|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 17:20:51   
Niina
IZVORNA PORUKA: chuci

kao što napisah kod mene nema varanja
društvo zajedničko,
ja kad krenem s posla pokupim njega ispred firme s autom, tako da nema šansu švrljati poslije posla,
ne pije, čovjek kao i ja u vjerskom fazonu, pa nema ni izlazaka nekih kasnonoćnih sa jaranima
a u firmi se otkucava pa ne može izlaziti kad mu se prohtije  user posted image
nekda s mojim bratom ide u teretanu
ostalo svo vrijeme ja tako kvalitetno ispunim da stvarno nema vremena za varanje user posted image



ista sam ti, varaj bujrum ako stignes user posted image user posted image user posted image uopste se ne brinem, a u njegovom drustvu vazim za derurnu ostrokondzuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Prepoznati prevaru?
25.2.2011 17:05:58   
Inayat
Trazilica, prica moze imati smisla ali jedino sto ne stima je tu sto je tvoj muz izbrisao poruke. Ako nema sta da krije i ne boji se, trebao je ostaviti poruke....nikome se ne moze vjerovati 100% ako te nesto muci, suti i prati...ne govori mu nista, uvjeri se sama sta je istina, a zena ima svakakvih pa mnogima nije bitna cinjenica ko je u braku....

_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Prepoznati prevaru?
25.2.2011 18:00:47   
sabinos
IZVORNA PORUKA: Niina

ja sam svom davno rekla kao odgovor na njegovo pitanje mogul si naci drugu, reko dragi, nadji onu koja ce kuhati, peglati, cistiti, cuvati dijete, pomagati mi kad god mi zatreba,a drzat jezik za zubima..e vala ako je nadjes *ebi je bujrum.user posted image user posted image user posted image user posted image

e legendoooooo
i ja svome ovako nesto slicno srocimuser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Prepoznati prevaru?
25.2.2011 21:19:27   
trazilica
IZVORNA PORUKA: Inayat

Trazilica, prica moze imati smisla ali jedino sto ne stima je tu sto je tvoj muz izbrisao poruke. Ako nema sta da krije i ne boji se, trebao je ostaviti poruke....nikome se ne moze vjerovati 100% ako te nesto muci, suti i prati...ne govori mu nista, uvjeri se sama sta je istina, a zena ima svakakvih pa mnogima nije bitna cinjenica ko je u braku....


da, slazem se s tobom, ali ako je ona nesto pokusala tom porukom, a on prozreo njene namjere, onda mi je jasno zasto ju je obrisao.
s druge strane ja bih najvise volila da mi je dosao i sve ispricao iskreno, zna da bih mu vjerovala, ali nekako mozda bih i ja tako postupila da me neko pokusava saletiti, otkacila bih ga i vjerovatno ne bih nista rekla, ako se ne bi ponovilo opet, kada bih vjerovatno upoznala i muza s tom problematikom.

ne znam, ne zelim da sumnjam, ali da sam na oprezu, jesam. jer kako sam se raspitala ta zenturaca nema granica, prava je vjestica koja je na sve spremna.
ali ipak vjerujem da je mome muzu nas brak svetinja. i on sam mi je rekao - ludice jedna, pa znas da bih najvise ja bio na gubitku -

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Prepoznati prevaru?
28.2.2011 0:19:00   
Dina_1405
Da se ne zamaras,imas na BN-u emisiju "Preljubnici",prijavi se i detektivi sav posao obave,bez da zamaras mozak,da li je ili nije. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Prepoznati prevaru?
28.2.2011 0:44:02   
veeseelaa
nije me "strah" prevare

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Prepoznati prevaru?
5.3.2011 23:52:53   
nesanicaa
prvo,pozdravi svima nova sam na ovom forumuuser posted image .Drugo,hm,baš me čudi koliko vas vjeruje svojim muževima...ne postoji muškarac kom bi ja vjerovala,svi su oni divni i krasni i ne bi nikad....ehhhh...da ne radim posao koji radim,i da ne vidjam svakodnevno OVO ŠTO VIDJAM možda bi i ja tako mislila-medjutim,uh drage moje,da znate šta sam se svega nagledala,oni za koje se ruke u  vatru stavljaju da ne bi-e baš ti su najgori.Ne želim da me neko pogrešno shvati,pa sad kao ja nešto pametujem bla bla bla,ne,ne,samo vam pričam iz svog iskustva,tj ono što vidim,i znam.Inače udata sam,imam dijete,muž ima priličnu slobodu,da li me vara-ne znam-nisam čula,vidjela,osjetila ali se ipak ne bi zaklela da ne vara,ali i da  vara...ali ne opterećujem se-u životu ima važnijih stvari od prevare

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Prepoznati prevaru?
5.3.2011 23:55:17   
veeseelaa
rugo,hm,baš me čudi koliko vas vjeruje svojim muževima...


i ja se ibretim user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nesanicaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Prepoznati prevaru?
5.3.2011 23:56:01   
Hanady RR
Radimo mi svi na nekim mjestima...i moj suprug radi na mjestu gdje kaže da je užas da žena bude...radi noćnih smjena...al to ga ne navodi na posmisao d aga varam ili d abih to uradila.
kao ni mene da o tome mislim...
Onoga trenutka kad bih posmislila i u sebo...jeli ovo neki znak d avara me...ili varali me ili bili to uradio...tu bi nam i kraj bio...
ja neću da mislim o tome jer relano nemama potrebe...
i sve dok je tako...ja svoje obe ruke u vatru stavljam jer vjerujem mu.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nesanicaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Prepoznati prevaru?
5.3.2011 23:56:03   
veeseelaa
muž ima priličnu slobodu,da li me vara-ne znam-nisam čula,vidjela,osjetila ali se ipak ne bi zaklela da ne vara,ali i da vara...ali ne opterećujem se-u životu ima važnijih stvari od prevare


isto


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nesanicaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Prepoznati prevaru?
6.3.2011 0:02:26   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

muž ima priličnu slobodu,da li me vara-ne znam-nisam čula,vidjela,osjetila ali se ipak ne bi zaklela da ne vara,ali i da vara...ali ne opterećujem se-u životu ima važnijih stvari od prevare


isto



Ne bas isto,ali slicno...odnosno,sada znam da ne vara...a sutra...ni za koga se ne bih zauzimala...jer niko od nas ne zna sta ga ceka sutra,koji izazov...Znam sigurno da ovaj moj voljeni muz ne bi sad i ono sto danas osjeca-ne bi nikad ni pomislio,no srca ljudi su prevrtljiva,a sudbinu ne znamo.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Prepoznati prevaru?
6.3.2011 0:05:14   
veeseelaa
o srca ljudi su prevrtljiva


ma nema ti to bona veze sa srcem user posted image

inače tvoj suprug je vjernik kao i ti, teško da se to vama može desiti

svi drugi su pod znakom pitanjauser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 6.3.2011 0:06:41 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Prepoznati prevaru?
6.3.2011 0:13:33   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

o srca ljudi su prevrtljiva


ma nema ti to bona veze sa srcem user posted image

inače tvoj suprug je vjernik kao i ti, teško da se to vama može desiti

svi drugi su pod znakom pitanjauser posted image


Ma draga,vjeruj mi,niko mi ne garantuje da cu umrijeti na onome na cemu sam sad.Niko mi ne garantuje da cu se drzati vjere sutra,mogu samo moliti Boga da me ucvrsti,da ne pokleknem,ali bas me vjera poducava da ni za koga ne tvrdim sigurno da nece pociniti bilo koji grijeh,pa i prevaru.Sacuvaj nas Boze!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Prepoznati prevaru?
6.3.2011 0:19:39   
š t a
Boga mi se pravo zabrinem od nekih tema, ma skužila bi valjda da me konstantno vara, možda i jes al nebi to bilo najgore, gore bi mi bilo da svi oko mene znaju a ja papanka kao vjerna dobra ženica........... joj što lupam ma isjeckala bi ga na komadiće sikiricom............ ha ha ha



_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Prepoznati prevaru?
6.3.2011 0:20:29   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image ma bježi Šta

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Prepoznati prevaru?
6.3.2011 0:21:40   
veeseelaa
nije mi ni na hatru života mi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   [Obrisana poruka]
7.3.2011 13:31:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Prepoznati prevaru?
7.3.2011 22:54:49   
nesanicaa
veeseelaa divno rečenouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Prepoznati prevaru?
8.3.2011 8:53:16   
mamabb
Kako prepoznati...hmm...ne znam, ali ono što znam je da, vala, nemam vremena ni živaca da se maltretiram još i oko toga. Briga me,vala. Ako mu se isplati bujrum mu. Ne bih mogla biti, kao jedna iz bliže okoline, vazda u nekim sumnjama,iza svakog nepoznatog broja krije se žena koja se nameračila baš na njenog muža ,sve ga gledaju i sve bi ga otele ko da je Vin Dizel, pa eto bom...ma hajde Boga ti, on ako hoće on će naći način. Moj mi ne daje povoda da sumnjam, ali kako ne razmšljam kao 90% žena oko sebe,možda sam i zglajzala a da ne znamuser posted image
Uh,gdje li je sad i šta radiuser posted image user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu nesanicaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Prepoznati prevaru?
8.3.2011 11:42:15   
Galicia
Juce sam srela jednu dragu radnu kolegicu na poslu, koja mi je kroz plac ispricala kako je muz vara skoro godinu dana i u januaru zatrazio razvod za brak. Njoj je 36 njemu 40, i imaju tri prekrasna sincica. Naime, prosle godine pocetkom ljeta su nasli novu teta cuvalicu, mladu damu od 23 godinu, i tata se zaljubio u nju. Sad zbog te male baby siterke trazi razvod. Moja radna kolegica ni u snu nije sanjala da joj se to moze desiti, jer je imala "perfektan" brak. I mi svi oko nje smo mislili da je savrsen brak imala.
 
Uzas.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Prepoznati prevaru?
8.3.2011 11:58:36   
Blue rose RR
Ne mogu ni da zamislim kako joj je!
Tri sinčića, žalosno, divan primjer je otac dao potomcima.

Ja se samo iskreno nadam da ona ima dobar posao koji će joj dati finansijsku neovisnost o njemu (mada pored troje djece ne znam koliko je to moguće), i što se njega tiče -  požnjet će onako kao je posijao.

Čovjek nikada ne treba reći : ja bih ovako, ili onako, insan nikada ne zna dok  ne dođe (pupupu), u takvu ili sličnu situaciju.

Meni je samo važno da imam svoj posao, da dijete bude uz mene, a ako on smatra da ima bolje od mene i mog, široko mu i polje i nebo,  a daleko mu kuća od moje.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Prepoznati prevaru?
8.3.2011 12:01:43   
henna ze
e baš tako blue rose

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Prepoznati prevaru?
8.3.2011 12:14:40   
sandy82
Stašno, da neko može da razdvoji roditelje troje djece. Ali, moglo je biti i gore. Čovjek je ipak koliko toliko pošten i odmah se razvodi. A ovako je bilo mojoj rodici: Muž joj je dobro zarađivao, jurile su ga sve curice. Vjerovatno i on njih, nisam sigurna. Nedavno je našao neku, izgleda dobru ribu, čim se zaljubio. Rekao je ženi da se iseli iz kuće. Ona je otišla kod majke. Imaju dvije ćerke, tinejdžerke. Čim se to desilo, znala sam da će on nju ubrzo moliti da se vrati. A evo zbog čega. Žena kuva odlično. On voli zdravu prehranu bez mesa. Znam da mnoge od nas jedva skuvaju nešto ukusno i sa mesom, a kamoli da neka može da kuva svaki dan ukusno jelo samo od povrća i eventualono šampinjona. Znači, takvu ženu je teško naći.
Tako je i bilo. Skontao je i on jadnik, da ta nova treba neće ni jaje ispeći kako treba. Da mu ipak treba prava žena. Namolio je ovu moju da se vrati i još nju okrivio za sve. Uspio je čak u to da uvjeri njenu majku.
Sad ona jadna pati, jer on nju ne voli i nije nježan prema njoj. Trebala je ili ostati sama ili ostati i ona hladna prema njemu. Vratiti istom mjerom i čuvati svoje živce.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Prepoznati prevaru?
8.3.2011 12:15:48   
stefania
a, pa brate dragi, a jel nekoj od vas palo na pamet da on nije jedini koji moze prevariti? mislim da se ne treba bas previs ezadavati u te stvari ako nema razloga, jer kad zenu jednom uhvati paranoja to nikad ne prestaje i nema stvari koje vas dragi moze uraditi pa da ponovo steknete povjerenje koje ste same potkopale..ali sto ljudi, sto cudi...Boze moj, ako ce me prevariti sta ja tu mogu? cviliti iza njega, a jooj sta mi to radis? ne kontam, sta bi ste uradile, molile ga da ostane...ja se ne zamaram time, ako ce me varati onda bolje sad dok sam i ja mlada i lijepa pa da mogu koga drugog i ja naci a ne za 20 godina kad budem, akoBogda izborana baba..hajte zene cjenite sebe vise, pa ce vas i muz cijeniti kad bude svjestan da ima i on nesto izgubiti..

_____________________________

svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Prepoznati prevaru?
8.3.2011 12:20:23   
Ben 10

Draga moja Galicia,znas da ja i ti upravo poznajemo jedne kojima je brak bio perfekt pa znas i samo sta je bilo.Niko nezna sta je desava izmedju 4 zida.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu stefania)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *