|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 23:50:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

ja imam 1 najboljeg prijatelja (musko...da se razumijemouser posted image i nije mmuser posted image ) ne bih ga dala za 16 zenauser posted image ...i jos dvojicu s kojima i te kako rado kafe popijem a i pivuuser posted image ...jedan je doduse gej...pa se ne pikauser posted image ...iskreno...fakultet koji sam ja zavrsila bez pomoci muskih ne bi islo...a kad se skulptura odlije poslije se uvijek i zalijeuser posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa zato si ti taj fax i upisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a nije mi jasno smiju li se imati prijatelji suprotnog spola ili neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo sam ti podebljalauser posted image user posted image user posted image
jedini fakultet gdje si cudan ako ne pijesuser posted image user posted image user posted image


i ne pusis (da izvines, sto bi rekla mja nanauser posted image )


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 23:51:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

uh draga dadada đe ovo podeblja sad ces ispasti alkos i bludnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
loreal...jer ja to zasluzujemuser posted image

ma nek misli ko sta hoce...ali nek znaju...da niti jedno zensko ne moze biti drug ko muskouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 252
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 23:53:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

ja imam 1 najboljeg prijatelja (musko...da se razumijemouser posted image i nije mmuser posted image ) ne bih ga dala za 16 zenauser posted image ...i jos dvojicu s kojima i te kako rado kafe popijem a i pivuuser posted image ...jedan je doduse gej...pa se ne pikauser posted image ...iskreno...fakultet koji sam ja zavrsila bez pomoci muskih ne bi islo...a kad se skulptura odlije poslije se uvijek i zalijeuser posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa zato si ti taj fax i upisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a nije mi jasno smiju li se imati prijatelji suprotnog spola ili neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo sam ti podebljalauser posted image user posted image user posted image
jedini fakultet gdje si cudan ako ne pijesuser posted image user posted image user posted image


i ne pusis (da izvines, sto bi rekla mja nanauser posted image )


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vala basuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 253
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 23:53:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

uh draga dadada đe ovo podeblja sad ces ispasti alkos i bludnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
loreal...jer ja to zasluzujemuser posted image

ma nek misli ko sta hoce...ali nek znaju...da niti jedno zensko ne moze biti drug ko muskouser posted image


user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 23:53:47   
ziki
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

uh draga dadada đe ovo podeblja sad ces ispasti alkos i bludnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
loreal...jer ja to zasluzujemuser posted image

ma nek misli ko sta hoce...ali nek znaju...da niti jedno zensko ne moze biti drug ko muskouser posted image


evo te citiram


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 23:58:22   
Anoniman
ja znam da me moj ''drug iz djetinstva''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nikad nije iznevjerio kao najbolja prijateljica u koju sam se klelauser posted image tako da i ja spadam u ove sto imaju muske prijateljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 256
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 0:39:04   
Mjeseceva Pratilja
Ja sam imala najboljeg prijatelja koji mi je sada muz. Poslije toga ne vjerujem u musko-zenska prijateljstva. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 3:46:01   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

uh draga dadada đe ovo podeblja sad ces ispasti alkos i bludnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
loreal...jer ja to zasluzujemuser posted image

ma nek misli ko sta hoce...ali nek znaju...da niti jedno zensko ne moze biti drug ko muskouser posted image


user posted image

Znam i slazem se s vama :).
a veeseelee carice,mislila nama oci zamazati sa onim sta li vec...
Salim se veeseelaa,ne zamjeri!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 9:05:08   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e svašta dida draga.... pa ja imam masu prijatelja muških sad ako sam udata ne smjem s njima kahvu popiti???
ja Boga mi i zalomim user posted image
sad naravno ne bi sa svakim na kafu al odredjen krug prijatelja muških ne bi izbjegavala, do duše u većini slučajeva se radi o kolektivnim izlascima s rajom (bez muževa i žena), tako da sam rijetko sama u muškom društvu....
te raja iz osnovne, te s posla, te raja sa seminara i sl
Men bezbroj prijatelja muških kad dodju u Sa iz Skoplja, Beograda, Trebnja zvrknu me da se vidimo.... i ja sa zadovoljstvom prihvatim kaficu, ručak ili šta li već



Ja imam prijatelje sa kojima sam odrasla pa se npr. nismo vidjeli 10 godina. Jedan je bas prosle godine dosao, sta sam trebala uraditi? Reci mu da ne dolazi? Naravno otisla po njega izgrlili se k'o da mi je najblizi rodjak. MM kada je zavrsio sa poslom je pridruzio se nasem druzenju i odlicno nam je bilo! MM radi u Afganistanu i redovno kada je na godisnjem nam prilaze zenske osobe koje rade sa njim pa se sretnu za vrijeme godisnjeg odmora, sve dok je njegova reakcija "na mjestu" (tipa, ovo je moja zenica Djana da vas upoznam, i onda me divno bajno zagrli hihih) meni apsolutno ne smeta.

Eh imala sam ja i neugodnih desavanja, MM je radio u butiku pa sam svakakve gospodjice sretala u raznim pokusajima, ali o tome sam ranije pisala, i hvala Bogu da ne sumnjam u MM inace bi bilo ljubomore, jer je ovako puno ljepse...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 9:08:03   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

uh draga dadada đe ovo podeblja sad ces ispasti alkos i bludnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
loreal...jer ja to zasluzujemuser posted image

ma nek misli ko sta hoce...ali nek znaju...da niti jedno zensko ne moze biti drug ko muskouser posted image


evo te citiram



Dodajem potpis!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 9:30:16   
veeseelaa
a veeseelee carice,mislila nama oci zamazati sa onim sta li vec...


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 12:14:52   
chuci
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nisam čula razloge zašto ne imati muškarca za prijatelja i obrnuto???
ja mislim da se radi samo o teoriji: evo ja se ne družim s muškarcima pa nećeš ni ti sa ženama .... ljuuuubooomooraaa i ništa drugo user posted image





neko ne želi da ima muškarca za prijatelja (mislim na ženu), i istovremeno se našla s mužem koji ne želi da ima žene prijateljice. znači nije da mu ona ne da, nego on neće. i njih dvoje se našli i super svi sretni. nema to šta kome smetati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 12:18:49   
Yuna
Situacija je takva da nemamo ni on ni ja bliskih prijatelja suprotnog spola. Moji su predaleko da ih viđam (na muževu sreću hehehe jer ne znam kako bi ih inače podnio), a on nema ženskih prijateljica. Tako da nema problema. Imamo prijatelje ali kao bračne parove, a to je drugačije, znači ne nalazimo se odvojeno.

_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 12:21:12   
veeseelaa
neko ne želi da ima muškarca za prijatelja (mislim na ženu), i istovremeno se našla s mužem koji ne želi da ima žene prijateljice. znači nije da mu ona ne da, nego on neće. i njih dvoje se našli i super svi sretni. nema to šta kome smetati.


ja u ovo ne vjerujem user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 264
   [Obrisana poruka]
22.3.2011 12:29:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 265
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 12:33:35   
sabinos
IZVORNA PORUKA: noa

ja znam da me moj ''drug iz djetinstva''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nikad nije iznevjerio kao najbolja prijateljica u koju sam se klelauser posted image tako da i ja spadam u ove sto imaju muske prijateljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

potpis ko kuca.ja imam prijatelja koji je stariji coek bez kojeg bog zna kad bih fax zavrsila.ne bih ga dala nizasta.da sad nazove i kaze krv mi treba ja bih u zenicu  otfurala da dam!i da nikad me iznevjerio niije,nikad bolji savjet nisam cula noidkoga vec od njega....


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 12:37:47   
veeseelaa
ima jedna priča.... kad se majka dičila svojom kćerkom da je poštena, da nema nikoga, da sex nije konzumirala i bla bla a pitaju je ljudi pa kako? izlazi li? druži li se? ide li u provode?
kaže majka neeeeeee, ja joj ne dam
e pa vele joj: pa pusti je nek izadje, nek putuje, nek ode u provod pa onda da vidimo jel poštena



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 12:39:15   
teacher75
meni je uvijek bila zelja imati muskog prijatelja, ali bi se uvijek nakon kraceg vremena probudio interes ili s njegove ili s moje strane, tako da mi se nije zelja ostvarila...sreca pa imam puno prijateljica koje su stvarno super, i vecina me nikada nije razocaralauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 12:41:00   
chuci
ljudi ne mogu biti objektivni. samo subjektivnu. jer uvijek stvari poslatraju iz svojih cipela. zato je suvišno dalje raspravljati. svako radi onako kako želi. (ili kako mu žena nametne user posted image )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 12:41:19   
Yuna
user posted image super priča



_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 12:42:47   
Yuna
Ja sam imala uvijek punooo muških prijatelja. Istina je da su većina bili zaljubljeni u mene, barem neko vrijeme...pa šta onda???
A imam i onih koji su isključivo prijatelji.



_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 12:46:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Yuna

Ja sam imala uvijek punooo muških prijatelja. Istina je da su većina bili zaljubljeni u mene, barem neko vrijeme...pa šta onda???
A imam i onih koji su isključivo prijatelji.



ja nisam mogla biti prijatelj s nekim ko je zaljubljen u mene a ja u njega nisam, kako cemo se onda druziti, da ga patim i pricam o muskarcu u kojeg sam ja zaljubljenauser posted image bilo mi je bas neugodno, a i oni bi se obicno povukli kad bi vidjeli da nemaju prolazauser posted image a par puta mi se desilo da se meni svidi prijatelj, pa je prijateljstvo preraslo u nesto drugo, a jednom nisam imala srece pa je zavrsio s mojom poznanicom, ja ih upoznala, sad su u braku vec godinamauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 12:48:00   
Nedi
Imam jednog muskog prijatelja haman 15 godina i više (užas, kako sam ostarilauser posted image ) i nedam ga za brdo karamela. U zadnje vrijeme se ne viđamo jer nam obaveze diriguju različit tempo života i ne sretnemo se po par mjeseci ni u prolazu. Ali meni je zaista bilo drago i ugodno s njim čavrljati i piti kaficu i bilo mi je ljepše nego sa 90% mojih prijateljica. Od njega me nikad glava nije zabolila. Iskreno vjerujem u M-Ž prijateljstva i mislim da je to što imam druga samo bogatstvo a nikako nešto drugo.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 12:55:01   
Yuna
Čudni su muški kod nas (vas), oni su voljeli slušati te pričice o drugima.user posted image
A ja ih voljela maltretairati s time.user posted image user posted image user posted image misleći možda se predomisle oko mene...user posted image ali nije baš palilo obično.


Tu se ne smije ni spomenuti drugi već je durenje.user posted image user posted image user posted image

Eto vidjela sam nedavno jednog prijatelja koji je dugo bio zaljubljen u mene, i priča on meni da svaka cura s kojoj je bio do sad ga podsjeća na mene, da gleda samo takve. Baš sam bila polaskana. Volim muške prijatelje! user posted image


_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 13:04:40   
henna ze
kaže muškarci 90 % u m-ž prijateljstvu misle na sex..pa sa takvim stavom i razmišljanjem ne bi ni dozvolila da ima prijateljice niti ja prijatelje...ja jednostavno ne mislim tako...i ko misli tako neka i misli..to je isto kad bi nekog ubjedjivala da je bolje imati plave oči nego zelene..pa ljudi smo jer smo različiti
mislim da bi mom mužu gore bilo da sjedi sa mnom i A..i sluša kako mi pričamo doživljaje..kako je bježao od mene ili kako mi je pokvario lutku i o tome kako smo "spavali" zajedno kad smo bili mali..on na jednoj spužvi ja kraj njega na drugoj ..nego to što nas dvoje stvarno sjedimo i pričamo...
a ova tema je daleko od teme muž me je slagao...
u principu ne volim laž..i ježim se od nje...a on jadničak i kad bi htio ne može ovom šerloku ništa slagat..odmah se upeca..i prestao pokušavat..
a imal iko da barem jednom nešto nije slagao u životu..nekad je korisna laž...da spriječi vulkane i cunamije bolja..nego posljedica istih..(mada ja ne oprvdavam)

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *