|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prepoznati prevaru?
8.3.2011 22:57:49   
Medić*
Muškarci ne trebaju razlog za prevaru
Bračni savjetnici su potvrdili da muška prevara ne znači nužno da je muškarac nesretan u braku. S druge strane, žene su kompliciranije. Kada one varaju, to uglavnom znači unutarnje nezadovoljstvo. Primjer: muškarac uđe u kuhinju, vidi komad čokoladne torte na stolu, i iako nije nužno gladan, pojest će ju. Isto tako, ako vidi atraktivnu djevojku i postoji obostran interes, prevarit će. To ne znači nužno da mu isto to nedostaje u vlastitom domu, ali do prevare ipak dođe. Naravno, ovaj stav ne treba generalizirati i primijeniti sve muškarce.
Žene, pak, varaju uglavnom kada ih brak ne ispunjava i kada već postoje problemi. Varaju jer se osjećaju zapostavljenima, zanemarenima, ili zato što osjećaju da partner nije vjeran.

Ja sam do sada bila ubjedjena u svog 100 % da nebi ni pomislio na prevaru a kamoli prevario user posted image

Medjutim, sada sam se zadeverala oko ovoga zbog  komada cokoladne torte user posted image  jer moj bi cijelu tortu smazao iako nije gladan user posted image user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Prepoznati prevaru?
8.3.2011 23:01:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Muškarci ne trebaju razlog za prevaru
Bračni savjetnici su potvrdili da muška prevara ne znači nužno da je muškarac nesretan u braku. S druge strane, žene su kompliciranije. Kada one varaju, to uglavnom znači unutarnje nezadovoljstvo. Primjer: muškarac uđe u kuhinju, vidi komad čokoladne torte na stolu, i iako nije nužno gladan, pojest će ju. Isto tako, ako vidi atraktivnu djevojku i postoji obostran interes, prevarit će. To ne znači nužno da mu isto to nedostaje u vlastitom domu, ali do prevare ipak dođe. Naravno, ovaj stav ne treba generalizirati i primijeniti sve muškarce.
Žene, pak, varaju uglavnom kada ih brak ne ispunjava i kada već postoje problemi. Varaju jer se osjećaju zapostavljenima, zanemarenima, ili zato što osjećaju da partner nije vjeran.

Ja sam do sada bila ubjedjena u svog 100 % da nebi ni pomislio na prevaru a kamoli prevario user posted image

Medjutim, sada sam se zadeverala oko ovoga zbog  komada cokoladne torte user posted image  jer moj bi cijelu tortu smazao iako nije gladan user posted image user posted image  user posted image  user posted image

ne brini, smazala bih i ja i tortu i pizzu i jos mnoge stvari iako sam minutu prije jela al ne bih prevarila mmuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Prepoznati prevaru?
8.3.2011 23:02:47   
veeseelaa
ja ne volim kolače, ja sam OB user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Prepoznati prevaru?
8.3.2011 23:03:32   
Medić*
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Muškarci ne trebaju razlog za prevaru
Bračni savjetnici su potvrdili da muška prevara ne znači nužno da je muškarac nesretan u braku. S druge strane, žene su kompliciranije. Kada one varaju, to uglavnom znači unutarnje nezadovoljstvo. Primjer: muškarac uđe u kuhinju, vidi komad čokoladne torte na stolu, i iako nije nužno gladan, pojest će ju. Isto tako, ako vidi atraktivnu djevojku i postoji obostran interes, prevarit će. To ne znači nužno da mu isto to nedostaje u vlastitom domu, ali do prevare ipak dođe. Naravno, ovaj stav ne treba generalizirati i primijeniti sve muškarce.
Žene, pak, varaju uglavnom kada ih brak ne ispunjava i kada već postoje problemi. Varaju jer se osjećaju zapostavljenima, zanemarenima, ili zato što osjećaju da partner nije vjeran.

Ja sam do sada bila ubjedjena u svog 100 % da nebi ni pomislio na prevaru a kamoli prevario user posted image

Medjutim, sada sam se zadeverala oko ovoga zbog  komada cokoladne torte user posted image  jer moj bi cijelu tortu smazao iako nije gladan user posted image user posted image  user posted image  user posted image

ne brini, smazala bih i ja i tortu i pizzu i jos mnoge stvari iako sam minutu prije jela al ne bih prevarila mmuser posted image



e sad mi je lakse user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Prepoznati prevaru?
9.3.2011 0:14:13   
veeseelaa
poslije ovog se tema može zaključati, sve je riješeno user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Prepoznati prevaru?
9.3.2011 2:54:30   
Galicia
Ben 10, znamo i same smo se uvjerile da za je za sve potrebno dvoje.
 
Ta radna kolegica je potpuno neovisna od svog muza, ima posao super, cak sta vise na jesen krece u skolu da se unaprijedi na poslu. Mada kazem, da joj je i ovaj posao super. Sta je njenom muzu u glavi bilo, to ptice znaju. Ona se pokusala izboriti na sve nacine, tako kaze barem, pokusala je da popricaju i sa bracnim counsiling, ali on kulturno odbija i na sav glas govori da je ne voli vise.
Sad dok ovo pisem, sjecam se da mi je ispricala jednom prilikom kako su se upoznali ona i muz. Interesantno je to, da je njen muz bio u dugoj vezi kad su se oni upoznali i ispade da ih je ona rastavila. Nekako mi to vuce na ono, "sve se vrti u krug".
Eto. I na kraju krajeva, zao mi je djece, jer oni su neduzna bica i oni najvise ispastaju.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Prepoznati prevaru?
9.3.2011 7:47:39   
sandy82
Samo se vi smijite.
Ali tako muški mozak radi. Mislim ovaj koga sam spomenula.
Doduše, ovaj moj, da mu nešto ne odgovara kod mene ne bi me trpio pa da mu svaki dan spremam ko zna kakve delicije.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Prepoznati prevaru?
9.3.2011 7:50:28   
sandy82
Znala sam ja da će on vratiti ženu, treba mu sluškinja. Ona je pristala da se vrati. Meni je i to u redu. Samo je nezgodno što ona još uvijek traži od njega ljubav i nježnost, to ne dobija. Žao mi je zbog toga.

(odgovor članu sandy82)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Prepoznati prevaru?
9.3.2011 7:53:07   
sandy82
Još samo da kažem da su u ovoj ružnoj situaciji najviše djeca bila pogođena. Da su se kao normalni ljudi uspjeli razvesti i srediti odnose, djeca bi se nakako snašla. Ovako su morala trpiti razne ružne scene. Vjerovatno i dan danas to trpe.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Prepoznati prevaru?
9.3.2011 9:47:38   
sandy82
Ima li iko kakav savjet ili riječ utjehe za tu ženu? Ja sam se samo šalila kad sam rekla da će se on vratiti zbog kuvanja, nisam očekivala da će tako zaista i biti. Nemojte se samo ismijavati tuđoj nesreći, dovoljna joj i je i vještica od majke. Ja mislim da bi joj najbolje bilo da nađe sebi kakav posao i novo društvo, razbistriće mozak i znaće i sama šta da radi. Osim toga, dobiće koliku toliku finansijsku nezavisnost.

(odgovor članu sandy82)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Prepoznati prevaru?
11.4.2011 15:41:46   
veeseelaa
Prilikom odabira partnera, žene smatraju da što je niži muškarčev ton glasa, više je vjerojatno da će ju prevariti. Isto tako, ljudi misle kako žene s višim tonom glasa imaju veću vjerojatnost da će biti nevjerne, kažu istraživači. Studija, objavljena u najnovijem izdanju časopisa Evolutionary Psychology, je prvo ispitivanje vezu između visine tona glasa i percipirane nevjere te pruža uvid u evoluciju ljudskoga glasa i način na koji biramo naše partnere.

"U smislu seksualne strategije, otkrili smo da će muškarci i žene koristiti visinu tona glasa kao znak upozorenja budućih izdaja. Što je ljepši glas - viši ton glasa za žene i niži ton za muškarce - to je veća vjerojatnost da će on ili ona prevariti partnera", kaže Jillian O'Connor, apsolventica na Odsjeku za psihologiju, neuroznanost i ponašanje na sveučilištu McMaster i glavna autorica studije. 

"Nevjera je skupa, donosi emocionalnu povredu, financijske troškove i potencijalne gubitke te raspad obitelji. No, to sugerira da smo kroz evolucijski proces naučili način za izbjegavanje partnera koji mogu biti nevjerni, kao mehanizam zaštite", kaže ona. Sudionici u istraživanju su bili zamoljeni slušati dvije verzije snimljenih isječaka muškog i ženskoga glasa koje su elektronski manipulirali kako bi oba bila i u visokim i niskim tonovima. Oni su tada bili upitani kojih je od tih, iz svakoga para, više vjerojatan da će seksualno prevariti svoga partnera. 

"Razlog zbog kojeg visina tona glasa utječe na percepciju prijevare je vjerojatno odnos između visine, hormona i nevjere", objašnjava David Feinberg, docent na Odsjeku za psihologiju, neuroznanost i ponašanje te savjetnik na studij. "Muškarci s višim razinama testosterona imaju niže glasove, a žene s višim razinama estrogena imaju glas višega tona. Visoke razine ovih hormona su povezane s preljubničkim ponašanjem i naši rezultati pokazuju da su pojedinci donekle svjesni te povezanosti i mogu koristiti te spoznaje u potrazi za partnerom."

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sandy82)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Prepoznati prevaru?
11.4.2011 20:54:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Prilikom odabira partnera, žene smatraju da što je niži muškarčev ton glasa, više je vjerojatno da će ju prevariti. Isto tako, ljudi misle kako žene s višim tonom glasa imaju veću vjerojatnost da će biti nevjerne, kažu istraživači. Studija, objavljena u najnovijem izdanju časopisa Evolutionary Psychology, je prvo ispitivanje vezu između visine tona glasa i percipirane nevjere te pruža uvid u evoluciju ljudskoga glasa i način na koji biramo naše partnere.

"U smislu seksualne strategije, otkrili smo da će muškarci i žene koristiti visinu tona glasa kao znak upozorenja budućih izdaja. Što je ljepši glas - viši ton glasa za žene i niži ton za muškarce - to je veća vjerojatnost da će on ili ona prevariti partnera", kaže Jillian O'Connor, apsolventica na Odsjeku za psihologiju, neuroznanost i ponašanje na sveučilištu McMaster i glavna autorica studije. 

"Nevjera je skupa, donosi emocionalnu povredu, financijske troškove i potencijalne gubitke te raspad obitelji. No, to sugerira da smo kroz evolucijski proces naučili način za izbjegavanje partnera koji mogu biti nevjerni, kao mehanizam zaštite", kaže ona. Sudionici u istraživanju su bili zamoljeni slušati dvije verzije snimljenih isječaka muškog i ženskoga glasa koje su elektronski manipulirali kako bi oba bila i u visokim i niskim tonovima. Oni su tada bili upitani kojih je od tih, iz svakoga para, više vjerojatan da će seksualno prevariti svoga partnera. 

"Razlog zbog kojeg visina tona glasa utječe na percepciju prijevare je vjerojatno odnos između visine, hormona i nevjere", objašnjava David Feinberg, docent na Odsjeku za psihologiju, neuroznanost i ponašanje te savjetnik na studij. "Muškarci s višim razinama testosterona imaju niže glasove, a žene s višim razinama estrogena imaju glas višega tona. Visoke razine ovih hormona su povezane s preljubničkim ponašanjem i naši rezultati pokazuju da su pojedinci donekle svjesni te povezanosti i mogu koristiti te spoznaje u potrazi za partnerom."

a kod mene dubok glas a kod mm visokuser posted image user posted image user posted image mi smo bas vjerni, nasli seuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Prepoznati prevaru?
11.4.2011 20:59:45   
Mirkica
moj ton je visokuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Prepoznati prevaru?
11.4.2011 21:31:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Prilikom odabira partnera, žene smatraju da što je niži muškarčev ton glasa, više je vjerojatno da će ju prevariti. Isto tako, ljudi misle kako žene s višim tonom glasa imaju veću vjerojatnost da će biti nevjerne, kažu istraživači. Studija, objavljena u najnovijem izdanju časopisa Evolutionary Psychology, je prvo ispitivanje vezu između visine tona glasa i percipirane nevjere te pruža uvid u evoluciju ljudskoga glasa i način na koji biramo naše partnere.

"U smislu seksualne strategije, otkrili smo da će muškarci i žene koristiti visinu tona glasa kao znak upozorenja budućih izdaja. Što je ljepši glas - viši ton glasa za žene i niži ton za muškarce - to je veća vjerojatnost da će on ili ona prevariti partnera", kaže Jillian O'Connor, apsolventica na Odsjeku za psihologiju, neuroznanost i ponašanje na sveučilištu McMaster i glavna autorica studije. 

"Nevjera je skupa, donosi emocionalnu povredu, financijske troškove i potencijalne gubitke te raspad obitelji. No, to sugerira da smo kroz evolucijski proces naučili način za izbjegavanje partnera koji mogu biti nevjerni, kao mehanizam zaštite", kaže ona. Sudionici u istraživanju su bili zamoljeni slušati dvije verzije snimljenih isječaka muškog i ženskoga glasa koje su elektronski manipulirali kako bi oba bila i u visokim i niskim tonovima. Oni su tada bili upitani kojih je od tih, iz svakoga para, više vjerojatan da će seksualno prevariti svoga partnera. 

"Razlog zbog kojeg visina tona glasa utječe na percepciju prijevare je vjerojatno odnos između visine, hormona i nevjere", objašnjava David Feinberg, docent na Odsjeku za psihologiju, neuroznanost i ponašanje te savjetnik na studij. "Muškarci s višim razinama testosterona imaju niže glasove, a žene s višim razinama estrogena imaju glas višega tona. Visoke razine ovih hormona su povezane s preljubničkim ponašanjem i naši rezultati pokazuju da su pojedinci donekle svjesni te povezanosti i mogu koristiti te spoznaje u potrazi za partnerom."

a kod mene dubok glas a kod mm visokuser posted image user posted image user posted image mi smo bas vjerni, nasli seuser posted image




Kod nas obrnuto user posted image   našli se i mi user posted image   user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Prepoznati prevaru?
12.4.2011 10:37:48   
stefania
ma hajte molim vas, kod mene glas dubok, ne moze dublji, 2 alt provjereno...jos nisam prevarila a ni nemam neku zelju...user posted image bas svasta

_____________________________

svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Prepoznati prevaru?
12.4.2011 10:39:57   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Mirkica

moj ton je visokuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja isto pistaljka, a nisam nikada bila od tog posla.
a mm ima dubok glas hm

da e zabrinem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 13:34:42   
Anoniman
pozdrav svima.licno moja situacija je sledeca: mm i ja zabavljali smo se 5 god i 2 u braku ukupno 7.vecinu tog vremena on je proveo u inostranstvu ja ovamo.kad dodje svaka 3 mjeseca bili smo zajedno 24 h 20 dana.dok je on bio tamo ja sa ovde fino sjedila kuci niti sam izlazila niti sam imala koga.stariji je od mene 13 god,ja sam sa njim od svojih 16,5.prvi pravi momak prvo sve.uvijek sam se plasila ako budem hodala natovarice mi ko sta za vrat jer nisam htjela da ga izgubim.posle 5 god zabavljanja htjeli smo bebu,vjencali se i dobili je.trudnocu sam prosla sama,porodjaj sama bebu do 8 mj sma.porodjaj bio tezak,keretaza posle njega,nakon toga sepsa.sve to je uticalo da ja jako smrsam.sad imam 45 kg.o njegovim da ne pricam nisu me n ikad voljeli jer mji nemaju nista.ponizavali me cak i napadali da e tuku.on je tad bio na mojoj strani.vratio se zadnju godinu nije vise tamo.svako u braku ima trzavica i problema.medjuti krenulo je tako sto sve rjedje imamo sex.2 puta mjesecno.posto me odbio 2 puta kada sam ja preuzela inicijativu vise ni ne pokusavam glupo mi je.nego cekam da mi pridje.nije svadjalacki tip samo se okrene i ne slusa sta pricam.skoro negdje bila sam kod prijateljice i kaze ona meni kao sto mu to dopustas on vidi da ti njega volis pa ti tako radi.tu vece su on i prijatelj otisli na pice a ja i njegova zena ostale kuci.sutadan ona mene zove i kaze sto je ovaj tvoj cudan muz mi je ispricao kako mu je N. moj muz rekao kakoon spava samnom 2 puta mjesecno kako ako mu dogori on ce fino platiti kurvu,rekao mu kao imam broj hoces da je zovemo da se malo zezamo.kako mu je prava komsinica dobra rado bi je...ovaj prijatelj ga piatao kako se ne bojis kakvih infekcija a mm mu rekao ma kakve infekcije.e onda mu je ovaj prijatelj objasnio sta su kondilomi.e sad ja znam da ovaj moj nije glup da ne zna sta su bakterije i gljivicna oboljenja.svu tu pricu mi potvrdi i taj prijatelj i kaze mi ime zenske.mala nije prostitutka ali uzima pare i izgleda bomba.ja sve to precutim jer ako kazem srusicu prijateljstvo znam.nakon toga ja ga pitam u cemu je problem pa mi spavamo 2 puta u mjesecu on mi kaze kao pa ti se ljutis 7 dana 7 se ljutim ja i eto.kako odnos nam se naglo popravio vodi ljubav samnom svaka 2 dana.sinoc smo izasli na kafu i posto oboje komentarisemmo kad prodje dobro zensko i dobro musko on mi izmedju ostalog kaze pa znas eto ja vise necu da imamo analni sex posto se dobijaju razne bakterije,rekao mi je taj nas prijatelj da ju je jednom dobio tim putem. user posted image .na istoj vrsti sexa ja ne insistiram nego on i on mi to tako kaze.on ni ne sluti da ja znam tu pricu i vise ne znam sta da radim bojim se srusicu prijateljstvo.on ne hoda bez me mene nigdje ne sto mu branim nego je takav,ne zelim da sumnjam ali me ovo izjeda kao rak.pomozite mi molim vas vasim savjetima sta da uradim.ocajna sam.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 13:51:06   
Ella_H
Poz anonimna.
Ti trebas pod hitno da razgovaras mm
sta on zeli u vasem braku, objasniti mu svoje
zelje, pozdrave i ocekivanja. Komunikacija je
kljuc svake veze. Sto se tice broja odnosa u mjesecu
to nemora znaciti nista veliko, apetiti za te stvari se
mogu mjenjati tokom stresa, problema itd itd.
Nije uvijek bitna kvantiteta nego i kvaliteta i o tome
moras s njim razgovarati. Ako si muslimanka
analni sex ti je zabranjen(haram) kao i sex tokom
mjesecnice. Iskreno to sto on prica kako bi te prevario
s tim prijateljem mi je jako zabrinjavajuce, trgni se malo
razgovaraj s njim sto prije to bolje.
Zelim ti sve najbolje i tvojoj porodici.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 14:02:25   
Apotekarka
Draga anonimna razgovaraj s njim,reci sta ti smeta...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 14:04:48   
henna ze
ajjj..svašta se načitah ..pola nisam ni skontala..
draga nemoj se ti birnuti za njeogov prijateljstvo već  za svoj brak..čuj srušićeš prijateljstvo..ma nemoj kakav je to prijatelj koji odmah istoroka sve svojoj ženi..meni kad prijateljica nešto kaže u povjerenju...na mučenje da me stavii onaj moj neće doznati...prijateljice su jedno brak drugo..kao što prijateljice neće doznati neke stvari mene i mm..
drugo i ja mislim da broj odnosa jeste naravno bitan..ako ste oboje zdravi, normalni zašto to raditi 2x mjesečno..pa skontaj to dodje 24 puta godišnje..a godina proleti sad pa sad..
nego draga moja ti moraš svog dragog pritisnuti..istina i samo istina će tebi pomoći..sretno

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 14:10:44   
Anoniman
duso draga rekla bi mu ja kad bih nasla nacin da ne skonta da ga je prijatelj odao.vise ne znam sta da radim svaki dan sam sve vise napets.losije i losije se osjecam placem non stop.boli me sve to uzasno.on je imao brak iza sebe. i jer ju je zatekao sa drugim.jos mi je taj prijatelj rekao da je mmreklao kako da je htio ozenito napirlitanu i namazanu ozenio bi je ali takva nece u svinj..kontala sam da je to muska prica izvrnuta na svoj nacin.prije 2 dana odem sa tom prijateljicom na kafu i kazem joj ne zelim o tome vise da razmisljam kad nisam vidjela ocima ona meni kaze dobro ali je jako nezreo sa svojih 36 on prica o kurvama i kojekakvim meleskinjama koje je imao.user posted image ja precutim i dodje mi da placem.prodje auto kao nas a ona ce ti meni da ono nije tvoj muz sa onom malom d.ja ostala bez teksta

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 14:17:31   
Anoniman
ne znam vise sta cu u koga da sumnjam.u njih ili u njega?znate li koji je osjecaj kad si nemocan kad gubis vazduh od svega toga.kad hoces samo da nestanes.ali imam malo dijete.

(odgovor članu prskalica)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 14:36:18   
Anoniman
i nije bitan taj a.sex uopste.samo mi je cudno otkud bas to da pominje sad nakon sto mi je ovaj to ispricao?ali ako je vec zaglavio nesto prenio bi mi ovim ili onim putem.ne,nisam muslimanka ali je a.sex zabranjen i u mojoj vjeri.msm nije pozeljan

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 14:46:47   
vila_7
meni gora ta tvoja "prijateljica" sto dolijeva ulje na vatru...mozda grijesim al mi se cini da je zapravo njen muz takav pa ili on njoj laze kao da je tvoj rekao da vidi njenu reakciju , ili ona tebe zbog neceg lozi. Vjeruj ne bi bbila prvi slucaj,al kao sto su ti i ostale rekle najvaznija je komunikacija izmedju tebe i tvog muza. razgovaraj i reci- uostalom ni njemu nije taj prijatelj kad odmah izblebeta zeni (ako je to njemu tm uopce i rekao), a ni ona nije tebi prijatelj kad tako komentira!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Prepoznati prevaru?
31.5.2011 14:50:35   
chuci
meni nije baš najjasnije gore što si pisala
jel tvoj muž rekao prijatelju da je bio sa nekom, ili da bi mogao biti nisam skontala situaciju

šta tebe konkretno brine?
jel da je bio s nekom?
ili da želi da bude s nekom drugom?

ne mogu da povežem što je bitan analni sex u svemu tome, i prenošenje bolesti???

hajd anonimna probaj još jednom objasniti šta je problem ako ti nije teško, malo je gore konfuzno napisano

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *