|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:23:59   
vila_7
najjda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:28:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: chuci

kao što napisah kod mene nema varanja
društvo zajedničko,
ja kad krenem s posla pokupim njega ispred firme s autom, tako da nema šansu švrljati poslije posla,
ne pije, čovjek kao i ja u vjerskom fazonu, pa nema ni izlazaka nekih kasnonoćnih sa jaranima
a u firmi se otkucava pa ne može izlaziti kad mu se prohtije  user posted image
nekda s mojim bratom ide u teretanu
ostalo svo vrijeme ja tako kvalitetno ispunim da stvarno nema vremena za varanje user posted image



ma ko hoće da vara varat će, pokupila ti njega s autom i imali zajedničko društvo ili ne....
ja čak mislim da treba ljude pustiti da dišu, jer s tim samo ja i on, pa ja i on stavljamo jedno drugo u razmišljanje kako li je malo švrljnuti malo sa strane user posted image

da li me mm vara? mislim da ne a sve je moguće, ko bi se u čiju vjernost mogao zakleti?

ja ne bi, može da bude super krasan, fin a tamo ko zna.... ili da je namćor a vjeran ko cuko... aj ga znaj
isto važi i za žene, neiživljen il iživljen aj znaj.... možda se samo za istinske vjernike može reći sa nekom sigurnošću da su odani, al ne zbog žene nego zbog Boga....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:34:31   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: chuci

kao što napisah kod mene nema varanja
društvo zajedničko,
ja kad krenem s posla pokupim njega ispred firme s autom, tako da nema šansu švrljati poslije posla,
ne pije, čovjek kao i ja u vjerskom fazonu, pa nema ni izlazaka nekih kasnonoćnih sa jaranima
a u firmi se otkucava pa ne može izlaziti kad mu se prohtije  user posted image
nekda s mojim bratom ide u teretanu
ostalo svo vrijeme ja tako kvalitetno ispunim da stvarno nema vremena za varanje user posted image



ma ko hoće da vara varat će, pokupila ti njega s autom i imali zajedničko društvo ili ne....
ja čak mislim da treba ljude pustiti da dišu, jer s tim samo ja i on, pa ja i on stavljamo jedno drugo u razmišljanje kako li je malo švrljnuti malo sa strane user posted image

da li me mm vara? mislim da ne a sve je moguće, ko bi se u čiju vjernost mogao zakleti?

ja ne bi, može da bude super krasan, fin a tamo ko zna.... ili da je namćor a vjeran ko cuko... aj ga znaj
isto važi i za žene, neiživljen il iživljen aj znaj.... možda se samo za istinske vjernike može reći sa nekom sigurnošću da su odani, al ne zbog žene nego zbog Boga....



Ma ni u vjernike nemozes biti siguran. Znam jedan par, vjernici, ona pokrivena, on hadzija, u braku 15-ak godina kad neki dan cujem on ima nekakvu zensku "sa strane" iz Visoko. Kad sam to cula vise nikome ne vjerujem pa ni sebi user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:35:36   
veeseelaa
ma i to što kažem.... al opet to kod njih se dešava rijetko jako


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:37:08   
Nedi
Auuuuuu...pomagajte....idem na sluzbeniput 5 dana sva u behutu kako cu bez djeteta a zaboravila sam da  ce mi mm ostati sam

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:40:06   
*pcelica*
Angazuj neku zgodnu tetu da ih cuva user posted image user posted image user posted image salim se. Nece on imati vremena da svrlja od malca

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:40:35   
Lejla Ka
Neće ostat sam, ostavi ga sa djetetom i nemaš brige ni za jedno user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:42:47   
Nedi
Naravno da ce ostati sa djetetom ali nedavno mi jedan drug reče. Znas ono kako prije momci uzmu malenog cukicu i sve cure oko njih joj vidi kako je sladak bla bla a kod vas je tm i maleni i sve tete oko njih joj kako je meden.

U velikim sam brigamauser posted image user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:42:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Neće ostat sam, ostavi ga sa djetetom i nemaš brige ni za jedno user posted image


Boga mi muškarci sa djecom su mnogo seksi ženama user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.8.2011 14:43:01 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:47:27   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Neće ostat sam, ostavi ga sa djetetom i nemaš brige ni za jedno user posted image


Boga mi muškarci sa djecom su mnogo seksi ženama user posted image


Dobro, to stoji user posted image , ali kad nema kome ostaviti dijete onda ništa od realizacije. Sa cukom je to ipak lakše user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:48:45   
veeseelaa
ma nije ok ni da sa nekom tetom i djetetom ide na piće negdje, dajte molim vas user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:49:14   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Neće ostat sam, ostavi ga sa djetetom i nemaš brige ni za jedno user posted image


Boga mi muškarci sa djecom su mnogo seksi ženama user posted image


Dobro, to stoji user posted image , ali kad nema kome ostaviti dijete onda ništa od realizacije. Sa cukom je to ipak lakše user posted image



Ima, imauser posted image user posted image

Izgleda da imam problemuser posted image user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:50:14   
*pcelica*
Ne preostaje ti onda nista drugo nego kad se vratis cuveni test sa serpicom user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:50:44   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Nedi

Auuuuuu...pomagajte....idem na sluzbeniput 5 dana sva u behutu kako cu bez djeteta a zaboravila sam da  ce mi mm ostati sam



Helloooo, pa ti ideš na "službeni put", not your husband user posted image user posted image
ja sam uvijek govorila - svi ti seminari su paravan za švaleranciju user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 24.8.2011 14:52:57 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:50:55   
veeseelaa
Izgleda da imam problem


pa ti mu bar dijete ostavljaš a ja svog ostavim samog, kontam ajde da ga ne maltretiram, nek je totalno solo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:51:18   
Nedi
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ne preostaje ti onda nista drugo nego kad se vratis cuveni test sa serpicom user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:51:21   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ne preostaje ti onda nista drugo nego kad se vratis cuveni test sa serpicom user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:52:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Nedi

Auuuuuu...pomagajte....idem na sluzbeniput 5 dana sva u behutu kako cu bez djeteta a zaboravila sam da  ce mi mm ostati sam



Helloooo, pa ti ideš na "službeni put", not your husband user posted image user posted image



pa jeste al ona ide u nepoznato a on je na svom terenu user posted image  još ako je kakve pripreme đe ranije radio user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:54:29   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Nedi

Auuuuuu...pomagajte....idem na sluzbeniput 5 dana sva u behutu kako cu bez djeteta a zaboravila sam da  ce mi mm ostati sam



Helloooo, pa ti ideš na "službeni put", not your husband user posted image user posted image



pa jeste al ona ide u nepoznato a on je na svom terenu user posted image  još ako je kakve pripreme đe ranije radio user posted image user posted image user posted image


ma teško da će on to u našoj mahali neprimjećeno odraditi..lakše je njoj tamo gdje je niko ne zna...pa jel''user posted image ? sumnjiva mi je ona Boga mi user posted image
jos kad je neki neznanac tamo startuje, javice se na temi "kako priznati prevaru" user posted image user posted image ima li takve temeuser posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 24.8.2011 14:55:57 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:55:45   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Nedi

Auuuuuu...pomagajte....idem na sluzbeniput 5 dana sva u behutu kako cu bez djeteta a zaboravila sam da  ce mi mm ostati sam



Helloooo, pa ti ideš na "službeni put", not your husband user posted image user posted image



pa jeste al ona ide u nepoznato a on je na svom terenu user posted image  još ako je kakve pripreme đe ranije radio user posted image user posted image user posted image


I ja idem na vrh planine a on ostaje u čaršiji da sam luta među mamcimauser posted image user posted image user posted image baci li udicu jadna jauser posted image user posted image user posted image odmah na onu temu o razvodu

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:56:47   
Nedi
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Nedi

Auuuuuu...pomagajte....idem na sluzbeniput 5 dana sva u behutu kako cu bez djeteta a zaboravila sam da  ce mi mm ostati sam



Helloooo, pa ti ideš na "službeni put", not your husband user posted image user posted image



pa jeste al ona ide u nepoznato a on je na svom terenu user posted image  još ako je kakve pripreme đe ranije radio user posted image user posted image user posted image


ma teško da će on to u našoj mahali neprimjećeno odraditi..lakše je njoj tamo gdje je niko ne zna...pa jel''user posted image ? sumnjiva mi je ona Boga mi user posted image
jos kad je neki neznanac tamo startuje, javice se na temi "kako priznati prevaru" user posted image user posted image ima li takve temeuser posted image



Odoh se žaliti dapromijene lokaciju, brate ko je vidio poslati neas usred ničega ha jauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:57:17   
pocahontas
vi se sve zabrinule šta će on, a ona Boga mi ode i to bez djeteta...meni je to čista situacija...user posted image
ma pusti to "u sred ničega"....ambijent, romantika, ovo-ono...planine, trave i skriveni šumarci..koja li si ti uh uh....user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 24.8.2011 14:58:22 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:57:51   
najjda
IZVORNA PORUKA: helena_7

najjda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ma reko samo da vam proslijedim i ja se smijala ko budala baš je dobra

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:57:58   
veeseelaa
jos kad je neki neznanac tamo startuje, javice se na temi "kako priznati prevaru" ima li takve teme


o takve teme nema, nije luda da je je cure kamenuju i opale joj postove od do o etici user posted image
Nego Nedi ti samo javni meni pp-om user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Prepoznati prevaru?
24.8.2011 14:58:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

vi se sve zabrinule šta će on, a ona Boga mi ode i to bez djeteta...meni je to čista situacija...user posted image
ma pusti to "u sred ničega"....ambijent, romantika, ovo-ono...planine, trave i skriveni šumarci..koja li si ti uh uh....user posted image



i meni bi bila user posted image  hm čista situacija al Nedi neee user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *