|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
7.8.2013 12:11:14   
Maja34
sve je počelo najviše kako moj muž kaže kada sam došla iz bolnice...imam sve simptome depresije poslije trudnoće. Moja curica je super i svjesna sam toga da sam dobila ono što sam oduvijek željela, a lomim se. Stvari su ozbiljne. Moj muž je u trudnoći sa mnom kada se još nismo vjenčali, a bili smo trudni u par navrata vizualno flertovao pred mojim očima, tako da se ja od neugode nisam mogla snaći u takvim situacijama i padala sam sama sebi u očima. Nakon toga mi je lagao, rekao da haluciniram i dr. Nisam niti ja bila bajka, jer je on rekao da ga je odgovornost pred brak i neke druge stvari koje su se događale kod nas dovele do razmišljanja da li da se ženimo ili ne. Kada sam ga pitala u vezi što se događa, dali ima od mene sve što treba, rekao je da ima sve, a u braku mi je rekao da nije htio ništa govoriti jer nije osoba koja opterećuje ljude. Bila sam i nedugo prije trudnoće dosta napeta i izmorena. Nakon 13 godina radnog staža prvi put sam pukla, stjerala šeficu u onu stvar i otišla na bolovanje, zbog konstantnog presinga i pshičke torture...citat jedan od šefice "prvo treba srušiti, pa izgraditi karakter" - misleći na mene, pa " ti si moj ispušni ventil, imam pravo biti nervozna ako hoću". U tim teškim periodima jer je bilo još situacija istovremenih kod mene, ali da bih i to pisala trebalo bi mi 10 stranica, pa kratim, sam imala dosta promjene raspoloženja u sebi pa sam probleme istovremeno rješavajući ih, počela sam i piti sve veće količine alkohola. Nije mi bilo bitno što će tada kada sam bila sama biti sa mnom, jer sam istovremeno prekinula odnos sa jednim dečkom s kojim sam živjela a nije htio odgovornost. Sve se kod mene brzo odvijalo i znam da sam si sama kriva za hrpu toga, mogla sam jednostavno rezati neke negativne situacije u svom životu, a tada to nisam znala. Sada imam malenu bebu, muž mi govori da vidi da se trudim oko malene, da sam dobra majka, a ja se gubim. Mičem se od njega sve više, desilo se s njegovom obitelji nešto u što su nas pokušali uvući - financijski problemi, sada sam i digla kredit da kupimo kuću na selu da živimo zajedno, a tamo ću biti dotepenec, jer njegova obitelj nakon mojih slomova samo kritizira i malo tko hoće sa mnom imati posla. Dijete mi je sada 6 mjeseci. Osjećam se jadno i otuđeno u strahu. Završila sam u međuvremenu u bolnici zbog divljanja. Moji roditelji i brat su zabrinuti za mene i rečeno mi je da odem na pregled hormona štitnjače jer postoji mogućnost divljanja istih poslije poroda. Ako je netko imao slična iskustva molim Vas, pokušavam se i ja smiriti, kažite mi. Mužu stalno govorim da je bolje da se nismo niti oženili, da hoću rastavu, a istovremeno kupujem kuću za nas. Zbrkana sam totalno, a istovremeno se trudim oko djeteta najbolje što znam i dobijam pohvale i od pedijatrice i od patronažne, pa čak i od muža. Samo zamjeram suprugu zbog svega što je bilo i kako se ponašao prema curi koju je odabrao za ženu i napravio joj dijete. Svjesna sam da ovo moje ponašanje može odvesti samo u propast, ali kad počne, jednostavno osjetim gorčinu u želucu i dizanje nervoze i počinjem pričati da ne mogu stati o svemu što je bilo i što se događa.

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
7.8.2013 12:16:05   
veeseelaa
Majo34 viim d aimaš roditelja i brata i da brinu za stvoje stanje
budi otvorena i potraži pomoć, na poljima na kojima ti treba
ipak si tek porodjena i ima žena koji taj period teže prebrode
nek se tvoji malo uključe, oko tebe, djeteta
ne budi preponosna i nemoj da te to spriječi da tražiš pomoć
što se tiče familije tvog muža, to je tudja kost, ništa nek te ne iznenadjuje i ne dotiče
na distanci s njima
sretno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Maja34)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Postupci/djela koja vas izbacuju iz takta
8.8.2013 20:11:40   
Crnkica
maja34,mogla bi svratit na temu Anksioznost,iščitaj malo i ako se nađeš u toj priči olakšaćeš si malo,vidim da si jako depresivna..

Javi nam se na drugim temama sa svojim problemom,da ti probamo barem malo olakšati..Sretno !


< Poruku je uredio Crnkica -- 8.8.2013 20:19:48 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *