|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:09:01   
Visnja RR
onda mladoženja može da poljubi mladu user posted image a ona njemu da kao stane na nogu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:10:08   
jasmin

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: shejla

ja nosim na lijevoj, jer mi na desnoj smeta.
I naravno da je nosim, da mi nije vazna (iz bilo kojeg razloga) ne bih je ni kupovala... Mislim sto ljudi stavljaju uopce prstenje na vjencanju, ako ce ga poslije skinuti.... Pa ta niste ga kupili zbog maticarke valjda???

ja bas volim da smo obiljezeni obojeuser posted image moje neudate drugarice, a i ja dok sam bila slobodna, kad ugledaju momka koji im se svidja prvo gledaju ima li veru[sm=smiley36.gif]naravno, neki ozenjeni je namjenski skinu kad izlaze pa dovode jadne djevojke u zabluduuser posted image


hehe tikice,nekima uopce nije bitno imao je nemao,bitno je da zeli sto i one zele :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:11:03   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

onda mladoženja može da poljubi mladu user posted image a ona njemu da kao stane na nogu user posted image


Da i zasto moze "bas mladozenja" da poljubi "mladu"...pih..puh....obratno tesko....izem takva prava prilikom sklapanja gradjanskih brakova.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:11:50   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: shejla

ja nosim na lijevoj, jer mi na desnoj smeta.
I naravno da je nosim, da mi nije vazna (iz bilo kojeg razloga) ne bih je ni kupovala... Mislim sto ljudi stavljaju uopce prstenje na vjencanju, ako ce ga poslije skinuti.... Pa ta niste ga kupili zbog maticarke valjda???

ja bas volim da smo obiljezeni obojeuser posted image moje neudate drugarice, a i ja dok sam bila slobodna, kad ugledaju momka koji im se svidja prvo gledaju ima li veru[sm=smiley36.gif]naravno, neki ozenjeni je namjenski skinu kad izlaze pa dovode jadne djevojke u zabluduuser posted image


hehe tikice,nekima uopce nije bitno imao je nemao,bitno je da zeli sto i one zele :).

naravno al ovim mojima je bitno, postene cure, hoce da se udaju, nece avanturuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:12:34   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Imam i vjerenicki  i imamo i vjencane...ali ih ne nosimo....user posted image

Uvijek mi je bila ogavna ideja da sam obiljezena, iz bilo kojeg razloga.

Skinuli smo ih 2h poslije vjencanja.


isto user posted image



na jednom sajtu pronađoh

"Stari Rimljani su burme nosili na lijevoj ruci, jer su vjerovali da u lijevom domalom prstu ima nerv koji vodi direktno do srca i da bi taj zivac bio uvjek aktivan (zaljubljenost), oni su stavljali burme na lijevu ruku. Nose na lijevoj ruci katolici.
Sto se pravoslavaca tiče, nose je na desnoj. Kao što se i krste desnom rukom, a desna ruka je znak povjerenja, zaklinjanja, dogovora...pa vjerovatno i zbog toga. A u pravoslavnoj crkvi se vjeruje da je lijeva strana strana đavola, a desna božija. "

 
 
U svakom slučaju ne nosim ni na jednoj!




Nevezano za burme,i kod muslimana je isto vjerovanje.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:12:53   
Anoniman
ja je nosim...mm ne...on je slobodanuser posted image user posted image user posted image ..

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:13:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

onda mladoženja može da poljubi mladu user posted image a ona njemu da kao stane na nogu user posted image

mm je meni stao na nogu a ja nisam ni skontala, tek mi poslije rekaouser posted image user posted image user posted image bezobraznik jedanuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:13:15   
Skvo RR
Ocigledno...kako ja nisam nikada "buljila" po rukama, da sam bila nepostena "cura"....sta god to znacilo.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:13:33   
shejla
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: shejla

ja nosim na lijevoj, jer mi na desnoj smeta.
I naravno da je nosim, da mi nije vazna (iz bilo kojeg razloga) ne bih je ni kupovala... Mislim sto ljudi stavljaju uopce prstenje na vjencanju, ako ce ga poslije skinuti.... Pa ta niste ga kupili zbog maticarke valjda???


Mi jesmo tj.u biti nismo mi kupiliuser posted image ....cini mi se da ide nazalost "redovno" konstatacija/pitanje: "A sada prstenje!".






Valjda im je to (mislim na maticare) u mini govoru uz turbo proklamaciju bracnih prava i obaveza sastavni dio nastupa.


nas je pitala: "imate li prstenje..." user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:14:09   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada

ja je nosim...mm ne...on je slobodanuser posted image user posted image user posted image ..


E, to je kompromis...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:14:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ocigledno...kako ja nisam nikada "buljila" po rukama, da sam bila nepostena "cura"....sta god to znacilo.

nisi shvatila komentar- procitaj malo bolje sta je rekla jasmin, da curama nije bitno jel ozenjen ili ne, na to sam se nadovezala da je ovim mojim bitno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:14:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

onda mladoženja može da poljubi mladu user posted image a ona njemu da kao stane na nogu user posted image
ja sam mm "zazvalila" prije nego sto su rekli...pa su morali ponavljati radi mene citav jedan diouser posted image user posted image user posted image ...a jos sam zaboravila licnu ponjetiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:15:31   
Hanady RR
mene vera ne obilježava...
ja sam i u vezi bila ovo što sam...

i što se mene tiče moj suprug ako mu smeta može da je skine...ja znam šta je šta i gdje smo jer tu smo bili i prije nego smo vere stavili...
ja je nosim jer je volim...jer svaki pogled na nju meni vrati divna osjećanja...ja sam s avojim momkom sadašnjim mužem uvijek sretan bila ali dan vjenčanja bio je nešto posebno...i drago mi je da mi počesto na pamet slete misli sa toga dana.

sa verom ili bez nje kao što sma prije braka bila bez vere meni je sito...ja sma ista...takva sam i vera mi nije simbol obilježja niti vezivanja...ona je samo moj podsjetnik na dan pun naljepših emocija i treme i poljupca i dolska svatova i odlsak od kuće od mema i seke...
meni je vera podsjetnik na dan kada sam jedino u životu bez teksta ostalauser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 15.2.2011 23:19:06 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:16:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

onda mladoženja može da poljubi mladu user posted image a ona njemu da kao stane na nogu user posted image
ja sam mm "zazvalila" prije nego sto su rekli...pa su morali ponavljati radi mene citav jedan diouser posted image user posted image user posted image ...a jos sam zaboravila licnu ponjetiuser posted image user posted image user posted image






eto smo mi ocekivali da si ti bila fina na vlastitom vjencanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:16:52   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ocigledno...kako ja nisam nikada "buljila" po rukama, da sam bila nepostena "cura"....sta god to znacilo.

nisi shvatila komentar- procitaj malo bolje sta je rekla jasmin, da curama nije bitno jel ozenjen ili ne, na to sam se nadovezala da je ovim mojim bitno


Ocigledno mi ne ide citanje izmedju redova. Kako god mislim da nosenje totema...nije znak vjernosti i pripadnosti. Ona je u srcu.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 15.2.2011 23:17:08 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:18:51   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ocigledno...kako ja nisam nikada "buljila" po rukama, da sam bila nepostena "cura"....sta god to znacilo.

nisi shvatila komentar- procitaj malo bolje sta je rekla jasmin, da curama nije bitno jel ozenjen ili ne, na to sam se nadovezala da je ovim mojim bitno


Ocigledno mi ne ide citanje izmedju redova. Kako god mislim da nosenje totema...nije znak vjernosti i pripadnosti. Ona je u srcu.

nisi ni trebala citati izmedju redova, sve je konkretno recenouser posted image naravno da nije znak, ali je meni bas lijep simbol naseg vezivanja, a i volim prstenje, uvijek sam nosila i dugo sam prije vjencanja trazila veru koja ce mi se svidjeti...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:21:15   
Anoniman
ja sam negdje citala kako su zenama zanimljiviji muskarci koji nose burmuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image rekoh to mm i on je od tada ne skidauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:21:43   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mene vera ne obilježava...
ja sam i u vezi bila ovo što sam...

i što se mene ti�e moj suprug ako mu smeta može da je skine...ja znam šta je šta i gdje smo jer tu smo bili i prije nego smo vere stavili...
ja je nosim jer je volim...jer svaki pogled na nju meni vrati divna osjećanja...ja sam s avojim momkom sadašnjim mužem uvijek sretan bila ali dan vjen�anja bio je nešto posebno...i drago mi je da mi po�esto na pamet slete misli sa toga dana.

sa verom ili bez nje kao što sma prije braka bila bez vere meni je sito...ja sma ista...takva sam i vera mi nije simbol obilježja niti vezivanja...ona je samo moj podsjetnik na dan pun naljepših emocija i treme i poljupca i dolska svatova i odlsak od kuće od mema i seke...
meni je vera podsjetnik na dan kada sam jedino u životu bez teksta ostalauser posted image


E ovdje imas pravo!Ja sam taj dan trazila za mehr prsten i 100 KM.Novac sam halalila,a prsten cuvam,ali ga ne nosim.
I bogami...inace mogu da pricam,ali taj dan sam cutila i sjedila u cosku k`o one prijasnje mlade.UH...samo kad se sjetim!

< Poruku je uredio jasmin -- 15.2.2011 23:22:46 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:23:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

onda mladoženja može da poljubi mladu user posted image a ona njemu da kao stane na nogu user posted image
ja sam mm "zazvalila" prije nego sto su rekli...pa su morali ponavljati radi mene citav jedan diouser posted image user posted image user posted image ...a jos sam zaboravila licnu ponjetiuser posted image user posted image user posted image






eto smo mi ocekivali da si ti bila fina na vlastitom vjencanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image barem sam pokusavalauser posted image user posted image user posted image
krivo mi je sto nismo imali kameru...ono je krvav dan biouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:23:06   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ocigledno mi ne ide citanje izmedju redova. Kako god mislim da nosenje totema...nije znak vjernosti i pripadnosti. Ona je u srcu.


Naravno. user posted image
Sad sam se sjetila, mi smo svoje uzeli na putu za opštinu, jer teta matičarka traži. I bile u 15km. OBE! hahahaha
I svaki put mi je smiješno kad se toga sjetim. I još milion komičnih detalja na koje bi svaka djevojka koja sanjari o savršenom bileom vjenčanju otkinula sebi glavu, a mi smo se dobro ismijali.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:24:03   
Anoniman
jasmin ja mislim da smo sve taj dan bile ko na tutiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i samo se smjeskaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:24:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

ja sam negdje citala kako su zenama zanimljiviji muskarci koji nose burmuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image rekoh to mm i on je od tada ne skidauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:25:12   
jasmin
IZVORNA PORUKA: noa

jasmin ja mislim da smo sve taj dan bile ko na tutiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i samo se smjeskaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Samo...........sreca moja pa se nisam uzivila hahahah...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:25:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ocigledno mi ne ide citanje izmedju redova. Kako god mislim da nosenje totema...nije znak vjernosti i pripadnosti. Ona je u srcu.


Naravno. user posted image
Sad sam se sjetila, mi smo svoje uzeli na putu za opštinu, jer teta matičarka traži. I bile u 15km. OBE! hahahaha
I svaki put mi je smiješno kad se toga sjetim. I još milion komičnih detalja na koje bi svaka djevojka koja sanjari o savršenom bileom vjenčanju otkinula sebi glavu, a mi smo se dobro ismijali.

svako ima nesto svoje, sto voli odnosno ne voli, meni je vera bila bitna ali mi zato vjencanica nije ni pala na pamet, kao ni svadba...user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:25:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mene vera ne obilježava...
ja sam i u vezi bila ovo što sam...

i što se mene ti�e moj suprug ako mu smeta može da je skine...ja znam šta je šta i gdje smo jer tu smo bili i prije nego smo vere stavili...
ja je nosim jer je volim...jer svaki pogled na nju meni vrati divna osjećanja...ja sam s avojim momkom sadašnjim mužem uvijek sretan bila ali dan vjen�anja bio je nešto posebno...i drago mi je da mi po�esto na pamet slete misli sa toga dana.

sa verom ili bez nje kao što sma prije braka bila bez vere meni je sito...ja sma ista...takva sam i vera mi nije simbol obilježja niti vezivanja...ona je samo moj podsjetnik na dan pun naljepših emocija i treme i poljupca i dolska svatova i odlsak od kuće od mema i seke...
meni je vera podsjetnik na dan kada sam jedino u životu bez teksta ostalauser posted image


E ovdje imas pravo!Ja sam taj dan trazila za mehr prsten i 100 KM.Novac sam halalila,a prsten cuvam,ali ga ne nosim.
I bogami...inace mogu da pricam,ali taj dan sam cutila i sjedila u cosku k`o one prijasnje mlade.UH...samo kad se sjetim!


mi smo mehr dogovorili prije kod imama...on ponovio i pita jel to to...a ja jedva rekoj jeste...
a ono tri puta da ama jedva sam ja pregurala ...usta mi se osušila...
i belajsuzi natjerali nas sve razdvojeno da s evozimo u autu ko to tako treba...vazdan su oni nas držali podalje jedno do drugog...u restoranu matička kad me pitala jedva Da rekoh al kad rekoše poljubi mladu...majko moja kad sam ja skočila na njega pa ga zagrlila...i opsovah j... ovo pravilo vazdan se gledamo a ti mi najpotrebniji u ovoj tremiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *