|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 14:50:06   
Lulu_08
Ma kod nas taj mahala-mentalitet ne popušta izgleda, užasno!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 14:52:34   
zvecka
Mene izbaci iz takta kad muskarci idu u WC i dignu poklopac na solji,,,piske i upiske Wc solju i ne ociste to,,,user posted image user posted image user posted image a ja nemam vremena svaki put ici brisati solju da mi dijete ne sjeda na tudi urin,,,fuj,fujuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 14:52:50   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

eh prolaznici sa komentarima me bas nerviraju
nekad jesenas mm, A i ja se igrali na vilsonovom sakrivanja, ja nadgledala A dok on trazi mm, i naravno nisam ga drzala za ruku, pa igramo se, i neka se babetina nasla pametna da mi kaze da ce upasti u miljacku, reko nece tu smo mm i ja igramo se, ali ne ona je stala i gleda a ja ignorisem, sve dok nije pocela zvati mog A. kao da njoj dodje (da ga spasi valjda), e tu sam odreagovala

zaista ljudi sebi puno dopustaju u petljanju


Super granny tarananana comes to the rescue user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 14:53:52   
balasgirl
Mene je jučer nanervirala neka žena koju sam prvi put vidjela u životu. Ja iznijela malo bebu vani i prilazi žena i pođe da ga dira, da mu tepa, da mu se unosi u lice i na kraju mu uvali svoj prst u usta. Kad je nisam nogom po sred face založila, ubleha stara.user posted image
I inače me nerviraju ljudi koji sebi daju za pravo da ti se miješaju u odgoj djece, vođenje domaćinstva i ostalo.

Al ta babuskara, fakat je prevršila mjeru. Svašta sam joj se nagovorila, a malo je falilo da pređem i na djela user posted image user posted image .


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 14:55:56   
emi7908
jojjjjjj Majo ti si kraljica, ati si me Balas nasmijala umalo nisam pala sa stolice... ovo mi jefinitivno danas trebalo da se malo nasmijem poslije svega...user posted image user posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 14:57:01   
maja78 RR
cuj gurnula prst u usta, mislim da bi joj ga ja slomila da je to uradila
stvarno nekulturno i bezobrazno

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 14:58:59   
muaaa

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

cuj gurnula prst u usta, mislim da bi joj ga ja slomila da je to uradila
stvarno nekulturno i bezobrazno


Nemogu da dodjem do sebeuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 14:59:45   
Malenaoduvijek
generalno kad se ljudi petljaju gdje ne treba i daju savjete za koje ih niko nije pitao i nije trazio.i izjave kako smo mi, eto vi ste odrasli na tome ( necemu) pa nista vam ne fali.na tu izjavu bih mogla da udavim nekoga.
user posted image  ali bas, bas...

mi smo umakali dudu u med, a vi djeco sada to necete, a eto vama nista ne fali, grrrrrrrrrrrrrrrr

a sto se tice odlaska kod dr, kad ide jedan decko idem sama, a kada idu dvojica moram nekoga povesti jer nisam hobotnica pa da mogu dvojicu nositi i kontolisati, jos su mali

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 15:00:16   
maja78 RR
greska

< Poruku je uredio maja78 RR -- 15.2.2011 15:12:20 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 15:00:26   
emi7908
mene čudi kako refleksivno to nije i uradila jer ja bi je sigurno... uuuuuuhhhhh user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 15:04:34   
muaaa

IZVORNA PORUKA: emi7908

mene čudi kako refleksivno to nije i uradila jer ja bi je sigurno... uuuuuuhhhhh user posted image user posted image


i ja bih Bgm, cuj prst u usta bebina

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 15:05:25   
Amrino
IZVORNA PORUKA: zvecka

Mene izbaci iz takta kad muskarci idu u WC i dignu poklopac na solji,,,piske i upiske Wc solju i ne ociste to,,,user posted image user posted image user posted image a ja nemam vremena svaki put ici brisati solju da mi dijete ne sjeda na tudi urin,,,fuj,fujuser posted image user posted image user posted image


Ja sam jednom uzela veliki papir, napisala na njega velikim crnim slovima- "Mole se svi koji pisaju stojeci da pisaju U solju a ne NA nju i oko nje- Hvala" i to zalijepila na zid tacno iznad solje. user posted image
Ma vise mi je bilo prigustilo....i sto je najvaznije- upalilo je.....Kad bolje razmislim mogla sam opet...user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 15:06:41   
balasgirl
Ma malo mi je falilo, vjerujte.... da joj polomim sve jedan po jedan prst. A beba??? Šta će beba, refleksno počeo odmah da sisa user posted image , duša mamina.




_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 15:06:49   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Amrino

IZVORNA PORUKA: zvecka

Mene izbaci iz takta kad muskarci idu u WC i dignu poklopac na solji,,,piske i upiske Wc solju i ne ociste to,,,user posted image user posted image user posted image a ja nemam vremena svaki put ici brisati solju da mi dijete ne sjeda na tudi urin,,,fuj,fujuser posted image user posted image user posted image


Ja sam jednom uzela veliki papir, napisala na njega velikim crnim slovima- "Mole se svi koji pisaju stojeci da pisaju U solju a ne NA nju i oko nje- Hvala" i to zalijepila na zid tacno iznad solje. user posted image
Ma vise mi je bilo prigustilo....i sto je najvaznije- upalilo je.....Kad bolje razmislim mogla sam opet...user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Dobra ti ova

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 15:12:20   
frenkoza


naravno ja nemam pojma, moje jaaadno djete.... hladno mu je, golo je, vruce mu je, natrpano je.... hrana mu je vrela, hladna, slatka, preslana, neslana, ona mu je igracka teska, ondje ce razbiti glavu.... ne znam samo kako je djete dozivilo 15 mjeseci s ovakvom uzasnom majkom koja nema pojma kako da ga odgaja....

ja sam nekoliko puta rekla pojedinim osobama "pametnicama" KUTIJU ZA KRITIKE, SUGESTIJE I POHVALE imas na izlazu....

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 15:15:48   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Amrino

IZVORNA PORUKA: zvecka

Mene izbaci iz takta kad muskarci idu u WC i dignu poklopac na solji,,,piske i upiske Wc solju i ne ociste to,,,user posted image user posted image user posted image a ja nemam vremena svaki put ici brisati solju da mi dijete ne sjeda na tudi urin,,,fuj,fujuser posted image user posted image user posted image


Ja sam jednom uzela veliki papir, napisala na njega velikim crnim slovima- "Mole se svi koji pisaju stojeci da pisaju U solju a ne NA nju i oko nje- Hvala" i to zalijepila na zid tacno iznad solje. user posted image
Ma vise mi je bilo prigustilo....i sto je najvaznije- upalilo je.....Kad bolje razmislim mogla sam opet...user posted image



ja sam ovo isto napravila na poslu ali je wc bio samo zenski i napisala sam da "wc solja sluzi da se nuzde male i velike obavljaju u nju a ne po njoj i oko nje" i zalijepila na vrata odmah preko puta solje.
Vrlo brzo je neko to skinuo i naravno piskio i dalje po plocicama, fuuuuuuuuuuuj
nisu samo muski grozni po tom pitanju

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 15:16:07   
zvecka
IZVORNA PORUKA: frenkoza



naravno ja nemam pojma, moje jaaadno djete.... hladno mu je, golo je, vruce mu je, natrpano je.... hrana mu je vrela, hladna, slatka, preslana, neslana, ona mu je igracka teska, ondje ce razbiti glavu.... ne znam samo kako je djete dozivilo 15 mjeseci s ovakvom uzasnom majkom koja nema pojma kako da ga odgaja....

ja sam nekoliko puta rekla pojedinim osobama "pametnicama" KUTIJU ZA KRITIKE, SUGESTIJE I POHVALE imas na izlazu....



kako sam ja rahat od svih tih stvari sto nerviraju,,daleko od svega,,mada i kad odemo na godisnji odmor zna se desiti neki stvari koje me izbace iz ravnoteze pa sam prisiljena ponekad biti rogatauser posted image user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 15:19:05   
zvecka
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Amrino

IZVORNA PORUKA: zvecka

Mene izbaci iz takta kad muskarci idu u WC i dignu poklopac na solji,,,piske i upiske Wc solju i ne ociste to,,,user posted image user posted image user posted image a ja nemam vremena svaki put ici brisati solju da mi dijete ne sjeda na tudi urin,,,fuj,fujuser posted image user posted image user posted image


Ja sam jednom uzela veliki papir, napisala na njega velikim crnim slovima- "Mole se svi koji pisaju stojeci da pisaju U solju a ne NA nju i oko nje- Hvala" i to zalijepila na zid tacno iznad solje. user posted image
Ma vise mi je bilo prigustilo....i sto je najvaznije- upalilo je.....Kad bolje razmislim mogla sam opet...user posted image



ja sam ovo isto napravila na poslu ali je wc bio samo zenski i napisala sam da "wc solja sluzi da se nuzde male i velike obavljaju u nju a ne po njoj i oko nje" i zalijepila na vrata odmah preko puta solje.
Vrlo brzo je neko to skinuo i naravno piskio i dalje po plocicama, fuuuuuuuuuuuj
nisu samo muski grozni po tom pitanju
[/quote


Znam da ima i zena koje ne paze,,,al uglavnom muski svijet manje pazi to sam se uvjerila a kako imam curicu od 4 godine koja uopce ne obraca paznju dal je kapak na solji spusten il je dignut ona sjeda,,bilo prljavo ili cisto,,i ja sam rekla prvo muzu dal je to normalno da tvoje dijete sjeda na popiskitu solju a koju vrlo cesto ti popiskis,,nije mu bilo drago al od tada cisti,,,user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 15:23:29   
lejla80
IZVORNA PORUKA: MALA1994

generalno kad se ljudi petljaju gdje ne treba i daju savjete za koje ih niko nije pitao i nije trazio.i izjave kako smo mi, eto vi ste odrasli na tome ( necemu) pa nista vam ne fali.na tu izjavu bih mogla da udavim nekoga.
user posted image  ali bas, bas...

mi smo umakali dudu u med, a vi djeco sada to necete, a eto vama nista ne fali, grrrrrrrrrrrrrrrr



uhhhhhh..ježim se od tih savjeta....nedavno mi je čak moj svekar davao savjete o dojenjuuser posted image user posted image user posted image ....hefta mi je trebala da dođem sebi

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 19:37:04   
de_de
Izbacuje me iz takta nas mentalitet: vec drugi put neko mi udara auto na parkingu i pobjegne.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 19:48:01   
mala mu
nije da me teško izbaciti iz takta al me stvarno al ono stvrno iznervira kada ja kažem da Ahmedu ne daju čokoladu pa ga zateknem svog zamazanog

_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 20:09:09   
Lulu_08
Trenutno me izbacuje iz tatka sto mi dijete treci put za redom BOJI POSTELJINU.

I to jako mudro kaze kao odgovor "pa kad ti meni kupis moju Barbi sobu ja ti necu bojati 'steljinu"... Pametnica mamina, a mama pije trecu tabletu za glavu......

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 21:43:23   
smajli80
Takođe me ozbacuju iz takta trenutne faze moje male gđe.samostalne,apsolutno sve hoće sama a kad joj to nekad ne uspije onda vrišti po kućiuser posted image

Takođe me kašnjenje jaaaaako nervira jer sam po prirodi perkfecionista.Moja dugogodišnja prijateljica obavezno mora zakasniti barem 10 min.Ja ama baš svaki put user posted image a ona dođe i kaže* možeš me da izvinete hebuser posted image ali ja moram zakasniti*

Ko je god drugi u pitanju naljutim se i obavezno prigovorim.

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 22:18:13   
mama_debeljuca
Pošto moj A.ima problema sa laringitisom, a to je baš ružan kašaljuser posted image i onako me duša boli, ali kad mi prolaznik ili više njih u čekaonici govore "Oooo kako kašlje", uz to i još puno raznih pitanja i podpitanja......luuudiim!!!user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
15.2.2011 22:37:46   
teacher75
bezobrazluk, neodgoj, pokvarenost i primitivizam nekih mojih ucenika user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *