|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:01:09   
teacher75
uostalom da je nesto krio, ne bi ti sigurno dao mobitel u ruke...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu trazilica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:01:43   
trazilica
teacher75 u pravu si, budno sam pratila svaki njegov gest, ali on je inace jako stalozena i mirna osoba i ja ustvari ni ne znam kad on laze, jer mislim da ga nikad nisam ni vidjela da laze, iskren je i iskrenost mu je zivotni moto, ali uvijek postoji ono ali... ne volim taj ruzni osjecaj koji mi se uvalio u zeludac...

(odgovor članu trazilica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:02:19   
mama75
Ma tegla zakon! I cetkica za zube ( o ovome sam cini mi se negdje pisala, kako je zena prala wc solju muzevom cetkicom kada je saznala da ju je prevario user posted image , jos neke gadosti, snimila i pokazala mu poslije 6 mjeseci kada je on priznao prevaru). Ja mog samo pitam: smijes li ti veceras zube oprati? user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:05:28   
trazilica
kakva je to metoda user posted image nisam u toku

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:08:00   
mama75
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ja svom vjerujem bezuslovno i mislim da ne grijesim, ali zna ako bi me prevario sta bi mu uradila user posted image user posted image user posted image user posted image , fino sam mu rekla samo prevari ima onu stvar da ti odsjecem i konzerviram u teglu pa ti poklonim, pa samo gledaj user posted image .
Ja inace nisam ljubomorna, a da jesam mislim da bih poludila jer kod mm na poslu ide preko deset zena na jednog muskarca, bilo bi nam veselo sa mojim ljubomornim scenama.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:10:34   
henna ze
pa dragi Bože, svaki dan neko novi otvara istu temu..
ja sam mislila da je ovo portal gdje mi žene trebamo da pomažemo jedna drugu..da razmjenjujemo iskustva o djeci..recepte..neka pozitivna iskustva, dijelimo lijepe momente..pa čitajući svaki dan o prevarama samo se ubijamo u pamet...
ovo se svaki dan sve više pretvara u portal na kojem neki ubijaju dosadu..pa dokle više svaki dan tema o prevarama, čeprkanju po mobitelima, zaljubljivanju u zabrenjene...


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu trazilica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:14:59   
trazilica
ok sorry nije mi bio cilj uznemiriti nikoga, ali i ovo je dio porodicnog zivota. lijepo je kada je sve super, ali nije uvijek tako, pa ako se na ovom portalu moze pisati o lijepim stvarima u zivotu i braku, onda bi trebalo biti mjesta i za drugu stranu medalje,

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:17:04   
teacher75
kome smeta nek zaobilazi ove teme, niko ga ne tjera da cita...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu trazilica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:21:45   
Anoniman
Ja koliko vidim ova tema je u podforumu partnerstvo, u tom podforumu sigurno necemo pisati o djeci i o tome sta jedu, sta ne itd...tako da tema je ondje gdje pripada, ovaj forum jeste o djeci, ali je takodje o partnerstvu, a svaka medalja ima dvije strane pa i partnerstvo, nekad beremo korov, nekad ruze. Sto ne bi pisali ljudi o svojim problemima, evo npr ova tema u problemu smo se i fino nasmijale, a niko zlonamjerno. Kao sto rece teacher kome se ne svidja neka zaobidje temu, mozda ih ima previse, ali ne zapitas se ima li mozda i previse problema, ti mozda nemas, ja nemam, ali imaju zene koje imaju, znam sad ce neko reci problemi se ne rjesavaju na forumu, slazem se, ali neko ko nema drugi izlaz i forum mu je slamka. 

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:28:29   
henna ze
zar postoji osoba koja nema problema..
mislila sam da se otvaraju nove teme, a sve može stati pod jednu...problemi u braku i to...jer uglavnom se piše isto...sad je ovo za sugestije al hajd...
problemi..su po meni nešto drugo..ali i to je individualno..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:44:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: henna ze

zar postoji osoba koja nema problema..
mislila sam da se otvaraju nove teme, a sve može stati pod jednu...problemi u braku i to...jer uglavnom se piše isto...sad je ovo za sugestije al hajd...
problemi..su po meni nešto drugo..ali i to je individualno..

Potpis ko kuca! Moderatori helppppppp

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:48:59   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Liskic

Ej zdravo. ja poprilično nova ovdje pa pozdrav svima  Evo jedne osjetilne teme.
Šta mislite bi li mogle znati da li vas muž prevario bez prvobitno dobijenog dokaza? Da li bi to mogle osjetiti i šta mislite kako, po čemu znati da vara?


mislim da je zenica htjela da skrene paznju na problem prevare u braku.... zato je otvorila novu temu...

ali eto... ovdje su tehnicke problematike vaznije od licnih problema nasih forumasica...

liskic i trazilica dobro dosle na forum, zao mi je sto ste se ukljucile bas na ovoj "ruznoj" temi o prevarama, ali cekamo vas i na veselijim temama...


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Liskic)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:51:28   
veeseelaa
frenkoza ja nekako mislim da se ti pripremaš za moderatora user posted image  sva si mi u tom fazonu user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:52:35   
frenkoza
uostalom ako moderatorica bude smatrala da je tema suvisna, pripojice je vec nekoj postojecoj i obavijestiti nas... ta kao da je to sad neka frka, nije prvi put... i mi cemo nastaviti tamo... ne znam cemu ta negativnost..

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 12:54:25   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

frenkoza ja nekako mislim da se ti pripremaš za moderatora user posted image  sva si mi u tom fazonu user posted image


jok ja... upravo sam se razrijesila duznosti moderatora na jednom drugom forumu jer nemam vremena..  ne mogu vise obaveza... a nije lahko Boga mi


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 13:01:01   
veeseelaa
ma šalim se bona

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 13:05:56   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma šalim se bona


ma znam zeno user posted image , nego znas da sam ja ambiciozna... necu ja da budem hanady, ja hocu  da budem visnja... mene ne zanimaju ove sitne funkcije user posted image user posted image user posted image

salim se ja malo... tri put hura za moderatorice i administratoricu HURA HURA HURAAAAA user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio frenkoza -- 24.2.2011 13:06:28 >


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 13:10:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma šalim se bona


ma znam zeno user posted image , nego znas da sam ja ambiciozna... necu ja da budem hanady, ja hocu  da budem visnja... mene ne zanimaju ove sitne funkcije user posted image user posted image user posted image

salim se ja malo... tri put hura za moderatorice i administratoricu HURA HURA HURAAAAA user posted image user posted image user posted image


sram te bilo...nećeš među skretničare i čistačice...ti bi odma na tron ....nećeš među sitne ribe....user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 13:15:39   
frenkoza
ne druzim se sa sitnom buranijom user posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 14:13:48   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: henna ze

zar postoji osoba koja nema problema..
mislila sam da se otvaraju nove teme, a sve može stati pod jednu...problemi u braku i to...jer uglavnom se piše isto...sad je ovo za sugestije al hajd...
problemi..su po meni nešto drugo..ali i to je individualno..

Potpis ko kuca! Moderatori helppppppp


i ja se pridruzujem znaci tu smo mi jedna za drugu ali ovo ide pod problemi u braku i jos mnoge teme o braku


< Poruku je uredio Mirkica -- 24.2.2011 14:15:13 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 15:25:44   
chuci
kao što napisah kod mene nema varanja
društvo zajedničko,
ja kad krenem s posla pokupim njega ispred firme s autom, tako da nema šansu švrljati poslije posla,
ne pije, čovjek kao i ja u vjerskom fazonu, pa nema ni izlazaka nekih kasnonoćnih sa jaranima
a u firmi se otkucava pa ne može izlaziti kad mu se prohtije  user posted image
nekda s mojim bratom ide u teretanu
ostalo svo vrijeme ja tako kvalitetno ispunim da stvarno nema vremena za varanje user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 15:30:09   
veeseelaa
pa prepoznal ko prevaru??? ja sam od večeras  Serlok Holms, ajmo dragi skidaj pantole da vidimo koje gace nosiš user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.2.2011 15:32:15 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 15:34:56   
henna ze
izgleda da je pokus sa šerpicom davno zaboravljen???

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 15:36:36   
veeseelaa
strašno user posted image  user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 17:19:16   
Niina
ja sam svom davno rekla kao odgovor na njegovo pitanje mogul si naci drugu, reko dragi, nadji onu koja ce kuhati, peglati, cistiti, cuvati dijete, pomagati mi kad god mi zatreba,a drzat jezik za zubima..e vala ako je nadjes *ebi je bujrum.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *