|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:38:18   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: reallove

Da mi neko bahne u kucu..Uh..Igracke na sve strane..Danas radila kucu,radim je svaki dan,ali uvijek mi isto dodje...Ja usisam svaki dan po 3-4 puta,kako imam ovog malog lopova,kucu ne mogu uraditi nikad

Sorry,ali NI U LUDILU!!!Davno sam ja raskrstila s kucom,a pogotovo sa gospodjama koje kao kameleon svojim okicama prate cistocu/necistocu u mojoj kuciuser posted image user posted image user posted image

Ja vise volim hodati i zabavljati se sa djecomuser posted image user posted image user posted image

Ja sam danas prvi put izisla iz kuce a da je nisam ostavila pod konac. user posted image
Desavalo mi se svaki put da prvo sredim stan, obavim sve svoje duznosti i obaveze i onda se nadem previse umornom da ne mogu izici u normalnu setnju..A da ne pricam o nekom izlasku i sl..E danas sam izisla..I sav taj posao nije pobjegao. Sve i jedan me je cekao. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:40:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Halimaa

Usput, svekrva mi je totalno operisana od nekog pretjeranog čišćenja, pa je haman i muža tako " vaspitala". Tako dA sam tu na nuli. Više bi volila da ga je malo muštrala.


ma nema ti to veze sa svekrvom...
moja mlada umrla...moj odrastao haman bez matere...samo s ejsća kako su u podrumu one deverale...prije toga dijete bio...

al smuštraš ga ti ponešto...a što neće podjeliš...ko kosi ko vodu nosi i ljepota....

a neke stavri svim su muževima iste...to sam mislila smao kod mog...stolice kobile za garadrobu, saksije do cvijeća sakrivači prljavih čarapa, stolovi klubski i trpezijski spremišta za sve što treba ioz ruku spustiti od čaše do četke za češljanje djece, ona klupica na preulazu kod porzora sprmeište za sve vrste alata, viška šarafa itd...i naravno svi su rođeni u čamcu, vrata širom otvorena, viseći elemnti ako je šta uzeo, špaiz obavezno ostavaviti ptvoren ako si nečiji mužuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:40:25   
neki x

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja


IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: reallove

Da mi neko bahne u kucu..Uh..Igracke na sve strane..Danas radila kucu,radim je svaki dan,ali uvijek mi isto dodje...Ja usisam svaki dan po 3-4 puta,kako imam ovog malog lopova,kucu ne mogu uraditi nikad

Sorry,ali NI U LUDILU!!!Davno sam ja raskrstila s kucom,a pogotovo sa gospodjama koje kao kameleon svojim okicama prate cistocu/necistocu u mojoj kuciuser posted image user posted image user posted image

Ja vise volim hodati i zabavljati se sa djecomuser posted image user posted image user posted image

Ja sam danas prvi put izisla iz kuce a da je nisam ostavila pod konac. user posted image
Desavalo mi se svaki put da prvo sredim stan, obavim sve svoje duznosti i obaveze i onda se nadem previse umornom da ne mogu izici u normalnu setnju..A da ne pricam o nekom izlasku i sl..E danas sam izisla..I sav taj posao nije pobjegao. Sve i jedan me je cekao. user posted image

Kao prvo:bas sam te pozeljela,da znasuser posted image
Kao drugo:i ja sam prije tako,al jok viseuser posted image Dok se spremamo vani,napravimo jos veci haos,dok skontam sta ce ko obuciuser posted image Pospremam posle izlaska,ili jednostavno kad imam vremenauser posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:42:55   
neki x

IZVORNA PORUKA: Hanady RR
...stolice kobile za garadrobu


Kod nas ima vise tih kobila za gardarobuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:46:16   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: Hanady RR
...stolice kobile za garadrobu


Kod nas ima vise tih kobila za gardarobuuser posted image user posted image user posted image

user posted image ...taburee sam sve pobacalauser posted image

Novi fol je peškir obavezno ostaviti na onom švedksom radiatoru u toaletu...slučajno da se desi da ga vrati na mjesto za peškire, namjenski kupljen držaš i napravljen gdje je peškir i nađen...ja bih se razvela misleći da mog muža oteli su vanzemaljciuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:48:19   
lepetetka
eh leleeee...user posted image user posted image

kod mene kao i kod Hanady, bitno mi ulaz gdje je obuća, hala i kujna i to ne cijela kuhinja user posted image nego mi je najbitnije da nema suđa, njega odmah operem, rijetko mašina...
a igrački ludiloooo.. na sve strane,...do neki dan sam mislila da mi malac radi nered, ali sam u ovo par dana kako je otišao kod dede i nane vidjela da je mala glavni bombaš u maj houm.. user posted image
ona ne da vadi igračke nego sve živo, sada da dođete negdje bi sigurno našle lijavak i koju vanglu ispod sudopera što izvuče, ili rende, ili iz komode nekakvih časopisa izvuče more, moje tašne razbaca, fol ona nosa tašnice, ili od malenog olovke sveske, slikovnice.....ma ona samo ide i baca a ja za njom kupim, a nekad čekam da se dooobro nakupi, pa onda zajmim user posted image
uglavnom nemojte mi dolaziti nenajavljeni user posted image user posted image


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:50:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lepetetka

eh leleeee...user posted image user posted image

kod mene kao i kod Hanady, bitno mi ulaz gdje je obuća, hala i kujna i to ne cijela kuhinja user posted image nego mi je najbitnije da nema suđa, njega odmah operem, rijetko mašina...
a igrački ludiloooo.. na sve strane,...do neki dan sam mislila da mi malac radi nered, ali sam u ovo par dana kako je otišao kod dede i nane vidjela da je mala glavni bombaš u maj houm.. user posted image
ona ne da vadi igračke nego sve živo, sada da dođete negdje bi sigurno našle lijavak i koju vanglu ispod sudopera što izvuče, ili rende, ili iz komode nekakvih časopisa izvuče more, moje tašne razbaca, fol ona nosa tašnice, ili od malenog olovke sveske, slikovnice.....ma ona samo ide i baca a ja za njom kupim, a nekad čekam da se dooobro nakupi, pa onda zajmim user posted image
uglavnom nemojte mi dolaziti nenajavljeni user posted image user posted image


il dođite da se zajedno igramouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:58:16   
lepetetka
može i tako Hanady user posted image user posted image
kada sam pred menstr. onda pobudalim od posla, samo bih radila...tad je generalka user posted image user posted image
ja stvarno ne zagledam po kućama kako je kome, baš me boli, znam da se ne može uvijek sve stići, ali brate mili ima i mjesta gdje se ne može ne vidjeti, gdje žene kukaju kako se slomiše od posla, a fuj u šta god pogledaš, ne gledaš ti peksinluk nego peksinluk u tebe gleda... e to je tuga..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:59:31   
teacher75
ovo sam slikala za 2.dan bajramauser posted image

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/546765_10151255353105935_2113298150_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/395112_10151255354245935_801549488_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/395112_10151255354255935_900747720_n.jpg

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 19:59:52   
reallove

IZVORNA PORUKA: Halimaa

da mi neko bahne u kuću PETKOM NAVEČER ne bih ga pustila user posted image To je dan kad mi sve snage čišćenja opadnu, i onda se tješim, gledajući nered, mrve i prašinu: doće subota, doće....
Ja ne znam, svaki dan čistim redovno, prašina, kupatilo, pločice, sudje i to, ali svaki dan na kraju je isto kao ujutru tek kad ustanemo. Fenomen user posted image Nema goreg posla od kućnog. :(

user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 20:00:51   
teacher75
inace, to je dnevna soba (djeciju nemamo)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 20:02:04   
reallove

IZVORNA PORUKA: teacher75

ovo sam slikala za 2.dan bajramauser posted image

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/546765_10151255353105935_2113298150_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/395112_10151255354245935_801549488_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/395112_10151255354255935_900747720_n.jpg

joj draga Teacheruser posted image ..ali su preslatki oboje

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 20:07:00   
muaaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

ovo sam slikala za 2.dan bajramauser posted image

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/546765_10151255353105935_2113298150_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/395112_10151255354245935_801549488_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/395112_10151255354255935_900747720_n.jpg

ma ovaj nered je user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 20:10:23   
teacher75
user posted image user posted image nedajboze da je ko bahno za bajramuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 20:10:29   
lepetetka
eh ovako i kod mene razbacaju, nekada i gore, najgore mi je tražiti gdje je odnijela daljinske user posted image da su mi kakvi da ih mogu prozvati pa da zvone, da mi se jave, onako se slomim tražeći... a otvorim kuhinjske elemente, ona poredala autića, nekakvih čikaca i svojih điđa, a one moje odnese u dječiju sobu i tako, ma ludilo.. user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 20:13:49   
Miracle*3
Moji su od pola dnevnog boravka napravili sebi kucicu, odnosno sator. Pregradili su jastucima, stolicama i sad me mole da tamo spavaju. Nit mogu donosit jogije iz njihovih soba, a zao mi da im kvarim igru. Pusticu ih jos malo pa mozda iscejfajuuser posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 20:16:39   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Moji su od pola dnevnog boravka napravili sebi kucicu, odnosno sator. Pregradili su jastucima, stolicama i sad me mole da tamo spavaju. Nit mogu donosit jogije iz njihovih soba, a zao mi da im kvarim igru. Pusticu ih jos malo pa mozda iscejfajuuser posted image

user posted image slatko, neka ih neka se igraju... i moj u zadnje vrijeme tako pravi lafo kućicu sebi od jastuka, i baš se zaigra user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 20:27:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Moji su od pola dnevnog boravka napravili sebi kucicu, odnosno sator. Pregradili su jastucima, stolicama i sad me mole da tamo spavaju. Nit mogu donosit jogije iz njihovih soba, a zao mi da im kvarim igru. Pusticu ih jos malo pa mozda iscejfajuuser posted image

user posted image

kod nas je faza šatora trajala oko 4 mjeseca pa da znaš na šta da budeš spremnauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 20:38:31   
M kao Mama
nama je hastal za ručavane vječito šator, hahahaha, a da mi ko bane, djeca oko mene spavaju, ja digla noge i na njih postavila laptom i uživam, pa ko bahno da bahno

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 20:39:22   
reallove
Moj evo kupi svoje igracke i kaze mi,eh daj da sada usisamuser posted image user posted image user posted image zna kako to mama radi

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 20:53:03   
Lavić
Kod mene niko nikad ne bahne - nikom ne otvaram!
Moze zvoniti do ujutro user posted image
znam da nije za pohvalu, ali brate ne dam rahatluka...
Da mi upadne neko ko nema djece, ne ide na posao i samo gleda kod koga ce gledati serije... e to ne dam.

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 20:54:56   
Lavić
Joj, citam svoj post i kontam sto sam grozna user posted image
inace mi je kuca relativno ok, muz pedantan pa samo sklanja...user posted image

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 21:05:40   
Bebica11
evo na stolu za kompjuter savijen vesuser posted image , igracke posvuda i dijelovi bajramskog paketica jer je N raznosila dok je mm kusao slatkise hahahha, na stolu nekih grickalica, ima i praznih kesica, ima i opranog nesavijenog vesa, sudje je oprano osim pretisa, kupatilo i spavaca ok

eto, a ne bih voljela da neko bahne

ovih dana ucim strucne ispite uz malu bebu jedva skuham jelo i operem sudjeuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 21:36:43   
Dida79
Sta je ovo danas kako citam vecina djece na rr su se danas igrali sa dekama user posted image
Moj je uzeo tri deke rasirio preko stola ispod navukao sve jastucice iz kuce i tako vec pa ima sigurno dva sata se igra

On je to tako napravio da bi se i mm i ja mogli veceras zavuci ispod user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je...
2.11.2012 22:11:43   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Dida79

Sta je ovo danas kako citam vecina djece na rr su se danas igrali sa dekama user posted image
Moj je uzeo tri deke rasirio preko stola ispod navukao sve jastucice iz kuce i tako vec pa ima sigurno dva sata se igra

On je to tako napravio da bi se i mm i ja mogli veceras zavuci ispod user posted image user posted image user posted image


taman da se ročkas proslavi, hahahahah

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća i muž/žena.
пеперутка16

Da li vaš muž/žena zna u kojoj sedmici ste trudni?

Da. (0%)

Ne, uvek zaboravi. (0%)

Ne, nije zainteresovan/a. (0%)


Broj svih glasova: 0

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *