|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 14:56:10   
lila25
Ispali se negdje sa muzem na odmor ,razgovor i samo razgovor moze rijesiti takvu situaciju,a nakon razjasnjenih problema najbolji sex.A ni meni ta tvoja prijateljica nije jasna zasto ulje na vatru i cuj ispricali ti sta je on pricao pa mozda je to samo muska prica da tvoj muz malo njega zeza ne znam razgovaraj otvoreno najbolje je.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 14:59:33   
chuci
sad ponovo čitala i meni se sve čini da je ovdje veći problem tvoja prijateljica i taj njen muž, koji su besposleni i nemaju vlastiti život nego se vašim bave.

mislim tebi prenose priče koje je njen muž pričao s tvojim u kafani, možda se tm zezao, a onda tvoja prijateljica ljubomorna na vaš život, tebi to prenosi (zašto li je njen muž to njoj pričao, da on šta od nje ne skriva pa ispituje teren preko priča bilo nekom drugom) da bi tebe i tvog muža zavadila

ne znam.

najsigurnija ćeš biti da razgovaraš sa mužem. nemaš ti šta da se sikiraš za neko tamo prijateljstvo koje je izdao prvo prijatelj, jer je pričao ženi o razgovoru s prijateljem (pod uslovom da se stvarno desilo to sve što oni tebi pričaju), tvoja prijateljica onda tebi priča stvari koje je u ''povjerenju'' razgovarala s mužem (niđe veze) a ti se sikiraš da ne pokvariš prijateljstvo.
pusti ti njih i pričaj sa mužem. ne moraš direktno o tome ako nećeš, ali o situaciji DA. pitaš ga što je s njim, pa a prvo vodi ljubav s tobom svako 15 dana, pa onda svako dva dana. pa mijenja navike oko sexa. kažeš mu nije to problem (npr što nema analnog sexa više) ali jeste problem što ja ne znam razloge promjena.

eto sretno

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 14:59:57   
Anoniman
ustalo mi je dijete pisacu vamm veceras i malo pojasniti.aa vi pisite bice mi lakse

(odgovor članu lila25)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 15:13:21   
Anoniman
Anonimna, da li je tebi bitniji  brak ili prijateljstvo takvih ljudi?


Razgovaraj s muzem i objasni mu kakve to vi imate "prijatelje".


To vam nisu prijatelji vec obicni besposlicari koji se bave tako opasnim stvarima.


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 15:21:02   
Hanady RR
kao prvo ta dva ididota nisu vam prijtelji is ve su ti slagali...čuj mi sjedimo na kafi i porđe auto i ona pita jel ono tvoj mu7ž...trebala si reći nije negi tvojuser posted image

Sjedi sa mužem i porazgovaraj o svemu...fino mu kaži to i to mi rekla da joj je irpičao njen muž koji je na piću bio sa tobom. i broga me jel ti t to tako baš planiraš il šta al živ bio začepi tu gubicu blenatvu da me neolajavaju po ''selu''...

meni ovo užas majekmi...nogiraj ih sve ...
te fol prijatelje...katastrofa...
sjeid pirčaj sa mužem i vdijete ćeš da sus eoni našli zezat s atobom...
kakav ti je to prijateljica užas jedanuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 19:50:20   
Ella_H
I ja sam zaboravila napisati da se pripazis
tih "prijatelja". To sve po kratkom  postupku
ditanciraj hitno i kad te nazovu zauzeta si
kapisH?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 23:20:59   
veeseelaa
meni nije baš najjasnije gore što si pisala
jel tvoj muž rekao prijatelju da je bio sa nekom, ili da bi mogao biti nisam skontala situaciju

šta tebe konkretno brine?
jel da je bio s nekom?
ili da želi da bude s nekom drugom?


e ovo i mene zanima
i odogovor na pitanje: il te brine što ne želi analni sex????

< Poruku je uredio veeseelaa -- 31.5.2011 23:22:26 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 23:43:46   
Anoniman
ne znam ko je gori -da li muz sto prica po kafanu o vasim seksualnim zivotom
da li drug-koji prica sve zeni , pa onda ona tebi ili ti -sto se oko toga nerviras

ja bi moga muza  malo jacim tonom pitala  zasto to prica? jel ga stid samog sebe? koja je poenta ?? i jos puno toga

a ja licno ne bi obracala paznju dal on hoce ili razmislja da bude sa nekom drugom , vec poradila na svoj izgled pa kad on dodje s posla ili iz grada obukla malo provokativno i po stanu vrc-vrc pa bi doso on sam , zabavila se sa detetom i ostalim stvarima  a drugaricu ne bi ni pitala sta joj je njen muz pricao jer verovatno ona isprica svome muzu kako ti reagujes a on tvome muzu aa bah, ma  pravila bih se da me ne zanima i sve bi se ugasilo ovako kad vidu da se nerviras sve u krug , nego prekini ti taj krug gluposti


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Prepoznati prevaru?
1.6.2011 7:57:30   
vila_7
IZVORNA PORUKA: chuci

sad ponovo čitala i meni se sve čini da je ovdje veći problem tvoja prijateljica i taj njen muž, koji su besposleni i nemaju vlastiti život nego se vašim bave.

mislim tebi prenose priče koje je njen muž pričao s tvojim u kafani, možda se tm zezao, a onda tvoja prijateljica ljubomorna na vaš život, tebi to prenosi (zašto li je njen muž to njoj pričao, da on šta od nje ne skriva pa ispituje teren preko priča bilo nekom drugom) da bi tebe i tvog muža zavadila

ne znam.

najsigurnija ćeš biti da razgovaraš sa mužem. nemaš ti šta da se sikiraš za neko tamo prijateljstvo koje je izdao prvo prijatelj, jer je pričao ženi o razgovoru s prijateljem (pod uslovom da se stvarno desilo to sve što oni tebi pričaju), tvoja prijateljica onda tebi priča stvari koje je u ''povjerenju'' razgovarala s mužem (niđe veze) a ti se sikiraš da ne pokvariš prijateljstvo.
pusti ti njih i pričaj sa mužem. ne moraš direktno o tome ako nećeš, ali o situaciji DA. pitaš ga što je s njim, pa a prvo vodi ljubav s tobom svako 15 dana, pa onda svako dva dana. pa mijenja navike oko sexa. kažeš mu nije to problem (npr što nema analnog sexa više) ali jeste problem što ja ne znam razloge promjena.

eto sretno



potpisujem od A-Ž



_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Prepoznati prevaru?
1.6.2011 9:10:19   
Anoniman
drage moje drugarice hvala vam sto piset.znaci mi to.vesela nije meni stalo do a. sexa nego mi je cudno otkud to da on ne zeli vise da ga ima.druga stvar,tzv.prijatelji su mi rekli da je on pricao kako ce da nadje sebi za jednu vece a onda ga je ovaj prijatelj pitao kako se ne boji bakterija.i mm odjednom dodje i kaze ja a.sex ne zelim vise.to mi je malo konfuzno.svakoj zeni bi bilo ponizavajuce da cuje da joj je maz rekao kako je ona dobra za svinj,posto drzimo zivinu,a ako hoce vec nesto da ima onda ce naci pa makar i platio.ne znam vvise me izgleda brinu te njegove navodne namjere.on je prema meni sad ok.ali on nije taj tip da prenosi sta je sa drugom na picu pricao.sto se eprijateljice tice fino joj kazem kad smoo bile na kafi da ja ne zelim vise o tome da razmisljam jer ga nisam ni vidjela ni cula,ne zelim da se mucim.ona ce ti meni.aha pa dooooooooobro.ali je ipak jako neizivljen sa svojih 36 ej da ono nije on u autu sto prodje sa onom malom.hmmmmmmmmm ja to nojj ne bih nikad mogla reci.

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Prepoznati prevaru?
1.6.2011 9:11:32   
Anoniman
oprostite mi na pravopisnim greskama i sti interpunkcijski znakovi nisu na mjestu ali se trudim da napisem dok mali spava user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Prepoznati prevaru?
1.6.2011 9:13:21   
Anoniman
smatram da je ipak bilo neke bljutave muske price koja je meni izvrnuta samo tako.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Prepoznati prevaru?
1.6.2011 9:16:01   
Hanady RR
u komletnom postu najljepše si napisla njegove ''navodne namjere''...ono što bilo nije spriječiti s emože...al draga ako budeš sa tom nazovi je durgaricom o tome pričala slabo d aćeš spriječiti.

A dalje lijepo mi objansi kako neko sa 36 je neiživljenuser posted image
i šta ti uopšte znači...zar je moguće da ti kao žena msatraš da muškarac koji nije obilazio prodvačice ljubavi prije braka je neiživljen. Vjeruj mi na riječ...more muškaraca nikada nije platilo za tu uslusgu a super su iživljeni.
samo d ati kežm...to što on nie tip da i pirč ašta je s jaranom pirčao nema veze...nemoj ti njega pitati šat si mu pirčao...ti njemu ispričaj šta je tebi rečeno i akko ...neka zna da i ako je pričao o tim navodnim namjeramauser posted image da ti znaš za njih od nekoga ko sebe smatra njegovim prijateljem...ako ništa prestata će mlatiti tom bezobrazniku koji sve prneosi ženi ali opet sa gnušanjem kažem da su to dvoje neki prevrtljivci...čuj ona vdijela njega u autu sa nekom a ti kraj nje sjediš...koma al baš ono.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Prepoznati prevaru?
1.6.2011 9:22:06   
chuci
sa prijateljicom ohladi
njoj nedostaje vlastitog života pa pokušava od tvog da napravi sapunicu i dramu

sa mužem ili popričaj
ako nećeš onda vjeruj da je rekao to što ti govore da je rekao pa se ponašaj u skladu s tim. znači napucaj se bolje od komšinice, ne daj da te on vidi kad se obučeš bezze da obiđeš živinu i uradiš šta tamo treba raditi, nego se pred njim sređuj. ili ako ti smeta ukini živinu skroz ili reci njemu da je on održava. a ti ko mačka uvijek, i nemaš se onda za šta sikirati. neće mu trebati mačka sa strane, ako u kući ima svoju

sretno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Prepoznati prevaru?
1.6.2011 9:22:37   
Anoniman
hanady duso nisam stavila navodnike na citat ona mi je rekla '' sto tm neizivljen sa svojih 36''

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Prepoznati prevaru?
1.6.2011 9:26:04   
chuci
baš hanady mogu zamisliti neku tamo ženu kako sjedi s jaranicom na kafi i govori da ti nije ono tamo muž sa onom u autu. misim tako ružno za uraditi i neprijatelju a kamo li prijateljici, za koju se ti toliko '' brineš'' da si joj morala ispričati neke tamo muške kafanske priče kao neke ozbiljne namjere njenog muža. baš bolesno naslađivanje i uživanje u tuđoj ''nevolji''. pišem ''nevolji'' jer se očito nije još ništa ni dogodilo, a predstavlja se kao da jest ne bi li ''prijateljica'' više povrijedila anonimnu. užasno. bolesno

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Prepoznati prevaru?
1.6.2011 9:32:26   
Anoniman
pocela sam da pijem beviplex ne bi li se malo ugojila.i pomaze vjerujte mi.sa idem da se nasminkam i citav dan cu da govorim sebi jooooooj kakva si lijepa.veceras cu da ih zovem na kafu i ima da ga ljubkam svu vece.a kokosi cu d hranim u suknjici.pa molim lijepo.neka meni govori on ma ti si lijepa svakakva prirodno.e nema vise sad cu tek da budem lijepa.ta tzv.prijateljica je mrsavija od mene kost i koza samo se hvali ravnim stomakom na kme nema strija a ima mindjusu pa je glavna macka a ne lici ni na sta.ide samnom kroz grad i samo govori jel da ko bi rekao da smo se mi porodile.user posted image user posted image user posted image .kompleex vise klase.

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Prepoznati prevaru?
1.6.2011 9:35:11   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Anoniman

pocela sam da pijem beviplex ne bi li se malo ugojila.i pomaze vjerujte mi.sa idem da se nasminkam i citav dan cu da govorim sebi jooooooj kakva si lijepa.veceras cu da ih zovem na kafu i ima da ga ljubkam svu vece.a kokosi cu d hranim u suknjici.pa molim lijepo.neka meni govori on ma ti si lijepa svakakva prirodno.e nema vise sad cu tek da budem lijepa.ta tzv.prijateljica je mrsavija od mene kost i koza samo se hvali ravnim stomakom na kme nema strija a ima mindjusu pa je glavna macka a ne lici ni na sta.ide samnom kroz grad i samo govori jel da ko bi rekao da smo se mi porodile.user posted image user posted image user posted image .kompleex vise klase.

Ne kontam sta se uopce imas dokazivati tim nazovi "prijateljima". ja bi ih izbrisala po kratkom postupku...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Prepoznati prevaru?
1.6.2011 9:38:06   
Anoniman
a i hocu.preksinoc me zovu oni bi da dodju malo,rekoh nemouser posted image jte veceras uvalila sam dijete sestri hocemo mm i ja da budemo sami malo

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Prepoznati prevaru?
1.6.2011 9:38:47   
chuci
potpisujem urijetko ali sada moram tičerku

pusti prijatelje pokaži mužu
kad budeš ti sigurna u njega neće ti smetati bockanja nekih neiživljenih žena

sretno

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Prepoznati prevaru?
1.6.2011 9:40:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Anoniman

pocela sam da pijem beviplex ne bi li se malo ugojila.i pomaze vjerujte mi.sa idem da se nasminkam i citav dan cu da govorim sebi jooooooj kakva si lijepa.veceras cu da ih zovem na kafu i ima da ga ljubkam svu vece.a kokosi cu d hranim u suknjici.pa molim lijepo.neka meni govori on ma ti si lijepa svakakva prirodno.e nema vise sad cu tek da budem lijepa.ta tzv.prijateljica je mrsavija od mene kost i koza samo se hvali ravnim stomakom na kme nema strija a ima mindjusu pa je glavna macka a ne lici ni na sta.ide samnom kroz grad i samo govori jel da ko bi rekao da smo se mi porodile.user posted image user posted image user posted image .kompleex vise klase.

Ne kontam sta se uopce imas dokazivati tim nazovi "prijateljima". ja bi ih izbrisala po kratkom postupku...

tačno ti je lijepo teacher rekla...

koji će ti vrag...i kojis e ti vrag njima dokazuješ...
Ono što ti sve želimo reći al ti zbog nečega odbijaš...to svoje vam nisu prijatelji...pa jel vidiš koliko si se nasikirala zbog njih....

ja bih sa mužem kafu popila i rekla mu šta ti s edesilo sa tom bezobraznicom...in reci ja s endama da ti nisi tako pirčao, ako jesi ja t emolim nemoj više...ako imamo problem hajde da ga ja i ti rješimo nama ne treba niko...ako počen d apriča ja mu rekoa ovo-ono ti reci...nije bitno šta si rekao, ako si izrekao riječi s evratiti ne mogu ali mi imamo dijete, budućnost i nema potrebe da sa drugima razglabama o nama.

Njih na kafu zvala ne bih...a mužu bih rekla...ja nebih voljela dlaje s anjima s eviđati...jer me uzneiravaju svojim postupcimauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Prepoznati prevaru?
1.6.2011 9:44:10   
Anoniman
hanady vidim i ja da nam nisu oni prijatelji cim tako govore jer ja ne bih mogla to uraditi nekome da znam da cu ga tako izmuciti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:02:20   
najjda
e ženice dobih email pa pročitajte

Ženska logika


Putujem autobusom.

Krcat je i baš mi se ne gura do aparata da poništim kartu.

Zamoliću ženu ispred da je poništi.

Kako da joj se obratim, sa ti ili Vi?

Na pret
poslednjoj stanici nije sišla. Znači, putuje do kraja.

Malo je bolje osmotrim i vidim da nosi bocu vina. Sigurno ide kod nekog muškarca, rekla bih.

Vino spada u skuplju kategoriju. Muškarac je, dakle, zgodan.

U mom naselju su dva zgodna muškarca - moj muž i moj ljubavnik.

Mom ljubavniku sigurno ne ide, jer ja sada idem kod njega. Dakle, ide kod mog muža.

Moj muž ima dve ljubavnice - Tamaru i Marinu.

Tamara je trenutno na godišnjem.

Na to ću : "Marina, možes li  molim te, da mi poništiš kartu?"

Marina : "Mi se poznajemo??????!"

 


_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:19:49   
damma
e pa kakve osobe se mogu smatrati prijateljima, pa to je za nepovjerovat.
nikakve logike

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:22:24   
veeseelaa
i šta smo rekli kako prepoznati prevaru?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *