|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:59:42   
Nedi
user posted image user posted image user posted image user posted image

Nova tema: Kako sakriti prevaru?user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 15:01:37   
veeseelaa
samo smireno, diši duboko i staloženo na dodatna pitanja odgovaraj: u čemu je problem dragi (al tiho, nečujno skroz, da djeluje kao da je puko) user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 15:01:58   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

vi se sve zabrinule šta će on, a ona Boga mi ode i to bez djeteta...meni je to čista situacija...user posted image
ma pusti to "u sred ničega"....ambijent, romantika, ovo-ono...planine, trave i skriveni šumarci..koja li si ti uh uh....user posted image



i meni bi bila user posted image  hm čista situacija al Nedi neee user posted image


user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 15:04:12   
Nedi
Kako je krenulo svako vece cu raport na RR morati podnijetiuser posted image user posted image user posted image Javljanje svakih pola sata user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 15:05:27   
veeseelaa
zeko moj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 15:07:39   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zeko moj user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 15:14:37   
mala86
a kako ide onaj test sa serpicom user posted image user posted image

nesto sam zaboravila user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 15:15:32   
Nedi
Znam da bila dilema da li koristiti ključalu vodu ili srednje vrućuuser posted image user posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 15:26:50   
mala86

IZVORNA PORUKA: Nedi

Znam da bila dilema da li koristiti ključalu vodu ili srednje vrućuuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
bolje kljucalu,prije ce priznat user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 15:30:38   
veeseelaa
ako ste sigurne da je šarao koristite ključalu a ako baš i niste metnite u mlaku vodu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Prepoznati prevaru?
25.8.2011 12:35:53   
Anoniman
Ja mislim da svaka zena zna kada ju muz prevari.Jednostavno,to je neki zenski instinkt.Vjerovatno ce mnoge biti iznenadjene kada procitaju moju pricu.Mozda cu biti i osudjivana,bas ja koja je zrtva a ne moj muz koji to radi.Neznam odakle poceti ali ukratko-ja znam da neme muz vara.Prvi put kada se sazna,e taj prvi put je najteze.Imas dokaze,i onda kada ga suocis sa tim dokazima,prvo ide napad-jer kaze se napad je najbolja odbrana.Dakle prvo me je napao,zatim kada je vidio da nema kuda,tada nije bilo puno price.Bar u mom slucaju...Sta sam razmisljala.Naravno da se rastanem.Medjutim razmisljala sam dugo,i nekako odlucila da predjem preko toga.Medjutim nikada to nisam zaboravila.Nakon sto sam se opekla taj prvi put uvjek sam bila oprezna i pratila njegovo ponasanje.I varao me i varao.Izbijale su svadje,gdje je zena uvjek ta koja kao nesto izmislja,proglasi se blesavom i tako dalje.Dakle,prvi put je jako bolno,kasnije je lakse.Moj muz mene redovno vara,i to znam,ni ne trudi se sakriti hajmo reci neke dokaze.Sad se vjerovatno mnoge pitaju dali sam ja budala sto to trpim.Koliko god ja to pisem ovako hladno,srce me boli,patim i jako mi je tesko.Nije bilo dana da ne oplacem.Jednostavno,nisam mogla da ga ostavim.Jedan dio mene jos uvjek voli onog za kojeg sam se udala,mog tada romanticnog i njeznog muza.Pitala sam se naravno kao i sve dali je problem u meni i jedno vrijeme sebe optuzivala,ali sam shvatila da nije u meni problem jednostavno njemu je varanje postalo kao neka ovisnost.Da bi sebi olaksala da bi mogla nastaviti dalje,jednostavno sada ne obracam paznju na to.Uvjek bi mogla uzet mobitel,uvjek bi se mogla raspitati,ali znam da nakon sto nesto saznam a znam da bi saznala,meni bi tada bilo jos teze,patila bi i svaki put sve iznova.Tako zelim da zivim u miru,i jednostavno zatvaram oci,nista ne pipkam i ne istrazujem i tako nekako zivim.Tesko je i bolno,i neznam do kad cu moci to tako,ali sada tako zivim.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Prepoznati prevaru?
25.8.2011 12:42:06   
vila_7
Anonimna..nema tebi ko a pametovati i govoriti...svako zna kako mu je u njegovoj boli i zasto je trpi. Moze svako govoriti ovo ili ono bi,ali kad dođe situacija tek tad znas sta bi i kako.
Ja ti jedino zelim da ga prestanes voljeti pa mozda onda odlucis otici,jer te boli sto te vara. Da te ne boli, ne bih ti nista ni rekla nego nastavi kako zivis ako ti ne smeta,ali posto ga volis i zalis za izgubljenim jos uvijek,eto zelim ti da sto prije ohladis.
Iskreno ja uvijek kazem da me MM prevari,zaista ne znam sta bih- na prvu - ostavila bih ga 100 posto,a onda se sjetim koliko ga voli i kako nam je lijepo, pa posumnjam sta bih zapravo-tako da fakat ne znam,jedino sta je 100 posto,jest da se tu povjerenje zauvijek izgubi.


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Prepoznati prevaru?
25.8.2011 12:45:49   
Dida79
Uvijek ostanem zatecena kada cujem da neke zenice ovako ziveuser posted image user posted image Gotovo uvijek ne mogu a da se ne zapitam ZAsto to trpe?
Zbog djece najcesce se odgovara!?Djeca rastu svako ide svojim pute ali zena je ta koja ostaje sa takvim nazovimo muzem i sta ondaaa...Ne daj Boze da se nadjem u takvoj situaciji jer nisam taj tip zene koja suti i trpi cccccccc uh svasta bi bilo user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Prepoznati prevaru?
25.8.2011 12:55:52   
*pcelica*
Anonimna ja ti se iskreno divim kad mozes i dalj zivjeti s nekim ko te iiz dana u dan na takav nacin ponizava. Ja ne bih mogla jer mi to ponos ne bi dopustio, tbi svaka cast, ali ne zatvaraj oci daj mu do znanja da znas

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Prepoznati prevaru?
25.8.2011 12:57:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja mislim da svaka zena zna kada ju muz prevari.Jednostavno,to je neki zenski instinkt.Vjerovatno ce mnoge biti iznenadjene kada procitaju moju pricu.Mozda cu biti i osudjivana,bas ja koja je zrtva a ne moj muz koji to radi.Neznam odakle poceti ali ukratko-ja znam da neme muz vara.Prvi put kada se sazna,e taj prvi put je najteze.Imas dokaze,i onda kada ga suocis sa tim dokazima,prvo ide napad-jer kaze se napad je najbolja odbrana.Dakle prvo me je napao,zatim kada je vidio da nema kuda,tada nije bilo puno price.Bar u mom slucaju...Sta sam razmisljala.Naravno da se rastanem.Medjutim razmisljala sam dugo,i nekako odlucila da predjem preko toga.Medjutim nikada to nisam zaboravila.Nakon sto sam se opekla taj prvi put uvjek sam bila oprezna i pratila njegovo ponasanje.I varao me i varao.Izbijale su svadje,gdje je zena uvjek ta koja kao nesto izmislja,proglasi se blesavom i tako dalje.Dakle,prvi put je jako bolno,kasnije je lakse.Moj muz mene redovno vara,i to znam,ni ne trudi se sakriti hajmo reci neke dokaze.Sad se vjerovatno mnoge pitaju dali sam ja budala sto to trpim.Koliko god ja to pisem ovako hladno,srce me boli,patim i jako mi je tesko.Nije bilo dana da ne oplacem.Jednostavno,nisam mogla da ga ostavim.Jedan dio mene jos uvjek voli onog za kojeg sam se udala,mog tada romanticnog i njeznog muza.Pitala sam se naravno kao i sve dali je problem u meni i jedno vrijeme sebe optuzivala,ali sam shvatila da nije u meni problem jednostavno njemu je varanje postalo kao neka ovisnost.Da bi sebi olaksala da bi mogla nastaviti dalje,jednostavno sada ne obracam paznju na to.Uvjek bi mogla uzet mobitel,uvjek bi se mogla raspitati,ali znam da nakon sto nesto saznam a znam da bi saznala,meni bi tada bilo jos teze,patila bi i svaki put sve iznova.Tako zelim da zivim u miru,i jednostavno zatvaram oci,nista ne pipkam i ne istrazujem i tako nekako zivim.Tesko je i bolno,i neznam do kad cu moci to tako,ali sada tako zivim.


Svi smo razliciti , ne znam i ne razzumijem kako mozes  sama sebe da patis, taj dio koji voli onog za kojeg si se udala je iluzija sretnog zivota, osjecaj zaljubljenosti o kojoj svo mozemo biti ovisni ili je jednim djelom srca zeljeti....Sasvim normalno i shvatam ljude koji oproste jednom pokusavajuci spasiti brak, djeci omoguciti oba roditelja, ali kad to vec prelazi u mucenje, to je zivot robija....U cemu on tebi pruza dostojan zivot, respekt....Vidim jednim djelom svoje price opravdavas njegove prevare....Nemoj nikad zaboraviti sebe staviti u prvi plan, zar ne zasluzujes bolje, osmjeh na licu i mir u dusi...Bila sam u slicnoj situaciji ali ja sam osoba koja preko nekih stvari ne moze preci , jer ne bih mogla  zivjeti pored nekoga ko je prekrsio svoju rijec , zakletvu...Ne bih mogla zivjeti  da svaki dan sumnjam i razmisljam ...To nisam ja , zasluzujem bolje moje dijete zasluzujue bolje....
Tesko mi te je shvatiti u svakom slucaju sretno

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Prepoznati prevaru?
25.8.2011 13:07:53   
Anoniman
draga anonimna ,

da ne bi nista drugo pisala a jako se razljutim kad cujem/procitam price u stilu  " ja ga volim ne mogu bez njega , a on me vara  svaki dan , ponizuje me , nije mu stalo do mene pa jest sta ces  ja ga volim  tralalala"
, zelim ti puno srece i snage da smognes da sebe da stavis na prvome mestu , vidis koliko vredis a onda i ostanes samo ti na tome mestu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Prepoznati prevaru?
25.8.2011 17:15:04   
Anoniman
Draga moja,ne mogu reci da te razumijem ali ti zelim puno srece i snage da prodjes kroz sve to.. Pokusaj ti sama prvo voljeti i cjeniti sebe pa mozda te i on krene gledati drugim ocima.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Prepoznati prevaru?
25.8.2011 18:34:25   
Galicia
Anonimna, imaj RESPEKTA prema sebi.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Prepoznati prevaru?
26.8.2011 1:18:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Draga moja,ne mogu reci da te razumijem ali ti zelim puno srece i snage da prodjes kroz sve to.. Pokusaj ti sama prvo voljeti i cjeniti sebe pa mozda te i on krene gledati drugim ocima.



user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Prepoznati prevaru?
26.8.2011 2:16:31   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: Anoniman

ne znam vise sta cu u koga da sumnjam.u njih ili u njega?znate li koji je osjecaj kad si nemocan kad gubis vazduh od svega toga.kad hoces samo da nestanes.ali imam malo dijete.

Oni ti nisu prijatelji. Dodi sebi, draga.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Prepoznati prevaru?
26.8.2011 9:32:40   
veeseelaa
Ja mislim da svaka zena zna kada ju muz prevari.Jednostavno,to je neki zenski instinkt.


većina žena zna, one malo društvenije osobito znaju skontati i poredati stvari

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Prepoznati prevaru?
26.8.2011 9:58:52   
Đenifer
Ja donekle i mogu razumjeti anonimnu, jel naravno nismo svi isti, jel da jesmo nebi ni valjalo. Svak je krojač svoje sudbine, utiču na nju. Tako i žene u braku, koje imaju svoje porodice, grade je sa svojim partnerom, žive zajedno,dogovaraju se, slažu ili ne, jel to je pravi život. Jedna slika se predočava na okolinu, a kako je među četri zida to dvoje supružnika najbolje znaju.Što znači, niko nezna šta se unutar zidina dešava!!! Tipova žena i muškaraca ima raznorazni, neko nebi, a neko trpi nešto ili nekoga!!!,  a to zavisi sve u kakvoj je sredini dotična/i živjeli, kakva socijalna sredina, okruženje, odgoj i sl. Ima žena koje kao anonimna "vole" svoga mm, iako ju stalno ponižava i maltletira, zbog čega ona pati i plače, a nemože se oduprijeti, okrenuti novi list, započeti novi život!, jel je teško iz jedne kolotečine kakavu je sagradila, da se pomiče, ruši i pravi novu uz puno napora i muka, pa veli dobro je "MENI", naravno da svak normalnog rezona će se protiviti tome stavu, ali opet kažem NISMO SVI ISTI. Ima žena jako mnogo, za koje nikada nebi posumnjali, da ih muževi tuku, ali one to "vole" jel to je bože iskazivanje njihove ljubavi prema njoj, da joj se kasnije izvinjava, kupuje nakit i ruže  i sl. Poenta je da svega ima u Božijoj bašti i da će uvijek biti, i da smo svi krojači svoje sudbine.To je bar moje mišljenje....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 0:08:01   
Anoniman
Evo vec pet dana ne mogu doci sebi,svo vrijeme se pitam kakva sam to ja osoba .prevarila sam muza sa kojim sam vec 8 godina i sad se pitam sta dalje kako zivjeti s tim?U zivot mi se sasvim slucajno usetao bivsi kojeg nisam vidjela 10 godina a tad sam ga bas voljela.culi smo se neko vrijeme dogovarali kafice i meni je to sve prijalo jer sam u posljednje vrijeme bas usamljena tu je mm ali sve mi se promijenilo nije kao nekada ni sex niti nas odnos.I dogovorimo taj nas susret ne mogu vam opisati koliko sam izludila poslije njega .Samo mi je on u glavi...izbezumljena hodam po gradu ne bi li ga slucajno srela kao tinejdjerka.A opet tu je i savjest gdje mi je brak stigao u koju fazu ako sam to mogla u raditi..eto znam da ce me mnoge osuditi ali morala sam bar negdje to izbaciti iz seba .Znam da sam zgrijesila ali mene najvise brine sto uopste nemam osjecaja krivnje da li to znaci da je mom braku kraj....

(odgovor članu Đenifer)
  Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 0:12:06   
veeseelaa
ma ne znači..... proći će te i opet će sve biti po starom.....
u brak ti je malo uletjela rutina, prisjeti se razloga zbog kojih si se udala za tm i biće sve ok
Nisam skontala jesil se sexala s bivšim?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 0:19:41   
Anoniman
da sex,i to kao nikada do sad,ne znam smijem li pisati detalje ali bas divlje strastveno...uhhh. ne mogu da legnem pored mm ovaj mi u glavi vracam slike osjetim njjegov miris.ma pukla skroz ne znam sta cu od sebe da mi je gdje pobjeci na nekoliko dana da se smirim bojim se da ce mm skontati jer vec pita sta je s tobom...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *