini ugledala Rial univerzalno sredstvo za čišćenje, na bazi limuna, iizgleda kao DAX. Jeli netko probao? Ja dosad nisam koristila ta univerzalna sredstva pa sam odlučila isprobati. Očisti li masnoću? Smrdi li? user posted image
Hvala!

Super je...ja sam ga nekad koristila ali ga odavno ne mogu naci pa sam bila presla na Dax. U principu kao dax. Sad koristim Uno, domaci proizvod a isto cisti kao i ova sredstva.

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ciscenje
12.9.2015 6:50:46   
ellene
Super je sve očisti. Čak sam i po ormaru, kod mene je tamna boja i vide se prsti, to nisam uspjela ničim očstit nego sa ovim sredstvom. Ali kasnije pročitah da se ne nanosi na drvo user posted image Ali nema veze nije se ništa oštetilo.
Pozdrav! user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ciscenje
16.10.2015 9:38:13   
kamenispavac
http://domacin.ba/zacepljeni-odvodi-procistite-ih-sodom-i-octom/

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Ciscenje
16.10.2015 11:04:21   
salmy
dajte molim vas kako peglu na paru da ocistim..u pitanju je tefal 2 godine starauser posted image

probala sma sirce,limuntos..paono kad je pokiselim u tanjir da vrije...imam unutra kamenca i akd peglam sve ostaje bjelo po odjeci

pocela sam koristiti vodu iz dm za peglanje...razblazim je sa obicnom vodom...ali nema nekog efekta

sta da radim?

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Ciscenje
16.10.2015 11:11:57   
bebaa
Prepade me...ja skoro dobila Tefal peglu...ko grom...e sad me zadevera....user posted image mozda da odma kupujem onu vodu nekakvu....
A pratit cu da vidim ko ce dati kakav savjet i da li uspijeva...u zlu ne trebalo..user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Ciscenje
21.10.2015 10:32:24   
ČISTIDOM

Čistim vikedom na podrucju Sarajeva. Najvaznije i najbitnije za zainteresirane, kada ocistim,, nemaju potrebe
zamnom ponovno cistiti.

S poštovanjem

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Ciscenje
21.10.2015 11:55:07   
salmy

IZVORNA PORUKA: ČISTIDOM


Čistim vikedom na podrucju Sarajeva. Najvaznije i najbitnije za zainteresirane, kada ocistim,, nemaju potrebe
zamnom ponovno cistiti.

S poštovanjem

cijena? molim

(odgovor članu ČISTIDOM)
Neposredna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *