|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 12:47:50   
M kao Mama
Hahaha, nasmijaste me lijepo, da ne bude kada sam se ja udala, tri miksera, tri sokovnika, tri tostera, tri aparata za kafu,

Ma koverta je najbolja,


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 12:50:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kao osoba koja je tek uselila u stan i kojoj  se stalno sada dolazi na naselje rekla bih da mi je dosta i casa i sudja i cvijeca(jer ga imam taman dovoljno-2 saksijeuser posted image ) i ukrasa koji mi ne idu ni sa cim. Lijepo fino malo para u kovertu i svako zadovoljanuser posted image ja kupim sta mi nedostaje, a vi se ne sekirate jeste li potrefili.user posted image
Trenutno mi fali slika/e u dnevnoj i decjoj, a to mi niko ne zna kako sam i sta zamislila i mislim mjenjati trpezarijski stol i stolice. Zato,  Crvena, najbolja ti je koverta...vjeruj. S tim neces pogrijesiti, a njima ce dobro doci da kupe upravo ono sto im nedostaje, a ne da gomilaju stavri kje vec imaju ili im se ne svidjaju ili im se ne uklapa...



a ako se naruči lampa iz ikee za dječiju sobu npr. po slobodnom nahođenju al roza je uklapa seuser posted image ...jel onda moram opet kovertuuser posted image

Drugo je to kad te neko dovoljno poznaje i zna tvoj ukus i prioritete.
Ja sam govorila o mom slucaju.
Samo a znate koliko imam sudja koje ne koristim a nemam gdje s njim. Samo dijelim dijelim....A sramota me i djeliti toliko...rece ljudi pohasila. A vamo fali mi nesto drugo. Evo moja svekrva vidjela da nam fali luster i fino dala pare da izaberemo sebi kakav zelimo. I to brate volim. A ne case...ma koliko skupo bile placene. Mogu 5 mevluda skupiti odjednomuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 13:02:06   
Anoniman
i aj naj volim koverteuser posted image user posted image user posted image

i za rodjendane, svadbu, babine...itduser posted image user posted image user posted image

meni se naprosto plakalo kada sam dobila ogroman buket orhideja od jedne tete..a jos nisam ljubitelj orhideja...a medju najskupljima su...i sve sam kontala..grehota para da je bogdo stavila ovo u kovertuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 13:05:17   
henna ze
kao osoba koja je tek uselila u stan..i ja mislim kao i pahuljica koverta...
ali kod mene je još jednostavnije..primam šta god ko donese..a prioritet mi je sudje..šerpe,tepsije, šolje..Tanjire ne..jer imam komplet od 120 dijelova..džezve..aparati svakakvi..ko god šta hoće nek donese neće mi bit viška..
ja imala do neki dan jednu šerpicu i to samo za supu...kupih pretis lonac..
@ pahuljice...višak proslijedi vamo...meni..user posted image
al sad za ozbiljno..novac je nabolji..pa nek sebi izaberu..ja sad radim tako..na useljenje, rodjenje djeteta..na sve lovicu u koverticu pa nek sami sebi izaberu..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 13:13:21   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Hahaha, nasmijaste me lijepo, da ne bude kada sam se ja udala, tri miksera, tri sokovnika, tri tostera, tri aparata za kafu,

Ma koverta je najbolja,




nasmijah se... kod nas vazi neko pravilo sa mladine strane kupuju poklone za kucu ( kao oprema, seisana sto bi reko stari svijet )... a s mladozenjine strane kupuju zlato i to....
eh meni je to dobro doslo... iskreno svi sa moje strane su zvali nju da je pitaju sta mi treba i sta da mi kupe... otvoreno i iskreno, jer niko nece doci prazne ruke user posted image ...
i ona je fino papir i olovku i pisala... kad je neko nazove ona zna otprilike kakva je kome situacija i koliko ko moze... pa neko mikrovalnu, neko peglu, neko serpe, neko ovo neko ono... tako da su me fino opremili user posted image

a sad nesto kontam, posto sam dobila ne znam ni ja koliko prstenova, da prodam i kupim sebi masinu za sudje user posted image user posted image user posted image i onako mi stoje i skupljaju prasinu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 13:15:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kao osoba koja je tek uselila u stan i kojoj  se stalno sada dolazi na naselje rekla bih da mi je dosta i casa i sudja i cvijeca(jer ga imam taman dovoljno-2 saksijeuser posted image ) i ukrasa koji mi ne idu ni sa cim. Lijepo fino malo para u kovertu i svako zadovoljanuser posted image ja kupim sta mi nedostaje, a vi se ne sekirate jeste li potrefili.user posted image
Trenutno mi fali slika/e u dnevnoj i decjoj, a to mi niko ne zna kako sam i sta zamislila i mislim mjenjati trpezarijski stol i stolice. Zato,  Crvena, najbolja ti je koverta...vjeruj. S tim neces pogrijesiti, a njima ce dobro doci da kupe upravo ono sto im nedostaje, a ne da gomilaju stavri kje vec imaju ili im se ne svidjaju ili im se ne uklapa...



a ako se naruči lampa iz ikee za dječiju sobu npr. po slobodnom nahođenju al roza je uklapa seuser posted image ...jel onda moram opet kovertuuser posted image

Drugo je to kad te neko dovoljno poznaje i zna tvoj ukus i prioritete.
Ja sam govorila o mom slucaju.
Samo a znate koliko imam sudja koje ne koristim a nemam gdje s njim. Samo dijelim dijelim....A sramota me i djeliti toliko...rece ljudi pohasila. A vamo fali mi nesto drugo. Evo moja svekrva vidjela da nam fali luster i fino dala pare da izaberemo sebi kakav zelimo. I to brate volim. A ne case...ma koliko skupo bile placene. Mogu 5 mevluda skupiti odjednomuser posted image


znači može samo lampauser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 13:17:56   
Hanady RR
ja ne volim koverte...niti da mi donesu niti da poklanjamuser posted image

ja volim da neko pokaže svoj interes da mi priušti zadovoljstvo i cvjetom jednim...
ja svoje poklone čuvam...ama uvijek aj njima mjesto nađem...doduše prostor je veliki...

poklanjam kako osjećam da je nekome potreba za nečim ili će mu pirčiniti radot.

meni kad donesu kovetru imama osjećaj ko ono evo da te skinem s adnevnog reda...a kad mi sam izabere recimo servis posuđa, pa ja vidim kako se neko potrudio da mi izabere meni golemo...a u koverti je moglo biti i za 3 servisa al džaba meni milina da je neko radi mene išao u potragu za lijepim poklonom.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 13:25:30   
Anoniman
Moja Hanady, ja sam kad sam se udala dobila 5-6 samo kompleta tanjira...Ostavila sebi 2, a ostalo samo gledala kako cu nekome uvaliti. E zato ja volim nekoome dati kovertu, a i da meni neko donese.
Gdje cu, Boga ti,300KOM. tanjira...?
I hoce li mi ikada zatrebati?
A o casama da ti ne govorim...Vec sam rekla, 5 mevluda mogu sakupiti naroda odjdnom.user posted image

Drugo je kad te neko stvarno dobro poznaje, pa zna sta ti treba i to ti i priusti.

Mi smo, uglavnom davali overtu zato sto ce se koverta najbolje iskoristiti.


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 13:29:23   
henna ze
IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Hahaha, nasmijaste me lijepo, da ne bude kada sam se ja udala, tri miksera, tri sokovnika, tri tostera, tri aparata za kafu,

Ma koverta je najbolja,





nasmijah se... kod nas vazi neko pravilo sa mladine strane kupuju poklone za kucu ( kao oprema, seisana sto bi reko stari svijet )... a s mladozenjine strane kupuju zlato i to....
eh meni je to dobro doslo... iskreno svi sa moje strane su zvali nju da je pitaju sta mi treba i sta da mi kupe... otvoreno i iskreno, jer niko nece doci prazne ruke user posted image ...
i ona je fino papir i olovku i pisala... kad je neko nazove ona zna otprilike kakva je kome situacija i koliko ko moze... pa neko mikrovalnu, neko peglu, neko serpe, neko ovo neko ono... tako da su me fino opremili user posted image

a sad nesto kontam, posto sam dobila ne znam ni ja koliko prstenova, da prodam i kupim sebi masinu za sudje user posted image user posted image user posted image i onako mi stoje i skupljaju prasinu user posted image user posted image user posted image



pametno..i ja sam "ko mlada " dobila puno zlata koje nikad nsiam stavila na sebe..ne volim zlato i hajd...ja ti to sve skupim i prodam..a sad hvala bogu poskupilo..i 1/10 stana platim time..taman mi nedostajalo..da imam još što god..da kupim perilicu za sudje...

pa nije mi ko da me neko skine s k...ako mi da kovertu..pa nema svako isti ukus..to što meni sve odgovara nekom baš i ne..
koliko sam puta nešto poklonila nekome i to baš ekstra..a ono u kanti završi....
zahvalna sam ja svima ko god mi donese i jednu platnenu krpu..hvala svima..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 13:33:56   
veeseelaa
i ja sam dobila puno puno nakita a i novca, nešto malo sudja i posteljine
Muškarci su nam poklanjali novac a žene meni zlato

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 13:37:38   
Anoniman
I ja sam dobila puno zlata, narocito prstenova...Koje nikada ne nosim.  Od zlata koje sam dobila nosim samo debelu narukvicu koju sam dobila od svekrve i to kada mi pase uz ono sto nosim. Ovo mi samo stoji, gledam kad ce me neko opljackati i dajem zekeat na to...user posted image
A da su mi davali koverte umjesto  toga...i na Tahiti bi otislauser posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 24.2.2011 13:42:18 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 13:39:56   
la bomba
Onaj mali usisivač, ... ručni, .. al neki dobar, ... da je jak. To garant nemaju! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 13:41:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: la bomba

Onaj mali usisivač, ... ručni, .. al neki dobar, ... da je jak. To garant nemaju! user posted image

E vidis protiv toga nemam nista.user posted image
O tome mastam sve ove godine, a nikako da ga kupim.

(odgovor članu la bomba)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 13:58:31   
Skvo RR
Kada razmisljam o poklonu za useljenje...dvije su mi stvari u glavi...logicno o kome se radi, i sta je nekome potrebno...Imala sam situacija da sam znala da je koverta prigodniji i potrebniji poklon. Ako nesto moram kupiti, onda je to umjetnicka slika....ako sam bas sa nekim ultra mega giga dobra, onda pitam i kupim ono sto mi se kaze. I naravno domacici uvijek ide cvijece.


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 14:08:11   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Kada razmisljam o poklonu za useljenje...dvije su mi stvari u glavi...logicno o kome se radi, i sta je nekome potrebno...Imala sam situacija da sam znala da je koverta prigodniji i potrebniji poklon. Ako nesto moram kupiti, onda je to umjetnicka slika....ako sam bas sa nekim ultra mega giga dobra, onda pitam i kupim ono sto mi se kaze. I naravno domacici uvijek ide cvijece.



user posted image

uglavnom ista sam... kada idem posjetiti nekoga tipa Hanady, ko voli da se potrudis, ko zna cijeniti i vrjednovati tvoj trud, ne bitno kolika je materijalna vrijednost poklona, onda uvijek biram neku sliku ili lampu, ili ako je u pitanju neko od vjerske raje, onda je to obavezno levha...
a ako je neko ko ima istancacn ukus i ko voli da mu svaki detalj bude po licnom izboru, onda radije kovertu...

a nedavno nam je prijatelj dobio stan, pa smo se skupili nas cetvero kupili mu tv i ves masinu, ali to smo naravno dogovorili, bliski smo i jednostavno smo ga pitali - imas li masinu i tv, on je rekao nemam, e nemoj ni kupovati imas od nas... i tako je i bilo...

znaci zavisi... uglavnom zavisi kome idem.... inace se vodim tim da kad kupujem poklon razmisljam sta bi taj neko volio i sta bi mu se svidjelo...


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 14:16:57   
Crvena
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Crvena

Drage moje hvala na idejama, nemam rijeci.user posted image
Meni je najveci problem sto ne znam kako je stan uredjen, pa onda pokloni tipa slika i sl otpadaju.
Ali ,dale ste mi zanimljive ideje veceras idem u BBI u onu radnju na cetvrtom spratu (ne mogu se sjetiti imenauser posted image ).
Nadam se da cu nesto pronaci.user posted image


Coincasa user posted image pripremi novcanik sa lijepom svotom novaca user posted image



Veceras MM placauser posted image

Citam vase postove koliko su razliciti neko voli kesuser posted image , a neko poklon. Valjda cu ja pogoditiuser posted image

Hvala vam na idejama. Nadam se da ce ova tema jos nekome posluziti.user posted image


< Poruku je uredio Crvena -- 24.2.2011 14:23:00 >


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 14:25:57   
emma.L
Ne znam, ali ja sam svima govorila da je zlato lijep i totalno nepotreban poklon (trebamo se vjenčati, podstanari, samo ja radim), ali svejedno sam dobila ogrlicu i naušnice user posted image  - i to zlato koje ne nosim. No hajde, lijepo je i običaje čuvati, samo ne na ovim vremenima po mom mišljenju. OK ja to svejedno nikad ne bih prodala, neka stoji.
A najbližima sam svima govorila što mi treba. Kome nisam rekla, od toga sam dobila servis. Još uvijek dijelim servise po Mostaru i Sarajevu user posted image  iz jednostavnog razloga: Iskoristila sam dva koja mi se sviđaju, a ostali mi se zaista ne sviđaju user posted image  i mislim da mi se nikada neće početi sviđati. Isto sa posteljinama - meni ako se ne sviđa dezen i sastav, džaba sve. I dijelim i njih user posted image .
A ako me sada netko upita za poklon, trebaju mi kutije za igračke na točkićima, puno plastičnih kutija user posted image . Zar nisam skromna?

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 14:29:51   
Crvena
IZVORNA PORUKA: emma.L

Ne znam, ali ja sam svima govorila da je zlato lijep i totalno nepotreban poklon (trebamo se vjenčati, podstanari, samo ja radim), ali svejedno sam dobila ogrlicu i naušnice user posted image  - i to zlato koje ne nosim. No hajde, lijepo je i običaje čuvati, samo ne na ovim vremenima po mom mišljenju. OK ja to svejedno nikad ne bih prodala, neka stoji.
A najbližima sam svima govorila što mi treba. Kome nisam rekla, od toga sam dobila servis. Još uvijek dijelim servise po Mostaru i Sarajevu user posted image  iz jednostavnog razloga: Iskoristila sam dva koja mi se sviđaju, a ostali mi se zaista ne sviđaju user posted image  i mislim da mi se nikada neće početi sviđati. Isto sa posteljinama - meni ako se ne sviđa dezen i sastav, džaba sve. I dijelim i njih user posted image .
A ako me sada netko upita za poklon, trebaju mi kutije za igračke na točkićima, puno plastičnih kutija user posted image . Zar nisam skromna?


I vise nego skromnauser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 15:10:48   
salmy
Uglavnom dajemo kovertu,najjednostavniji i najbezbolniji nacin.Kako nama tako i drugima.Nemamo vremena obilaziti radnje i ganjati poklone,na kraju ispadne da pretisa ima 2 serpa 5....keš je kešuser posted image user posted image user posted image
ps.i voilm kad nas neko pita:sta Vam treba' to mi je superuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 15:25:41   
leli§
mah 100 ljudi, 100 cudi... uvijek bilo i ostalo...

nama bosancima uvijek treba papuca (za svakog gosta po jedneuser posted image user posted image user posted image ) salu na stranu....

ja sam tip: koverta= nikad promasaj...pogotovo kod useljenja. ako nekoga ne mogu pitati ( a ja sam takav tip da me nista nije sramota---osim ukrasti, pa mogu svakoga pitati) onda bih se odlucila na poklon bon... ja sam ters pa mi se svidjaju samo odredjene case, pa samo odredjena posteljina pa samo odredjena vazna... a o umjetninama da ne pricam, moze tu sliku potpisati i Van Gogh li sta cu ja sa njegovim suncokretimauser posted image  ovo je malo karikirano, ali kako postoji odredjeni stil oblacenja, odredjeno auto, ili boja koja nam se svidja tako i vrsta i pravac umjetnosti. tako da ja kome ne fulim, fino pitam, a ako zaista ne mogu pitati poklon bon i cvijece uz to i Bog te veselio

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Poklon za useljenje
24.2.2011 15:28:20   
leli§
i da, ja sam mami provukla kroz usi da ako je ko pita za poklon za svadbu, kaze kako serpe ne mogu nositi preko bijelog svijetauser posted image user posted image user posted image  nakit koji sam dobila je sve od bliznjih i svi su potrefili ukus...a sveki je mm dala pare i fino rekla da ja sebi izaberem sta god zelim i sta god mi se svidja i to je poklon od njih user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Poklon za useljenje
25.2.2011 8:22:11   
frenkoza
Van Gogh li sta cu ja sa njegovim suncokretimauser posted image


eh leli sto me nasmija... bas sad razmisljam sta bih ja sa suncokretima user posted image user posted image user posted image   ali ja sam na neki nacin tip hanady kad su u pitanju pokloni od najblizih... volim kad misle na mene i pokusaju naci ono nesto sto bi se meni svidjelo...

isto tako, kao sto sam napisala, moja mama je pravila bukvalno spisak, sta je ko rekao i sta mi jos treba, pa kad je neko nazove - eh ti kupi to.... prijateljica od moje mame, koja radi sa zavjesama, i meni i snahi poklonila zavjese, ali zena je fino rekla, ponesite mjere i dodjite odaberite sebi kakve vam se svidjaju.... to mi je bio super poklon...

ali bez obzira, s kovertom nikada necete promasiti...


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Poklon za useljenje
25.2.2011 10:54:34   
veeseelaa
ma meni to sa slikama opet bezveze
Obično slike idu u paru a i koju sliku? koju temu? ram? ja ne bi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Poklon za useljenje
25.2.2011 10:57:40   
veeseelaa
ok mi je i kupiti deke, dvije npr
ja isto ubrzo, u narednih 10 dana idem prijateljici na useljenje, skontaću nešto

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Poklon za useljenje
25.2.2011 11:03:12   
Lulu_08
Mi smo poklone dobijali po dogovoru. Rodbina i bliski prijatelji su nas pitali šta želimo, koja marka i u kojoj radnji i to smo i dobijali. To je za nas odlično ferceralo!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *