|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 18:31:11   
Mjeseceva Pratilja
Super su ovi djeciji neredi. Njih nikad ne manjka. user posted image
Sada je tip-top osim razbacanih igracaka po dnevnoj. ;)

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 18:40:08   
ananas_ze
divna, vidi se da u njoj zivim, nikad mi nece biti jasno sto mora biti sve po PSu, jer moze neko bahnutuser posted image meni je moj tek slozeni ves u dnevnoj sobi super user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 18:43:08   
Hanady RR
tip-topuser posted image
čak su sve igračke na svom mjestu...nema djece da im nađu nova neprikladna mjestauser posted image
samo nemojte da bahnte sad...hoću da uživam u tip-topuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 18:45:36   
Mjeseceva Pratilja
Nemoj izlaziti iz okvira vecine, Hanady. Deder, igracke na vidjelo. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 18:46:27   
Mjeseceva Pratilja
Eh, sad se sjetih..Kad sam bila mlada, osnovac otprilike, svaki put kad bi mama sredila kucu tip top, ja bih pitala: A ko ce nam to doci? user posted image


_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 18:49:17   
Hanady RR
user posted image

Kod mene je uglavnom i srđeno jer sam imala radove/renoviranje i bajram nedavno ublizu...
al igračke, bojice, flmateri , papirći razniii izreckani će me ubit u pojma...fino moram nogama razgrnut da porđem do porzora u njihovoj sobi d aim izračimuser posted image

danas smo sve zajendo uradile i poslala sma ih nani na vikedn...
uživam sve na svom mjestu... e kako je kod nane to vam ne smijem garantiratiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 18:50:38   
Miimy
jao gdje me nadjoste ;) kuca mije puna baby rekvizita nema gdje nema kolica, viper jedan drugi, ljulja, baby gim nekakvih igracaka sto pijucu mozak mi probise ma jednom rijeci tesko da sad kod mene moze biti tip- top iako sam picajzla Boze sacuvaj al doce opet sve na svoje.... Gosti Bujrum....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 18:50:59   
klemzi
Sad će mi bahnut seka, brat i buduća snajka, a ja sjedim i gledam gdje će sjesti...user posted image user posted image
Malo je reći da je bomba pala user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 18:56:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: klemzi

Sad će mi bahnut seka, brat i buduća snajka, a ja sjedim i gledam gdje će sjesti...user posted image user posted image
Malo je reći da je bomba pala user posted image


kod nas se to kaže...pale dvije bombe user posted image il jedna atomska a jedna kasetna...atomska je Farah naravnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 18:57:49   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

user posted image

Kod mene je uglavnom i srđeno jer sam imala radove/renoviranje i bajram nedavno ublizu...
al igračke, bojice, flmateri , papirći razniii izreckani će me ubit u pojma...fino moram nogama razgrnut da porđem do porzora u njihovoj sobi d aim izračimuser posted image

danas smo sve zajendo uradile i poslala sma ih nani na vikedn...
uživam sve na svom mjestu... e kako je kod nane to vam ne smijem garantiratiuser posted image

Svoj kreativni nered sa sobom nose. Respect. :)

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 18:58:49   
reallove
Da mi neko bahne u kucu..Uh..Igracke na sve strane..Danas radila kucu,radim je svaki dan,ali uvijek mi isto dodje...Ja usisam svaki dan po 3-4 puta,kako imam ovog malog lopova,kucu ne mogu uraditi nikad

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:00:09   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: klemzi

Sad će mi bahnut seka, brat i buduća snajka, a ja sjedim i gledam gdje će sjesti...user posted image user posted image
Malo je reći da je bomba pala user posted image


kod nas se to kaže...pale dvije bombe user posted image il jedna atomska a jedna kasetna...atomska je Farah naravnouser posted image

Klemzi, lakse ces se kao zaova buducoj snahi dokazati i pokazati u ljepsem svjetlu. ;) Moci ces je samo pozitivno iznenaditi. Nikako manje od toga.
Samo se nemoj iznenaditi ako se snaha javi na RR pa opali pricu tipa: Prije braka posjetih svoju buducu zaovu..A sta sam zatekla kod nje, pa to je strasno. Nevjerovatno gdje ta zenska zivi. Ja to ne bih mogla. Ja bih to ovako. Da sam ja njen muz, ja bih njoj..user posted image
Lijepo se provedi sa svojom porodicom kad ti je Bog vec dao.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:02:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: klemzi

Sad će mi bahnut seka, brat i buduća snajka, a ja sjedim i gledam gdje će sjesti...user posted image user posted image
Malo je reći da je bomba pala user posted image


kod nas se to kaže...pale dvije bombe user posted image il jedna atomska a jedna kasetna...atomska je Farah naravnouser posted image

Klemzi, lakse ces se kao zaova buducoj snahi dokazati i pokazati u ljepsem svjetlu. ;) Moci ces je samo pozitivno iznenaditi. Nikako manje od toga.
Samo se nemoj iznenaditi ako se snaha javi na RR pa opali pricu tipa: Prije braka posjetih svoju buducu zaovu..A sta sam zatekla kod nje, pa to je strasno. Nevjerovatno gdje ta zenska zivi. Ja to ne bih mogla. Ja bih to ovako. Da sam ja njen muz, ja bih njoj..user posted image
Lijepo se provedi sa svojom porodicom kad ti je Bog vec dao.


klemzi draga pospremi malo...jak argumentuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:03:37   
klemzi

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: klemzi

Sad će mi bahnut seka, brat i buduća snajka, a ja sjedim i gledam gdje će sjesti...user posted image user posted image
Malo je reći da je bomba pala user posted image


kod nas se to kaže...pale dvije bombe user posted image il jedna atomska a jedna kasetna...atomska je Farah naravnouser posted image

Klemzi, lakse ces se kao zaova buducoj snahi dokazati i pokazati u ljepsem svjetlu. ;) Moci ces je samo pozitivno iznenaditi. Nikako manje od toga.
Samo se nemoj iznenaditi ako se snaha javi na RR pa opali pricu tipa: Prije braka posjetih svoju buducu zaovu..A sta sam zatekla kod nje, pa to je strasno. Nevjerovatno gdje ta zenska zivi. Ja to ne bih mogla. Ja bih to ovako. Da sam ja njen muz, ja bih njoj..user posted image
Lijepo se provedi sa svojom porodicom kad ti je Bog vec dao.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ju draga MP pa sad me nasikira...user posted image user posted image user posted image ma moja snajka je moja prva komšinica sad ovdje, nalzila me i u pidžami, raščupanu, sa rukavicama kad čistim kupatilo, nema izdanja mene ni kuće u kojem nas nije vidjela....aj kad ona oplete ovdje, sad je fina, dok se ne uda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:07:55   
Mjeseceva Pratilja
Pa lahko cemo te onda prepoznati. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:15:41   
neki x

IZVORNA PORUKA: reallove

Da mi neko bahne u kucu..Uh..Igracke na sve strane..Danas radila kucu,radim je svaki dan,ali uvijek mi isto dodje...Ja usisam svaki dan po 3-4 puta,kako imam ovog malog lopova,kucu ne mogu uraditi nikad

Sorry,ali NI U LUDILU!!!Davno sam ja raskrstila s kucom,a pogotovo sa gospodjama koje kao kameleon svojim okicama prate cistocu/necistocu u mojoj kuciuser posted image user posted image user posted image

Ja vise volim hodati i zabavljati se sa djecomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:22:02   
Ben 10
Kod mene je jedna redovno dolazila da se vaga ko nema vage kuci da vidi imam li prasine ispod vage.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:24:21   
reallove
Ma znas sta ja uradim stvarno svako jutro i onda ko god da mi dodje,tesko ce "potrefiti" da mi je sve uredu..Sudja npr nema nikad,ali ovamo obavezno po podu razbacano,u kuhinji uvijek ima flekica po podu ili je mokro,jer Ameen sam sebi sipa vodu i uvijek prosipa,tepih i dnevnoj mi je crveno crni,svaki trun sto padne na njega,vidi se,zato stalno usisavam

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:27:14   
neki x
Meni danas muz usisao kucu,pospremio,odveo djecu mojoj mami,i on otisao s rajom,a ja uzivam praveci torteuser posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:32:08   
Hanady RR
meni niko ne dolazi..mahla mislim...user posted image

ovi iz familije što mi dolaze nad njima i tako prednjačim sm=smiley36.gif]
a vole da im dođem...ja onako usput njima poradim što ja ''lijepo'' radim...
slažem ormare npr...user posted image
ugodno sa korisnim...i njima i meniuser posted image

a nikome ne vidim ništa niti me zanima...i vrlo sma opuštena kada meni neko dođe...i sam i sa djecom...
baš me zaboli jel ko vidio šta prljavo il čisto kod mene...
ono nasikiram se samo takouser posted image

ja ne usisavam da mi bude fino drugima kod mene...ja usisavam d ameni bude čist pred očima kod meneuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:33:18   
Halimaa
da mi neko bahne u kuću PETKOM NAVEČER ne bih ga pustila user posted image To je dan kad mi sve snage čišćenja opadnu, i onda se tješim, gledajući nered, mrve i prašinu: doće subota, doće....
Ja ne znam, svaki dan čistim redovno, prašina, kupatilo, pločice, sudje i to, ali svaki dan na kraju je isto kao ujutru tek kad ustanemo. Fenomen user posted image Nema goreg posla od kućnog. :(

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:34:15   
Cickolini
Kuca mi je ko minsko polje... Igracke ko mine po dnevnom boravku user posted image

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:35:14   
Halimaa
Usput, svekrva mi je totalno operisana od nekog pretjeranog čišćenja, pa je haman i muža tako " vaspitala". Tako dA sam tu na nuli. Više bi volila da ga je malo muštrala.

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:35:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Halimaa

da mi neko bahne u kuću PETKOM NAVEČER ne bih ga pustila user posted image To je dan kad mi sve snage čišćenja opadnu, i onda se tješim, gledajući nered, mrve i prašinu: doće subota, doće....
Ja ne znam, svaki dan čistim redovno, prašina, kupatilo, pločice, sudje i to, ali svaki dan na kraju je isto kao ujutru tek kad ustanemo. Fenomen user posted image Nema goreg posla od kućnog. :(

ma kakav fenomen...pa svima je isto tako ...
meni je najbolje kaidem na posao...
nasređenije mi...dok dođemo ručamo one spavaju...
a bogami sad kako se zatvorismo il na porodiljskom iste krugove stalno vrtim a stalno istouser posted image

zato je najbitnije toalet, kuhinja i predulaz...ono što su balterije eventualne za bolesti...
a ostalo...nered od veša i igračaka je i simpatičan...ponekaduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:36:29   
neki x
Ma Hanady,meni dolazi jedna,ne znam kako da je se kutarisemuser posted image user posted image user posted image
Zena nema drugog posla,nego hodati i zagledati po kucamauser posted image user posted image user posted image
Jednom sam joj vrisnula,kako ja nisam besposlena ko ona i kako imam milion poslova,ne znam kud cu prije...pa mi je posle bilo zaouser posted image

Kaze mi muz:bila ti je "druga" neki danuser posted image Kaze,stala na vrata i obleti ocima citavu kucu,dok je pitala lafo gdje sam jauser posted image user posted image user posted image Ja vristala od smijehauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dusek u putnom kreveticu???
aida.

Da li treba, pored onog malog tankog koji dodje uz njega, pravi dusek za putni krevetic?

Ne (53%)

Da (47%)


Broj svih glasova: 43

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *